TRZOP Katarzyna
1988-04-23
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 1988-01-01 MKS Górnik w Zabrzu SLK
2 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
3 ALBINIAK Aleksandra 2000-09-08 niest. Kraków MLP
4 ANDRZEJCZYK Paulina 1993-12-18 AZS UMCS Lublin LBE
5 ANKERSKA Agnieszka 1989-05-30 WLKS Wrocław DOL
6 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 ANTOSIK Natalia 1989-08-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
9 BADURA Klaudia 1986-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BAJDAŁA Marta 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BAK Diana 1991-02-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
12 BAKALORZ Karolina 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
13 BANASIK Monika 1990-09-11 WKS Wawel Kraków MLP
14 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
15 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
16 BARWACKA Adrianna 1989-06-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
17 BATORSKA Katarzyna 1983-02-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
18 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
19 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
20 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
21 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
22 BEJNAR Monika 1981-03-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
23 BERKA Anna 1992-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
25 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
27 BISTYGA Magdalena 1995-03-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
28 BITNEROWICZ Bożena 1988-08-17 MKS Górnik w Zabrzu SLK
29 BLUS Klaudia 1991-03-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
30 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
31 BŁONIARZ Angelika 1987-10-10 LKS Stal Mielec PDK
32 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
33 BOCIANOWSKA Anna 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
34 BODURKA Agnieszka 1989-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
35 BORAWSKA Anna 1988-04-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
36 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
38 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
39 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
40 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
41 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
43 BRYŚ Sandra 1997-07-13 MKS-MOS Katowice SLK
44 BRZEZIŃSKA Iwona 1986-05-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 BRZOZOWSKA Ewa 1987-12-24 KS AZS AWF Kraków MLP
46 BUBNIAK Magdalena 1997-01-09 ULKS Lipinki MLP
47 BUCZEK Katarzyna 1989-11-17 LKS Pszczyna SLK
48 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
49 BUDZIK Joanna 1993-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
50 BULDA Aleksandra 1992-03-12 UKS Jedynka Skawina MLP
51 BUNICKA Aneta 1992-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 BURDA Katarzyna 1994-09-13 WKS Wawel Kraków MLP
53 BURMISTRZAK Magdalena 1988-09-15 LKS Vectra Włocławek KPO
54 BYLEWSKA Anna 1997-08-22 MUKL Brodnica KPO
55 BZDON Anna 1989-01-10 BKL Bełchatów LDZ
56 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 CAŁKA Malwina 1986-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
58 CEGLAREK Agnieszka 1988-05-03 SL Olimpia Poznań WLP
59 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
60 CHAŁAS Magdalena 1988-01-11 AZS Łódź LDZ
61 CHIBOWSKA Natalia 1997-06-26 GKS Piast Gliwice SLK
62 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
63 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
64 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
65 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
66 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
67 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
68 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
69 CICH Ewelina 1987-01-01 MLUKS Tarnów MLP
70 CICHOŃ Klaudia 1995-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
71 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 MUKS SZS Cieszyn SLK
73 CIĘŻKOWSKA Katarzyna 1996-06-18 SKS Kusy Kraków MLP
74 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 CWYNAR Oliwia 1989-10-28 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
76 CZAJA Ewelina 1992-01-01 KKL Kielce SWK
77 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
78 CZARNYNOGA Martyna 1998-02-10 GTS Bojszowy SLK
79 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
80 CZELADZKA Justyna 1989-12-31 IKS Olkusz MLP
81 CZEPIEC Angelika 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
82 DADEJ Gabriela 1995-02-22 ZKS Unia Tarnów MLP
83 DĄBROWSKA Katarzyna 1989-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
84 DEMBEK Dominika 1988-04-07 MUKL Brodnica KPO
85 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
87 DOBEK Dagmara 1995-01-19 UKS Kobylanka MLP
88 DOBROWOLSKA Patrycja 1993-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
90 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
91 DROZDOWSKA Dagmara 1988-05-10 MKL Szczecin ZPO
92 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 DUDA Aleksandra 1990-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
95 DULNIK Agnieszka 1992-10-04 KKL Kielce SWK
96 DUPAK Martyna 1999-02-19 LKS Kłos Olkusz MLP
97 DURCZYŃSKA Dobrosława 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
98 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
99 DYLĄG Oliwia 1993-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
100 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
102 FICK Ewelina 1986-02-04 TS AKS Chorzów SLK
103 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
104 FIUK Magdalena 1997-11-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
105 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
106 FLIS Monika 1989-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
107 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
108 FORNAL Karolina 1995-04-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 FRANCZAK Alicja 1993-08-17 KS Komunalni Sanok PDK
110 FRANIECZEK Justyna 1989-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
112 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
113 GAŁUSZKA Angelika 1996-03-04 KKB MOSiR Krosno PDK
114 GAŁYSA Kinga 1997-07-26 WKS Wawel Kraków MLP
115 GARBACZEWSKA Dorota 1986-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
116 GARBOŚ Magdalena 1997-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
117 GAUDYN Weronika 1992-12-10 WKS Wawel Kraków MLP
118 GAŻEŁ Katarzyna 1993-02-04 KS AZS AWF Kraków MLP
119 GĄSIOROWSKA Dominika 1996-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
120 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
121 GĘGA Monika 1994-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
122 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
123 GIEROŃSKA Kinga 1996-05-08 WKS Wawel Kraków MLP
124 GIŁKA Małgorzata 1990-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
125 GIZA Aleksandra 1990-12-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
126 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
127 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
128 GŁOWACZ Marta 1987-06-30 KS Energetyk Jaworzno SLK
129 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
130 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
131 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
132 GONDEK Zuzanna 1998-01-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
133 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
134 GORZKOWSKA Anna 1993-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
135 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
136 GRABOWSKA Małgorzata 1988-02-05 KS AZS AWF Kraków MLP
137 GRANICA Katarzyna 1998-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
138 GROMKIEWICZ Wioletta 1988-09-15 MKS Truso Elbląg WMZ
139 GRZYBOWSKA Beata 1991-11-20 MUKS ILKUS Olkusz MLP
140 GRZYWACZEWSKA Justyna 1988-05-15 MKS Start Lublin LBE
141 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
142 GUZOWSKA Anna 1980-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 GUZOWSKA Paulina 1989-09-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
145 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
146 HACZEK Klaudia 1998-11-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
147 HANDZLIK Jolanta 1989-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
148 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
149 HAZIOR Anna 1983-05-13 KS AZS AWF Kraków MLP
150 HEJNA Edyta 1987-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
151 HELBIK Joanna 1993-05-29 LKS Pszczyna SLK
152 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
153 HORWAT Barbara 1994-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
154 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
155 IMIOŁEK Monika 1990-02-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 IWAŃSKA Anna 1988-08-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
157 JABŁOŃSKA Julia 1999-04-08 RMKS Rybnik SLK
158 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
159 JACNIAK Małgorzata 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
160 JAGODA Emilia 1994-11-16 UKS Skaut Będzin SLK
161 JAGODZIŃSKA Afrodyta 1988-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
162 JAKÓBCZAK Aneta 1985-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
163 JAKSA Anna 1988-10-11 AZS-AWF Katowice SLK
164 JANECKA Katarzyna 1987-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
165 JANIK Marta 1988-01-15 LKS Lubusz Słubice LBU
166 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
167 JARMUŁA Katarzyna 1989-01-01 MLUKS Tarnów MLP
168 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
169 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
170 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
171 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
172 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
173 JĘDRUSIŃSKA Dorota 1982-02-04 KS AZS AWF Kraków MLP
174 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
175 JUSZCZYK Karolina 1996-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
176 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
177 KACZOR Klaudia 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
178 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
179 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
180 KAJTOCH Monika 1982-01-18 AZS-AWF Katowice SLK
181 KALETA Olga 1994-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
182 KALISZ Magdalena 1993-09-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
183 KAŁEK Marta 1989-03-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
184 KANIECKA Agnieszka 1989-05-09 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
185 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
186 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
187 KARAMON Małgorzata 1987-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
188 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
189 KARPIESIUK Agnieszka 1982-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
190 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
191 KAWKA Roksana 1995-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 KAZIOR Zuzanna 1988-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
193 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
194 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
195 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
196 KITAJEWSKA Daria 1994-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
197 KLAWITER Paulina 1989-02-24 SKLA Sopot POM
198 KLEPACKA Monika 1983-10-07 WKS Wawel Kraków MLP
199 KLIMASARA Małgorzata 1988-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
200 KŁĄCZYŃSKA Kamila 1987-10-01 MLKS Olimpia Bytów POM
201 KMIEĆ Aneta 1996-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
202 KOBAKA Weronika 1988-01-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
203 KOLASA Angelika 1992-09-22 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
204 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
205 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
206 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
207 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
208 KOMOROWSKA Janina 1995-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
209 KONERT Anita 1987-01-28 AZS-AWF Gorzów LBU
210 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
211 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
212 KOPYCKA Monika 1989-02-09 KS Podlasie Białystok POD
213 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
214 KORCZYŃSKA Daria 1981-07-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
215 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 GKS Piast Gliwice SLK
216 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
217 KORZENIECKA Paulina 1989-04-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
218 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
219 KOSNO Daria 1988-01-01 MMKS Dąbrowa Górnicza SLK
220 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
221 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
222 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
223 KOWALCZE Magdalena 1988-01-01 UKS-MOS Opole OPL
224 KOWALCZYK Karolina 1992-02-15 RKS Łódź LDZ
225 KOWALCZYK Maja 1995-01-15 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
226 KOWALCZYK Marta 1992-01-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
227 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
228 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
229 KOWALSKA Hanna 1991-08-16 AZS-AWF Katowice SLK
230 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
231 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
232 KOWALSKA Patrycja 1990-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
233 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
234 KOZAK Katarzyna 1993-07-14 KKL Kielce SWK
235 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
236 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
237 KOZOK Aleksandra 1993-01-12 TS AKS Chorzów SLK
238 KRAJEWSKA Agnieszka 1988-09-07 KS Podlasie Białystok POD
239 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
240 KRASOWSKA Katarzyna 1988-09-01 LKS Lubusz Słubice LBU
241 KRAWIEC Beata 1995-08-29 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
242 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
243 KRÓL Joanna 1987-05-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
244 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
245 KRZECZOWSKA Paulina 1994-09-11 KS AZS AWF Kraków MLP
246 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
247 KRZYWDA Malwina 1994-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
248 KSIĄŻEK Martyna 1989-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
249 KUBIAK Agata 1989-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
250 KUCHARSKA Joanna 1987-06-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
251 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
252 KUPIEC Agnieszka 1989-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
253 KURBEL Agnieszka 1987-11-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
254 KUROWSKA Katarzyna 1991-09-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 KURPAS Agnieszka 1995-04-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
256 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
257 KUŚ Joanna 1984-01-04 AZS-AWF Katowice SLK
258 KUŹMA Maja 1994-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
259 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
260 KWIECIEŃ Małgorzata 1991-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
261 KWIETNIEWSKA Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin LBE
262 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
263 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
264 LATAWSKA Mariola 1995-05-30 MLUKS Tarnów MLP
265 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
266 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
267 LEŚNIAK Karolina 1989-01-01 LKS Stal Mielec PDK
268 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
269 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
270 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 LIPA Karolina 1990-09-05 KKL Kielce SWK
272 LIS Ewelina 1996-01-26 ZKS Unia Tarnów MLP
273 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
274 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
275 LONCIERZ Magdalena 1993-01-19 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
276 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
277 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
278 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
279 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
280 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
281 ŁĄCZNA Emilia 1991-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
282 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
283 ŁUKASIK Magdalena 1993-11-13 MKS-MOSM Bytom SLK
284 ŁYŻNIAK Magdalena 1998-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
285 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
286 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
287 MADEJEWSKA Edyta 1987-07-24 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
288 MAJCHER Sylwia 1989-01-01 niest. Rzeszów PDK
289 MAJKA Patrycja 1998-02-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
290 MAK Ewa 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
291 MALESA Monika 1990-06-23 LKS Olimpic Szczecin ZPO
292 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
293 MALINOWSKA Natalia 1989-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
294 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
295 MAMROT Paulina 1993-11-22 UKS 55 Łódź LDZ
296 MARCELA Karolina 1996-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
297 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
298 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
299 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
300 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
301 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
302 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
303 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
304 MAZAN Sandra 1987-02-15 AZS Łódź LDZ
305 MAZUREK Martyna 1988-08-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
306 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
307 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
308 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
309 MICHALSKA Katarzyna 1999-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
310 MIELEC Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
311 MIESZKOWICZ Joanna 1990-01-01 LKS Stal Mielec PDK
312 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
313 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
314 MIKOŁAJCZAK Anna 1989-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
315 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
316 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
317 MISIAK Aleksandra 1997-02-28 TS AKS Chorzów SLK
318 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
319 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
320 MŁYNARCZYK Danuta 1986-10-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
321 MOCHNIA Monika 1992-01-27 AZS-AWF Katowice SLK
322 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
323 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
324 MRUGACZ Magdalena 1990-03-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
325 MRUKOWICZ Karolina 1991-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
326 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
327 MUCHA Marta 1993-04-25 KS Energetyk Jaworzno SLK
328 MUELLER Katarzyna 1988-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
329 MUSIAŁ Ewa 1994-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
330 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
331 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
332 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
333 NAGENGAST Klaudia 1994-01-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
334 NIŻNIK Karolina 1992-08-18 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
335 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
336 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
337 NOWAK Gabriela 1995-05-23 WKS Wawel Kraków MLP
338 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
339 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
340 OBROWSKA Aleksandra 1989-01-01 TS Olimpia Poznań WLP
341 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
342 OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 RKS Łódź LDZ
343 OLCZYK Katarzyna 1990-10-18 WKS Wawel Kraków MLP
344 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
345 OLEJNICKA Dominika 1988-01-06 KS AZS AWF Poznań WLP
346 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
347 OLSZEWSKA Dominika 1988-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
348 OLSZEWSKA Emanuela 1991-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
349 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
350 OLSZEWSKA Weronika 1986-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
351 OLSZOWY Karolina 1996-04-06 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
352 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
353 ORZECHOWSKA Edyta 1996-05-31 LKS Smolnik Męcina MLP
354 OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
355 OWCZAREK Joanna 1990-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
356 PACEK Andżelika 1995-06-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
357 PACHEL Karolina 1990-07-04 KS AZS AWF Kraków MLP
358 PADŁO Anna 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
359 PALUCH Katarzyna 1988-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
360 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
361 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
362 PASAMONIK Klaudia 1998-05-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
363 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
364 PAWIŃSKA Julia 2001-04-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
365 PEAS Katarzyna 1988-09-02 RLTL ZTE Radom MAZ
366 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
367 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
368 PĘDZIWIATR Milena 1989-10-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
369 PIEGZA Andrea 1996-11-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
370 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
371 PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
372 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
373 PIKTA Karolina 1989-01-01 KL Bałtyk Koszalin ZPO
374 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
375 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
376 PIRÓG Katarzyna 1989-03-09 LKS Pszczyna SLK
377 PIWOWARCZYK Monika 1986-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
378 PLEŚNIAK Aleksandra 1994-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
379 PLUSKWIK Paulina 1995-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
380 PŁONKA Katarzyna 1988-06-28 SKLA Sopot POM
381 PŁONKA Weronika 1998-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
382 PŁOSKONKA Wioleta 1989-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
383 PODSIADŁO Roksana 1992-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
384 POLAK Joanna 1998-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
385 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
386 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
387 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
388 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
389 PUSTELNIK Karolina 1998-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
390 PYRTEK Agnieszka 1992-11-24 TL ROW Rybnik SLK
391 PYTEL Wiktoria 1996-07-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
392 PYTKA Dorota 1987-10-14 MLUKS Tarnów MLP
393 REC Natalia 1990-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
394 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
395 ROJOWSKA Maria 1992-07-21 WKS Wawel Kraków MLP
396 ROMANOWSKA Monika 1989-12-15 ZLKL Zielona Góra LBU
397 ROMISZEWSKA Marta 1987-04-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
398 ROSA Anita 1996-01-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
399 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
400 ROZWADOWSKA Żaneta 1988-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
401 ROŻEN Ewa 1991-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
402 RUCZAJ Wiktoria 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
403 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
404 RUSAK Eliza 1992-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
405 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
406 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
407 RYBAK Justyna 1989-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
408 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
409 RZEPKA Klaudia 1995-01-19 ZKS Unia Tarnów MLP
410 RZYCKA Katarzyna 1989-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
411 RZYMEK Sabina 1994-12-26 MLUKS Tarnów MLP
412 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 UKS 55 Łódź LDZ
413 SAKOWICZ Alicja 1988-02-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
414 SENDEREK Żaklina 1989-10-27 ZLKL Zielona Góra LBU
415 SERAFIN Maria 1991-04-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
416 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
417 SIEDLOK Matylda 1988-05-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
418 SIELUŻYCKA Wioletta 1987-07-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
419 SIEMIEŃSKA Barbara 1985-09-18 KS AZS AWF Kraków MLP
420 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
421 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
422 SIKORSKA Monika 1992-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
423 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
424 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
425 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
426 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
427 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
428 SKIBIEWSKA Magdalena 1993-08-20 TS AKS Chorzów SLK
429 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
430 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
431 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
432 SŁAWIK Maria 1989-04-09 KS AZS AWF Kraków MLP
433 SŁOWIK Weronika 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
434 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
435 SMYRSKA Alicja 1984-08-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
436 SOBASZEK Małgorzata 1994-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
437 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
438 SOKOŁOWSKA Sonia 1994-06-11 TL ROW Rybnik SLK
439 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
440 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
441 SPALTENSTEIN Zuzanna 1988-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
442 SROKA Monika 1992-01-01 TS AKS Chorzów SLK
443 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
444 STANKIEWICZ Magdalena 1989-08-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
445 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
446 STARZAK Anna 1988-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
447 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
448 STASIEŁUK Aleksandra 1987-05-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
449 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
450 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
451 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
452 STOLARSKA Magdalena 1994-04-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
453 STÓJ Anna 1993-07-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
454 STRZELCZYK Karolina 1993-02-18 TS AKS Chorzów SLK
455 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
456 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
457 SUCHOWIECKA Paula 1989-05-09 niest. Kraków MLP
458 SUDER Izabela 1990-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
459 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
460 SUROWIEC Paulina 1987-12-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
461 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
462 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
463 SYGDZIAK Dagmara 1988-11-26 AZS Łódź LDZ
464 SZABLEWSKA Agnieszka 1986-06-13 RKS Łódź LDZ
465 SZAFARZ Monika 1993-05-09 ULKS Technik Trzcinica PDK
466 SZAMRETA Agnieszka 1987-06-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
467 SZARUGA Małgorzata 1988-12-13 MKS Górnik w Zabrzu SLK
468 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
469 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
470 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
471 SZCZUREK Klaudia 1992-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
472 SZCZYPKA Hanna 1996-08-13 UKS Czwórka Żory SLK
473 SZEFER Karolina 1992-02-17 MLUKS Tarnów MLP
474 SZEWCZYK Klaudia 1989-01-01 MKS Budomark Mysłowice SLK
475 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
476 SZMULKIS Sylwia 1989-05-23 LKS Lubusz Słubice LBU
477 SZPAKOWSKA Alicja 1991-11-20 LUKS Orneta WMZ
478 SZPYT Joanna 1983-09-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
479 SZWARNÓG Jolanta 1992-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
480 SZYCZKOWA Marina 1989-09-07 MUKS Płock MAZ
481 SZYMAŃSKA Anna 1994-03-18 LKS Pszczyna SLK
482 SZYPUŁA Sybilla 1989-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
483 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
484 ŚLIŻ Alina 1992-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
485 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
486 ŚWIERCZYK Martyna 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
487 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
488 TAPEK Natalia 1991-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
489 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
490 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
491 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
492 TOKARCZYK Magdalena 1995-07-16 MUKS ILKUS Olkusz MLP
493 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
494 TOPOREK Milena 1991-12-13 KKL Kielce SWK
495 TRAWIŃSKA Joanna 1988-11-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
496 TRZMIEL Katarzyna 1995-02-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
497 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
498 TUSZYŃSKA Marlena 1988-08-04 MLKS Ostróda WMZ
499 TWORZYDŁO Joanna 1995-07-13 LUKS Podium Kup OPL
500 TYLEK Paulina 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
501 TYMIŃSKA Karolina 1984-10-04 SKLA Sopot POM
502 URBANIAK Natalia 1990-04-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
503 USENDIAH Jessica 1998-06-18 MOSM Tychy SLK
504 USZYŃSKA Patrycja 1991-02-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
505 UZAR Katarzyna 1988-02-23 SKLA Słupsk POM
506 WALIGÓRA Paulina 1996-02-03 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
507 WALIGÓRSKA Anna 1989-01-24 UKS WiR Łopuszno SWK
508 WAŻNA Izabela 1991-07-17 MOSM Tychy SLK
509 WĄS Patrycja 1992-10-30 WKS Wawel Kraków MLP
510 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
511 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
512 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
513 WESOŁOWSKA Magdalena 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
514 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
515 WĘDZICHA Aleksandra 1994-10-25 UKS Polfin Oświęcim MLP
516 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
517 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
518 WIECZOREK Karolina 1996-02-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
519 WIECZORKIEWICZ Monika 1988-03-04 OŚ AZS Poznań WLP
520 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
521 WIĘCŁAWEK Dominika 1993-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
522 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
523 WIŚNIEWSKA Daria 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
524 WIŚNIEWSKA Paulina 1995-05-08 KKL Kielce SWK
525 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
526 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
527 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
528 WOLANIN Agnieszka 1991-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
529 WOLCZYŃSKA Jaśmina 1996-02-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
530 WOLNICKA Izabela 1995-10-22 SKS Kusy Kraków MLP
531 WOLNY Justyna 1994-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
532 WOLSKA Marzena 1982-04-14 AZS-AWF Katowice SLK
533 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
534 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
535 WRONA Angelika 1988-06-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
536 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
537 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
538 WRÓBLEWSKA Wioletta 1991-02-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
539 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
540 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
541 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
542 ZAŁÓG Magdalena 1987-04-08 AZS-AWF Katowice SLK
543 ZAMBROWSKA Magdalena 1991-06-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
544 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
545 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
546 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
547 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
548 ZDUŃCZYK Katarzyna 1998-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
549 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
550 ZIELINKIEWICZ Anna 1989-10-17 KS AZS AWF Kraków MLP
551 ZIMNICKA Marta 1985-03-12 niest. Kraków MLP
552 ZIOMEK Małgorzata 1989-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
553 ZIÓŁKOWSKA Iwona 1980-10-10 OŚ AZS Poznań WLP
554 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
555 ZUBEK Julia 1996-10-02 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
556 ZWOLAK Anna 1987-06-10 KS Agros Zamość LBE
557 ŻĄDŁO Elżbieta 1987-07-21 KS AZS AWF Kraków MLP
558 ŻEBROWSKA Karolina 1990-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
559 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna 1996-11-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
560 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
561 ŻYNEL Magdalena 1983-07-18 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.95749998092651sekund