KOWALCZYK Rafał
2009-02-09
OSiR Wyspiarz Świnoujście
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2008-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKI Bartosz
2009-01-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALLERT Olivier
2010-06-24
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTCZAK Alan
2010-08-05
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTCZAK Wojtek
2010-10-24
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJEK Michał
2010-06-15
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANIAK Miłosz
2009-01-02
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARANOWSKI Karol
2008-10-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARCZYŃSKI Michał
2010-01-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAŚ Igor
2007-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BERNATEK Adrian
2009-12-19
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIADAŁA Szymon
2003-01-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BŁASZCZYK Emil
2007-12-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOCIAN Kuba
2008-01-26
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOGUSZ Kajetan
2011-05-04
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BORECKI Antoni
2005-10-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOREK Adam
2012-08-19
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BOREK Tymoteusz
2009-11-29
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BORZĘCKI Jakub
2008-02-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BRZOZOWSKI Franciszek
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CERSKI Wiktor
2008-05-27
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHRAPEK Krzysztof
2009-02-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DARAŻ Mikołaj
2008-01-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DĄBROWSKI Aleksander
2009-02-04
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DŁUGOŁĘCKI Jakub
2008-11-10
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DUDA Andrzej
2009-04-17
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUDZIK Julian
2008-10-14
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUMA Kacper
2008-12-28
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DZIĘDZIURA Mateusz
2007-05-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DZIĘGIELEWSKI Wojciech
2008-07-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DZIKI Paweł
2007-01-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DZIUDA Cyprian
2008-01-22
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GAJEWSKI Kamil
2008-05-16
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GAŁCZYŃSKI Mikołaj
2007-02-20
7PRO Team Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GĄGOLIŃSKI Przemysław
2009-02-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GDOWSKI Maciej
2009-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GOLA Piotr
2010-08-06
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GORCZYCA Jakub
2009-02-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOSIENIECKI Paweł
2010-05-07
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRALAK Franciszek
2008-08-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GROCHULSKI Jakub
2009-05-28
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRUDZIEŃ Adam
2008-09-15
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRZYMSKI Franciszek
2009-01-04
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GULBINOWICZ Antoni
2007-03-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HAŁA Kacper
2003-10-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HAŁUSZKA Mateusz
2009-08-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HOFFMAN Paskal
2008-02-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JAKLEWICZ Marcin
2010-01-01
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JANIAK Marcel
2010-12-18
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JARUZEL Hubert
2008-04-30
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JASZCZYK Adam
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAŚKIEWICZ Marcin
2010-04-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JELONEK Wiktor
2009-02-23
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JONASIK Wojciech
2010-06-09
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JURGIEWICZ Jakub
2006-02-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JUZWA Jacek
2009-08-09
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KAMELSKI Szymon
2010-07-02
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KARASEK Ksawery
2007-11-23
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KARPIŃSKI Nikodem
2008-05-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KASPRZAK Bartosz
2009-01-10
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KISIELICA Maciej
2008-05-11
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOPEĆ Kacper
2009-04-08
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOPERA Marcel
2009-04-17
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOWAL Franciszek
2008-09-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOWALSKI Marcel
2008-03-19
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOZIEŁ Sebastian
2005-05-13
KB Dziesiątka Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KRAMARENKO Illia
2008-05-11
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRAWCZAK Maciej
2008-06-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KRAWCZYK Jakub
2008-10-11
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRUK Wiktor
2008-08-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KRUPOWICZ Makary
2008-01-01
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRZYKAWSKI Nikodem
2008-04-25
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KUBERKA Filip
2010-06-30
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KUJAWA Błażej
2009-06-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KULPA Jakub
2007-09-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LAMBRYCZAK Franciszek
2009-01-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LEWANDOWSKI Gabriel
2009-03-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LINOWIECKI Cezary
1960-03-04
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LITRA Bartosz
2008-10-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ŁABUZ Miłosz
2010-11-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MACIEJEWSKI Bartosz
2009-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MAĆKOWSKI Marcel
2009-06-17
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MADEJ Miłosz
2009-09-29
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MADUZIA Piotr
2009-03-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAJEWSKI Mikołaj
2008-02-25
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MARSZAŁEK Antoni
2010-11-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MATHEWS Jan
2009-03-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MAZUR Igor
2009-05-09
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MICHAŁOWSKI Dawid
2008-07-07
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MIELCZAREK Franciszek
2011-03-30
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MITUTA Igor
2010-02-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MROZIEWICZ Dominik
2008-12-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NARKIEWICZ Miłosz
2008-10-29
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
NIZIOŁ Konrad
2010-09-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NOWAK Michał
2009-03-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OCALEWSKI Maciej
2009-08-25
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OCZKOWSKI Wiktor
2009-01-07
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OSIECKI Konrad
2009-12-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PACHOLSKI Mateusz
2009-06-16
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PASTUSZKO Damian
2010-12-02
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PAWLAK Jakub
2008-12-25
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PECYNA Dawid
2007-03-19
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PELC Brajan
2010-04-07
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PERSKI Dawid
2008-09-13
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIASECKI Maciej
2010-03-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIETRZAK Michał
2010-05-01
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PROTASEWICZ Jakub
2008-01-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PRZYBYLSKI Jan
2010-10-11
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PYRGIEL Jędrzej
2010-06-13
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PYTLAK Michał
1991-02-21
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
RATKOWSKI Jędrzej
2008-10-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ROBOTNIKOWSKI Natan
2008-07-25
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ROGIŃSKI Tyberiusz
2009-07-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ROJNA Jakub
2006-10-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ROSZYK Mikołaj
2008-04-09
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RYBICKI Dominik
2007-03-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RYCZEK Szymon
2009-08-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
RYNKIEWICZ Michał
2008-08-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SADŁO Franciszek
2010-04-12
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SIMLAT Krzysztof
2010-06-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SIMLAT Szymon
2007-05-21
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SIURDYNA Robert
2009-01-17
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SKRABURSKI Bartosz
2011-10-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SMOLIŃSKI Maks
2009-08-06
KS Hanza Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SMURAWA Franciszek
2008-09-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SMUTEK Filip
2009-09-02
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SMYK Dawid
2010-08-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SOBAŃSKI Kamil
2003-07-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SOBUTKA Adam
2005-09-23
MLUKS Trzebiatów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SOLAREK Franciszek
2009-09-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SOWA Dawid
2009-07-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SPLITT Dawid
2006-09-21
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
STACHÓW Ryszard
2009-12-18
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
STANISŁAWIAK Wojciech
2009-06-23
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
STROMIDŁO Kacper
2009-05-31
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
STRÓŻYK Wojciech
2009-04-03
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SUCHECKI Adam
2009-10-24
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SZALIŃSKI Oliwier
2012-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SZCZEPANIAK Marcel
2010-04-09
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SZŁAPKA Tymoteusz
2009-12-09
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SZOSTAK Aleksander
2007-12-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SZREDZIŃSKI Krzysztof
2009-05-29
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SZULC Adam
2012-08-03
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZYMCZAK Wojciech
2008-08-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SZYSZKA Leon
2011-11-21
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SZYSZKOWSKI Damian
1996-10-23
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
TARNOWSKI Jan
2009-04-16
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
TATARCZUK Witold
2009-04-20
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
TUSZYŃSKI Bartosz
2009-06-01
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
TUSZYŃSKI Szymon
2009-06-01
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WALAS Mateusz
2008-01-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WALEWSKI Kacper
2010-06-30
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WASILEWSKI Karol
2009-12-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WAWRZYNIAK Jakub
2009-04-07
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WEISS Jakub
2008-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WOJCIECHOWSKI Antoni
2007-08-28
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
2005-02-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WOJTASZEK Łukasz
2010-09-09
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WOŹNIAK Adam
2010-03-10
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WRÓBLEWSKI Paweł
2008-09-15
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WZIĄTEK Szymon
2007-03-26
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ZAWADZKI Maksymilian
2008-01-26
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ZAWOLSKI Marcel
2009-01-14
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ZGÓRSKI Jakub
2010-08-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ZIELIŃSKI Krzysztof
2010-10-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ZINIEWICZ Mateusz
2010-09-05
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ZIOBROWSKI Michał
2010-03-31
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ZYGARYN Brian
2008-01-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ŻOK Adrian
2009-10-12
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ŻUKOWSKI Bruno
2009-09-04
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik