WILANTOWICZ Weronika
2006-03-06
KS Wisła Puławy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BANY Adrianna
2007-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTKOWICZ Oliwia
2006-08-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOBRYK Julita
2008-07-26
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUDZISZ Kinga
2007-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHARĘŻA Karolina
2005-01-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHMIEL Paulina
2004-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIOS Angelika
2004-10-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CYRANKIEWICZ Aleksandra
2005-04-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZYŻ Letina
2003-10-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DOBKIEWICZ Klaudia
2007-02-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DOMAŃSKA Anna
2007-02-08
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DYDZIŃSKA Nadia
2006-05-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DYONIZIAK Klaudia
2006-09-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FUS Joanna
2006-01-23
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GADAJSKA Wiktoria
2006-01-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GAJOSZ Wiktoria
2006-07-06
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GOZDERA Zuzanna
2004-07-04
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GROCHAL Wiktoria
2005-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GRUDZIŃSKA Michalina
2005-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRYKAŁOWSKA Laura
2002-06-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRZELAK Roksana
2003-11-14
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GUGNOWSKA Natalia
2006-01-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GWIAZDECKA Wiktoria
2006-04-03
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HOŁUB Aleksandra
2007-03-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JAGIEŁŁO Aleksandra
2006-09-26
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JAKUBIAK Paulina
2007-06-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JAWORSKA Wiktoria
2006-02-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KACZKOWSKA Marta
2006-05-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KANIEWSKA Paula
2007-09-14
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KARCZ Agnieszka
1999-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KLAJA Martyna
2005-01-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KLIN Dominika
2005-04-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOBYLARCZYK Klara
2006-11-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOKŁOWSKA Natalia
2006-12-24
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KORPALSKA Weronika
2007-04-11
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOŹLUK Aleksandra
2009-04-07
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KUCHARSKA Ewelina
2005-06-12
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LASOTA Patrycja
2004-06-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LENCZAK Dominika
2004-10-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LISOWSKA Zuzanna
2005-03-10
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MAZUREK Patrycja
2005-03-27
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MUCHA Patrycja
2005-02-09
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
NOWAK Natalia
2004-09-06
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ODOLIŃSKA Hanna
2007-01-17
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
OŁDAK Martyna
2006-02-16
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
OSZWA Nina
2003-08-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
OŻÓG Patrycja
2007-01-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PIECHOTA Wiktoria
2006-03-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PISZCZATOWSKA Małgorzata
2006-07-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PODLIPNIAK Weronika
2007-10-03
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
POPKOWSKA Anna
2007-01-03
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
POREMBNA Zuzanna
2007-12-26
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PSZCZOŁA Weronika
2004-01-12
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SALIK Oliwia
2006-07-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SOBUTA Karolina
2007-06-12
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SOLLICH Zuzanna
2006-04-07
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
STASZCZUK Amelia
2007-09-28
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
STELMASZUK Zofia
2006-06-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
STĘPIEŃ Anna
2008-08-23
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZRAJNER Łucja
2005-02-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ULRYCH Zuzanna
2006-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
URBANIAK Lena
2006-05-17
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
USZKO Dominika
2007-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WALCZUK Samanta
2005-01-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WANDEL Victoria
2006-04-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WDOWIAK Wiktoria
2005-11-24
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WOJTYSIAK Wiktoria
2007-03-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WÓJTOWICZ Emilia
2006-09-23
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
WÓJTOWICZ Wiktoria
2005-04-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik