KRZEWINA Jakub
1989-10-10
WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
2 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
3 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
4 BAGIŃSKI Cezary 1989-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BAŃKA Witold 1984-10-03 SPLA Tychy SLK
6 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BIŃKOWSKI Piotr 1990-01-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
8 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
9 BODUŁA Karol 1988-06-23 RLTL ZTE Radom MAZ
10 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
11 BOREK Łukasz 1989-06-14 KKL Kielce SWK
12 BRZOZOWSKI Paweł 1995-12-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
14 BUCHERT Filip 1998-08-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
16 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
17 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
18 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
19 CHYBIŃSKI Wojciech 1984-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 CICHOŃ Radosław 1991-03-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 CICHOSZ Jarosław 1987-02-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CIESZYŃSKI Paweł 1990-06-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
24 COP Kacper 1999-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
26 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
27 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 DACKA Patryk 1988-07-06 PLKS Gwda Piła WLP
29 DĄBROWSKI Daniel 1983-09-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
30 DĄBROWSKI Piotr 1985-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
33 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 DRABA Mateusz 1989-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
35 DUSIŃSKI Damian 1986-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
36 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
37 DYKAS Paweł 1992-02-07 LKS Stal Mielec PDK
38 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
39 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
40 FALEJCZYK Mateusz 1994-08-11 TS AKS Chorzów SLK
41 FEIFER Bartosz 1988-06-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
42 FONAŁ Filip 1995-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
43 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
45 FRYZE Tomasz 1992-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
46 GAJEWSKI Mateusz 1988-04-14 AZS Łódź LDZ
47 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
48 GĄGAŁA Bartłomiej 1989-09-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 GŁÓD Piotr 1995-06-12 MKS MOS Wrocław DOL
50 GOLUCH Robert 1987-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
51 GOŚCINIAK Mateusz 1987-07-22 TS Olimpia Poznań WLP
52 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
53 GRZYBOWSKI Karol 1988-04-14 PLKS Gwda Piła WLP
54 GRZYBOWSKI Paweł 1990-02-05 TS Olimpia Poznań WLP
55 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
56 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
57 JANIK Mateusz 1990-09-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
58 JARMOŁOWICZ Jakub 1993-07-22 PLKS Gwda Piła WLP
59 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
60 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
61 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
62 KANIA Karol 1998-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
63 KANIA Michał 1996-09-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
64 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
65 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
66 KAŻURA Michał 1990-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
67 KĘDZIA Piotr 1984-06-06 AZS Łódź LDZ
68 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
69 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 KŁACZAŃSKI Marcin 1989-07-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
71 KNIEFEL Bartosz 1988-05-07 MUKL Brodnica KPO
72 KONDRACKI Wojciech 1990-01-01 LUKS Podium Kup OPL
73 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
74 KOPIŃSKI Przemysław 1990-01-01 MKL Toruń KPO
75 KOROTKIEWICZ Adrian 1989-01-01 MKS Truso Elbląg WMZ
76 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
77 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
78 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
79 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 KOZŁOWSKI Łukasz 1987-05-07 GKS Olimpia Grudziądz KPO
81 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
82 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
84 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
85 KUBIAK Dominik 1989-01-01 LKS Maraton Turek WLP
86 KUCHARSKI Bartosz 1988-07-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
87 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
89 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
90 KURDELSKI Michał 1990-07-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
91 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
92 KUT Norbert 1989-01-01 LKS Pomorze Stargard ZPO
93 LEWKO Przemysław 1989-07-22 KS Podlasie Białystok POD
94 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
95 MALIŃSKI Szymon 1989-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
96 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
98 MARCINKOWSKI Dawid 1989-06-05 TS Olimpia Poznań WLP
99 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
100 MARCZAK Tomasz 1996-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
101 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
102 MATUŁA Adam 1983-11-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
103 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
104 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
105 MILANOWSKI Krzysztof 1988-05-01 LKS Kłos Olkusz MLP
106 MILER Michał 1994-09-17 MKL 12 Jelenia Góra DOL
107 MILEWICZ Maciej 1990-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
108 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
109 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
110 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
111 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
112 MUDLAFF Andrzej 1991-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
113 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
114 NABOŻNY Jacek 1989-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 NAPIERAŁA Bartosz 1995-04-15 MLKS Sokół Lubin DOL
116 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
117 NOWAK Jakub 1998-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 NOWAK Jarosław 1988-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
119 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
120 NOWAKOWSKI Mariusz 1988-12-02 GKS Piast Gliwice SLK
121 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
123 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
124 OLSZEWSKI Paweł 1989-07-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
126 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
128 PARUZEL Olaf 1988-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
129 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
130 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
131 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
132 PIOTROWSKI Marcin 1985-03-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 PLAWGO Marek 1981-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
134 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 PORZĄDNY Sebastian 1988-07-06 AZS Łódź LDZ
136 PRZYBYLAK Jakub 1990-05-18 KS AZS AWF Poznań WLP
137 PRZYBYLSKI Mariusz 1989-02-26 MKL Toruń KPO
138 PYRA Dawid 1987-03-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
141 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
142 RÓŻAŃSKI Maciej 1984-09-07 KS AZS AWF Poznań WLP
143 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
144 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
145 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 SASYN Krzysztof 1989-09-28 KS Agros Zamość LBE
147 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
148 SIENKIEWICZ Jacek 1990-07-09 ZLKL Zielona Góra LBU
149 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
151 SIKORA Jakub 1992-08-06 MKS Start Lublin LBE
152 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
153 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
154 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
155 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
156 SMURA Krzysztof 1990-02-27 LKS Maraton Turek WLP
157 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
158 SOBIECH Marcin 1988-09-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
159 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
160 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
161 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
162 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
163 STĘPIEŃ Jacek 1989-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
164 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
165 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
166 SZADKOWSKI Mateusz 1990-01-01 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
167 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
168 SZIMELPFENIG Zbigniew 1992-01-15 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
169 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
170 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
171 ŚPIEGOWSKI Jakub 1987-01-19 LKS Vectra Włocławek KPO
172 ŚWIS Jakub 1990-01-01 KS Wda Świecie KPO
173 ŚWIŚ Jakub 1990-01-01 KS Wda Świecie KPO
174 TALKOWSKI Tomasz 1984-02-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
175 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
176 TOTOŚ Filip 1989-04-09 niest. Katowice SLK
177 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
178 TYBURSKI Błażej 1987-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
179 TYLKOWSKI Krzysztof 1988-02-25 SL Olimpia Poznań WLP
180 TYMA Mateusz 1997-05-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
181 TYTEK Karol 1988-03-05 MKS Polonia Warszawa MAZ
182 URBAŚ Marcin 1976-09-17 OŚ AZS Poznań WLP
183 WALASZCZYK Marcin 1987-04-27 AZS-AWF Gorzów LBU
184 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
185 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
186 WERNER Robert 1989-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
188 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS Łódź LDZ
189 WIELGUS Michał 1987-07-28 AZS Łódź LDZ
190 WIERUSZEWSKI Rafał 1981-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
191 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
192 WISŁA Robert 1989-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
193 WITKOWSKI Bartosz 1985-01-25 niest. Olsztyn WMZ
194 WŁODARCZYK Michał 1991-03-10 KS AZS AWF Poznań WLP
195 WOJCIECHOWSKI Adam 1988-04-10 LUKS Inowrocław KPO
196 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
197 WOROSZCZAK Maciej 1992-03-06 ULKS Muflon Bielawa DOL
198 WOŹNIAK Paweł 1987-05-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
199 WOŹNIAK Piotr 1991-06-16 SKLA Sopot POM
200 WÓJCIK Karol 1989-03-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
202 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
203 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
204 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
205 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
206 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.44551396369934sekund