KRYŃSKA Ewelina
1991-05-08
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
4 BARAN Małgorzata 1991-02-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
6 BARTOSZCZYK Dorota 1991-10-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
7 BARTULEWICZ Weronika 1993-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
8 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
9 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS ŁódĽ LDZ
10 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BLAUTENBERG Angelika 1994-12-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
12 BLITEK Joanna 1990-12-18 niest. Wrocław DOL
13 BLOCH Wiktoria Anna 1998-04-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
14 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
15 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
16 BŁOŃSKA Angelika 1999-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BOGUCKA Monika 1992-04-18 UKS 19 Bojary Białystok POD
18 BRˇGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
19 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 BRONIEWICZ Monika 1996-07-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
22 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
23 BRZEZIŃSKA Iwona 1986-05-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
24 BURDAJEWICZ Daria 1991-05-27 O¦ AZS Poznań WLP
25 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
26 CEGLAREK Agnieszka 1988-05-03 SL Olimpia Poznań WLP
27 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS ŁódĽ LDZ
28 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHRAPIŃSKA Katarzyna 1992-12-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
30 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
31 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
32 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
35 CZERLANIS Daiwa 1997-01-01 ZSO Sejny POD
36 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
37 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 DAKOWICZ Ewa 1995-06-08 UKS Czwórka Białystok POD
39 DˇBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
40 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
41 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
42 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS ŁódĽ LDZ
43 DOLOT Marlena 1993-01-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
45 DROŻDŻEWICZ Dominika 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
46 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
47 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 OKS Skra Warszawa MAZ
48 DZIEWIˇTKOWSKA Magda 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 DZIEŻYK Ewelina 1993-02-12 KS Podlasie Białystok POD
50 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 GADZIŃSKA Anna 1990-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
54 GˇSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
55 GˇSOWSKA Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
56 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 GODZWON Magdalena 1990-12-21 AZS ŁódĽ LDZ
58 GOLICZ Malwina 1990-03-02 SL Olimpia Poznań WLP
59 GOŁˇBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
60 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
61 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
62 GRABOWSKA Luiza 1993-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
63 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
64 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
65 HANDZLIK Jolanta 1989-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
66 HELBIK Joanna 1993-05-29 LKS Pszczyna SLK
67 HERMAN Małgorzata 1990-01-01 MKS Sambor Tczew POM
68 HRECZUCH Izabela 1993-08-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
69 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
70 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
71 JANUSZ Gabriela 1995-09-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
73 JASZCZUK Katarzyna 1995-12-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
74 JERZAK Katarzyna 1999-09-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
75 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
76 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
77 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
78 JĘDRUSIŃSKA Dorota 1982-02-04 KS AZS AWF Kraków MLP
79 JÓ¬WIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
80 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
81 KALINOWSKA Zuzanna 1993-06-04 MKL Toruń KPO
82 KALI¦CIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
84 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
85 KARCZMAREK Zuzanna 1990-08-10 KS Orzeł Warszawa MAZ
86 KARPOWICZ Anna 1991-04-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
88 KIˇCA Magdalena 1990-02-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
89 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
90 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
91 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 KLAWITER Paulina 1989-02-24 SKLA Sopot POM
93 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
94 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
95 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
96 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
97 KONOPKA Ewelina 1989-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
99 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
100 KORCZYŃSKA Daria 1981-07-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
101 KORZENIECKA Martyna 1992-11-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
103 KOWALCZYK Małgorzata 1994-04-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
104 KOWALSKA Hanna 1991-08-16 AZS-AWF Katowice SLK
105 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
106 KOZŁOWSKA Adrianna 1994-07-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
108 KRAJEWSKA Agnieszka 1988-09-07 KS Podlasie Białystok POD
109 KRUSZEWSKA Martyna 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
110 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
111 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 LANGE Hanna 1990-04-10 KL Lechia Gdańsk POM
113 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
114 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
115 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
116 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
118 ŁABUTIS Laura 1991-09-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
119 ŁASTOWSKA Magdalena 1994-08-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
120 ŁˇCZNA Emilia 1991-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
121 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
122 ŁUCZAK Wiktoria 1999-01-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
123 ŁUKASZEWSKA Dagmara 1997-03-28 MKL Toruń KPO
124 ŁUKIJANIUK Patrycja 2000-10-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
125 MACKIEWICZ Joanna 1995-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
126 MAKSIMOWICZ Agnieszka 1991-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
127 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
128 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
129 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
130 MANDA Aneta 1990-12-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
131 MARCZYK Urszula 1992-10-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
132 MARKOWSKA Maja 1994-01-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
133 MA¦LANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
134 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
135 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
136 MˇDRY Małgorzata 1989-10-16 KS Warszawianka W-wa MAZ
137 MˇKOSA Barbara 1995-02-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 MˇKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
139 MICHALSKA Alicja 1990-05-16 MKL Szczecin ZPO
140 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
141 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
142 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
143 MIŁASZEWSKA Emilia 1994-09-27 KS Podlasie Białystok POD
144 MISIURSKA Aleksandra 1994-04-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
145 MŁYNARSKA Magdalena 1990-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
146 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
147 MOTYLEWICZ Ewelina 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
148 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 NASSALSKA Julia 1998-06-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
150 NOCKOWSKA Anna 1990-01-01 MKL Szczecin ZPO
151 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 OLSZEWSKA Dominika 1988-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
153 OLSZEWSKA Emanuela 1991-07-31 KS AZS AWF Kraków MLP
154 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
155 OLSZEWSKA Patrycja 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
156 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
157 OPOŃ Martyna 1991-09-12 O¦ AZS Poznań WLP
158 ORLON Magdalena 1989-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 PACIORKOWSKA Żaneta 1995-03-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 PANA¦ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
161 PEAS Katarzyna 1988-09-02 RLTL ZTE Radom MAZ
162 PĘDZIWIATR Milena 1989-10-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 PIECHOWSKA Monika 1992-03-04 MKL Toruń KPO
164 PIEŃKOS Ewelina 1996-05-21 KS Podlasie Białystok POD
165 PIĘTKA Aleksandra 1990-08-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 PŁUGÓW Katarzyna 1993-03-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
167 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
168 POPŁAWSKA Patrycja 1995-09-17 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
169 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
171 PÓŁTORAK Natalia 1997-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
172 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
173 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
174 PUCZYŁOWSKA Emilia 1995-05-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
175 RATAJCZYK Katarzyna 1992-05-08 SKLA Sopot POM
176 RESZKA Małgorzata 1989-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 ROGOWSKA Joanna 1990-11-26 KS Podlasie Białystok POD
178 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
179 ROMANOWICZ Emilia 1990-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
180 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
181 ROSICKA Marika 1992-08-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
182 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
183 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
184 RUTKOWSKA Martyna 1992-03-24 KS Podlasie Białystok POD
185 RZˇDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS ŁódĽ LDZ
186 SADŁOWSKA Daria 1990-10-24 ZLKL Zielona Góra LBU
187 SAWICKA Katarzyna 1995-04-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
188 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
189 SKOBLEWSKA Karolina 1989-03-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
190 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
191 SKRZYPIŃSKA Adrianna 1992-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 SŁOWIKOWSKA Anna 1989-08-31 WKS Flota Gdynia POM
193 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
194 SOKOŁOWSKA Aleksandra 1987-06-22 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
195 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
196 STASIEŁUK Aleksandra 1987-05-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
197 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
198 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
199 SUCHOWIECKA Paula 1989-05-09 niest. Kraków MLP
200 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
201 SZABLEWSKA Anna 1991-01-01 UKB Szubin KPO
202 SZAMRETA Agnieszka 1987-06-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
203 SZCZEPANIAK Aleksandra 1990-04-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
204 SZCZEPAŃSKA Paulina 1990-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
205 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
206 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
207 SZPAKOWSKA Ewelina 1992-03-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
208 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
209 SZYLAKOWSKA Justyna 1992-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
210 SZYMCZUK Monika 1997-04-16 LKS Sprinter Siemiatycze POD
211 ¦MIAROWSKA Marta 1991-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
212 ¦WIECA Katarzyna 1992-05-07 UKS-MOS Opole OPL
213 ¦WIERCZYK Martyna 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 ¦WIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
215 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
216 TETERYCZ Aneta 1990-01-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
217 TRUSIEWICZ Aleksandra 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
218 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
219 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
220 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
221 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
222 URBAN Justyna 1991-09-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
223 WARAWˇSOWSKA Paula 1991-08-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
224 WAŻNA Izabela 1991-07-17 MOSM Tychy SLK
225 WAŻYŃSKA Klaudia 1997-02-01 MUKS Płock MAZ
226 WˇS Patrycja 1992-10-30 WKS Wawel Kraków MLP
227 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
228 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
229 WIECZORKIEWICZ Monika 1988-03-04 O¦ AZS Poznań WLP
230 WIEKIERA Monika 1994-10-02 MKS Durasan Płońsk MAZ
231 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS ŁódĽ LDZ
232 WIETECHA Anna 1990-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
233 WITKOWSKA Justyna 1992-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
234 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
235 WOJCIECHOWSKA Agata 1993-02-25 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
236 WOJCIECHOWSKA Karolina 1992-06-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
237 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
238 WOLANIN Agnieszka 1991-03-14 O¦ AZS Poznań WLP
239 WOŁOD¬KO Katarzyna 1990-04-14 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
240 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
241 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
242 WRÓBLEWSKA Katarzyna 1991-06-07 UKL Ósemka Police ZPO
243 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
244 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
245 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 O¦ AZS Poznań WLP
246 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
247 ZALEWSKA Andżelika 1994-12-08 UKS Kusy Warszawa MAZ
248 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamo¶ć LBE
249 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 O¦ AZS Poznań WLP
250 ZDUŃCZYK Katarzyna 1998-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
251 ZIÓŁKOWSKA Iwona 1980-10-10 O¦ AZS Poznań WLP
252 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
253 ZYGUŁA Natalia 1991-02-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
254 ŻUK Paulina 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
255 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
256 ŻYNEL Magdalena 1983-07-18 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.91246485710144sekund