LIGARSKA Dominika
1985-03-10
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Anna
1991-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BACHMATIUK Magdalena
1986-01-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANASIK Marta
1990-11-23
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEDNAREK Agata
1988-06-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEJNAR Monika
1981-03-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁOWĄS Julita
1993-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIŃKOWSKA Marta
1988-05-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BLICHARSKA Gabriela
1987-09-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BLUS Klaudia
1991-03-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRĄGIEL Wioletta
1992-09-11
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRZEZIŃSKA Iwona
1986-05-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUJNOWSKA Małgorzata
1985-09-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUNIKOWSKA Karmen
1988-03-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CEGLAREK Agnieszka
1988-05-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHAŁAS Magdalena
1988-01-11
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHLEBOWSKA Natalia
1985-05-26
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHRUST-ROŻEJ Marta
1978-09-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHUDOMIĘT Olga
1986-01-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHUDZIK Kamila
1986-12-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYMERMAN Anna
1991-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DŁUGA Monika
1978-08-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DRUZD Elżbieta
1985-02-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DZIEKOŃSKA Paulina
1991-06-30
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FICK Ewelina
1986-02-04
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FILA-BOBRZYK Aleksandra
1983-08-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FISZER Karolina
1989-10-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FRANKIEWICZ Marta
1985-04-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FRANKOWSKA Agnieszka
1983-03-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FRANZKOWSKA Marzena
1990-01-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GABRYELEWICZ Joanna
1985-06-14
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GANIEC Aleksandra
1987-05-18
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GAWROŃSKA Karolina
1989-01-01
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GORZELAŃCZYK Beata
1985-01-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GÓRSKA Dorota
1984-01-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRABAREK Monika
1987-08-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GROMKIEWICZ Wioletta
1988-09-15
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRONAU Karolina
1984-07-12
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRONAU Katarzyna
1989-06-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRZEGORZEWSKA Daria
1990-08-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRZESIAK Joanna
1980-08-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HAJDACKA Malwina
1991-02-07
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ILCZUK Weronika
1986-03-27
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JAKÓBCZAK Aneta
1985-07-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JAKUBOWSKA Alicja
1988-01-01
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANECKA Katarzyna
1987-12-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAROSZEK Karolina
1990-04-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JESCHKE Marta
1986-06-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JESIEŃ Anna
1978-12-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JURASIK Monika
1988-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KACPEREK Joanna
1986-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KAJTOCH Jolanta
1984-06-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KALINOWSKA Dominika
1991-09-30
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KAMIŃSKA Patrycja
1989-05-29
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KARCZMAREK Zuzanna
1990-08-10
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KARPIESIUK Agnieszka
1982-04-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KASICA Agnieszka
1985-04-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KAŹMIERSKA Anna
1987-01-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KIEDROWSKA Beata
1988-02-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KIEŁBASIŃSKA Anna
1990-06-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KILJAN Anna
1990-05-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOBAKA Weronika
1988-01-31
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOBYSZ Aleksandra
1990-07-25
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOCIELNIK Joanna
1983-03-11
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOCIOŁEK Aleksandra
1990-01-26
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOŁACZ-BUCKA Patrycja
1987-08-11
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KORCZYŃSKA Daria
1981-07-30
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOSTRUBA-RÓJ Izabela
1984-01-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOŚCIELNIAK Marzena
1989-12-28
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOWALKOWSKA Katarzyna
1991-01-01
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRAJEWSKA Agnieszka
1988-09-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KRZEMIEŃ Daria
1987-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KSIĄŻEK Martyna
1989-11-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KULESZA Anna
1986-10-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LENARCIK Dominika
1991-10-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
LESZCZYŃSKA Zuzanna
1989-04-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LEWICKA Beata
1984-01-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka
1986-03-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ŁODEJ Edyta
1989-11-21
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ŁUKASZEWSKA Magdalena
1992-07-24
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MAJ Marlena
1990-03-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MAKAREWICZ Dagmara
1990-01-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MAZUREK Martyna
1988-08-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MĄDRY Małgorzata
1989-10-16
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MĄKOSA Martyna
1993-09-03
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MERWA Monika
1985-07-19
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MISZCZAK Dominika
1985-04-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MUELLER Katarzyna
1988-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MURAWSKA Sabina
1987-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
NABIAŁEK Monika
1986-04-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
NOWAK Kamila
1991-08-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NOWAK Olimpia
1988-04-21
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NOWOBILSKA Anna
1987-01-03
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ODRZYWOŁEK Marta
1989-03-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
OGŁOSZKA Karolina
1988-11-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
OLEKSY-KACZOROWSKA Justyna
1983-09-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PAKUŁA Kinga
1993-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PEAS Katarzyna
1988-09-02
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PĘDZIWIATR Milena
1989-10-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PIETREWICZ Dorota
1986-02-02
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PIETRZAK Anna
1990-01-01
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PIETRZYK Katarzyna
1984-02-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
POKORSKA Milena
1993-02-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PTAK Ewelina
1987-03-20
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ROKICKA Katarzyna
1986-07-02
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ROMANIUK Justyna
1991-05-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ROMANOWSKA Monika
1989-12-15
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
RYBAK Justyna
1989-10-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SADACH Aneta
1975-04-22
KB Geotermia Uniejów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SENDEREK Żaklina
1989-10-27
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SIEMIENIAKO Paulina
1987-02-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SIWIK Magdalena
1983-01-18
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
STANKIEWICZ Magdalena
1989-08-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
STASIEŁUK Aleksandra
1987-05-04
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
STEFAN Justyna
1988-03-07
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SUROWIEC Paulina
1987-12-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SZABLEWSKA Agnieszka
1986-06-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SZAMRETA Agnieszka
1987-06-18
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SZCZEPAN Joanna
1982-01-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SZCZĘSNA Monika
1987-12-20
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SZCZYGIELSKA Joanna
1983-06-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SZEWCZAK Katarzyna
1992-07-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZULC Anna
1990-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZULC Justyna
1982-09-17
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŚLUSARCZYK Katarzyna
1989-08-15
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ŚWIĘCICKA Konstancja
1991-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ŚWIOSTEK Katarzyna
1987-09-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TOKARSKA Kaja
1985-07-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata
1981-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia
1976-05-09
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
TRZEBIATOWSKA Ewa
1992-05-29
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
TYMIŃSKA Karolina
1984-10-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WERESA Sylwia
1991-03-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WIECZORKIEWICZ Monika
1988-03-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WIŚNIEWSKA Paulina
1995-05-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WITKOWSKA Justyna
1992-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WOLSKA Marzena
1982-04-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
ZAREMBSKA Patrycja
1988-10-08
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ZAWADZKA Izabela
1989-05-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ZDUŃCZYK Sylwia
1993-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ZIELIŃSKA Weronika
1986-03-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZIÓŁKOWSKA Iwona
1980-10-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZIÓŁKOWSKA Weronika
1991-07-12
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ZWOLAK Anna
1987-06-10
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ZYGUŁA Natalia
1991-02-11
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ŻELAZOWSKA Katarzyna
1993-05-09
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ŻOCHOWSKA Zuzanna
1987-03-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ŻYNEL Magdalena
1983-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik