KRAWCZUK Łukasz
1989-06-15
WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCEWICZ Piotr 1987-05-30 ZLKL Zielona Góra LBU
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
4 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
5 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
6 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
8 ANDRZEJEWSKI Kacper 1998-01-24 OKS Skra Warszawa MAZ
9 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
10 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
11 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
13 BANASZCZYK Patryk 1993-07-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
14 BAŃKA Witold 1984-10-03 SPLA Tychy SLK
15 BARANIAK Krzysztof 1987-07-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
16 BARANOWSKI Patryk 1986-06-02 AZS Łódź LDZ
17 BARANOWSKI Tomasz 1989-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
18 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 BIEŃKOWSKI Piotr 1990-11-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
22 BILIK Krystian 1998-08-22 MLKS Sokół Lubin DOL
23 BODUŁA Karol 1988-06-23 RLTL ZTE Radom MAZ
24 BOGUSZ Igor 1989-05-10 KS Wejher Wejherowo POM
25 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
26 BRYŚ Kamil 1989-01-01 LKS Polkowice DOL
27 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
29 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
30 BRZOSTOWSKI Wojciech 1997-01-17 MKS Piast Głogów DOL
31 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
32 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
33 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
34 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
35 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
37 CHOJNACKI Dominik 1992-03-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
39 CHYBIŃSKI Wojciech 1984-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
41 CICHOŃ Radosław 1991-03-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
42 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
43 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
44 CIERPLIKOWSKI Bartosz 1998-06-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
46 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
47 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
48 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
49 CZERWIEC Paweł 1995-03-28 MKS MOS Wrocław DOL
50 CZUPRYŃSKI Łukasz 1986-03-15 AZS-AWF Gorzów LBU
51 ĆWIEK Patryk 1987-08-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 DĄBROWSKI Daniel 1983-09-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
53 DĄBROWSKI Marcin 1994-05-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
54 DĄBROWSKI Piotr 1985-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
55 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 DIETRICH Krzysztof 1990-08-04 MLKS Sokół Lubin DOL
57 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
58 DOLATA Paweł 1992-01-13 ZLKL Zielona Góra LBU
59 DOLECKI Grzegorz 1989-03-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
60 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
61 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 DOPIERALSKI Dawid 1998-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
63 DREWICZ Kamil 2000-06-25 MKS MOS Wrocław DOL
64 DUBISZ Błażej 1989-07-04 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
65 DUSIŃSKI Damian 1986-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
66 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
67 DUTKIEWICZ Ziemowit 1992-05-30 OŚ AZS Poznań WLP
68 DYKSIK Adam 1988-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
69 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
70 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
71 DZIUBA Szymon 1999-10-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 FABRYKOWSKI Kamil 1989-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
73 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
74 FIJAŁKOWSKI Igor 1992-02-05 LKS Olimpic Szczecin ZPO
75 FONAŁ Filip 1995-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
76 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
77 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
78 FUDZIAK Kamil 1996-03-22 WLKS Wrocław DOL
79 GAWRONIAK Marcin 1990-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
80 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
81 GOŚCINIAK Mateusz 1987-07-22 TS Olimpia Poznań WLP
82 GOŹDZIEWICZ Jakub 1990-05-31 KS Żeglina Sieradz LDZ
83 GRADZIK Damian 1997-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
84 GRUCA Damian 1991-01-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
85 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
87 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
88 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
89 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
90 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
91 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
92 HERMANOWICZ Emil 1990-04-02 KS Podlasie Białystok POD
93 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
94 HORYD Mateusz 1994-08-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
95 HRYNIUK Łukasz 1991-09-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
96 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
97 IDZIAK Michał 1992-08-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
98 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
99 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
100 JACEWICZ Gustaw 1989-11-21 SKLA Sopot POM
101 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
102 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
103 JANTA Daniel 1996-05-18 MKL 12 Jelenia Góra DOL
104 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
105 JASIŃSKI Patryk 1991-04-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
106 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
107 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
108 JĘDRUSIŃSKI Marcin 1981-09-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
109 JONDA Filip 1993-05-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
110 JÓZEFIAK Adrian 1986-02-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
112 JÓŹWIAK Tomasz 1991-08-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
113 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
114 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
115 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
116 KAŁUŻNY Przemysław 1989-04-09 MUKS Szok Bojanowo WLP
117 KAMIŃSKI Adam 1991-01-01 AZS-PWSZ Gorzów LBU
118 KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 WLKS Wrocław DOL
119 KAPAŁA Dawid 1997-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
120 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
121 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
122 KASPEROWICZ Michał 1986-04-08 MKL 12 Jelenia Góra DOL
123 KAŻURA Michał 1990-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
125 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
126 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
127 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
128 KLIMCZYK Grzegorz 1985-11-23 TS Olimpia Poznań WLP
129 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
130 KŁACZAŃSKI Marcin 1989-07-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
131 KNIEFEL Bartosz 1988-05-07 MUKL Brodnica KPO
132 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
133 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
134 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
135 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
136 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
137 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
138 KOSIOREK Piotr 1997-06-29 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
139 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
140 KOŚCIUKIEWICZ Rafał 1989-11-17 RKS Łódź LDZ
141 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
142 KOWALSKI Dariusz 1992-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
144 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 AZS-AWF Katowice SLK
147 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
148 KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
149 KROCZ Bartosz 1989-01-03 WKS Śląsk Wrocław DOL
150 KRÓL Tomasz 1990-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
151 KRUPA Damian 1991-08-07 SL Olimpia Poznań WLP
152 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
153 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
154 KRZEMIŃSKI Michał 1983-10-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
155 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
156 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
157 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
158 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
159 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 KUCHARSKI Bartosz 1988-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
161 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
162 KURDYK Piotr 1989-01-01 LLKS Gubin LBU
163 KUSTRA Mateusz 1988-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
165 LARY Grzegorz 1998-09-15 MKS MOS Wrocław DOL
166 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
167 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
168 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
170 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
171 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
172 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 WLKS Wrocław DOL
173 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
174 ŁYCZAK Kamil 1996-08-29 WLKS Wrocław DOL
175 MACIASZEK Mariusz 1991-05-16 LKS Górnik Wałbrzych DOL
176 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 MAĆKOWIAK Igor 1993-05-26 OŚ AZS Poznań WLP
178 MADEJ Adam 2000-02-22 MKS MOS Wrocław DOL
179 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
180 MAKAJ Mateusz 1991-04-16 SL Olimpia Poznań WLP
181 MALENDOWICZ Miłosz 1991-02-14 MLKS Agros Żary LBU
182 MALIŃSKI Szymon 1989-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
183 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
184 MAŃCZAK Karol 1997-10-06 UKS Przełaj Żerków WLP
185 MARCINIAK Dawid 1998-03-12 MKS MOS Wrocław DOL
186 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
187 MARCINKOWSKI Dawid 1989-06-05 TS Olimpia Poznań WLP
188 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
189 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
191 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
192 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
193 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
194 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
196 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
197 MIKITA Marek 1987-11-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
198 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
199 MISA Paweł 1989-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
200 MISIEWICZ Mateusz 1987-10-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
201 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
203 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
204 MODRAS Patryk 1997-03-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
205 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
206 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
207 MROWIEC Gracjan 1989-08-07 ZLKL Zielona Góra LBU
208 MRUG Kamil 2001-10-30 MUKS Kadet Rawicz WLP
209 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
210 NABOŻNY Jacek 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
211 NARODOWIEC Norbert 1997-04-01 MKL 12 Jelenia Góra DOL
212 NIEŚWIEC Artur 1987-12-01 TS AKS Chorzów SLK
213 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
214 NOWAK Rafał 1989-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
215 OGANIACZYK Piotr 1989-08-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
217 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
218 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
219 OLĘDZKI Kamil 1990-04-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
220 OLSZEWSKI Paweł 1989-07-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
221 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
222 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
223 OSTAŁOWSKI Marcin 1989-01-17 ZLKL Zielona Góra LBU
224 OSTROWSKI Rafał 1985-02-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
225 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
226 PAŁKIEWICZ Krzysztof 1986-12-31 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
227 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
228 PARTYKA Michał 1989-09-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
229 PARUZEL Olaf 1988-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
230 PAWLAK Arkadiusz 1989-10-15 LKS Lubusz Słubice LBU
231 PAWLAK Dominik 1997-02-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
232 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
233 PAWLUK Mateusz 1992-06-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
234 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
235 PERKOWSKI Wojciech 1995-06-06 MKL 12 Jelenia Góra DOL
236 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
237 PĘKALA Damian 1989-04-22 MKL Szczecin ZPO
238 PIĄTKOWSKI Marcin 1990-02-15 MKS MOS Wrocław DOL
239 PIEJKO Patryk 2001-02-05 MLKS Sokół Lubin DOL
240 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
241 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
242 PIS Paweł 1990-03-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
243 PISKOROWSKI Maciej 1993-01-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
244 PLAWGO Marek 1981-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
245 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
246 PŁATEK Tomasz 1990-12-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
247 PODOLAK Michał 1985-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
249 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
250 POPOWNIAK Patryk 1991-10-30 RKS Łódź LDZ
251 PORZĄDNY Sebastian 1988-07-06 AZS Łódź LDZ
252 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
253 POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
254 PRZEMYSKI Filip 1992-10-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 PRZYBYLSKI Mariusz 1989-02-26 MKL Toruń KPO
256 PRZYGODA Michał 1999-02-27 LKS Polkowice DOL
257 PTAK Paweł 1983-01-28 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
258 PUCHALSKI Bartosz 2000-07-10 UKS Jedynka Gostyń WLP
259 PYRA Dawid 1987-03-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
262 RESZKOWSKI Daniel 1992-05-05 KS AZS AWF Poznań WLP
263 RODAK Michał 1991-07-29 SL GKS Olsza Olszyna DOL
264 ROKICKI Paweł 1996-06-27 WLKS Wrocław DOL
265 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
266 RÓŻAŃSKI Maciej 1984-09-07 KS AZS AWF Poznań WLP
267 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
268 RUMIŃSKI Dawid 1991-03-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
269 RURAŃSKI Michał 1995-01-23 MKS MOS Wrocław DOL
270 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
271 RYNIEC Patryk 2002-09-05 WLKS Wrocław DOL
272 RYŃSKI Damian 1989-03-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
273 RYSIUKIEWICZ Mateusz 1997-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
274 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
275 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
276 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
277 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
278 SAMSONOV Paweł 1997-07-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
279 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
280 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
281 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
282 SHULGIN Evgeniy 1991-08-27 niest. Wrocław DOL
283 SIEKIERSKI Mateusz 1985-12-02 AZS-AWF Gorzów LBU
284 SIENKIEWICZ Jacek 1990-07-09 ZLKL Zielona Góra LBU
285 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
286 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
287 SIERMIŃSKI Marcin 1989-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
288 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
289 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
290 SKWARCZYŃSKI Jakub 1990-01-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
291 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
292 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
293 SMOLIŃSKI Piotr 1986-01-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
294 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
295 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
296 SOBCZAK Jaromir 1989-06-02 MLKS Echo Twardogóra DOL
297 SOBIECH Marcin 1988-09-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
298 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
299 SOKALSKI Mateusz 1989-03-26 AZS-AWF Gorzów LBU
300 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
301 SOWA Wiktor 2003-10-09 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
302 STACHOWIAK Paweł 1988-01-15 MLKS Sokół Lubin DOL
303 STASIEŁUK Andrzej 1989-09-09 MKS Durasan Płońsk MAZ
304 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
305 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
306 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
307 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
308 SZADE Michał 1990-05-17 SL Olimpia Poznań WLP
309 SZAROLETA Michał 1989-01-01 TS Olimpia Poznań WLP
310 SZCZEPANIAK Hubert 1989-01-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
311 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL ZTE Radom MAZ
312 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
313 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
314 SZEWCZYŃSKI Michał 1991-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
315 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
316 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
317 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
318 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
319 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
320 SZYMCZAK Tomasz 1989-03-31 MKL Szczecin ZPO
321 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
322 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 RKS Łódź LDZ
323 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
324 TOCZEK Radosław 1986-12-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
325 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
326 TOTOŚ Filip 1989-04-09 niest. Katowice SLK
327 TREPKA Szymon 1999-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
328 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
329 UCIECHOWSKI Mateusz 1993-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
330 UJMA Mateusz 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
331 URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
332 WALCZAK Artur 1996-03-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
333 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
334 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
335 WALKOWIAK Konrad 1990-01-07 MKS MOS Wrocław DOL
336 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
337 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
338 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
339 WAWRO Damian 1991-01-31 MKS MOS Wrocław DOL
340 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
341 WEJKSZNIA Marek 1996-03-17 MLKS Sokół Lubin DOL
342 WERKOWSKI Patryk 1987-12-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
343 WERNER Mariusz 1997-01-28 LUKS Podium Kup OPL
344 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
345 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
346 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
347 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS Łódź LDZ
348 WIELGUS Michał 1987-07-28 AZS Łódź LDZ
349 WIERNIK Tomasz 1984-06-18 RKS Łódź LDZ
350 WIERUSZEWSKI Rafał 1981-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
351 WIERZBICKI Maciej 1999-01-28 LKS Polkowice DOL
352 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
353 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
354 WILCZYŃSKI Stanisław 1995-03-16 SSMKS Parasol Wrocław DOL
355 WIŚNIEWSKI Grzegorz 1987-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
356 WIŚNIEWSKI Hubert 1990-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
357 WŁODARCZYK Marcin 1990-01-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
358 WOJCIECHOWSKI Bartosz 1989-04-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
359 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
360 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
361 WOLAK Krzysztof 1987-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
362 WOLNIAK Adam 1990-10-30 SL Olimpia Poznań WLP
363 WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 AZS Łódź LDZ
364 WÓJCIK Karol 1989-03-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
365 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
366 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
367 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
368 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
369 WYKROTA Patryk 2000-11-13 OŚ AZS Poznań WLP
370 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
371 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
372 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
373 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
374 ZAWAŁA Błażej 1990-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
375 ZAWORSKI Tomasz 1988-01-09 SSMKS Parasol Wrocław DOL
376 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
377 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
378 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
379 ZIELONKA Jakub 1993-10-03 SL GKS Olsza Olszyna DOL
380 ZIELONKA Julian 1989-01-01 LLKS Osowa Sień LBU
381 ZIENTAL Mateusz 1990-07-28 NKS Namysłów OPL
382 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
383 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
384 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
385 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
386 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
387 ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 MKS MOS Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.5726709365845sekund