BOCH Aleksandra
1991-05-14
LUKS Dwójka Namysłów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BACHAR Paulina
1992-11-16
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJACZYK Katarzyna
1990-05-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJKO Anna
1990-08-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAŃSKA Joanna
1990-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEDNAREK Anna
1992-05-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BHEBHE Urszula
1992-02-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIERNACKA Katarzyna
1991-08-18
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIERNACKA Małgorzata
1991-08-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BLUS Klaudia
1991-03-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOGDAN Karolina
1992-04-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOROWSKA Agnieszka
1991-10-21
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUTYŃSKA Natalia
1995-01-01
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHARYŁO Karolina
1992-02-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHMURA Beata
1990-04-19
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZAPLA Kinga
1992-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DERNOWSKA Marzena
1990-03-30
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DITTMER Marta
1991-01-10
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DUDA Alicja
1991-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DUL Karolina
1995-03-14
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FURMAŃSKA Marta
1992-09-29
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GIBES Ewelina
1994-02-06
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GŁUSZEK Rozalia
1991-01-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GOLICZ Malwina
1990-03-02
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRABOWSKA Małgorzata
1988-02-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZĄDZIELA Olga
1991-01-10
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GRZESZEK Dominika
1991-02-22
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HARUK Marta
1991-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HYJEK Katarzyna
1990-03-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
IMIOŁEK Anna
1990-01-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
IMIOŁEK Monika
1990-02-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JAMRÓZ Anna
1990-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JAROSZEK Karolina
1990-04-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JENDRO Justyna
1992-02-02
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KARAWAJ Anna
1992-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KARPOWICZ Katarzyna
1990-03-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KASPRZAK Natalia
1990-06-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KĘDZIA Karolina
1990-07-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KIĄCA Magdalena
1990-02-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KNYSAK Monika
1991-04-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOBYSZ Aleksandra
1990-07-25
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOŁAKOWSKA Ewelina
1992-03-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KONIAKOWSKA Beata
1992-02-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KORZENIECKA Martyna
1992-11-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOTOWICZ Karolina
1990-05-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOWALCZYK Karolina
1992-02-15
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOWALCZYK Martyna
1991-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALSKA Agnieszka
1991-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRAWCZYK Karolina
1991-01-12
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUCHARCZYK Karolina
1991-04-24
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KWIATKOWSKA Marta
1990-03-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LEWANDOWSKA Monika
1991-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LINKIEWICZ Joanna
1990-05-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŁADOŃSKA Agata
1986-08-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MACHNIO Angelika
1991-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MAJDER Klaudia
1992-01-01
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MALESA Monika
1990-06-23
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MALINOWSKA Andżelina
1989-05-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MARTYNIEC Paulina
1992-11-18
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MICHALSKA Alicja
1990-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MIKOŁAJCZYK Izabela
1990-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MOJSIEJ Weronika
1991-06-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MROZIŃSKA Małgorzata
1991-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MRUKOWICZ Karolina
1991-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MURAWSKA Marta
1991-08-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MUSIAŁ Dominika
1994-08-03
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
NABIAŁEK Monika
1986-04-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
NIEWIADOMSKA Paulina
1991-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
OGRODNIK Magdalena
1989-07-25
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
ORLIKOWSKA Aleksandra
1991-02-04
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
OWCZAREK Ewelina
1992-07-18
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PACHEL Karolina
1990-07-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PAŁYS Judyta
1988-01-24
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PASIERBEK Magdalena
1990-04-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PASZKIEWICZ Ewa
1991-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PAŹDZIOR Sandra
1991-01-21
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PIETRZAK Anna
1990-01-01
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PLUTA Joanna
1989-01-01
ULKS Jedlińsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
POSZYTEK Paulina
1991-03-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RAJEWSKA Marta
1991-09-01
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ROBAK Małgorzata
1994-04-20
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ROCHOWIAK Olga
1992-03-26
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ROMASZKO Katarzyna
1991-07-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ROSIAK Ewa
1991-10-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RYDEL Katarzyna
1992-01-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RYNIEWICZ Katarzyna
1991-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SKROBUK Małgorzata
1992-01-24
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SKRZYPIŃSKA Adrianna
1992-09-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SOBOTKIEWICZ Karolina
1991-01-01
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SOCHAŃSKA Sylwia
1992-06-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
STANEK Katarzyna
1992-08-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STEFKO Paulina
1993-08-16
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STELMACH Patrycja
1991-03-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SZABLEWSKA Anna
1991-01-01
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZCZEPANIAK Aleksandra
1990-04-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZPAKOWSKA Alicja
1991-11-20
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZYRWIEL Aleksandra
1989-05-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
TABACZEK Angelika
1991-01-19
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
TOMASIUK Anna
1991-06-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
USZYŃSKA Patrycja
1991-02-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WAJS Paulina
1991-10-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WAL Paulina
1991-06-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WOJCIECHOWSKA Patrycja
1990-05-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WOŹNIAK Izabela
1992-07-07
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZIĘBA Anita
1993-12-10
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZIOMEK Małgorzata
1989-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZIÓŁKOWSKA Weronika
1991-07-12
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ZŁOTEK Marzena
1992-03-13
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ZŁOTEK Sylwia
1994-06-11
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik