BRZEZIŃSKA Nikola
2005-02-21
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYNIAK Kinga
2003-01-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BESZCZYŃSKA Jagoda
2006-03-08
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOROWCZAK Katarzyna
2005-04-05
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZEZIŃSKA Maja
2006-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUCZKOWSKA Magdalena
2005-12-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHMIELNICKA Amelia
2006-04-21
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHOROSZEWICZ Magdalena
2005-01-28
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIABACH Weronika
2005-08-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZERWIŃSKA Maria
2004-06-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DŁUŻEWSKA Jagoda
2005-11-24
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUDA Izabela
2004-04-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DUDZIŃSKA Klaudia
2005-02-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DURCZAK Nina
2004-11-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DUSZKIEWICZ Maria
2004-04-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DYL Katarzyna
2004-03-03
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FORYSIŃSKA Weronika
2005-05-28
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GAJEWSKA Zofia
2006-01-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAŁECKA Aniela
2008-05-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GEMBALCZYK Emilia
2004-06-14
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GOLAS Anita
2007-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRĄZKA Kornelia
2004-05-25
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRUDZIEŃ Ewelina
2005-07-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRUDZINSKA Oliwia
2006-09-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRULA Magdalena
2005-02-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZANKA Natalia
2005-02-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HARASIM Katarzyna
2001-08-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JABŁOŃSKA Zuzanna
2005-08-10
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JANKOWSKA Joanna
2006-09-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JASTRZĄB Emilia
2006-12-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JAWORSKA Ksymena
2003-11-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JOŚKO Julita
2004-04-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JURGIELEWICZ Wiktoria
2005-12-20
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JUSTA Magdalena
2003-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JUSZCZAK Aleksandra
2006-09-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAŁUŻNA Zuzanna
2003-10-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KANIOWSKA Weronika
2004-09-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KAROLAK Weronika
2006-12-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KĘDZIORA Aleksandra
2004-03-18
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KLECHA Wiktoria
2006-09-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOŁODZIEJCZAK Patrycja
2006-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KORZENECKA Amelia
2004-04-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOVAL Maria
2005-09-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOWALCZYK Zuzanna
2004-07-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOŹLAREK Julia
2005-06-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KRASOŃ Dominika
2003-05-16
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRAWCZYK Wiktoria
2004-03-09
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRZYŻANOWSKA Paula
2005-05-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
LEWANDOWSKA Oliwia
2005-06-07
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LISIECKA Weronika
2006-09-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ŁANGOWSKA Andżelika
2004-05-14
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ŁUGOWSKA Paulina
2003-06-23
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ŁYSZYK Cecylia
2006-07-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MAJEK Weronika
2005-08-19
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MALISZEWSKA Marika
2004-08-09
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MANUSZEWSKA Zuzanna
2004-12-22
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MARCINIAK Maja
2006-08-23
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MARCZEWSKA Wiktoria
2005-11-23
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MAZUR Natalia
2005-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MICHALAK Marcelina
2006-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MIERZWA Kinga
2005-08-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MROWIŃSKA Zuzanna
2006-11-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OPASIAK Anna
2006-04-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ORLIŃSKA Martyna
2003-09-29
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ORZECHOWSKA Aneta
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ORZECHOWSKA Oliwia
2005-12-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PAŁASIŃSKA Małgorzata
2004-02-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PAŁYGA Zuzanna
2005-02-25
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PECYNA Kinga
2005-04-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
POBŁOCKA Wanesa
2005-01-02
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
POPEK Iga
2005-02-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
POSTÓJ Julia
2005-01-10
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PROSZOWSKA Karolina
2006-06-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PRZYBYSZ-MAŁEK Beata
1965-02-21
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PSTRĄGOWSKA Natalia
2006-10-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
RABSKA Patrycja
2004-03-12
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ROSŁANOWSKA Izabela
2006-07-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SIKORA Agata
2003-02-26
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SKUPNIEWICZ Milena
2006-01-31
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
STYKA Wiktoria
2005-08-12
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZADY Julia
2004-08-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZCZEŚNIAK Julia
2006-08-15
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZERSZEŃ Maja
2005-11-15
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
TADDA Liliana
2006-03-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
THRUN Iza
2005-05-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
TOMASZEWSKA Laura
2006-04-10
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
TOMCZAK Joanna
2006-10-05
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
TWARDOWSKA Aleksandra
2004-06-19
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
TYM Wiktoria
2005-07-15
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
UCIŃSKA Maria
2006-02-13
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
USOWSKA Klaudia
2004-07-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
USOWSKA Natalia
2005-10-04
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WALCZAK Alicja
2003-05-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WALKOWIAK Nikola
2006-11-17
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WICHA Oliwia
2004-04-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WILCZEWSKA Natalia
2004-07-30
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WINIARZ Alicja
2006-03-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WŁOCH Aleksandra
2007-08-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WŁODARCZYK Maja
2005-10-02
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WOLNA Jagoda
2006-01-26
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WÓJCIK Julia
2003-04-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WRÓBLEWSKA Laura
2004-02-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ZACHAREK Marika
2006-12-20
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZBARAZA Olga
2004-05-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZDZIARSKA Julia
2006-02-10
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZEH Wiktoria
2005-03-10
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZIEMBA Zuzanna
2005-06-02
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŻACZEK Paulina
2004-02-10
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŻELAZO Zuzanna
2006-07-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ŻÓŁWIŃSKA Emilia
2006-11-17
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik