ROSZKO Damian
1991-11-11
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AID Patryk 1991-04-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1992-04-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
3 ANKIEL Arkadiusz 1989-02-04 WLKS Wrocław DOL
4 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
5 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
6 BACH Przemysław 1997-06-20 KS Podlasie Białystok POD
7 BADUREK Maciej 1988-10-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
8 BAJDA Jacek 1977-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
9 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
10 BANDZAREWICZ Paweł 1993-12-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BARAN Przemysław 1990-02-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
12 BARANOW Łukasz 1992-02-19 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 BERLIK Piotr 1992-02-18 UKS-MOS Opole OPL
14 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BIAŁY Michał 1991-08-22 SKB Kraśnik LBE
16 BIBUŁOWICZ Paweł 1990-06-11 MKS Juvenia Białystok POD
17 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
18 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
19 BILEWICZ Dawid 1992-06-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
20 BIMKIEWICZ Jarosław 1993-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
21 BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 LKB Rudnik SWK
22 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
23 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
24 BOROWSKI Miłosz 1994-01-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
25 BORUCKI Łukasz 1991-05-13 KS Agros Zamość LBE
26 BRACISZEWSKI Szymon 1992-07-14 KS Gwardia Piła WLP
27 BRAUN Wojciech 1995-02-06 LLKS Smętowo Graniczne POM
28 BRAWATA Adam 1990-10-02 WLKS Wrocław DOL
29 BRESZKA Michał 1984-04-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
30 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
31 BRZOZOWSKI Paweł 1995-12-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
32 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
33 BUCZAK Tomasz 1989-03-06 KS Agros Zamość LBE
34 BUCZEK Sylwester 1993-04-11 KS Agros Zamość LBE
35 BUCZKOWSKI Sławomir 1991-01-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 BURCZYK Robert 1994-04-06 KKB Starogard Gdański POM
38 BYTNIEWSKI Szymon 1991-03-06 SKS Unia Swarzędz WLP
39 CHODOROWSKI Tomasz 1992-03-30 MKS Juvenia Białystok POD
40 CHODUN Piotr 1992-09-20 MKS Żak Biała Podlaska LBE
41 CHOJNOWSKI Mariusz 1994-05-01 KS Podlasie Białystok POD
42 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
43 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
44 CHYLIŃSKI Daniel 1990-12-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
46 CIESIELSKI Dawid 1993-10-09 UKS Wieża Postomino ZPO
47 CYBULSKI Grzegorz 1993-03-18 RKS Rumia POM
48 CZAJA Dominik 1994-08-08 SKLA Sopot POM
49 CZAPLA Kamil 1989-06-20 TL ROW Rybnik SLK
50 CZAPLA Piotr 1990-11-04 UKS Olimpia Zabrze SLK
51 CZEREMCHA Przemysław 1993-02-08 UKS Czwórka Białystok POD
52 CZERNEK Wojciech 1992-02-10 AZS-AWF Katowice SLK
53 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
54 CZYŻ Michał 1991-12-30 MLKS Sparta Złotów WLP
55 DADEJ Dawid 1991-08-27 ZKS Unia Tarnów MLP
56 DANILCZUK Maciej 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
57 DARASZKIEWICZ Dawid 1994-08-29 UKS Technik Augustów POD
58 DĄBROWSKI Tomasz 1994-04-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 DOBROWOLSKI Kamil 1991-03-12 LKS Stal Mielec PDK
62 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
63 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
64 DUDEK Rafał 1989-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 DWORAKOWSKI Daniel 1991-01-01 niest. Białystok POD
66 DYKOWSKI Michał 1991-12-23 LKS Vectra Włocławek KPO
67 DZIEDZIC Konrad 1995-02-26 KB Krościenko Wyżne PDK
68 DZIEDZIŃSKI Tomasz 1991-01-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
69 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów POM
70 EWERTOWSKI Damian 1996-05-15 MLKS Ostróda WMZ
71 FALKOWSKI Adam 1994-01-21 RKS Rumia POM
72 FALKOWSKI Damian 1991-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
73 FALKOWSKI Paweł 1991-01-01 niest. Białystok POD
74 FIEDOROWICZ Mariusz 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
75 FIEDORUK Łukasz 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
76 FIGAT Kamil 1987-07-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
77 FILAWSKI Andrzej 1991-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
78 FILIPIAK Konrad 1993-06-10 LKS Pomorze Stargard ZPO
79 FUDALEJ Marcin 1976-12-07 KKL Kielce SWK
80 GACMAN Piotr 1991-08-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
81 GACZOREK Adrian 1992-06-07 AZS-AWF Katowice SLK
82 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
83 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
85 GAWRYSIAK Mateusz 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
86 GĘŚLICKI Łukasz 1996-12-31 niest. Białystok POD
87 GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 WKS Grunwald Poznań WLP
88 GŁOWACKI Michał 1982-02-23 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
89 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
90 GOLENBOWSKI Jerzy 1992-04-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 GOŁKOWSKI Kamil 1993-09-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 GORCZYCA Bartosz 1991-09-02 ULKS Technik Trzcinica PDK
93 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
94 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
95 GÓRSKI Łukasz 1991-04-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
96 GRABEK Maciej 1992-02-18 AZS-AWF Gorzów LBU
97 GRABKOWSKI Piotr 1995-01-02 SKLA Sopot POM
98 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
100 GRODZKI Marcin 1993-07-31 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
101 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
102 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
103 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 HAMMER Krzysztof 1991-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
105 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
106 HOŁOWIENKO Karol 1991-07-23 KS Podlasie Białystok POD
107 IDZIAK Michał 1992-08-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
108 JACHYM Tomasz 1993-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
109 JAGŁA Dawid 1990-12-09 UKS Przełaj Żerków WLP
110 JAMIOŁKOWSKI Grzegorz 1991-03-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 JANIK Krzysztof 1990-07-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
112 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
113 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
114 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
115 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
116 JASIONOWSKI Mariusz 1991-01-01 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
117 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 SKB Kraśnik LBE
118 JAWOROWSKI Rafał 1993-07-29 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
119 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
120 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
121 JÓŹWIAK Łukasz 1983-02-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 JURGIEWICZ Bartosz 1990-07-29 MKL Szczecin ZPO
123 JURZYK Maciej 1994-06-25 MKS Pogoń Siedlce MAZ
124 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
125 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
126 KACZMAREK Jakub 1988-01-20 TS Olimpia Poznań WLP
127 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
128 KACZMARSKI Mateusz 1994-12-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
130 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
131 KALIŚ Karol 1990-08-26 UKS TRS Susz WMZ
132 KAMIŃSKI Artur 1991-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 KAMIŃSKI Paweł 1990-08-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
134 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
135 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
136 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
137 KAROŃ Bartosz 1991-06-24 KS Olkusz MLP
138 KARWIŃSKI Michał 1996-06-13 LKS Zantyr Sztum POM
139 KASZEWSKI Zbigniew 1992-01-31 ULKS Talex Borzytuchom POM
140 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
141 KĘPA Damian 1992-06-21 SKB Kraśnik LBE
142 KIERZEK Adam 1989-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
143 KIKOWSKI Mariusz 1992-09-02 MULKS MOS Sieradz LDZ
144 KLAWIKOWSKI Jakub 1992-03-24 KS Wejher Wejherowo POM
145 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
146 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
147 KŁECZEK Radosław 1985-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
148 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 KMIEĆ Tomasz 1990-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
150 KOBYLIŃSKI Tomasz 1976-05-22 WKB Meta Lubliniec SLK
151 KOBYŁKA Adam 1994-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
152 KONDRACKI Marcin 1994-03-08 KS Podlasie Białystok POD
153 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 KONOPSKI Kacper 1995-08-08 MKS Truso Elbląg WMZ
155 KORC Rafał 1982-03-09 OKS Start Otwock MAZ
156 KORZENIEWSKI Mateusz 1992-03-25 KS Podlasie Białystok POD
157 KOSIŃSKI Damian 1993-10-07 niest. Białystok POD
158 KOTELNICKI Mariusz 1980-03-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
159 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
160 KOTYLA Szymon 1992-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
161 KOWALCZYK Bartosz 1992-07-12 PLKS Gwda Piła WLP
162 KOWALEWSKI Dastin 1992-01-01 MLKS Czarni Olecko WMZ
163 KOWALSKI Marek 1991-08-04 GKS Żukowo POM
164 KOZŁOWSKI Artur 1985-01-19 MULKS MOS Sieradz LDZ
165 KRAWCZYK Robert 1991-09-24 LKS Maraton Turek WLP
166 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
167 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
168 KRÓL Michał 1989-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
170 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
171 KRZYŻANOWSKI Patryk 1995-06-07 SKLA Sopot POM
172 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
173 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
174 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 KUBIEC Dawid 1987-11-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
176 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
177 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
178 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
179 KULKA Szymon 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
180 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
181 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
182 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 LANCMAN Michał 1990-04-04 LKS Pomorze Stargard ZPO
184 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
185 LENCZEWSKI Łukasz 1994-07-07 KS Podlasie Białystok POD
186 LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 KS Podlasie Białystok POD
187 LESZCZYŃSKI Jacek 1990-03-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
188 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
189 LEWANDOWSKI Mateusz 1996-02-29 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
190 LIPIŃSKI Szymon 1994-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
191 LORYŚ Marcin 1992-03-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
192 LUBIŃSKI Jarosław 1991-05-12 KKL Kielce SWK
193 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
194 LYSKO Jakub 1985-04-23 WKB Meta Lubliniec SLK
195 ŁAPSZO Piotr 1991-04-30 KS Podlasie Białystok POD
196 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
197 ŁĘGOWSKI Robert 1996-10-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz 1989-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 ŁYSIK Paweł 1990-04-13 OKS Start Otwock MAZ
201 MAIK Mateusz 1992-08-25 OŚ AZS Poznań WLP
202 MAJEWSKI Michał 1989-08-04 LKS Maraton Turek WLP
203 MAKAREWICZ Mateusz 1992-08-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
205 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
206 MARCZAK Tomasz 1996-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
207 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
208 MATNER Paweł 1991-11-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 MATUŁA Adam 1983-11-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
210 MATURZYŃSKI Tomasz 1994-06-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
211 MATUSZCZAK Rafał 1994-07-13 LLKS Osowa Sień LBU
212 MAZUREK Daniel 1991-06-07 LUKS Podium Kup OPL
213 MESYASZ Przemysław 1990-06-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 MIANOWICZ Łukasz 1989-12-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
215 MICHNIAK Jan 1992-06-26 WKS Wawel Kraków MLP
216 MIELEWCZYK Dawid 1997-07-07 MLKS Baszta Bytów POM
217 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
218 MIERZWA Mariusz 1990-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
219 MIKUS Tomasz 1994-07-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
220 MIŚKOWIEC Tomasz 1981-09-17 KKL Kielce SWK
221 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
222 MODRZEJEWSKI Łukasz 1992-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
223 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
224 MRÓZ Cezary 1996-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO
225 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
226 MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
227 MUSZYŃSKI Filip 1991-04-28 KS AZS AWF Kraków MLP
228 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
229 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
230 NAKLICKI Michał 1991-09-04 MKS Polonia Warszawa MAZ
231 NIEBRZYDOWSKI Michał 1992-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
232 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański POM
233 NIEŚCIOR Paweł 1993-02-07 LKS Znicz Biłgoraj LBE
234 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
235 NOWAK Jakub 1989-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
236 NOWAK Jakub 1992-12-27 LKS Sana Kościan WLP
237 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
238 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
239 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
240 NOWICKI Wojciech 1991-11-20 UKS Technik Augustów POD
241 OBAŁA Damian 1991-04-05 ZLKL Zielona Góra LBU
242 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
243 OLECHOWSKI Konrad 1993-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
244 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
245 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
246 ORGANISTA Jakub 1995-09-08 MKL Maraton Świnoujście ZPO
247 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
249 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
250 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
251 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
252 OWCARZ Tomasz 1994-08-31 UKS Technik Augustów POD
253 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
254 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
255 PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 KS Podlasie Białystok POD
256 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
257 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
258 PAWŁOWSKI Tomasz 1995-03-14 KS Podlasie Białystok POD
259 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
260 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
261 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
262 PIECH Kacper 1990-10-11 WKS Wawel Kraków MLP
263 PIETERCZYK Damian 1984-02-04 LUKS Dystans Wydminy WMZ
264 PIETRYNIAK Tomasz 1987-09-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
265 PIĘTKA Wiesław 1965-10-09 KS Piętka Katowice SLK
266 PIOTROWSKI Adrian 1991-03-18 KS Podlasie Białystok POD
267 PIOTROWSKI Piotr 1993-10-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
268 PIWKO Patryk 1988-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
269 PIWOWARCZYK Wojciech 1994-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
270 PLESKOWICZ Łukasz 1993-09-17 KS Podlasie Białystok POD
271 POKROP Hubert 1985-11-02 WKS Grunwald Poznań WLP
272 POŁEĆ Adrian 1992-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
273 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
274 PRĄDZYŃSKI Paweł 1990-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
275 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1993-01-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
276 PRZYSIĘŻNY Oskar 1986-09-29 LKB im. Braci Petk Lębork POM
277 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł 1988-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
278 PUSZEWKIEWICZ Marcin 1988-02-13 LKS Koluszki LDZ
279 PUZANOWSKI Grzegorz 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
280 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
281 RACZYŃSKI Mikołaj 1992-02-06 LKS Ostromecko KPO
282 RACZYŃSKI Paweł 1990-11-03 SKB Kraśnik LBE
283 RAJCZAK Jakub 1991-12-07 OŚ AZS Poznań WLP
284 RAJCZAK Rafał 1988-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
285 RĄCZKA Mateusz 1994-02-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
286 REJMER Łukasz 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
287 RĘBACZ Damian 1992-09-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
288 ROGALSKI Rafał 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
289 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 LKS Zantyr Sztum POM
290 ROGOWSKI Piotr 1993-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
291 ROGOWSKI Zbigniew 1992-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
292 ROGOZIK Mariusz 1986-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
293 ROLBIECKI Michał 1986-05-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
294 ROSIŃSKI Łukasz 1983-08-21 WKB Meta Lubliniec SLK
295 ROSIŃSKI Zbigniew 1960-05-20 WKB Meta Lubliniec SLK
296 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
297 RUDNIK Damian 1995-04-29 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
298 RUPIŃSKI Michał 1991-01-04 MKL Toruń KPO
299 RYGIEL Jakub 1992-05-11 KU AZS PWSZ w Krośnie PDK
300 SACHARCZUK Piotr 1994-04-04 KS Podlasie Białystok POD
301 SAMBORSKI Arkadiusz 1990-09-30 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
302 SAMEŁKO Łukasz 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
303 SAMIŁO Mateusz 1993-01-02 MUKS Kadet Rawicz WLP
304 SHEGUMO Yared 1983-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
305 SIELIWONIUK Rafał 1991-03-01 MKS Juvenia Białystok POD
306 SIERACKI Kamil 1988-09-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
307 SIKORA Kamil 1993-06-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
308 SIÓDMIAK Andrzej 1992-04-11 LKS Stal Mielec PDK
309 SKOCELAS Grzegorz 1990-04-24 SKLA Słupsk POM
310 SKORUPA Marek 1991-03-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
311 SKOWROŃSKI Błażej 1989-11-05 LKS Koluszki LDZ
312 SKWAREK Michał 1991-10-16 AZS UMCS Lublin LBE
313 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
314 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
315 SOBAS Jacek 1985-06-11 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
316 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
317 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
318 STADNICKI Jarosław 1990-11-22 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
319 STEC Jarosław 1990-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
320 STEFANIEC Mateusz 1991-12-08 KS Agros Zamość LBE
321 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
322 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 RKS Łódź LDZ
323 SZAŁECKI Dariusz 1992-11-04 MUKS Płock MAZ
324 SZCZEPIŃSKI Krzysztof 1991-01-19 SSMKS Parasol Wrocław DOL
325 SZCZOTKA Maciej 1992-08-27 MLKS Sparta Złotów WLP
326 SZEWCZYK Dawid 1991-11-05 KKL Kielce SWK
327 SZEWCZYK Dawid 1988-07-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
328 SZEWCZYK Jan 1991-06-21 KS Agros Zamość LBE
329 SZNURA Szymon 1990-03-07 OŚ AZS Poznań WLP
330 SZODA Maciej 1995-12-12 KS Podlasie Białystok POD
331 SZOK Filip 1991-07-03 MLKS Baszta Bytów POM
332 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
333 SZUCKI Mateusz 1993-05-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
334 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 KS Podlasie Białystok POD
335 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 LKS Sana Kościan WLP
336 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Aurum Kobud Złotoryja DOL
337 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
338 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
339 ŚLUSARCZYK Kacper 1990-08-20 KS Agros Zamość LBE
340 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
341 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
342 THIEL Adam 1972-12-03 KS Team run Gdańsk POM
343 TKACZYK Adam 1990-08-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
344 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
345 TRUSZKOWSKI Łukasz 1988-04-26 KS Podlasie Białystok POD
346 TRZĄSALSKI Jakub 1990-07-20 LKS Lubusz Słubice LBU
347 TURCZYŃSKI Jan 1992-07-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
348 TYSZKIEWICZ Erwin 1991-01-01 MKS Start Lublin LBE
349 UCIECHOWSKI Marcin 1988-10-05 LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie WLP
350 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
351 URBAŃSKI Bartosz 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
352 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
353 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
354 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
355 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
356 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
357 WIKTORSKI Hubert 1990-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
358 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1987-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
359 WIŚNIEWSKI Jakub 1977-11-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
360 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
361 WŁODARCZYK Dawid 1992-06-02 RKS Łódź LDZ
362 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
363 WNUCZEK Paweł 1988-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
364 WOJCIECHOWSKI Rafał 1990-01-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
365 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
366 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
367 WOJTCZAK Radosław 1991-05-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
368 WOLIŃSKI Tomasz 1982-03-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
369 WOŁOSZYK Kamil 1993-07-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
370 WOSTAL Aleksander 1992-12-05 LLKS Osowa Sień LBU
371 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
372 WOŹNIAK Jakub 1990-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
373 WOŹNIAK Łukasz 1990-09-30 KKL Kielce SWK
374 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
375 WRONA Łukasz 1991-10-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
376 WRONISZEWSKI Maksymilian 1991-04-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
377 WRONOWSKI Rafał 1986-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
378 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
379 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
380 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
381 ZAGULAK Damian 1992-06-08 GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska POM
382 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
383 ZALEWSKI Mateusz 1993-06-20 OKLA Ostrołęka MAZ
384 ZAWACKI Przemysław 1992-10-12 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
385 ZAWADZKI Mariusz 1991-06-16 MUKL Brodnica KPO
386 ZAWADZKI Sebastian 1996-01-15 GKS Żukowo POM
387 ZAWISTOWSKI Krzysztof 1991-10-13 PLKS Gwda Piła WLP
388 ZAWISTOWSKI Marek 1988-01-01 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
389 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
390 ZEMŁA Marcin 1992-03-03 WKS Wawel Kraków MLP
391 ZIELIŃSKI Gracjan 1995-02-22 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
392 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
393 ZWIERZCHOWSKI Michał 1987-01-22 MKS Polonia Warszawa MAZ
394 ŻĄDŁO Jacek 1991-05-17 LKS Stal Mielec PDK
395 ŻEBROWSKI Dawid 1991-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
396 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
397 ŻUBROWSKI Damian 1989-08-07 LKS Maraton Turek WLP
398 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD
399 ŻYWEK Dawid 1985-10-08 OKS Start Otwock MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 5.8564639091492sekund