WÓJCIK Zuzanna
2006-04-11
MKS Sambor Tczew
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BENEDYKCIŃSKA Nicola
2006-02-10
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOJANOWSKA Wiktoria
2007-03-08
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CIELESZ Izabela
2006-10-30
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
FALK Natalia
2005-02-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GRABOWSKA Julia
2008-10-09
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GRABOWSKA Nikola
2007-09-11
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
JAROSZEWSKA Aleksandra
2007-07-26
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JASZCZURA Emilia
2007-04-30
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KALIŃSKA Oliwia
2006-12-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KLAJBOR Weronika
2006-01-27
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KNUTOWICZ Wiktoria
2006-05-13
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KRYSIAK Julia
2006-04-23
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KUBERA Natalia
2007-04-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KWIATKOWSKA Karolina
2006-08-15
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
LESZEGA Zuzanna
2006-04-26
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MORITZ Nicola
2006-04-10
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
OBIDOSKA Wiktoria
2006-03-30
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PENSKO Zuzanna
2007-01-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PŁONKA Oliwia
2006-02-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
PRĄDZINSKA Malwina
2005-11-15
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ROBASZKIEWICZ Olga
2008-05-09
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ROLBIECKA Oliwia
2008-02-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
SKRZYPCZAK Zuzanna
2006-02-08
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SZULAK Aleksandra
2003-03-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SZURKIEWICZ Monika
2006-05-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WIERASZKO Sandra
2002-04-19
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WIERZBOWSKA Małgorzata
2005-05-06
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WINTROWICZ Zofia
2003-01-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia
2005-01-27
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik