KUZOWNIK Tatiana
2008-01-01
BbL Gubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAKALARZ Natalia
2007-06-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARANOWSKA Kinga
2008-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTCZAK Alicja
2005-05-26
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARTCZAK Natalia
2009-01-22
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BENKOWSKA Hanna
2002-10-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEREŚNIEWICZ Aleksandra
2002-04-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHOCIANOWSKA Hanna
2004-09-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOMIK Anna
2006-04-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZEREMURZYŃSKA Elwira
2007-11-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DAŃKOWSKA Natalia
2006-02-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DELEJOWSKA Wiktoria
2001-03-12
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUDEK Weronika
2004-08-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DUTKA Julia
2005-02-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GROBELNA Aleksandra
2008-07-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRZEGORZEK Martyna
2006-03-25
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
HAJKOWICZ Nina
2008-02-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HAMERA Nina
2009-05-06
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JARZĘBOWSKA Julia
2005-05-12
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JODŁOWSKA Aleksandra
2003-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KARSZNIA Dominika
2007-12-07
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOBA Zuzanna
2004-02-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KONIECZNA Natalia
2008-04-14
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KONURY Julia
2005-11-29
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOZACZKIEWICZ Emilia
2009-12-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ŁOGOŹNA Olga
2004-12-04
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAJ Hanna
2008-05-06
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MAJCHROWICZ Aleksandra
2007-02-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MOL Weronika
2004-12-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
NOWAK Karolina
2007-01-01
BbL Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NOWAKA Laura
2007-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OLEJNICZAK Wiktoria
2004-03-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PAJĘCKA Lena
2007-10-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PLUSA Wiktoria
2008-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
RAJCHEL Natalia
2008-07-24
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
RYMASZEWSKA Julia
2008-02-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SAKOWICZ Zuzanna
2003-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SAMEK Aleksandra
2007-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SAWKO Dominika
2003-03-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SŁOWIŃSKA Amelia
2007-01-01
LLKS Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
SZCZEPAŃSKA Julia
2008-07-03
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SZCZOTKA Julia
2004-08-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SZOSTAK Oliwia
2007-11-03
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SZYMEN Weronika
2008-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
TKACZ Paulina
2003-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WALKOWIAK Zuzanna
2006-07-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WASILEWSKA Adrianna
2008-05-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WIDULIŃSKA Wiktoria
2003-09-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WISNIEWSKA Michaela
2007-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZAGÓRSKA Zuzanna
2002-08-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik