ŻMUDKA Norbert
2004-08-27
ULKS Bielgim Bielany
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
2005-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABICZ Wiktor
2001-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANA¦ Bartłomiej
2004-02-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIEŃ Tymoteusz
2004-09-22
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUBAK Kacper
2005-01-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DANIELCZYK Dawid
2005-07-29
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DONIEC Szymon
2004-03-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GABRYEL Maksymilian
2004-01-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GALIK Wojciech
2002-04-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GŁÓWCZYK Piotr
2001-05-01
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GÓRECKI Wiktor
2004-02-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRONDAL Piotr
2007-08-28
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HODER Patryk
2005-08-09
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
IWANICKI Wiktor
2005-04-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KAWA Andrzej
2004-01-19
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOTULA Marcin
2005-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRZEMIEŃ Jan
2002-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRZYŻAK Szymon
2001-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KURDZIEL Szymon
2007-12-03
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KWIECIŃSKI Jakub
2004-07-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KWINTA Wojciech
2005-05-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LENART Tymoteusz
2002-03-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LISTOWSKI Andrzej
1968-09-26
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MATYSIAK Szymon
2005-02-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MISTEREK Mateusz
2005-07-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
NIEZABITOWSKI Jan
2005-10-23
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PALECZNY Bartosz
2005-06-16
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PAWŁOWSKI Michał
2002-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PIERZYNKA Maciej
2005-12-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PŁONKA Jakub
2004-02-26
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
PŁONKA Konrad
2005-04-28
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
POCHOPIEŃ Nikodem
2004-11-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
RADECKI Sebastian
2004-02-13
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
RUTKOWSKI Wojciech
2005-09-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
SZULER Kamil
2005-03-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
¦WIERCZEK Olaf
2004-10-01
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
TATARA Dawid
2004-07-27
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
TONDI Francesco
2003-01-15
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WOZIWODZKI Jakub
2004-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WÓJCIK Dawid
2004-01-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WRÓBEL Marcin
1999-03-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
¬ALOUDIK Andrzej
2005-02-14
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik