BARAN Marta
2004-09-24
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Agata
2005-03-23
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BROŻEK Oliwia
2004-05-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BRZÓZKA Katarzyna
2005-01-09
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CABAJ Anna
2002-07-09
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZERNIELEWSKA Anna
2007-10-30
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DIMITROW Maja
2004-12-02
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DRÓŻDŻ Zofia
2007-07-18
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIERWA Martyna
2004-03-25
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FOREMNIK Jowita
2002-06-14
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GANDZIAROWSKA Martyna
2004-03-31
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JASIŃSKA Hanna
2005-03-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JASZCZAK Aleksandra
2004-06-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KLIMEK Zuzanna
2005-04-05
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOCHANIAK Martyna
2008-01-29
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KULAWIAK Julia
2008-05-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LECH Magdalena
2007-07-19
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ŁOJKO Kamila
2004-01-31
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MALARCZYK Zuzanna
2004-11-29
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MOLENDOWSKA Julia
2006-06-23
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MROCZKA Zuzanna
2005-02-17
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
NOWAKOWSKA Jagoda
2007-09-17
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PRZEWIE¬LIK Julia
2006-08-23
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PYSKLAK Amelia
2007-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
RUTKOWSKA Magdalena
2005-06-15
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SIEMIŃSKA Adrianna
2007-07-24
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SKALSKA Maja
2005-11-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SKIMINA Emilia
2004-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SZCZUDŁO Wiktoria
2004-02-03
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WENDT Joanna
2000-02-01
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WÓJCICKA Alicja
2008-10-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ZACHARZ Julia
2005-01-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ZADRˇG Małgorzata
2005-01-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ZIELIŃSKA Sonia
2005-07-30
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik