SOCHA Weronika
2008-09-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABSYL Wiktoria
2007-06-12
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMROZI Milena
2008-09-10
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTKOWIAK Tamara
2008-04-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTOLAK Klaudia
2007-10-27
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJKOWSKA Justyna
2002-08-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAKALUS Weronika
2007-01-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANA¦ Roksana
2008-04-25
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARDJAN Nadia
2009-12-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASTER Maja
2008-03-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAZYLAK Maja
2007-01-27
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIGUS Wiktoria
2003-08-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRUDNY Regina
2007-12-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRYDNIAK Iga
2008-10-20
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUDKA Julia
2008-07-23
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUDKOWSKA Stella
2008-12-02
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDZIAK Karolina
2008-09-02
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BUŁAT Agata
2008-01-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BURNS Larysa
2009-07-13
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BURY Maria
2007-11-28
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BYCZEK Magdalena
2005-10-02
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CAO Aurelia
2009-08-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHODUR Hanna
2009-02-20
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHODUR Milena
2007-05-11
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHYNAŁ Anna
2007-11-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIESIELSKA Martyna
2008-03-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZACHOROWSKA Antonina
2008-09-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZARNECKA Emma
2008-07-15
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZARNY Julia
2008-05-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZERWIŃSKA Antonia
2008-07-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZYŻ Marlena
2010-08-02
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DAWIEC Marta
2009-08-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DˇBROWSKA Łucja
2007-11-06
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DIAKUN Kateryna
2008-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DIENNET Ephisine
2008-03-31
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DONIEC Natalia
2009-02-12
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DRAGOW Patrycja
2008-02-06
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DUDEK Dominika
2009-12-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DUDEK Zofia
2008-10-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DUDZIAK Patrycja
2009-11-20
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DUSIEWICZ Hanna
2008-07-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DYBKA Agnieszka
2000-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DYBOWICZ Wiktoria
2009-04-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DYDUCH Paulina
2007-09-17
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DYMEK Jagoda
2007-12-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DZIADZIA Anna
2004-09-17
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DŻUGAJ Martyna
2009-07-07
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
FLORCZYK Hanna
2009-12-02
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
FLORKA Małgorzata
2008-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
FLUDER Julia
2008-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
FLUDER Zofia
2008-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GABRY¦ Klaudia
2007-06-01
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GALAS Martyna
2008-08-06
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GANCARCZYK Nikola
2008-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GASZYŃSKA Ida
2009-01-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GAWIN Karolina
2007-02-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GAWRONEK Kamila
2009-11-15
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GIEJBATOW Julia
2008-05-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GROŃSKA Kornelia
2007-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GROSIAK Patrycja
2008-03-13
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GRUCHLIK Julia
2008-02-20
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GRYBO¦ Hanna
2008-09-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GRZECHUŁA Maja
2008-12-16
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GRZYWA Magdalena
2008-07-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GUMULSKA Magdalena
2008-06-27
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GUZIOR Daria
2007-04-20
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
HEJMO Klaudia
2008-03-08
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
HRAPKOWICZ Julia
2007-01-11
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JAMRÓŻ Faustyna
2008-11-05
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JANIK Julia
2008-03-11
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
JAREK Jessica
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
JAROMIN Oliwia
2007-09-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
JELENIEWICZ Nikola
2007-04-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
JUREK Amelia
2006-09-06
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
JUZA Pola
2008-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KACZMAREK Anastazja
2008-02-23
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KARCZ Klaudia
2008-09-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KARWAT Paulina
2009-03-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KASPRZAK Aleksandra
2009-11-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KAZEK Ilona
1989-11-16
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KIEĆ Hanna
2008-03-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KIEDROWICZ Nadia
2008-04-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KISZKA Jasmina
2009-11-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KISZKA Julianna
2009-11-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KLĘK Julia
2008-09-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KLIMAKOVA Alisa
2009-12-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KLIMOWICZ Zofia
2009-08-25
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KOCHANIAK Martyna
2008-01-29
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KOŁODZIEJ Anna
2008-10-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KOPCZYŃSKA Lidia
2008-05-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KORPET Małgorzata
2009-11-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KOSIŃSKA Natalia
2007-04-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KOTFISZ Natalia
2008-11-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KOWALIŃSKA Aleksandra
2006-07-13
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KRAIEVSKYI Anna
2010-03-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KRAWCZYK Julia
2008-04-19
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KRAWCZYK Maria
2008-12-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KRĘCIOCH Agnieszka
2006-01-21
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KRĘCIOCH Aneta
2009-07-28
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KRĘCIOCH Martyna
2008-01-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KRÓL Zofia
2007-12-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KRÓLAK Marta
2006-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KRYSTYAN Laura
2008-05-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KRYSZCZYŃSKA Pola
2008-11-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KUBISZ Julia
2008-02-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KUKLA Dominika
2008-08-26
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KUKLA Natalia
2008-12-24
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KULA Oliwia
2009-04-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KULAWIAK Julia
2008-05-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KULIKOWSKA Julia
2005-09-12
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KURDZIEL Łucja
2008-09-12
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KU¦MIERCZYK Lena
2009-08-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KWAK Amelia
2008-12-30
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
LADA Weronika
2009-02-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
LALEWICZ Nina
2008-03-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
LATOCHA Maria
2009-01-26
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
LAZAR Wiktoria
2008-05-09
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
LE¦NIAK Natalia
2004-10-06
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
LIEBENTHAL Julia
2007-01-09
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
LIGENZA Michalina
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
LIS Maria
2008-04-12
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ŁABUDA Oliwia
2007-11-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ŁADOŃ Julia
2007-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ŁUKASIK Marta
2008-05-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŁUKOWICZ Lena
2009-01-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MACHAJ Blanka
2007-10-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MACHAŁA Martyna
2010-05-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MACIˇŻKA Maja
2008-12-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MACIEICZEK Amelia
2009-02-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MACIEJOWSKA Dominika
2008-11-16
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
MADUZIA Justyna
2008-03-07
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
MAJKA Emilia
2007-02-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
MALINA Otylia
2008-08-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
MALINOWSKA Nikola
2009-01-20
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
MAŁYSZEK Maja
2008-07-31
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
MANCIN Nela
2009-06-19
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
MARKOWICZ Martyna
2007-09-21
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
MARZEC Maja
2009-04-17
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
MATEŃKO Anna
2006-04-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
MENTEL Małgorzata
2009-10-15
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
MICHAŁEK Aleksandra
2007-04-17
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
MIKSIEWICZ Martyna
2008-07-23
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
MISZTAL Magdalena
2008-02-28
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
MI¦TA Natalia
2010-01-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
MOLENDA Zuzanna
2008-04-23
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
MROZIK Julia
2007-01-03
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MROZIK Zuzanna
2007-01-03
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MUCHA Natasza
2007-07-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
MUSIAŁ Maria
2009-09-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
NIEZABITOWSKA Izabela
2008-06-26
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
NIEZABITOWSKA Małgorzata
2009-03-04
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
NOWICKA Ewa
2008-07-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
OPIELA Katarzyna
2007-05-23
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ORŁOWSKA Nina
2008-09-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
OSTROWSKA Monika
2008-03-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PACZE¦NIAK Sonia
2008-03-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PADŁO Gabriela
2008-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PAWLUS Dominika
2007-03-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
PIEGZA Wiktoria
2009-05-27
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
PIKOŃ Sara
2008-11-17
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
PIOTROWSKA Alicja
2009-12-12
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
PITERA Sylwia
2009-07-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
PŁOCICA Gabriela
2009-07-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
POBUTA Łucja
2007-04-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
POCHŁOPIEŃ Julia
2008-11-12
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
PODGÓRSKA Magdalena
2007-04-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
PODGÓRSKA Martyna
2007-01-07
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
PODOLSKA Maria
2008-03-03
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
POLAK Anna
2008-09-09
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
POLAK Julia
2001-05-09
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
PROC Antonina
2008-06-24
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
PRZYBYLSKA Nikola
2008-07-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
PRZYTUŁA Natalia
2009-09-19
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
PTAK Martyna
2008-04-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
PUDEŁKO Magdalena
2008-05-21
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
PUZIO Aleksandra
1985-05-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
PYRCZ Nikola
2009-09-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
PYTEL Joanna
2008-10-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
RECZEK Magdalena
2008-07-07
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
ROMANIAK Izabela
2008-02-10
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
RUCHLEWICZ Małgorzata
2008-10-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
RYCHTARCZYK Gabriela
2007-08-22
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
RZEPECKA Weronika
2009-01-02
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SADKIEWICZ Julia
2007-11-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SADLEJA Julia
2007-06-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SAJDOK Weronika
2008-08-31
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SĘK Alessandra
2008-05-31
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SHEPEL Diana
2006-07-26
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SIENIAWSKA Martyna
2007-10-18
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
SIKORA Alicja
2008-01-02
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
SKAŁKA Sandra
2008-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
SKOWRON Zuzanna
2008-10-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
SKÓRZAK Natalia
2008-03-16
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
SMOLARCZYK Wiktoria
2007-11-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
SOBAŃSKA Zofia
2008-05-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
SOJKA Magdalena
2009-07-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
SOWA Oliwia
2001-01-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
SOWIŃSKA Małgorzata
2007-05-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
STACHOWICZ Julia
2009-03-25
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
STANUCH Kinga
2009-01-07
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
STARZYCKA Maja
2007-10-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
STASIAK Magdalena
2008-12-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
STA¦KO Magdalena
2008-05-14
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
STEPANIAK Zuzanna
2005-12-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
STODOŁA Anna
2005-12-02
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
STOJEK Emilia
2008-03-10
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
SZCZEPAŃSKA Wiktoria
2009-02-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
SZMYT Michalina
2009-02-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
SZUSTER Katarzyna
2008-02-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
¦WIERGAŁA Zuzanna
2008-06-09
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
TABOR Oliwia
2008-11-11
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
TALIK Marlena
2009-04-23
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
TITTINGER Maja
2007-11-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
TOPCZEWSKA Leonia
2008-04-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
TRUCHAN Milena
2008-05-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
TRZOP Małgorzata
2007-11-16
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
TYTARENKO Karina
2008-08-12
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
ULIDOWSKA Karolina
2008-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
URBANIK Julia
2008-11-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
URBA¦ Sara
2008-07-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WACHOWICZ Anna
2007-08-10
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WAJDZIK Zuzanna
2009-04-21
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WANDAS Zuzanna
2008-11-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WARIAS Kornelia
2008-03-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WˇSIK Barbara
2009-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WIECZOREK Hanna
2007-08-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WIEJA Karolina
2008-12-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
WIERCIOCH Karolina
2009-07-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
WIETRZYK Katarzyna
2009-10-28
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
WISZ Milena
2007-03-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
WOJCIECHOWSKA Karolina
2009-11-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
WOLAN Kamila
2008-07-14
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
WOLCZKO Magdalena
2009-11-27
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
WÓJCIK Martyna
2008-03-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
WÓJCIK Nina
2009-08-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
ZAJAS Roksana
2008-10-20
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
ZAJˇC Daria
2010-02-16
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
ZAJˇC Kamila
2007-07-23
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ZARĘBA Monika
2007-06-27
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
ZBIELSKA Maja
2007-02-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
ZĘBALA Laura
2008-09-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ZYCH Oliwia
2008-10-21
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ŻUCHOWICZ Daria
2008-07-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik