IGLAR Patrycja
2002-06-20
UKS Gimpel Nowy Targ
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANIOŁ Kamila
2004-11-13
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAŁDYS Magdalena
2003-03-10
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOROWIEC Patrycja
2006-09-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZOZOWSKA Zuzanna
2005-10-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
FOLWARSKA Katarzyna
2003-03-24
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
FRY¬LEWICZ Kamila
2002-01-09
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GˇSŁOWSKA Alicja
2002-02-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KINDRAT Wiktoria
2002-04-07
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KRUSZCZAK Oliwia
2004-04-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
LIBERDA Zuzanna
2002-12-22
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
MAZUREK Aleksandra
2001-01-04
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MICHAŁOWSKA Julia
2006-03-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
NAWROT Natalia
2002-08-30
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
OLAJOSSY Wiktoria
2004-03-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ORMANIEC Łucja
2003-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PALA Sonia
2003-12-05
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIETRASZ Karolina
2003-05-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PIKSA Oliwia
2004-05-26
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
POSZWA Patrycja
2000-11-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PRZYBYLSKA Weronika
2003-07-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SACHA Laura
2002-07-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
STROINSKA Zofia
2005-11-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
TABOR Maja
2002-03-31
UKS Budowlani Nowy S±cz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
TYMIŃSKA Martyna
1998-11-04
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WOJTASZEK Maria
2005-01-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik