DOMAS Dawid
2002-05-26
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTOSZ Wiktor
2002-10-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAL Mateusz
2002-10-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALANIUK Artemii
2004-11-03
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DUSZA Jan
2003-11-25
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GRABOWSKI Arkadiusz
2002-07-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
IWAŃSKI Łukasz
2001-12-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JAGIEŁŁO Jacek
2003-11-06
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JĘDROCHA Dawid
2007-07-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOŚ Karol
2001-09-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOTULA Marcin
2005-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KUCZEK Piotr
2002-08-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KUGLIN Tomasz
2003-08-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KURCZ Tadeusz
1974-10-27
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
LEŚNIAK Bartłomiej
2008-09-01
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MACIĄŻKA Jakub
2005-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MAKOWSKI Maciej
2003-08-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MOTYKA Adrian
2003-09-30
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OSTÓJ Mikołaj
2007-11-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PANNA Jakub
1999-06-10
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
RADWAŃSKI Bartłomiej
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ROMANIAK Sylwester
2007-03-24
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
RUTOWICZ Hubert
2004-07-04
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SADOWSKI Igor
2003-07-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SIKORA Maciej
2003-08-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
STACHURSKI Jakub
2004-03-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ŚWIERZ Filip
2004-08-31
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WĘDZICHA Wiktor
2004-12-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WOJDYŁA Szymon
2002-07-16
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WÓJCIK Brian
2002-04-08
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik