JAROS Andrzej
1990-07-19
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEJT Krystian 1988-01-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
5 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
6 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
7 BANASZEWSKI Robert 1990-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BAŃKA Witold 1984-10-03 SPLA Tychy SLK
9 BARTOSZEK Marcin 1989-07-13 MKS Start Lublin LBE
10 BARYŚ Benedykt 1997-02-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 BIEDROŃ Beniamin 1996-08-15 MLUKS Tarnów MLP
12 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
13 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
14 BOJARCZUK Damian 1991-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
15 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
16 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
17 BOROWIK Damian 1997-01-03 MKS Start Lublin LBE
18 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
20 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
21 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
22 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
23 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
24 BUKOWSKI Dariusz 1989-05-26 SKLA Sopot POM
25 BULLMANN Dawid 1989-12-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
26 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
27 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
28 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
30 CHOJNACKI Dominik 1992-03-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
32 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
33 CICHOŃ Radosław 1991-03-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
35 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
36 CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
37 CZAPIEWSKI Paweł 1978-03-30 LKS Lubusz Słubice LBU
38 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
39 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
40 DAC Marek 1991-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
41 DACKA Patryk 1988-07-06 PLKS Gwda Piła WLP
42 DĄBROWSKI Daniel 1983-09-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
43 DĄBROWSKI Michał 1990-04-19 MKS Start Lublin LBE
44 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
46 DIDUCH Mateusz 1990-12-08 MKS Start Lublin LBE
47 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
48 DOBROWOLSKI Jakub 1991-10-24 LKS Lubusz Słubice LBU
49 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
50 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
51 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
52 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
53 DUTKIEWICZ Ziemowit 1992-05-30 OŚ AZS Poznań WLP
54 DWOJAK Paweł 1988-03-19 ULKS Lipinki MLP
55 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
56 FAERBER Marcin 1986-09-02 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
57 FIGURA Robert 1991-06-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
58 FLIS Tomasz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
59 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
60 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
61 GŁOS Mateusz 1991-03-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
62 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
63 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
64 GÓRSKI Artur 1994-12-20 LKS Olimpic Szczecin ZPO
65 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
66 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
67 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
68 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
69 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
70 HAŁASA Paweł 1994-01-11 KS Agros Zamość LBE
71 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
72 HERMANOWICZ Emil 1990-04-02 KS Podlasie Białystok POD
73 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
74 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
75 HUDZIAK Marek 1987-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
76 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
78 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
79 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
80 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
81 JABRZYŃSKI Piotr 1996-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
82 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
83 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
84 JANDA Bartosz 1993-04-08 SKSG Korona Szczecin ZPO
85 JANIK Mateusz 1990-09-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
86 JANOSIEWICZ Krzysztof 1990-03-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
89 JÓŹWIAK Łukasz 1983-02-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
90 JÓŹWIAK Tomasz 1991-08-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
91 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
92 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 JURKOWSKI Wojciech 1987-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
94 KACZMARCZYK Tomasz 1990-03-17 MLUKS Tarnów MLP
95 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
96 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
97 KALITA Marcin 1990-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 KANDEFER Kamil 1991-05-24 LKS Lubusz Słubice LBU
99 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
100 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
101 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
102 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
103 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
104 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
105 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
106 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
107 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 KŁACZAŃSKI Marcin 1989-07-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
109 KNIEFEL Bartosz 1988-05-07 MUKL Brodnica KPO
110 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
111 KONIARZ Patryk 1991-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 KOPACZYŃSKI Michał 1993-03-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
113 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
114 KOPYTKO Adam 1989-07-17 TS AKS Chorzów SLK
115 KORCZYK Przemysław 1992-02-29 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
116 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
117 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
118 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
119 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
120 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
121 KOWALSKI Łukasz 1991-05-17 MUKL Brodnica KPO
122 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
123 KOZICKI Damian 1992-01-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
124 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
125 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
126 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
127 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
128 KRUK Zbigniew 1989-01-01 SKLA Słupsk POM
129 KRUPA Damian 1991-08-07 SL Olimpia Poznań WLP
130 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
131 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
132 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
133 KRZOSEK Grzegorz 1976-01-10 RLTL ZTE Radom MAZ
134 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
135 KUBINA Damian 1986-07-18 KS Agros Zamość LBE
136 KUBLICKI Kacper 1993-01-01 KS Agros Zamość LBE
137 KUCHARSKI Bartosz 1988-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
138 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
139 KURDELSKI Michał 1990-07-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
140 KUŚMIERCZUK Dominik 1993-02-05 MKS Agros Chełm LBE
141 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
142 KWAPICH Piotr 1992-04-24 LLKS Gubin LBU
143 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
144 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
145 KWIATKOWSKI Robert 1993-12-01 MKS Start Lublin LBE
146 KWIATKOWSKI Tomasz 1991-04-18 RKS Łódź LDZ
147 LABUDDA Andrzej 1985-06-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
148 LAZAM Hani 1988-01-21 AZS Łódź LDZ
149 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
150 LEJBT Jarosław 1993-01-01 LKS Znicz Biłgoraj LBE
151 LESZCZYŃSKI Damian 1991-06-27 MKS Agros Chełm LBE
152 LESZCZYŃSKI Jacek 1990-03-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
153 LESZCZYŃSKI Rafał 1992-01-01 LUKS Dwójka Namysłów OPL
154 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
155 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
156 LEWKO Przemysław 1989-07-22 KS Podlasie Białystok POD
157 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
158 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
159 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
160 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
161 ŁYSIK Piotr 1990-04-13 OKS Start Otwock MAZ
162 ŁYSZCZARZ Rafał 1990-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
164 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
165 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 AZS-AWF Katowice SLK
166 MAKAJ Mateusz 1991-04-16 SL Olimpia Poznań WLP
167 MALIŃSKI Szymon 1989-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
168 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
169 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
170 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
171 MARCINKOWSKI Dawid 1989-06-05 TS Olimpia Poznań WLP
172 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
173 MATŁOCH Wojciech 1986-02-28 MKL Szczecin ZPO
174 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
175 MAZOWIECKI Paweł 1989-08-03 AZS UMCS Lublin LBE
176 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
177 MIEDZIŃSKI Mateusz 1996-01-08 niest. Katowice SLK
178 MIKUŁA Eryk 1992-09-21 UKS Achilles Leszno WLP
179 MILEWICZ Maciej 1990-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
180 MILEWSKI Radosław 1992-06-05 MLKS Ostróda WMZ
181 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
182 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
183 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
184 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
185 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
186 MROCZEK Krzysztof 1991-02-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
187 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
188 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
189 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
190 NASTKIEWICZ Maciej 1993-06-11 SKLA Sopot POM
191 NICPOŃ Karol 1991-01-01 MKS Mechanik Włodawa LBE
192 NOGA Damian 1989-12-30 UKS Żaczek Połaniec SWK
193 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
194 NOWICKI Paweł 1989-06-20 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
195 OCHNIAK Paweł 1990-01-01 KS Agros Zamość LBE
196 OCIEPKA Jakub 1988-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
198 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
199 OLCZYKOWSKI Krzysztof 1996-11-05 RLTL ZTE Radom MAZ
200 OLEK Maciej 1994-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
201 OLSZEWSKI Paweł 1989-07-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
202 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
203 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
204 OSTAPCZUK Kamil 1990-03-02 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
205 OSTROWSKI Rafał 1985-02-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
206 OSZEK Paweł 1991-02-16 LKS Pszczyna SLK
207 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
208 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
209 PANASIUK Marek 2001-07-13 AZS UMCS Lublin LBE
210 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
211 PASIK Łukasz 1995-06-01 MLKS Ostróda WMZ
212 PASZKO Piotr 1998-06-10 MKS Start Lublin LBE
213 PAWIŁOJĆ Jakub 1991-05-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
214 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
215 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
216 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
217 PĘKALA Damian 1989-04-22 MKL Szczecin ZPO
218 PIĄTKOWSKI Marcin 1990-02-15 MKS MOS Wrocław DOL
219 PIECH Kacper 1990-10-11 WKS Wawel Kraków MLP
220 PIERÓG Paweł 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
221 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
222 PILARSKI Dominik 1985-07-19 MKL Szczecin ZPO
223 PIOŚ Jakub 2000-03-06 AZS UMCS Lublin LBE
224 PIOTROWSKI Marcin 1985-03-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
225 PODGAJNY Radosław 1988-12-18 KS Agros Zamość LBE
226 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
227 POGORZELSKI Kamil 1992-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 PRZYTUŁA Przemysław 1995-02-11 KS Agros Zamość LBE
229 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
230 ROJSZA Wojciech 1992-09-09 KS Podlasie Białystok POD
231 ROKICKI Łukasz 1983-06-23 KL Iskra Białogard ZPO
232 ROMAŃCZUK Karol 1987-11-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
233 RONOWICZ Mateusz 1991-03-15 MUKL Brodnica KPO
234 ROSŁANIEC Maciej 1992-05-11 MKS Juvenia Białystok POD
235 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
236 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
237 RUMAK Bartłomiej 1991-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
238 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
239 SADZIAK Dawid 1990-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
240 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
241 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
242 SASYN Krzysztof 1989-09-28 KS Agros Zamość LBE
243 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
244 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
245 SIENKIEWICZ Jacek 1990-07-09 ZLKL Zielona Góra LBU
246 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
247 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 SIKORA Jakub 1991-07-11 KS Agros Zamość LBE
249 SILUK Sławomir 1991-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
250 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
251 SKOCELAS Grzegorz 1990-04-24 SKLA Słupsk POM
252 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
254 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
255 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
256 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
257 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
258 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
259 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
260 SOBIECH Marcin 1988-09-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
261 SOBIESZEK Jan 1993-08-25 MKS Start Lublin LBE
262 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
263 SOKALSKI Mateusz 1989-03-26 AZS-AWF Gorzów LBU
264 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
265 STACHOWIAK Hubert 1992-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
266 STANISZEWSKI Michał 1987-05-06 RLTL ZTE Radom MAZ
267 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
268 STĘPNICKI Emil 1988-10-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
269 STOPYRA Artur 1990-11-05 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
270 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
271 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
272 SURZYKIEWICZ Jakub 1992-08-09 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
273 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
274 SZCZECH Paweł 1991-09-28 MKS Juvenia Białystok POD
275 SZCZYGLAK Paweł 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
276 SZCZYPA Sylwester 1994-07-26 KS Agros Zamość LBE
277 SZMAJ Dawid 1995-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
278 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
279 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
280 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
281 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
282 ŚLEDŹ Jacek 1991-03-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
283 ŚLIWIŃSKI Jacek 1994-03-19 LLKS Osowa Sień LBU
284 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
285 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
286 WAGA Bartłomiej 1991-01-16 KS Agros Zamość LBE
287 WALASZCZYK Marcin 1987-04-27 AZS-AWF Gorzów LBU
288 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
289 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
290 WAŁTOSZ Przemysław 1991-07-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
291 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
292 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
293 WĄSICKI Sebastian 1988-02-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
294 WERNER Robert 1989-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
295 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
296 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
297 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
298 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
299 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
300 WISŁA Robert 1989-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
301 WITKOWSKI Bartosz 1985-01-25 niest. Olsztyn WMZ
302 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
303 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
304 WOLSKI Łukasz 1989-08-09 MKS Start Lublin LBE
305 WOŁOSZYK Piotr 1993-01-31 LKS Olimpic Szczecin ZPO
306 WOROSZCZAK Maciej 1992-03-06 ULKS Muflon Bielawa DOL
307 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
308 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
309 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
310 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
311 WYHADAŃCZUK Michał 1996-04-30 LKS Olimpic Szczecin ZPO
312 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
313 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
314 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
315 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
316 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
317 ZAREMBA Piotr 1991-01-01 MULKS Terespol LBE
318 ZASOŃSKI Łukasz 1991-02-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
319 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
320 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
321 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
322 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
323 ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 MKS MOS Wrocław DOL
324 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.64517903327942sekund