BŁOCKI Damian
1989-04-28
MKL Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYN Łukasz
1990-11-29
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUSTYN Rafał
1984-05-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARANOWSKI Michał
1998-03-04
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIK Michał
1990-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁOCKI Adrian
1990-04-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORODIJUK Tomasz
1989-01-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRZOZOWSKI Artur
1985-03-29
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHOJECKI Daniel
1995-01-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHRUŚCICKI Radosław
1989-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CYNGOT Jacek
1996-06-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZAJA Mateusz
1991-11-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DOBROŚ Dawid
1989-12-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DYŚ Rafał
1982-01-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FEDACZYŃSKI Rafał
1980-12-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FLITTA Wojciech
1992-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GAWROŃSKI Paweł
1990-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GOERICK Szymon
1993-09-29
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GOŁAWSKI Janusz
1966-03-26
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GOŁAWSKI Rafał
1988-10-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GOŁAWSKI Robert
1998-04-07
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRINHOLC Grzegorz
1977-03-05
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRUSZKA Adam
1992-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZONKA Paweł
1984-05-09
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZYBOWSKI Paweł
1990-02-05
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HALMAN Wojciech
1990-01-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HERBA Jakub
1992-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JANUZIK Przemysław
1989-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JASIŃSKI Mateusz
1991-08-16
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JELONEK Jakub
1985-07-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KALKA Kamil
1981-05-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KANTORSKI Daniel
1991-05-24
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KĘDZIOR Karol
1988-05-23
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KIERZEK Adam
1989-05-30
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KISTOWSKI Rafał
1988-02-13
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KLAWIKOWSKI Damian
1996-02-21
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KLONOWSKI Adrian
1997-01-08
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOKOSZKA Radosław
1991-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOMAROWSKI Kamil
1995-03-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KONEK Piotr
2002-01-02
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOSECKI Kacper
1997-03-20
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOSTAŃSKI Michał
1989-02-07
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOWALSKI Artur
1991-09-29
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOWALSKI Piotr
1990-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOZŁOWSKI Marcin
1991-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZŁOWSKI Mateusz
1988-02-18
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRAWCZYK Paweł
1989-06-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRAWCZYK Wojciech
1987-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRÓL Bartłomiej
1987-09-02
UKS Start Smólnik
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUBIAK Maciej
1988-10-29
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUĆ Jakub
1992-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUĆ Kacper
1991-07-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUSZNERUK Jakub
1992-07-25
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUT Norbert
1989-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KWITA Zbigniew
1959-09-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LIKE Szymon
1991-03-19
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LIPKA Łukasz
1992-12-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ŁOBACZEWSKI Andrzej
1992-08-09
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ŁUNIEWSKI Mirosław
1957-01-25
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁUNIEWSKI Paweł
1987-05-18
MKSŁ Konradia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MAŁECKI Paweł
1991-05-22
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MAŁECKI Waldemar
1958-01-10
UKS Walker Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MARCZYK Paweł
1991-06-29
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MARKOW Ilja
1972-06-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAZUREK Łukasz
1990-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MOSZCZYŃSKI Mateusz
1989-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MURAWSKI Maciej
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
NABIAŁEK Michał
1989-01-01
UKS 50 Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NIEDZIAŁEK Łukasz
2000-03-15
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
NOWAK Dariusz
1990-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NOWAK Łukasz
1988-12-18
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
NOWOSTAWSKI Mikołaj
2002-07-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PARSZA Zbigniew
1989-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PAWŁOWSKI Bartosz
1989-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PIECUCH Kamil
2003-07-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PIÓREK Kamil
1989-01-17
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PORCZAK Radosław
1992-03-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PRZESTRZELSKI Szymon
2003-08-16
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PRZYBYSZ Łukasz
1989-10-16
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ROGOWSKI Patryk
1989-04-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ROMANOWSKI Mieczysław
1991-10-16
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ROSIEWICZ Maciej
1977-07-31
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
RUSEK Karol
1992-12-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RYBACZEWSKI Piotr
1990-05-13
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RYNKIEWICZ Olaf
2002-02-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SCHIEDEL Karol
2002-07-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SERWETA Michał
1991-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SIKORA Rafał
1987-02-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SMOLAREK Rafał
1989-01-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
STALA Jakub
1991-06-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
STASIEWICZ Michał
1988-09-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STĘPIEŃ Jacek
1989-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STRYCZYŃSKI Bartosz
1987-06-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SUDOŁ Grzegorz
1978-08-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZCZĘSNY Przemysław
1989-01-01
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZYMAŃSKI Marcin
1989-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
TOMALA Dawid
1989-08-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
TREDER Mateusz
1988-04-22
UKS Zagórzanka Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WIATER Tomasz
1990-05-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WILCZYŃSKI Paweł
1990-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WOLSKI Dawid
1989-06-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WOŁCZYK Damian
1989-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WÓJCIK Hubert
2003-07-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZALEWSKI Krystian
1989-04-11
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŻELEK Jakub
1989-01-01
UKS Sprinter Wolin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŻMUDZKI Tomasz
1990-06-19
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŻURAWSKI Damian
1989-02-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik