ŁUKJAŃCZUK Daria
2005-04-03
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
DZIEKOŃSKA Oliwa
2004-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
FIEDORCZYK Ewa
2005-07-22
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
FRANCISZKOWICZ Ewelina
2005-01-05
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
KACZMARCZYK Andżelika
2002-05-05
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KULIKOWSKA Natalia
2004-06-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
MASŁOWSKA Gabrysia
2004-03-23
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
MICHALEC Marta
2004-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
MOCZULSKA Angelika
2005-06-17
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
MRÓZ Dominika
2003-01-09
OLA Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
NICZYPORUK Gabriela
2001-10-08
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
OMELIANOWICZ Ewelina
2002-06-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
SKIBICKA Aleksandra
2005-08-26
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
SZULBORSKA Dominika
2004-09-17
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
TRZONKOWSKA Beata
1995-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
TRZONKOWSKA Katarzyna
2004-11-26
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
WOJTKOWSKA Joanna
2004-05-13
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
WO¬NIAK Dominika
2004-05-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
WÓJCIK Natalia
2002-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
WRZESIŃSKA Natalia
2004-03-18
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik