REG Hanna
2005-04-14
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAŁDYKA Łucja
2003-09-07
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEDNARKIEWICZ Amelia
2002-08-22
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BETLEJEWSKA Oliwia
2003-03-03
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIBIK Anna
2005-01-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BILIŃSKA Nikola
2004-09-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORKOWSKA Marta
2006-02-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOROWIEC Natalia
2004-04-01
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DAROS Iga
2001-06-12
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DURAS Oliwia
2004-08-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FIOŁKA Weronika
2004-01-02
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GAJEWSKA Aleksandra
2007-05-02
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JARZĄBEK Klaudia
2004-05-18
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JARZĘBOWSKA Julia
2005-05-12
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KICIŃSKA Marta
2003-08-03
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KŁODAWSKA Nikola
2003-04-11
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KOCIAK Liliana
2006-08-14
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KONIECZKA Julia
2004-02-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOZIARA Ewelina
2001-02-06
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KRÓL Zofia
2004-05-12
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KULA Amelia
2003-08-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LUBIATOWSKA Małgorzata
2005-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MALARCZYK Zuzanna
2004-11-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MAREK Zofia
2005-03-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MATYŚKIEWICZ Maja
2004-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MIECZYŃSKA Alicja
2005-10-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MIELCZAREK Martyna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MOLENDOWSKA Julia
2006-06-23
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PIASZCZYŃSKA Ewa
2004-07-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SADYŚ Marta
2002-06-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SAMIEC-TALAR Karolina
2004-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SOBOTKO Natalia
2005-01-17
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SOCHACZEWSKA Oliwia
2004-01-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
STEYKA Alicja
2007-04-11
KS Schulo Team Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SUPERA Oliwia
2005-05-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ŚWIERCZYŃSKA Julia
2006-07-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
TARNOWSKA Aleksandra
2005-04-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
TULIŃSKA Julia
2005-02-25
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WIŚNIEWSKA Zuzanna
2002-08-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WOJTYRA Viktoria
2002-07-02
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WOLAK Wiktoria
2002-04-04
ULKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WÓJCIK Martyna
2005-07-27
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
WÓJCIK Natalia
2004-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia
2005-06-20
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata
2004-04-30
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik