NATKAŃSKA Alicja
1992-01-01
MTS Junior Sopot
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABDUŁCHALIMOW Kamila
1995-06-06
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ACHREM Patrycja
1994-08-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTONOWICZ Agata
1987-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BACHAR Paulina
1992-11-16
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARAŃSKA Paulina
1994-02-15
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BASA Martyna
1996-02-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BEDNAREK Agata
1993-06-20
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BERNACKA Adrianna
1993-01-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIAŁA Monika
1997-02-10
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIENISZEWSKA Małgorzata
1993-09-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIERNACKA Małgorzata
1991-08-18
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BILSKA Olga
1998-03-05
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOGUS Beata
1992-05-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOJKOWSKA Nikola
1993-10-25
UKS Wieża Postomino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina
1993-04-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOROWSKA Agnieszka
1991-10-21
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRYLOWSKA Anna
1992-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUCA Paulina
1993-01-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHOCIEJ Magdalena
1991-09-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHRZANOWSKA Magdalena
1992-11-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHYŁA Patrycja
1993-04-23
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZAJKOWSKA Kinga
1992-02-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZARNOWSKA Ewa
1991-09-23
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DANIELAK Dorota
1992-06-20
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DĄBKOWSKA Aleksandra
1992-05-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOBSKA Paulina
1992-01-21
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOLOT Marlena
1993-01-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DOROSZCZUK Magdalena
1993-04-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DRABIK Justyna
1993-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DRZYCIMSKA Martyna
1992-01-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DUDA Aleksandra
1996-05-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DUDA Alicja
1991-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DYCZEK Maria
1994-01-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
EBERTOWSKA Kinga
1996-06-04
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
EDEL Kinga
1997-06-07
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FRONTCZAK Monika
1995-08-25
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FRYŚ Marta
1988-10-29
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FURGAŁA Aleksandra
1996-04-04
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FURMANEK Paulina
1996-02-26
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GAUDYN Weronika
1992-12-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GAWROŃSKA Helena
1992-08-07
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GELIŃSKA Natalia
1995-11-30
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GELO Klaudia
1992-03-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GESEK Karolina
1996-02-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GIEŁBAGA Justyna
1992-04-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GIERSZEWSKA Marta
1995-04-10
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOWIŃSKA Karolina
1992-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GÓRAK Agnieszka
1994-02-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRABOWSKA Zuzanna
1997-02-02
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GREGORCZYK Monika
1994-01-01
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRESZTA Aleksandra
1994-06-11
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GRZĄDZIELA Olga
1991-01-10
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HARUK Marta
1991-01-01
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HNATIUK Katarzyna
1996-04-02
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
1992-10-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
HUDZIK Adrianna
1995-03-20
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JAKIMOWICZ Urszula
1988-06-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAS Ewa
1993-03-28
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JASZKOWSKA Patrycja
1993-07-11
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JĘCHOREK Monika
1992-01-03
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JĘDRZEJCZYK Paulina
1991-03-26
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KALINOWSKA Katarzyna
1991-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KAMIŃSKA Hanna
1996-01-19
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KAMIŃSKA Magda
1991-11-27
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAMIŃSKA Patrycja
1989-05-29
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KARASIEWICZ Natalia
1993-04-16
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KARAWAJ Anna
1992-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KARCZMARCZYK Agnieszka
1993-04-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KASICA Monika
1996-02-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KĄKOL Marta
1992-02-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KILIŃSKA Karolina
1988-03-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KISIEL Martyna
1994-06-15
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KLEMAN Aleksandra
1995-10-25
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KŁOS Maria
1997-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOBYSZ Aleksandra
1990-07-25
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOKOSZYŃSKA Ewa
1996-03-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOLASIŃSKA Justyna
1995-11-07
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOŁTONOWSKA Katarzyna
1994-04-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOMUDA Agata
1990-01-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KONKEL Karolina
1993-01-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOPYDŁOWSKA Magdalena
1991-01-11
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOSIBA Agnieszka
1994-01-01
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOWALSKA Joanna
1993-01-01
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOWALSKA Marta
1992-02-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOZAK Aleksandra
1994-04-16
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOZŁOWSKA Agnieszka
1993-02-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KRAJEWSKA Karolina
1997-01-28
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRAUCZUNAS Karolina
1991-08-22
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KROPIDŁOWSKA Patrycja
1995-04-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRUPIŃSKA Weronika
1993-02-04
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRYSTKOWIAK Marta
1991-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUCEWICZ Aleksandra
1994-09-10
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUCHARCZYK Karolina
1991-04-24
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUCZMA Dorota
1992-06-30
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KULAS Aleksandra
1994-07-12
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KUREK Małgorzata
1991-02-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KURSZEWSKA Marlena
1993-01-01
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KUŹNICKA Martyna
1993-08-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KWACA Paulina
1994-08-06
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KWIATKOWSKA Dominika
1990-01-01
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KWIATKOWSKA Katarzyna
1995-02-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LANGE Hanna
1990-04-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LANGOWSKA Magdalena
1993-01-01
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
LEWANDOWSKA Agnieszka
1988-09-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŁABIAK Zuzanna
1994-06-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁUGOWSKA Elżbieta
1991-10-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MACHAŁA Alicja
1993-09-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MACHCIŃSKA Monika
1991-04-21
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MALINOWSKA Andżelina
1989-05-02
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MALINOWSKA Marta
1990-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MALISZEWSKA Karolina
1992-02-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MARCHLEWSKA Milena
1998-02-28
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MARCINIAK Patrycja
1987-06-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MARCISZEWICZ Kinga
1997-01-11
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MARKOWSKA Zuzanna
1992-01-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MATUSZAK Marta
1994-05-28
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MICHALCZAK Alicja
1994-09-26
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MICHAŁEK Aleksandra
1993-05-03
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MICHAŁEK Aleksandra
1997-04-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MIKOŁAJCZUK Paulina
1991-06-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MIKOŁAJCZYK Katarzyna
1986-06-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MILLER Klaudia
1993-10-25
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MISHKER Emilia
1993-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MISZEWSKA Magdalena
1993-01-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MOĆKO Izabela
1994-03-15
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MODRZEJEWSKA Karolina
1997-08-28
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MOJSIEJ Weronika
1991-06-23
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MUSZYŃSKA Olga
1993-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
NAGÓRSKA Maria
1991-07-30
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
NAKIELSKA Weronika
1992-02-08
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
NOWAK Zuzanna
1993-06-16
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
OBUCHOWSKA Monika
1994-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
OLIWKOWSKA Ewelina
1989-03-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
ORNAWKA Natalia
1996-01-25
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
OSSOWSKA Katarzyna
1994-01-01
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
OSTROWSKA Justyna
1990-07-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PASZKO Aleksandra
1995-08-30
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PAWLIKOWSKA Aleksandra
1994-02-20
MTS Junior Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PIĄTKOWSKA Magdalena
1993-08-25
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PIEKARSKA Monika
1992-01-01
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PIELEŃ Magdalena
1991-07-09
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PIOTROWSKA Marika
1993-09-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PIWNICKA Urszula
1983-12-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PODGÓRSKA Marta
1993-10-08
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
POLKOWSKA Martyna
1993-01-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PROCHOWSKA Julia
1992-05-19
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PROĆ Adrianna
1992-06-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PSTRONGOWSKA Justyna
1995-01-15
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
RESZKA Małgorzata
1989-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ROESKE Alicja
1995-05-24
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ROMIŃSKA Aneta
1993-03-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ROŻYNSKA Agata
1994-05-17
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
RUTKOWSKA Agnieszka
1992-02-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RYNKOWSKA Magdalena
1992-01-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
RZEPCZYK Anna
1994-04-07
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
RZEŹNIK Karolina
1994-08-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SADO Joanna
1992-02-09
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SEROCZYŃSKA Martyna
1995-03-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SKRZYPCZYK Paulina
1991-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SMOLAREK Roksana
1992-01-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SOSNOWSKA Ewa
1994-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
STANKIEWICZ Anna
1990-11-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
STASZKIEWICZ Emilia
1993-04-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
STUCZYŃSKA Karolina
1993-01-01
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SUCHANECKA Klaudia
1993-07-17
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SZCZYPIOR Kamila
1992-07-25
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SZEWCZAK Katarzyna
1992-07-25
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SZNABEL Kamila
1987-04-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SZTAL Antonina
1995-08-12
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SZULC Monika
1996-01-05
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZYMAŃSKA Kinga
1995-06-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ŚWIDERSKA Joanna
1996-01-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
TOMASIUK Anna
1991-06-26
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
TORUŃCZAK Hanna
1992-02-18
UKS I LO Viking Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
TREDER Daria
1996-10-15
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
TYMA Dominika
1998-05-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
WAJS Paulina
1991-10-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
WALAS Joanna
1996-05-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
WALKUSZ Dominika
1992-03-04
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WDOWIAREK Honorata
1992-05-07
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
WENTA Patrycja
1994-12-15
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
WESOŁOWSKA Katarzyna
1990-01-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WIECZORKOWSKA Agata
1994-09-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WINKLARZ Agata
1997-01-10
LUKS Pomorzanin Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WITCZAK Żaneta
1991-11-11
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WITEK-KONOFAŁ Marcelina
1995-06-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WITUSZYŃSKA Marta
1996-08-02
LUKS Wieża Postomino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WOJTANIA Patrycja
1992-06-03
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WOŹNY Karolina
1993-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WYSOCKA Agnieszka
1994-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WYSOCKA Karolina
1991-09-01
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ZADURSKA Paulina
1991-05-25
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
ZAKRZEWSKA Marta
1991-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
ZALEWSKA Martyna
1994-02-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
ZAWADZKA Izabela
1989-05-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
ZDROJEWSKA Paulina
1993-06-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ZDYBAŁ Kamila
1994-03-18
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ZELEWSKA Karolina
1996-06-27
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ZIELEZIŃSKA Ewelina
1991-02-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ZIELIŃSKA Magda
1994-01-01
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ZIELIŃSKA Magdalena
1993-12-31
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ZŁOTEK Marzena
1992-03-13
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ŻEBRYK Agata
1993-10-30
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik