KIEŁBASIŃSKA Anna
1990-06-26
SKLA Sopot
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZAK Paulina 1990-01-01 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMCZEWSKA Małgorzata 1989-06-07 MKS Calisia Kalisz WLP
3 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL ZTE Radom MAZ
4 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
5 ALTHAMER Zuzanna 1995-07-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 ANKERSKA Agnieszka 1989-05-30 WLKS Wrocław DOL
7 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 RKS Skra Warszawa MAZ
10 BANACH Aneta 1987-01-01 niest. Warszawa MAZ
11 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BANACH Marzena 1989-03-17 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BANASIK Marta 1990-11-23 RLTL ZTE Radom MAZ
14 BAŃKO Aleksandra 1991-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BARAN Małgorzata 1991-02-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 BARCEWICZ Daria 2003-05-30 AZS Łódź LDZ
17 BARCIŃSKA Milena 1994-08-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
18 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BARWACKA Adrianna 1989-06-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
20 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
21 BAZAN Anna 1990-05-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
22 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
23 BEJNAR Monika 1981-03-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
24 BERETA Natalia 1993-11-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamość LBE
27 BIAŁOWĄS Julita 1993-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
28 BIERNACKA Anna 1990-02-06 MKS Pogoń Siedlce MAZ
29 BLICHARSKA Zofia 1990-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
30 BLUS Klaudia 1991-03-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
32 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
33 BOGDAŃSKA Małgorzata 1988-11-18 OKS Start Otwock MAZ
34 BOROWSKA Agnieszka 1991-10-21 LKS Zantyr Sztum POM
35 BREZA Agnieszka 1995-02-23 WKS Flota Gdynia POM
36 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
37 BRZEZIŃSKA Iwona 1986-05-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 BRZEZIŃSKA Natalia 1995-09-22 UKS Clan Ostrołęka MAZ
39 BRZOZOWSKA Ewa 1987-12-24 KS AZS AWF Kraków MLP
40 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
41 BURDAJEWICZ Daria 1991-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
42 BURMISTRZAK Magdalena 1988-09-15 LKS Vectra Włocławek KPO
43 CAŁUCH Agnieszka 1992-03-28 KS Agros Zamość LBE
44 CEGLAREK Agnieszka 1988-05-03 SL Olimpia Poznań WLP
45 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
46 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
47 CHAŁUPKA Daria 1990-10-26 KS AZS AWF Poznań WLP
48 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
49 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 CHOROSZEWSKA Olga 1990-07-25 OKLA Ostrołęka MAZ
51 CHRZANOWSKA Weronika 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
52 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
53 CICHOSZ Sandra 1988-05-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
54 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
56 CYCHOWSKA Klaudia 1987-09-01 OKLA Ostrołęka MAZ
57 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
58 CZESNOWSKA Katarzyna 1990-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
59 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
61 DASZEWSKA Joanna 1993-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
62 DASZUTA Anna 1989-02-21 UKS Czwórka Białystok POD
63 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
64 DĄBROWSKA Aleksandra 1989-07-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
66 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 AZS-AWF Katowice SLK
67 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
68 DOROBEK Justyna 1987-12-08 MUKS Płock MAZ
69 DORUCHOWSKA Joanna 1989-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
70 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
71 DRUZD Elżbieta 1985-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
73 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
74 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 FIGAT Magdalena 1991-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
76 FILIPIAK Sandra 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
77 FISZER Karolina 1989-10-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
78 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
79 FORGACZ Klaudia 1995-01-29 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
80 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
82 FRANIECZEK Justyna 1989-04-06 KS Gwardia Piła WLP
83 FULBISZEWSKA Sonia 1991-01-01 RMKS Rybnik SLK
84 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
85 GADZIŃSKA Anna 1990-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 GAJDA Diana 1996-02-01 AZS-AWF Katowice SLK
87 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
88 GAŁENSKA Daria 1990-01-01 TS Olimpia Poznań WLP
89 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GAWRYSZCZAK Malwina 1993-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
91 GĄSOWSKA Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
92 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
93 GIZA Aleksandra 1990-12-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 GŁOWACKA Katarzyna 1988-07-19 KS Podlasie Białystok POD
96 GODZWON Magdalena 1990-12-21 AZS Łódź LDZ
97 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
98 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
99 GOLIŃSKA Aleksandra 1991-06-15 MUKS Płock MAZ
100 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
101 GOŁĘBIOWSKA Gabriela 1990-08-31 KS AZS AWF Poznań WLP
102 GORZKOWSKA Anna 1993-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
103 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
104 GÓRECZNA Julia 2003-12-21 MKS MOS Wrocław DOL
105 GRABARCZYK Joanna 1991-01-10 RKS Skra Warszawa MAZ
106 GRABAREK Monika 1987-08-02 LKS Lubusz Słubice LBU
107 GROBLIŃSKA Olga 1987-08-18 AZS Łódź LDZ
108 GROMKIEWICZ Wioletta 1988-09-15 MKS Truso Elbląg WMZ
109 GRZYBOWSKA Beata 1991-11-20 MUKS ILKUS Olkusz MLP
110 GUZOWSKA Anna 1980-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
111 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
112 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
113 HAJDACKA Malwina 1991-02-07 OKS Start Otwock MAZ
114 HANDZLIK Jolanta 1989-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
115 HERMAN Małgorzata 1990-01-01 MKS Sambor Tczew POM
116 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
117 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 ILCZUK Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
119 IMIOŁEK Monika 1990-02-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JACNIAK Małgorzata 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
121 JAKÓBCZAK Aneta 1985-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
122 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
123 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
124 JANECKA Katarzyna 1987-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
125 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
126 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
127 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
128 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
129 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
130 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
131 JĘDRUSIŃSKA Dorota 1982-02-04 KS AZS AWF Kraków MLP
132 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
133 JUROWSKA Barbara 1987-08-25 AZS Łódź LDZ
134 KACZMAREK Julia 1989-12-10 RKS Skra Warszawa MAZ
135 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
137 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 KALINOWSKA Dominika 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
139 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
140 KALINOWSKA Zuzanna 1993-06-04 MKL Toruń KPO
141 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
142 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KARAWAJCZYK Monika 1991-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
144 KARCZMAREK Katarzyna 1986-07-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
145 KARCZMAREK Zuzanna 1990-08-10 KS Orzeł Warszawa MAZ
146 KARPETA Emilia 1990-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
147 KARPIESIUK Agnieszka 1982-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
148 KARPOWICZ Anna 1991-04-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
149 KARPOWICZ Katarzyna 1990-03-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 KARPUL Dominika 1990-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
151 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
152 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
153 KĄKOL Edyta 1987-03-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
154 KĘDZIA Kamila 2001-02-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
155 KIĄCA Magdalena 1990-02-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 KIELISZEK Agata 1990-01-12 LKS Olymp Błonie MAZ
157 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
158 KINAST Paulina 1986-10-29 AZS Łódź LDZ
159 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
160 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
161 KLAWITER Paulina 1989-02-24 SKLA Sopot POM
162 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
163 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia 1989-09-05 MKS Polonia Warszawa MAZ
164 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 KOBAKA Weronika 1988-01-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
166 KOCIELNIK Joanna 1983-03-11 KS Orzeł Warszawa MAZ
167 KOCIOŁEK Aleksandra 1990-01-26 MULKS MOS Sieradz LDZ
168 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
169 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
170 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
171 KOŁODZIEJCZYK Ewa 1991-10-01 KKL Kielce SWK
172 KOŁODZIEJCZYK Sylwia 1989-10-20 OKLA Ostrołęka MAZ
173 KONOPKA Magdalena 1989-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
174 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
175 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
176 KORCZYŃSKA Daria 1981-07-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 KORZENIECKA Martyna 1992-11-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
178 KORZENIECKA Paulina 1989-04-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
179 KOSTRUBA-RÓJ Izabela 1984-01-08 KS Agros Zamość LBE
180 KOSZOŁKO Katarzyna 1991-02-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
181 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
182 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
183 KOWALCZUK Justyna 1990-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
184 KOWALCZYK Marta 1992-01-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
185 KOWALCZYK Martyna 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
186 KOWALKOWSKA Katarzyna 1991-01-01 KS Jeziorak Iława WMZ
187 KOWALSKA Hanna 1991-08-16 AZS-AWF Katowice SLK
188 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
189 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
190 KRAJEWSKA Joanna 1990-04-26 RKS Łódź LDZ
191 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
192 KRAWCZYK Karolina 1991-01-12 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
193 KRÓL Renata 1988-06-16 KS Orzeł Warszawa MAZ
194 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
195 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
196 KSIĄŻEK Martyna 1989-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
197 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
198 KULMACZEWSKA Edyta 1991-01-01 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
199 KUNZ Natalia 1995-02-01 RLTL ZTE Radom MAZ
200 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
201 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
202 KWIETNIEWSKA Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin LBE
203 LADYCA Agata 1993-01-01 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
204 LEMIESZ Zuzanna 1993-02-06 RKS Skra Warszawa MAZ
205 LENARCIK Dominika 1991-10-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 LESZCZYŃSKA Agnieszka 1987-10-25 SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach ZPO
207 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
208 LEWANDOWSKA Anna 1997-03-23 MKL Toruń KPO
209 LEWANDOWSKA Monika 1991-01-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
210 LEWANDOWSKA Wioletta 1991-06-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
211 LEWICKA Lucyna 1990-02-28 LIUKS Kruszwica KPO
212 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
213 LIGARSKA Dominika 1985-03-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
215 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
216 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
217 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
218 LIS Katarzyna 1991-01-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
219 LIS Martyna 1994-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ
220 LITWINIUK Edyta 1985-11-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
221 LORENC Monika 1994-04-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
222 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
223 LUCACI Diana 1992-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
224 ŁABIAK Aleksandra 1991-01-10 KS Orzeł Warszawa MAZ
225 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
226 ŁAGODZIŃSKA Justyna 1991-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
227 ŁASTOWSKA Magdalena 1994-08-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
228 ŁĄCZNA Emilia 1991-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 ŁEMPICKA Sylwia 1993-08-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
230 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
231 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
232 ŁUKASIK Bożena 1985-02-16 RLTL ZTE Radom MAZ
233 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
234 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
235 MAKARUK Beata 1980-05-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
236 MAKSIMOWICZ Agnieszka 1991-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
237 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
238 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
239 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
240 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
241 MANDZIEJEWICZ Natalia 1990-12-01 SSMKS Parasol Wrocław DOL
242 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
244 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
245 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
246 MAZUREK Izabela 1989-01-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
247 MĄDRY Małgorzata 1989-10-16 KS Warszawianka W-wa MAZ
248 MĄKOSA Barbara 1995-02-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
249 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
250 MICHALSKA Alicja 1990-05-16 MKL Szczecin ZPO
251 MIELKO Urszula 1988-01-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
252 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 MIESZKOWICZ Joanna 1990-01-01 LKS Stal Mielec PDK
254 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
255 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
256 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
257 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
258 MŁYNARCZYK Danuta 1986-10-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
259 MŁYNARSKA Magdalena 1990-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
260 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
261 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
262 MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
263 MUNCZKOWSKA Zuzanna 1990-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
264 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
265 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
266 NIEMCZAL Karolina 1994-10-02 UKS Achilles Leszno WLP
267 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
268 NIEWIŃSKA Katarzyna 1991-01-01 MKS Truso Elbląg WMZ
269 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
270 NOWAK Aleksandra 1990-08-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
271 NOWAK Ewelina 1989-01-01 OKLA Ostrołęka MAZ
272 NOWAK Kamila 1991-08-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
273 NOWAK Paulina 1990-08-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
274 NOWAK Paulina 1993-01-01 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
275 NOWAKOWSKA Zofia 1987-10-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
276 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
277 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
279 OLSZAŃSKA Katarzyna 1987-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
280 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
281 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
282 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 ORZESZYNA Paulina 1994-06-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
284 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
285 PACHOLSKA Anna 1992-09-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
286 PAKUŁA Kinga 1993-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
287 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
288 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
289 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
290 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
291 PARADOWSKA Paulina 1988-01-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
292 PASIERBEK Magdalena 1990-04-19 KS AZS AWF Kraków MLP
293 PEAS Katarzyna 1988-09-02 RLTL ZTE Radom MAZ
294 PECOLD Dominika 1989-01-01 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
295 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
296 PĘDZIWIATR Milena 1989-10-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
297 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
298 PIETRUSZEWSKA Agnieszka 1990-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
299 PIETRZAK Justyna 1992-03-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
300 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
301 PIĘTKA Aleksandra 1990-08-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
302 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
303 PIOTROWSKA Monika 1986-06-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
304 PISKORZ Katarzyna 1992-03-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
305 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 PLUTA Joanna 1989-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
307 PŁUGÓW Katarzyna 1993-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
308 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
309 PODWIKA Lena 2002-12-12 MKS MOS Wrocław DOL
310 POKORSKA Milena 1993-02-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
311 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
312 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
313 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
314 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
315 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
316 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
317 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
318 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
319 RADOSZEWSKA Anna 1981-07-12 RKS Skra Warszawa MAZ
320 RADZIMIRSKA Marta 1987-05-15 KKL Kielce SWK
321 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
322 RATAJCZYK Katarzyna 1992-05-08 SKLA Sopot POM
323 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
324 ROGOWICZ Małgorzata 1988-03-16 OKLA Ostrołęka MAZ
325 ROGOWSKA Joanna 1990-11-26 KS Podlasie Białystok POD
326 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
327 ROMANIUK Justyna 1991-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
328 ROMASZKO Katarzyna 1991-07-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
329 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
330 ROMISZEWSKA Marta 1987-04-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
331 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
332 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
333 RYBAK Justyna 1989-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
334 RYBARCZYK Zuzanna 1994-01-10 OŚ AZS Poznań WLP
335 RZĄDKOWSKA Alicja 1991-03-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
336 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
337 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
338 SADŁOWSKA Daria 1990-10-24 ZLKL Zielona Góra LBU
339 SADŁOWSKA Kinga 1990-10-24 ZLKL Zielona Góra LBU
340 SADOWSKA Emilia 1990-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
341 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
342 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
343 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
344 SIEMIEŃSKA Barbara 1985-09-18 KS AZS AWF Kraków MLP
345 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
346 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
347 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
348 SKRZYPIŃSKA Adrianna 1992-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
349 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
350 SKUPIŃSKA Dorota 1969-04-23 RKS Łódź LDZ
351 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
352 SOŁDYŃSKA Agnieszka 1989-03-28 MUKS Płock MAZ
353 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
354 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
355 STANKIEWICZ Magdalena 1989-08-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
356 STAROŃ Maria 2006-12-04 UKS Wyspiański Szubin KPO
357 STASIEŁUK Aleksandra 1987-05-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
358 STASZKIEWICZ Anna 1990-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
359 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
360 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
361 STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
362 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
363 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
364 SUCHOWIECKA Paula 1989-05-09 niest. Kraków MLP
365 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
366 SZABLEWSKA Agnieszka 1986-06-13 RKS Łódź LDZ
367 SZABLEWSKA Anna 1991-01-01 UKB Szubin KPO
368 SZAMRETA Agnieszka 1987-06-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
369 SZCZECH Anna 2006-01-24 UKS Wyspiański Szubin KPO
370 SZCZEPANIAK Aleksandra 1990-04-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
371 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
372 SZCZEPAŃSKA Paulina 1990-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
373 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
374 SZCZĘK Aleksandra 1992-08-11 KS Agros Zamość LBE
375 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
376 SZCZĘŚNIAK Dagmara 1989-01-01 TS Olimpia Poznań WLP
377 SZCZOTKARZ Aleksandra 1991-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
378 SZECHLECKA Monika 1991-07-02 MUKS Płock MAZ
379 SZEWCZAK Katarzyna 1992-07-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
380 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
381 SZUMSKA Julia 1993-07-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
382 SZWEJKOWSKA Martyna 1989-01-01 KS Solidarni Pruszków MAZ
383 SZYCZKOWA Marina 1989-09-07 MUKS Płock MAZ
384 ŚLUSARCZYK Katarzyna 1989-08-15 OKS Start Otwock MAZ
385 ŚWIERCZYK Martyna 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
386 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
387 ŚWIĘCICKA Konstancja 1991-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
388 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
389 ŚWIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
390 TETERYCZ Aneta 1990-01-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
391 TOKARSKA Kaja 1985-07-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
392 TOMZA Ernesta 1986-09-16 KS Warszawianka W-wa MAZ
393 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
394 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata 1981-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
395 TRZCIŃSKA Kamila 1992-11-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
396 TRZCIŃSKA Luiza 1994-01-01 KS Agros Zamość LBE
397 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
398 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
399 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
400 TWOREK Eliza 1990-04-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
401 TYLEK Paulina 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
402 TYMIŃSKA Karolina 1984-10-04 SKLA Sopot POM
403 UDAŁOW Dorota 1984-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
404 URBAN Justyna 1991-09-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
405 URBANIAK Natalia 1990-04-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
406 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
407 WALIGÓRSKA Anna 1989-01-24 UKS WiR Łopuszno SWK
408 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
409 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
410 WERESA Sylwia 1991-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
411 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
412 WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
413 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
414 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
415 WIECZORKIEWICZ Monika 1988-03-04 OŚ AZS Poznań WLP
416 WIEKIERA Monika 1994-10-02 MKS Durasan Płońsk MAZ
417 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
418 WIŚNIEWSKA Paulina 1995-05-08 KKL Kielce SWK
419 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
420 WITKOWSKA Justyna 1992-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
421 WITKOWSKA Justyna 1991-01-01 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
422 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
423 WŁODARCZYK Ewelina 1993-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
424 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
425 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
426 WOLANIN Agnieszka 1991-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
427 WOLSKA Marzena 1982-04-14 AZS-AWF Katowice SLK
428 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
429 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
430 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
431 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
432 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
433 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
434 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
435 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
436 ZALEWSKA Andżelika 1994-12-08 UKS Kusy Warszawa MAZ
437 ZAMBROWSKA Magdalena 1991-06-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
438 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
439 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
440 ZAREMBSKA Patrycja 1988-10-08 KS Orzeł Warszawa MAZ
441 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
442 ZAWADA Natalia 1990-06-10 MUKS Płock MAZ
443 ZBUCKA Patrycja 1992-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
444 ZDUŃCZYK Sylwia 1993-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
445 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
446 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
447 ZIELIŃSKA Weronika 1986-03-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
448 ZIÓŁKOWSKA Iwona 1980-10-10 OŚ AZS Poznań WLP
449 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
450 ZMUDA Aleksandra 1996-08-30 UKS Kusy Warszawa MAZ
451 ZWOLAK Anna 1987-06-10 KS Agros Zamość LBE
452 ŻBIKOWSKA Ewa 1988-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
453 ŻMUDZKA Magdalena 1992-11-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
454 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
455 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
456 ŻYNEL Magdalena 1983-07-18 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.98573994636536sekund