LIĆWINKO Kamila
1986-03-22
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMIUK Małgorzata 1994-04-05 OSOT Szczecin ZPO
2 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 AUGUSTYNOWICZ Natalia 1995-07-16 KS Podlasie Białystok POD
4 BACHMATIUK Magdalena 1986-01-14 PLKS Gwda Piła WLP
5 BAJKO Anna 1990-08-04 BKS Bydgoszcz KPO
6 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BAŁTRUSZEWICZ Marta 1986-01-01 KS Piast Człuchów POM
8 BANACH Marzena 1989-03-17 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BARAŃSKA Julia 2003-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
10 BAREJA Justyna 1986-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BAZYLUK Angelika 1990-04-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
12 BEDNAREK Anna 1992-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
13 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
14 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
15 BĘBENIEC Marzena 1985-01-01 MKS Bielsk Podlaski POD
16 BIAŁOSKÓRSKA Agnieszka 1988-01-01 niest. Łódź LDZ
17 BIELAK Monika 1986-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
18 BIELAWSKA Martyna 1990-11-15 AZS Łódź LDZ
19 BLICHARSKA Zofia 1990-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 BOCK Ilona 1988-03-22 MKS MOS Wrocław DOL
21 BOJARZYŃSKA Katarzyna 1990-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 BORKOWSKA Marta 1982-12-26 AZS UMCS Lublin LBE
23 BOROWSKA Agnieszka 1991-10-21 LKS Zantyr Sztum POM
24 BOROWSKA Sylwia 1986-11-03 KS Wisła Puławy LBE
25 BORUTA Joanna 1990-09-19 BKS Bydgoszcz KPO
26 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
27 BRODOWSKA Klaudia 1996-02-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 BRYLSKA Angelika 1991-07-22 MLKL Płock MAZ
29 BUKOWCZYK Agnieszka 1992-11-21 RKS Skra Warszawa MAZ
30 CHLEBOWSKA Natalia 1985-05-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
31 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
32 CHORĄŻAK Anna 1991-01-01 niest. Warszawa MAZ
33 CHUKWU Sandra 1987-03-13 MKL Szczecin ZPO
34 CICHOSZ Sandra 1988-05-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 CICHOWLAS Agnieszka 1988-08-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
36 CIEPLAK Paulina 1992-05-31 MLUKS Tarnów MLP
37 CIEŚLIK Monika 1990-03-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 CUBAŁA Aneta 1985-01-10 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
39 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
40 CZUREK Julita 1986-01-01 MMKS Puszcza Hajnówka POD
41 CZYCZEWSKA Elżbieta 1985-07-01 ZLKL Zielona Góra LBU
42 DANIEWSKA Agata 1992-04-11 RKS Skra Warszawa MAZ
43 DASZKOWSKA Iga 1989-06-25 AZS Łódź LDZ
44 DĄBROWSKA Sylwia 1986-05-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
45 DEJEWSKA Tatiana 1984-01-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
46 DITTMER Marta 1991-01-10 TS Olimpia Poznań WLP
47 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
48 DOBEK Ilona 1987-06-03 AZS Łódź LDZ
49 DOBIJA Anna 1985-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
50 DOMIZA Joanna 1989-05-19 RKS Łódź LDZ
51 DROP Magdalena 1986-09-21 UKS Trójka Sandomierz SWK
52 DUBAJ Justyna 1992-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
53 FALASA Agnieszka 1979-02-16 AZS-AWF Katowice SLK
54 FRĄCZKOWSKA Agata 1990-01-01 BKL Bełchatów LDZ
55 FRYŚ Marta 1988-10-29 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
56 FUKS Anna 1995-09-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
57 FUMINKOWSKA Marlena 1985-09-22 MULKS MOS Sieradz LDZ
58 GAJEWSKA Żaneta 1998-02-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 GARDZIELEWSKA Urszula 1988-07-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
60 GAWROŃSKA Joanna 1990-09-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 GIBAS Marlena 1984-07-14 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
62 GIEDROJĆ Agnieszka 1977-10-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 GŁOWACKA Katarzyna 1988-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
64 GODZWON Magdalena 1990-12-21 AZS Łódź LDZ
65 GOSZCZYŃSKA Izabela 1996-01-19 BKL Bełchatów LDZ
66 GÓRSKA Aleksandra 1986-06-28 LKS Pomorze Stargard ZPO
67 GÓRSKA Iwona 1989-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
68 GRONAU Karolina 1984-07-12 MKS Start Lublin LBE
69 GRZĄDZIELA Magdalena 1988-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
70 GRZEGORCZYK Anna 1989-05-16 MKS Start Lublin LBE
71 GRZESIAK Joanna 1980-11-28 AZS-AWF Gorzów LBU
72 GRZESIAK Joanna 1980-08-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 GRZYWACZEWSKA Justyna 1988-05-15 MKS Start Lublin LBE
74 GUTOWSKA Anna 1990-01-17 WKS Gwardia Warszawa MAZ
75 GUZOWSKA Paulina 1989-09-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
76 HAS Joanna 1983-10-19 AZS UMCS Lublin LBE
77 HOŁOWNIA Joanna 1995-10-30 KS Podlasie Białystok POD
78 HOŁOWNIA Karolina 1991-01-01 KS Podlasie Białystok POD
79 HURYN Katarzyna 1987-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
80 IWANIUK Marta 1992-02-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
81 IWAŃCZYK Julita 1987-10-02 RLTL ZTE Radom MAZ
82 JACZYNOWSKA Dominika 1987-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
84 JANAS Ilona 1990-07-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
85 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
86 JANKOWSKA Karolina 1985-09-27 LKS Vectra Włocławek KPO
87 JANUCIK Anna 1992-01-01 ZS Dąbrowa Białostocka POD
88 JANUSZKO Anna 1989-01-01 niest. Białystok POD
89 JAROSZ Katarzyna 1987-10-03 ZLKL Zielona Góra LBU
90 JASTRZĘBSKA Aneta 1990-01-01 KKL Kielce SWK
91 JODKOWSKA Karolina 1987-07-06 RKS Skra Warszawa MAZ
92 JOSZCZYK Agnieszka 1989-01-01 KS Podlasie Białystok POD
93 JUNGOWSKA Joanna 1986-09-29 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 JURCZUK Małgorzata 1990-05-11 KS Podlasie Białystok POD
95 KACZMAREK Magdalena 1984-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 KACZOCHA Alina 1979-04-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
97 KACZYŃSKA Anna 1987-01-01 niest. Warszawa MAZ
98 KADUSZKIEWICZ Aleksandra 1987-12-08 WKS Wawel Kraków MLP
99 KAMIŃSKA Patrycja 1989-05-29 MTS Junior Sopot POM
100 KANAŚ Karolina 1989-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
101 KANIECKA Magdalena 1985-10-28 AZS Łódź LDZ
102 KAPŁANEK Agata 1986-07-30 KS Wda Świecie KPO
103 KASPRZYCKA Ewelina 1991-07-02 KS Wisła Puławy LBE
104 KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 KĘDZIA Karolina 1990-07-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
106 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
107 KLEPACZKA Dagmara 1988-01-01 KU AZS UM Łódź LDZ
108 KLIMUK Barbara 1986-01-01 MMKS Puszcza Hajnówka POD
109 KLIN Aleksandra 1990-09-06 KS Podlasie Białystok POD
110 KOŁODZIEJ Amelia 1998-08-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
111 KOŁODZIEJCZYK Ewa 1991-10-01 KKL Kielce SWK
112 KOŁOTYŁO Małgorzata 1984-10-10 NKS Namysłów OPL
113 KONDRAT Izabela 1995-02-20 KS Podlasie Białystok POD
114 KONOPKA Ewelina 1989-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 KONOPKA Magdalena 1989-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
116 KOPYDŁOWSKA Magdalena 1991-01-11 KS Gwardia Piła WLP
117 KORCZYK Magdalena 1984-10-30 UKS Technik Jarocin WLP
118 KOTOWICZ Karolina 1990-05-01 MKL Toruń KPO
119 KOWALCZYK Dorota 1989-08-06 KS AZS AWF Poznań WLP
120 KOWALSKA Patrycja 1990-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KOZIOŁ Agnieszka 1993-01-01 niest. Białystok POD
122 KRAJEWSKA Joanna 1990-04-26 RKS Łódź LDZ
123 KRUŻYCKA Katarzyna 1990-01-01 OKLA Ostrołęka MAZ
124 KRYSIEWICZ Joanna 1984-09-21 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
125 KRYSTIANIK Paulina 1990-01-01 UKS Jedynka Łowicz LDZ
126 KRZYSICA Katarzyna 1987-01-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
127 KUCZYŃSKA Kinga 1989-04-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
128 KULESZA Monika 1985-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
129 KWAŚNIEWSKA Michalina 1991-10-22 ZLKL Zielona Góra LBU
130 KWIATKOWSKA Dominika 1990-01-01 MKS Sambor Tczew POM
131 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
132 LABUT Małgorzata 1989-09-02 ULKS Technik Trzcinica PDK
133 LECHOWICZ Hanna 1989-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
134 LESIUK Alicja 1998-07-09 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
135 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
136 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
137 LEWICKA Beata 1984-01-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
138 LIS Justyna 1987-06-27 OKLA Ostrołęka MAZ
139 LIS Klaudia 1999-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
140 LUŚNIAK Magdalena 1990-01-01 MTS Junior Sopot POM
141 ŁABENTOWICZ Paulina 1988-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
142 ŁASKA Katarzyna 1988-01-01 niest. Łódź LDZ
143 ŁASOWSKA Jolanta 1985-02-10 KU AZS URz Rzeszów PDK
144 ŁAZAR Magdalena 1997-05-03 KS Podlasie Białystok POD
145 ŁĄGIEWKA Magdalena 1989-10-22 niest. Łódź LDZ
146 ŁUKASZEWSKA Beata 1980-02-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
147 MACIEJEWSKA Aneta 1988-07-19 KS AZS AWF Poznań WLP
148 MACIEJEWSKA Justyna 1987-01-01 MKL Szczecin ZPO
149 MADEJ Anna 1990-01-19 AZS Łódź LDZ
150 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
151 MAJCHER Iwona 1990-01-01 MKS Juvenia Przemyśl PDK
152 MALCZEWSKA Klaudia 1987-07-05 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
153 MALINOWSKA Andżelina 1989-05-02 UKS Cyprianka KPO
154 MAŁEK Sonia 1991-12-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
155 MANTUR Klaudia 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
156 MARCINIAK Patrycja 1987-06-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 MARCISZONEK Anna 1992-04-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
158 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 MICHALSKA Ewa 1987-02-04 LUKS Inowrocław KPO
160 MICHALSKA Ewa 1987-05-27 MKS Zryw Toruń KPO
161 MICHALSKA Joanna 1989-08-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
162 MIKOŁAJCZUK Paulina 1991-06-21 RKS Łódź LDZ
163 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
164 MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
166 MISZCZAK Katarzyna 1978-03-22 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
167 MODRZEJEWSKA Ewelina 1985-05-16 MKL Szczecin ZPO
168 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 MUNCZKOWSKA Zuzanna 1990-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
170 NABIELEC Joanna 1988-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 NAWARA Aneta 1987-01-01 niest. Kraków MLP
172 NIEDZIELKO Paulina 1990-01-07 KS Podlasie Białystok POD
173 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
174 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
175 NOWAK Joanna 1986-09-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
176 NOWAK Marta 1983-10-08 OŚ AZS Poznań WLP
177 NOWAK Martyna 1989-07-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
178 NOWAK Olimpia 1988-04-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
179 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
180 NOWAKOWSKA Ewa 1981-12-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
181 NOWICKA Anna 1992-10-01 RKS Skra Warszawa MAZ
182 NYKLEWICZ Natalia 1996-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
183 OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 RKS Łódź LDZ
184 OGRODNIK Magdalena 1989-07-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
185 OLEARCZYK Magdalena 1990-01-01 TS AKS Chorzów SLK
186 OLECHOWSKA Barbara 1987-05-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
187 OŁÓW Justyna 1995-01-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
188 OŁTARZEWSKA Zuzanna 1989-01-01 niest. Białystok POD
189 PAŁYS Judyta 1988-01-24 LLKS Pomorze Stargard ZPO
190 PASZKIEWICZ Ewa 1991-01-01 KS Podlasie Białystok POD
191 PAWLONKA Renata 1987-05-08 UKS Impuls Warszawa MAZ
192 PERCZYŃSKA Joanna 1988-03-17 LKS Vectra Włocławek KPO
193 PERYCZ Urszula 1985-04-10 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
194 PIERKO Małgorzata 1989-01-01 niest. Poznań WLP
195 PIETREWICZ Dorota 1986-02-02 KS Orzeł Warszawa MAZ
196 PIĘTA Katarzyna 1990-01-01 WKS Gwardia Warszawa MAZ
197 PLURA Izabela 1982-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
198 PŁOŃSKA Maria 1993-08-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 POPŁAWSKA Anna 1990-09-27 MLUKS Tarnów MLP
200 POWAŁOWSKA Anna 1990-01-03 OŚ AZS Poznań WLP
201 PRAŻMOWSKA Leonarda 1982-05-11 LLKS Osowa Sień LBU
202 PRAŻUCH Agnieszka 1988-05-03 KS AZS AWF Kraków MLP
203 PRÓCHNIAK Adrianna 1988-01-01 KS Zawkrze Mława MAZ
204 PRZESTRZELSKA Monika 1987-01-01 OKLA Ostrołęka MAZ
205 PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 PRZYWARA Katarzyna 1987-01-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
207 PUSTÓWKA Maja 1987-12-10 SKLA Słupsk POM
208 RAFAŁKO Emilia 1988-10-16 KS Podlasie Białystok POD
209 RAPUCHA Ewa 1988-07-06 KS Podlasie Białystok POD
210 RESZKA Małgorzata 1989-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 ROBAK Klaudia 1990-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 ROSJAN Karolina 1984-06-21 KS AZS AWF Poznań WLP
213 ROŚ Paula 1990-10-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
215 RYTTER Joanna 1986-07-21 MKL Toruń KPO
216 RZĄDKOWSKA Alicja 1991-03-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
217 SAKOWICZ Alicja 1988-02-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
218 SARBA Karolina 1986-09-19 LKS Pomorze Stargard ZPO
219 SAWA Agnieszka 1987-01-01 niest. Katowice SLK
220 SIECZKOWSKA Martyna 1990-10-23 MLKL Płock MAZ
221 SIEMIENIAKO Paulina 1987-02-06 KS Podlasie Białystok POD
222 SIWEK Paulina 1986-02-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
223 SKALSKA Jagoda 1988-01-01 AZS Łódź LDZ
224 SKIBIŃSKA Joanna 1985-02-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
225 SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04 RKS Łódź LDZ
226 SKÓRA Anna 1989-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
227 SŁOWIKOWSKA Anna 1989-08-31 WKS Flota Gdynia POM
228 SOBOLEWSKA Aldona 1982-03-15 AZS-AWF Gorzów LBU
229 SOBOTKA Patrycja 1993-01-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
230 SOBUŃ Justyna 1991-07-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
231 SOŚNIAK Monika 1987-12-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
232 STANIEC Agnieszka 1985-05-03 KS AZS AWF Kraków MLP
233 STANIEC Katarzyna 1988-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
234 STANISŁAWSKA Joanna 1996-02-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
235 STEPANIUK Agnieszka 1988-08-09 KS Podlasie Białystok POD
236 STĘPNIK Agata 1990-02-25 AZS UMCS Lublin LBE
237 STRZAŁKOWSKA Magdalena 1987-10-20 KS Podlasie Białystok POD
238 STRZYŻ Izabela 1990-08-23 SKLA Sopot POM
239 STUDZIŃSKA Anna 1989-01-07 GKS Olimpia Grudziądz KPO
240 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
241 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
242 SUCHODOLSKA Anna 1992-09-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
243 SYGDZIAK Dagmara 1988-11-26 AZS Łódź LDZ
244 SZABLEWSKA Agnieszka 1986-06-13 RKS Łódź LDZ
245 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
246 SZAJEWSKA Justyna 1985-06-12 KS Wisła Puławy LBE
247 SZAJEWSKA Małgorzata 1987-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
248 SZCZEBLEWSKA Marta 1992-11-08 SKS Start Łódź LDZ
249 SZCZEPAŃSKA Magdalena 1980-01-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 SZKOLNICKA Gabriela 1992-04-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
251 SZLACHTA Elżbieta 1985-11-26 AZS-AWF Gorzów LBU
252 SZNABEL Kamila 1987-04-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
253 SZULIŃSKA Wioleta 1995-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
254 SZUSZKIEWICZ Magdalena 1988-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
255 ŚNIADAŁA Aleksandra 1986-05-10 MKS Truso Elbląg WMZ
256 ŚWIDERSKA Marta 1986-01-01 MKL Szczecin ZPO
257 ŚWIETLIK Karolina 1988-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
258 ŚWINIARSKA Barbara 1989-01-01 MKS Bielsk Podlaski POD
259 TEICHMANN Wioletta 1985-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
260 TOPCZYŃSKA Natalia 1988-07-05 SKLA Sopot POM
261 TOPOLEWSKA Agnieszka 1988-08-28 KS Podlasie Białystok POD
262 TYMICKA Paulina 1990-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
263 TYMIŃSKA Karolina 1984-10-04 SKLA Sopot POM
264 TYSZKO Anna 1988-01-20 UKS Cyprianka KPO
265 URBANEK Karolina 1992-04-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
266 URBANOWSKA Marta 1989-03-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
267 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
268 WANGE Adrianna 1990-04-10 UKS 12 Kalisz WLP
269 WARACKA Katarzyna 1989-01-01 PWSIiP Łomża POD
270 WARZECHA Zuzanna 1987-08-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 WAZELIN Karolina 1985-08-05 KS Agros Zamość LBE
272 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
273 WĘGROWSKA Weronika 1996-02-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
274 WIDAWSKA Anna 1983-09-29 niest. Wrocław DOL
275 WIERTEL Katarzyna 1989-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
276 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
277 WILK Katarzyna 1990-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
278 WILKOS Izabela 1993-07-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
279 WISZOWATA Paulina 1995-10-12 KS Podlasie Białystok POD
280 WIŚNIEWSKA Sylwia 1986-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
281 WÓJTOWICZ-BEREZIŃSKA Izabela 1978-01-05 KS Wisła Puławy LBE
282 WYCHOWANIEC Katarzyna 1989-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
283 WYKRĘT Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
284 WYZGA Monika 1986-08-23 KS AZS AWF Kraków MLP
285 ZAGACKA Liliana 1977-01-28 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
286 ZARECKA Aleksandra 1986-03-18 KS Podlasie Białystok POD
287 ZAWADZKA Izabela 1989-05-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
288 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
289 ZDANOWICZ Marlena 1989-02-05 MKS MOS Wrocław DOL
290 ZELGA Malwina 1992-02-29 RKS Łódź LDZ
291 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
292 ZIMNOCH Magdalena 1993-05-19 RKS Skra Warszawa MAZ
293 ZIOMEK Małgorzata 1989-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
294 ZWIRN Magdalena 1986-10-09 KS AZS AWF Poznań WLP
295 ŻELECHOWSKA Aleksandra 1986-09-02 KL Gdynia POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52589917182922sekund