BOCHYŃSKI Szymon
2005-04-27
WLKS Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALBINOWSKI Aleksander
2006-11-22
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BASIŃSKI Dawid
2006-07-19
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BĘBEN Oskar
2005-07-05
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁACHOWSKI Paweł
2006-05-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELECKI Jakub
2004-07-28
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BŁASZCZYK Igor
2008-06-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOBOWSKI Kacper
2004-05-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRANDYK Filip
2006-08-08
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRUDŁO Wiktor
2003-05-23
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRZEZIŃSKI Konrad
2003-09-29
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZYSKI Borys
2006-05-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUCHACZ Kamil
2001-12-13
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUTRA Tobiasz
2005-06-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHAMIOŁO Daniel
2003-11-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHORZĘPA Wojciech
2006-01-23
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHRU¦CIEL Marek
2004-01-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIE¦LAK Szymon
2003-10-30
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CIUNEL Olaf
2005-08-11
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ĆWIK Mateusz
2008-01-10
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DANIEL Arkadiusz
2004-01-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DATA Szymon
2002-09-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DAWISKIBA Maciej
2005-02-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DˇBROWSKI Michał
2005-01-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DEC Fabian
2006-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DĘBEK Mateusz
2006-02-16
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DIALLO Amadou
2005-04-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DIDYK Mateusz
2005-06-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUDA Kacper Eryk
2001-05-05
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DURTKA Hubert
2005-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DURTKA Kacper
2005-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DZIEWIĘCKI Rafał
2006-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DZIOK Bartosz
2007-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FILA Wojciech
2004-03-27
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FILMANOWICZ Herbert
2005-03-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FOLTYM Damian
2005-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FORMICKI Mateusz
2005-06-20
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GARBACZEWSKI Karol
2004-06-16
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GIDZIŃSKI Michał
2004-03-31
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GOJŻEWSKI Maciej
2004-08-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GONKIEWICZ Jan
2005-06-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GÓRKA Adam
2008-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRABA Jakub
2001-08-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRˇBCZEWSKI Mateusz
2002-03-25
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRYCZYŃSKI Szymon
2005-07-24
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HENIKE Kamil
2008-04-15
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ISZTWAN Przemysław
2006-01-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JUNG Marcin
2004-03-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAŁWA Adam
2006-07-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KAŁWAK Marcin
2004-04-29
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KAMIŃSKI Mateusz
2005-02-03
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KARNAS Wiktor
2006-05-07
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KAWIŃSKI Karol
2003-03-06
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KISIL Kamil
2004-03-14
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOGUT Andrzej
2001-01-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOŁODZIEJ Adrian
2005-07-02
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOSZKAŁO Nikodem
2006-02-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KO¦CIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOWALCZYK Grzegorz
2006-01-11
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALSKI Kacper
2004-07-26
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRUPA Mateusz
2008-03-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUCHCIŃSKI Szymon
2002-03-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUJAWIAKOWSKI Oskar
2005-05-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
LATKOWSKI Kacper
2008-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
LEWANDOWSKI Jan
2002-08-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LEWANDOWSKI Jonasz
2006-12-28
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LEWANDOWSKI Łukasz
2005-01-15
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LUDWICZAK Krzysztof
2004-10-14
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŁUCZYŃSKI Dominik
2002-10-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MAC Szymon
2005-01-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MARTYNYSHYN Valentyn
2003-01-06
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MIARKA Dawid
2004-07-22
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MOROŃ Michał
2002-05-30
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MOSORKA Kacper
2006-08-10
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MYSIOREK Kacper
2005-01-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
NOWAKOWSKI Mateusz
2004-06-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ORMAN Marek
2004-12-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
OWCZORZ Piotr
2003-01-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PAGELS Dawid
2005-03-15
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PAKULSKI Michał
2008-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PAWEŁCZYK Maciej
2001-02-15
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PAWŁOWSKI Bartosz
2006-04-13
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PIASKOWSKI Antoni
2008-01-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
POLARCZYK Bartosz
2006-02-26
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
POPEK Filip
2005-11-17
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
POPRAWSKI Michał
2005-05-14
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
RADZIMSKI Filip
2003-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
REGIEL Igor
2004-04-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
REWAJ Dawid
2004-09-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ROGALA Jan
2004-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ROKASZEWICZ Michał
2005-10-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RUDNICKI Antoni
2007-09-20
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RYNDAK Antoni
2003-05-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SADŁOWSKI Hugo
2004-02-14
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SATERNUS Szymon
2004-03-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SKRZEK Bartłomiej
2005-03-25
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SOBCZYK Kacper
2005-10-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SOKOŁOWSKI Eryk
2008-04-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
STANKIEWICZ Filip
2006-11-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SUDA Orian
2005-10-26
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SURA Wiktor
2005-09-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SZCZEPAŃSKI Igor
2004-03-31
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SZCZERBA Kacper
2004-03-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SZCZʦNIAK Karol
2008-01-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SZPILA Wiktor
2006-02-16
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SZTEJKOWSKI Damian
1999-03-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZUSTAK Jakub
2003-04-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZYRNER Adam
2007-10-10
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
TARADAJ Bartosz
2001-12-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
TEPER Patryk
2002-04-04
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
URBANEK Łukasz
2003-07-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WIˇCEK Tomasz
2004-01-28
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WIECZOREK Kacper
2001-12-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WIELKOPOLAN Kasjan
2006-03-11
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WILK Tomasz
2007-07-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
WI¦NIEWSKI Dominik
2005-08-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WI¦NIEWSKI Dominik
2004-03-03
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WI¦NIEWSKI Łukasz
2005-08-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WŁODEK Kacper
2008-07-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WOLIŃSKI Stanisław
2004-08-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WO¬NIAK Jarosław
2008-02-23
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
WUWER Bartosz
2008-09-30
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ZAMBROZIEWICZ Kacper
2005-01-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ZARÓD Kajetan
2008-04-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ZIĘTEK Leon
2006-06-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŻARKOWSKI Paweł
2004-04-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik