ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BACZYŃSKA Zuzanna
2007-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BALON Nicola
2004-06-20
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIBIK Anna
2005-01-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIENIAS Nicole
2006-03-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BLUM Łucja
2005-02-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BŁAŻYŃSKA Anna
2005-11-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOBROVSKA Iryna
2005-05-19
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOGUSZEWSKA Klaudia
2005-04-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOSZKO Gabriela
2007-10-13
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHARĘŻA Karolina
2005-01-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHROSTEK Klaudia
2006-02-15
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CYRULIŃSKA Oliwia
2005-03-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZACHOROWSKA Antonina
2008-09-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ĆWIK Natalia
2004-06-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOMAŃSKA Zofia
2006-09-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DROZD Martyna
2006-04-08
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DYDZIŃSKA Nadia
2006-05-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DZIADEK Karolina
2004-11-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIADZIA Anna
2004-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GABIŃSKA Oliwia
2005-11-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GADAJSKA Wiktoria
2006-01-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GIELICZ Natalia
2004-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GIERASIMIUK Olga
2006-04-21
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GLATKI Ewa
2005-12-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GOLĘBIOWSKA Julia
2003-10-20
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GOZDERA Zuzanna
2004-07-04
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRACZ Julia
2005-07-23
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRANASZEWSKA Marlena
1998-06-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GROCHAL Wiktoria
2005-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GUGNOWSKA Natalia
2006-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GWIAZDECKA Wiktoria
2006-04-03
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ILCZUK Weronika
1986-03-27
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JABŁONOWSKA Paulina
2006-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JACHYMEK Sabina
2004-08-03
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JACKIEWICZ Maja
2004-09-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JAGIEŁŁO Aleksandra
2006-09-26
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JANKA Otylia
2006-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JUREWICZ Izabella
2006-06-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JUROWSKA Lidia
2007-07-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KACHNOWSKA Natalia
2006-01-19
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KALINOWSKA Kamila
2005-06-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KANICKA Inga
2005-01-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KASPERUK Aleksandra
2005-09-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KLAR Oliwia
2005-01-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOLENDA Dominika
2002-12-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOSK Julia
2006-07-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOWALSKA Aleksandra
2004-09-24
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOZAR Roksana
2004-03-04
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOZŁOWSKA Kinga
2006-01-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOZŁOWSKA Zofia
2005-07-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KRAJEWSKA Gabriela
2004-07-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KRASIŃSKA Natalia
2005-01-05
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KROK Agnieszka
2004-08-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KSEPKO Katarzyna
2003-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUBIS Paulina
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KUCHARSKA Ewelina
2005-06-12
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KULCZYK Paulina
2006-11-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUŹMICKA Emilia
2004-04-17
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUŹNIARZ Amelia
2005-03-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KWASIBORSKA Julia
2004-01-20
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KWAŚNIAK Weronika
2006-01-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KWIATKOWSKA Angelika
1998-06-19
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LEWANDOWSKA Iga
2004-08-25
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
LIS Monika
2006-08-31
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LUBIATOWSKA Małgorzata
2005-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ŁOKIETKO Natalia
2004-02-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ŁOMOTOWSKA Monika
2006-03-05
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MACHELSKA Weronika
2005-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MACIOROWSKA Aleksandra
2005-02-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MAGER Gabriela
2005-04-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MAŃKOWSKA Maja
2005-09-29
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MARCINKIEWICZ Julia
2006-05-09
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MARGASIŃSKA Karolina
2005-08-10
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MARSZEWSKA Natalia
2005-09-04
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MIKOŁANIS Karolina
2003-03-23
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MRÓZ Malwina
2005-01-07
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MURACH Maja
2006-05-24
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
NAZARUK Magdalena
2007-08-11
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NICPOŃ Paulina
2005-08-16
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NIEMIEC Gabriela
2007-06-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NIKICIUK Weronika
2004-03-17
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NOWAK Natalia
2004-10-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NOWAK Weronika
2004-01-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
OBAREK Anastazja
2005-09-11
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OLSZAK Maja
2004-07-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ORZECHOWSKA Noemi
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OSEWSKA Maja
2006-06-30
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PACHOLSKA Sara
2006-07-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PASIECZNIK Marta
2006-11-12
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PASTUSZKO Patrycja
2004-02-04
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PAWŁOWSKA Marta
2006-01-02
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PEZOWICZ Weronika
2005-02-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PIASECKA Karolina
2007-10-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIASZCZYŃSKA Ewa
2004-07-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIĄTEK Karolina
2005-01-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIECHOTA Wiktoria
2006-03-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIOTROWSKA Aleksandra
2004-11-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PŁÓCIENNICZAK Amelia
2005-06-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
POPIELARZ Agata
2005-02-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
POPKO Amelia
2003-09-20
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
POSKROBKO Dominika
2005-12-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PUGACEWICZ Aleksandra
2003-05-12
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PUZIO Dorota
2003-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PYTEL Jagoda
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RACZKOWSKA Gabriela
2006-07-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RACZKOWSKA Natalia
2005-07-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RAK Alicja
2004-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ROGOWSKA Gabriela
2006-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ROICKA Izabela
2006-10-02
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ROMANIUK Nikola
2008-03-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ROSZKOWSKA Amelia
2006-12-18
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
RUDNIK Julia
2007-07-12
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
RUGOWSKA Anna
2004-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
RUTKOWSKA Wiktoria
2001-01-23
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SALIK Oliwia
2006-07-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SALNIKOW Pola
2008-02-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SAWICKA Julia
2004-12-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SAWICKA Kinga
2006-08-15
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SEŃ Martyna
2005-08-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SIEWIERSKA Pola
2004-12-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SIMON Zofia
2006-08-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SKOLASIŃSKA Olga
2005-10-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SKOMIAŁ Julia
2005-07-28
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SŁABIŃSKA Julia
2004-01-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SŁOMSKA Magdalena
2006-03-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SMOROŃ Nadia
2005-03-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SOBOLEWSKA Natalia
2004-11-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SOLLICH Zuzanna
2006-04-07
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SÓWKA Natalia
2003-03-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
STEMPKOWSKA Kamila
2004-08-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
STRZYMIŃSKA Magdalena
2006-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SUCHENEK Aleksandra
2005-12-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SURDY Zuzanna
2005-04-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SUSZYŃSKA Patrycja
2004-04-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZATNY Maria
2004-10-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SZCZĘSNA Natalia
2004-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SZYMIEL Aleksandra
2008-11-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ŚWIDERSKA Antonina
2006-10-11
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
TRYBA Martyna
2006-11-17
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
TYNIEWICKA Emilia
2004-08-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WASILEWSKA Emilia
2006-01-29
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WDOWIAK Wiktoria
2005-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WINOGRODZKA Julia
2004-10-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WŁOSZCZYK Liwia
2004-06-25
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WOJTECKA Natalia
2005-03-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WÓJCIK Natalia
2004-08-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WÓJTOWICZ Wiktoria
2005-04-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WYSZKOWSKA Aleksandra
2006-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ZACHARZ Julia
2005-01-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ZACHARZ Wiktoria
2006-02-19
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ZAJĄC Zuzanna
2006-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ZAJKOWSKA Patrycja
2004-09-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ZAORSKA Julia
2005-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ZDZIĘBORSKA Paulina
2004-02-09
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ZEGAN Julia
2005-01-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ZUBRZYCKA Dominika
2005-10-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ŻUKOWSKA Julia
2004-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik