NOWACZYK Magdalena
1991-01-01
UKS Achilles Leszno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZEWSKA Małgorzata
1989-06-07
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKA Anna
1991-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJKO Anna
1990-08-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIEDZIAK Marta
1993-04-17
UKS Herbertus Wronki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELAWSKA Martyna
1990-11-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELEC Katarzyna
1991-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIŃKOWSKA Martyna
1991-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORKOWSKA Anna
1993-07-04
UKS Herbertus Wronki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOROWSKA Agnieszka
1991-10-21
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BURDAJEWICZ Daria
1991-05-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUSZKIEWICZ Patrycja
1991-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CEGLAREK Agnieszka
1988-05-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHAŁAJDZIAK Alicja
1990-01-01
MKS Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHAŁUPKA Daria
1990-10-26
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHARYSZ Barbara
1991-01-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHEŁMINIAK Katarzyna
1992-11-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHERUBIN Magdalena
1992-04-21
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHRZANOWSKA Magdalena
1992-11-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHUDAK Izabella
1991-06-20
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CICHOWLAS Agnieszka
1988-08-17
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CICHOWLAS Paulina
1994-08-05
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZYRNIAŃSKA Katarzyna
1993-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DEREJCZYK Adrianna
1991-01-15
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DETTLAF Kinga
1985-12-13
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DITTMER Marta
1991-01-10
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOLACIŃSKA Aleksandra
1991-07-13
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DUDA Aleksandra
1990-06-10
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUDA Alicja
1991-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUDZIAK Jessica
1991-01-24
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DULAT Roma
1992-02-29
UKS Sportowiec Borowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DZIAMSKA Agnieszka
1990-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DZIATKOWIAK Anna
1993-07-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DZIĘGLEWICZ Oliwia
1991-01-01
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FRYŚ Marta
1988-10-29
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GAUDYN Weronika
1992-12-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GAWROŃSKA Helena
1992-08-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GIEŁBAGA Justyna
1992-04-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GORZELAŃCZYK Agata
1993-01-01
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GÓRSKA Karolina
1992-12-28
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HAŁAJDZIAK Alicja
1990-11-09
MKS Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
IDZIKOWSKA Karolina
1993-02-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JABŁOŃSKA Aleksandra
1991-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JAGACIAK MICHALSKA Anna
1990-02-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANAS Ilona
1990-07-24
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANIAK Martyna
1992-02-15
MKS Calisia Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAROSZ Małgorzata
1991-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JÓŹWIAK Paulina
1991-03-16
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAISER Aleksandra
1991-11-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KIĄCA Magdalena
1990-02-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KILJAN Anna
1990-05-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KLIJEWSKA Karolina
1989-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOBRYŚ Karolina
1993-09-17
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOMAROWICZ Agnieszka
1991-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOPYDŁOWSKA Magdalena
1991-01-11
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KORNAT Weronika
1985-11-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KORPIK Julita
1994-01-21
UKS Olimp Duszniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KORPIK Marzena
1987-04-03
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOSIBA Angelika
1990-11-11
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOSOWSKA Karolina
1990-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOSZALIŃSKA Agata
1991-03-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOTOWICZ Karolina
1990-05-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOWALAK Joanna
1991-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALCZYK Dorota
1989-08-06
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOWALEWSKA Paula
1991-10-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOWALSKA Agnieszka
1991-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOZIOŁ Aleksandra
1990-01-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRAWCZYK Karolina
1991-01-12
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRAWCZYK Klaudia
1993-01-01
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KRUŻYCKA Barbara
1990-01-01
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRYSTKOWIAK Marta
1991-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUCHARCZYK Karolina
1991-04-24
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KWIT Katarzyna
1984-09-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LATAŃSKA Angelika
1992-01-01
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LEWANDOWSKA Monika
1991-01-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MACHCIŃSKA Monika
1991-04-21
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MACIEJEWSKA Natalia
1994-01-13
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MADEJ Anna
1990-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MARKOWSKA Zuzanna
1992-01-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MARTYSZ Magdalena
1991-03-23
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MATERNA Milena
1991-09-13
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MATYSIAK Anna
1988-12-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MICHALSKA Alicja
1990-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MICHAŁEK Aleksandra
1993-05-03
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MIELCAREK Karolina
1993-04-23
MKL Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MIKOŁAJCZAK Marta
1989-10-23
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MOCEK Marzena
1991-04-12
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MODRZEJEWSKA Ewelina
1985-05-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MOJSIEJ Weronika
1991-06-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MOLEWSKA Maja
1992-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MROZIŃSKA Małgorzata
1991-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NAPIERAŁA Dorota
1991-03-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NIEWIADOMSKA Paulina
1991-02-13
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NOCKOWSKA Anna
1990-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NOWAK Barbara
1989-01-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
OBROWSKA Aleksandra
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria
1993-05-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OLECHOWSKA Sylwia
1991-06-03
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OLEJNICKA Dominika
1988-01-06
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OLKIEWICZ Monika
1987-02-06
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OPOŃ Martyna
1991-09-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
OSIEWICZ Sandra
1991-07-26
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OZDOBA Monika
1991-10-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PAWELSKA Natalia
1990-02-20
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PECOLD Dominika
1989-01-01
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PERLACH Natalia
1992-06-15
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PISKORZ Katarzyna
1992-03-02
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ROCHOWIAK Olga
1992-03-26
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ROMASZKO Katarzyna
1991-07-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ROSIAK Ewa
1991-10-13
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
RUSIN Joanna
1993-01-01
UKS Herbertus Wronki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SIWCZYK Karolina
1991-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SIWEK Oliwia
1990-01-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SKUPNIEWICZ Dobrawa
1990-10-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SŁOWIŃSKA Sylwia
1991-01-01
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SORBIAN Anna
1991-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SPYCHALSKA Katarzyna
1984-08-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
STAŃCZAK Kinga
1992-06-09
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
STASIAK Patrycja
1992-01-01
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
STASZKIEWICZ Anna
1990-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
STAŚKIEWICZ Katarzyna
1994-11-21
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
STĘPNIAK Paulina
1991-02-23
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SUCHANECKA Klaudia
1993-07-17
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZARAŃSKA Anna
1991-12-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SZCZEŚNIAK Magdalena
1990-01-01
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SZCZĘŚNIAK Dagmara
1989-01-01
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SZMYT Jagoda
1993-07-08
UKS Herbertus Wronki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SZNABEL Kamila
1987-04-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SZPAKOWSKA Ewelina
1992-03-10
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SZULDA Paulina
1990-11-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SZUSTER Marlena
1991-01-01
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŚWITAŁA Aldona
1981-09-13
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
TRACZEWSKA Aleksandra
1993-03-19
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
TURKOT Anna
1993-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
URBANOWSKA Marta
1989-03-11
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WACŁAWIK Wiktoria
1992-04-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WAJS Paulina
1991-10-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WALEROWICZ Marta
1989-01-01
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WANGE Adrianna
1990-04-10
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WEIMANN Ewa
1990-10-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WEISS Marta
1988-03-13
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WIECZORKIEWICZ Monika
1988-03-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WIĘCKOWSKA Justyna
1992-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WIŚNIEWSKA Małgorzata
1989-03-05
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WIŚNIK Aleksandra
1992-05-07
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WITCZAK Żaneta
1991-11-11
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WŁODARCZYK Natalia
1991-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WOJCIECHOWSKA Kornelia
1992-01-01
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
WOLSKA Natalia
1991-07-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WOLSZTYNIAK Olga
1992-03-10
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
WOŹNY Karolina
1993-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WRÓBLEWSKA Katarzyna
1991-06-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ZALEWSKA Izabela
1994-04-07
UKS Trójka Marzenin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ZAŁĄCHOWSKA Karolina
1992-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ZAMELEK Kamila
1991-07-16
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ZAWADZKA Dominika
1993-07-25
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
ZBORALSKA Angelika
1991-07-27
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ŻUREK Marta
1991-01-01
MKS Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik