HOŁDA Sebastian
2006-10-14
UKS Jedynka Tokarnia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BANASZEK Karol
2007-11-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BICZYCKI Franciszek
2007-06-09
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIERÓWKA Patryk
2007-06-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIRECKI Bartłomiej
2006-02-16
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRIBRAM Wojciech
2007-07-03
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRUNER Adrian
2007-06-28
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BUBNIAK Artur
2005-12-09
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUŁA¦ Piotr
2007-10-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DACHOWSKI Mikołaj
2007-10-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DRAGOSZ Konrad
2007-05-04
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DURAJ Leon
2006-02-24
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DZIEDZIC Maksymilian
2006-08-05
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ELŻBIECIAK Arkadiusz
2007-03-11
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FLUDER Mikołaj
2007-02-04
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FUNEK Kacper
2007-03-30
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GABRYEL Maksymilian
2004-01-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAPKOWICZ Paweł
2005-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GAWRON Mateusz
2006-07-29
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JAROSZEWSKI Wojciech
2007-03-07
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JEWUŁA Paweł
2007-01-25
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JEŻEWSKI Filip
2007-10-23
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JURA Tymoteusz
2007-04-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
JURCZAK Jerzy
2007-07-14
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOCZUR Karol
2007-02-08
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KONIECZNY Jakub
2007-09-12
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KONIOR Dominik
2006-08-27
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORCZYK Dawid
2006-07-07
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KORZENIOWSKI Krzysztof
2006-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOSOWSKI Kamil
2008-01-17
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOTULA Bartosz
2007-06-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOTULA Marcin
2005-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KSIĘŻYC Jakub
2006-08-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KWA¦NIEWSKI Bartosz
2006-07-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LACH Bartosz
2007-08-11
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
LACH Marcel
2007-09-06
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LIBURA Sebastian
2006-04-24
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LUBERDA Przemysław
2007-10-01
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LUBOWIECKI Tomasz
2006-05-13
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LURANC Dawid
2006-03-21
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MADRAK Marcin
2006-12-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MALAWSKI Bartosz
2007-08-13
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MARCZYŃSKI Mateusz
2007-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MATLINGIEWICZ Jakub
2007-03-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MATUSIEWICZ Patryk
2007-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MATYASZEK Dawid
2007-07-18
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MAZURKIEWICZ Alan
2007-01-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MˇSIORSKI Krzysztof
2006-12-20
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MICHALCZYK Maciej
2006-07-28
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
NOCUŃ Patryk
2007-02-25
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
OKRZESIK Maksymilian
2007-11-08
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
OŁPIŃSKI Patryk
2006-01-13
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
OSTÓJ Mikołaj
2007-11-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
O¦RÓDKA Karol
2009-05-07
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
PAWEŁCZAK Daniel
2006-02-16
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PENCAKOWSKI Oliwier
2007-06-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PLINCHA Jarosław
2007-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
POLAK Konrad
2007-10-25
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
POLAK Szymon
2007-10-25
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PSICA Mateusz
2007-12-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PTASZEK Leon
2007-07-16
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RAMS Bartosz
2008-11-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
RA¦ Stanisław
2006-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RATKA Szymon
2006-09-28
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RˇCZKOWSKI Mateusz
2002-07-05
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ROMANIAK Kacper
2007-03-15
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ROMANIAK Sylwester
2007-03-24
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ROSSA Antoni
2007-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RYCHLIK Michał
2006-04-23
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
RYLEWICZ Krystian
2006-11-27
KS Akantos Łoniowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SKIMINA Oskar
2007-05-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SŁONINA Jan
2007-09-23
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZEWCZYK Karol
2007-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZULER Kamil
2005-03-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZUMILAS Piotr
2007-06-12
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SZYMOŃSKI Michał
2007-03-09
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
¦WIERZOWSKI Kacper
2008-01-09
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
¦WIĘTEK Jacek
2007-03-06
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
TALIK Konrad
2007-11-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
TASAK Piotr
2008-03-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
TŁOCZEK Filip
2007-11-22
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
TOKARSKI Eryk
2005-08-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WALATEK Kacper
2007-04-16
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WARTAK Dominik
2007-05-31
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WˇGIEL Miłosz
2007-08-15
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WˇSIK Oliwier
2008-02-20
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WˇSOWICZ Maciej
2006-10-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WIATER Norbert
2006-12-31
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WIELOCH Paweł
2006-05-05
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WILUSZ Bartłomiej
2007-04-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WITEK Igor
2007-12-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WŁODARCZYK Nikodem
2006-04-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WÓJCIK Daniel
2008-09-20
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WÓJCIK Igor
2007-06-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ZIELIŃSKI Michał
2006-12-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZIEMBA Kacper
2006-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZIMNY Szymon
2006-03-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik