BATKO Adrianna
2009-01-09
MLUKS Tarnów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maja
2008-09-22
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIAŁOWˇS Nadia
2008-08-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUDZIAK Karolina
2008-09-02
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CAO Aurelia
2009-08-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CAPEK Julia
2008-06-10
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHMURA Zofia
2010-04-29
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHOWANIAK Justyna
2010-02-02
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUTKA-WOŁOCH Nicola
2011-01-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FITER Maja
2009-02-15
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GACEK Maria
2010-11-10
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GAWˇD Aleksandra
2009-04-10
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GIERAT Emilia
2010-11-01
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GRZEGORCZYK Natalia
2010-08-31
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JAJECZNICA Alicja
2009-07-16
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANIK Julia
2008-03-11
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANOWSKA Alicja
2010-07-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KĘDZIOR Magdalena
2011-08-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOZIOŁ Kinga
2008-12-14
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KU¦MIERCZYK Lena
2009-08-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
LABISKO Maja
2009-05-13
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
LIBERA Maja
2008-03-16
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MAKSYM Susie
2010-11-28
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MIGACZ Alicja
2008-02-10
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
NAJBEREK Karolina
2009-02-07
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
NIECKARZ Julia
2010-07-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
NIEZABITOWSKA Małgorzata
2009-03-04
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
OPIELA Zofia
2010-03-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
POCHROŃ Julia
2010-02-10
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PYTEL Joanna
2008-10-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SĘK Alessandra
2008-05-31
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SIUDUT Katarzyna
2008-01-02
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SOWIŃSKA Anna
2009-12-28
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
¦LUSARCZYK Małgorzata
2011-06-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
¦MIETANA Lena
2010-02-24
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
¦PIEWLA Emilia
2010-07-05
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WARZECHA Zuzanna
2009-01-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
ZABAWA Eliza
2010-05-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ZAGRODZKA Zofia
2009-03-07
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
ZALITACZ Lena
2009-04-22
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ZYCH Oliwia
2008-10-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik