NOWICKI Wojciech
1989-02-22
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BALCERSKI Grzegorz 1992-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 BAŁAMUCKI Adrian 1989-01-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 BARAN Grzegorz 1986-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
4 BELTER Artur 1989-04-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BŁACHOWSKI Bartłomiej 1989-02-13 KS Agros Zamość LBE
6 BODANKA Łukasz 1990-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 BOJKO Artur 1988-12-15 MKL Szczecin ZPO
8 BOROWIEC Dominik 1992-03-30 MKS Start Lublin LBE
9 CIEŚLAK Damian 1990-06-16 KS Żak Wałcz ZPO
10 CISZEWSKI Rafał 1993-09-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 LUKS Atletic Białystok POD
12 CZERŻYŃSKI Piotr 1989-02-05 KS Podlasie Białystok POD
13 DOBKOWSKI Sebastian 1993-08-09 niest. Białystok POD
14 DOBOSZ Adrian 1990-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
15 DOMARADZKI Daniel 1986-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 DOROSZCZYK Rafał 1984-08-30 KS Podlasie Białystok POD
17 DREGER Maciej 1991-11-08 BKS Bydgoszcz KPO
18 DWORAKOWSKI Bartłomiej 1998-01-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 FAJDEK Paweł 1989-06-04 AZS-AWF Katowice SLK
20 FERNÓWKA Marcin 1982-07-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
21 FURMANEK Tomasz 1991-03-23 KKL Kielce SWK
22 FURMAŃCZYK Paweł 1989-04-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
23 GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 GOŁDYN Bartosz 1984-07-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
25 GOŁUŃSKI Patryk 1990-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
26 GRABIŃSKI Karol 1989-01-01 niest. Białystok POD
27 GRACZ Sebastian 1990-01-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
28 GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów SLK
29 GRZYWNOWICZ Mateusz 1986-05-24 MKS Start Lublin LBE
30 HOŁUBOWICZ Cezary 1988-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 JAGIEŁŁO Ireneusz 1973-07-06 AZS-AWF Gorzów LBU
32 JANUSZ Sebastian 1995-12-21 LKS Stal Mielec PDK
33 JENDRYSKO Jarosław 1990-05-02 niest. Katowice SLK
34 JESZKA Wojciech 1994-10-01 TS AKS Chorzów SLK
35 JUCHNOWICZ Maciej 1994-08-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
36 KACZOROWSKI Michał 1987-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 KALINOWSKI Jacek 1990-04-22 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
38 KAPUŚCIŃSKI Patryk 1987-01-01 AZS Łódź LDZ
39 KLIMCZAK Maciej 1989-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
40 KŁOS Eryk 1992-05-16 KS Wisła Puławy LBE
41 KOLANO Paweł 1999-02-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
42 KONDRATOWICZ Wojciech 1980-04-18 RKS Skra Warszawa MAZ
43 KOPAŁA Dawid 1996-07-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
44 KOPAŃKO Rafał 1991-01-01 KS Podlasie Białystok POD
45 KOSIOROWSKI Marcin 1991-04-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 KOWAL Dawid 1983-05-04 AZS-AWF Gorzów LBU
47 KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
48 KOWALSKI Łukasz 1991-07-26 OKLA Ostrołęka MAZ
49 KOZŁOWSKI Karol 1993-01-01 niest. Białystok POD
50 KOŹBIAŁ Marcin 1993-08-02 KKL Kielce SWK
51 KRAHEL Mateusz 1989-04-03 KS Podlasie Białystok POD
52 KRĘCKI Sławomir 1995-12-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
53 KRUPA Bartłomiej 1991-02-26 MUKS Kadet Rawicz WLP
54 KRYSIUK Kamil 1988-03-28 KS Podlasie Białystok POD
55 KRZYWOSZ Bartosz 1988-01-06 KS Podlasie Białystok POD
56 KUCZYŃSKI Maurycy 1990-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 KUTRYBA Wojciech 1997-02-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
58 KUŹNIAREK Marcin 1996-05-27 MKS Zduńska Wola LDZ
59 LACH Patryk 1995-10-20 LUKS Atletic Białystok POD
60 LEONIEWSKI Miłosz 1990-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
61 LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 LIĆWINKO Michał 1987-01-31 KS Podlasie Białystok POD
63 LUTY Kamil 1989-06-13 KS Podlasie Białystok POD
64 MAZUR Michał 1999-06-25 KS Agros Zamość LBE
65 MAZURKIEWICZ Kordian 1990-05-28 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
66 MIELKE Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
67 MIKA Andrzej 1990-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
68 MILCZAREK Łukasz 1990-06-03 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
69 MILKIEWICZ Arkadiusz 1987-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
70 MISIASZEK Paweł 2001-12-24 LLKS Pomorze Stargard ZPO
71 MOLENDA Bartłomiej 1988-07-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
72 MOSSOŃ Michał 1987-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
73 MROCZEK Karol 1992-07-14 KKL Kielce SWK
74 MROZIK Andrzej 1984-02-29 LLKS Pomorze Stargard ZPO
75 MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 MUZYKA Karol 1984-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
77 NIEMKIEWICZ Marcin 1991-03-19 SKLA Sopot POM
78 NITNER Mateusz 1994-07-09 TL ROW Rybnik SLK
79 NOGA Piotr 1989-02-06 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
80 NOWAKOWSKI Mateusz 1990-05-16 KKL Kielce SWK
81 NOWICKI Sebastian 1994-08-26 RKS Skra Warszawa MAZ
82 OGONOWSKI Radosław 1987-03-02 KS Wisła Puławy LBE
83 ORSZEWSKI Marcin 1990-09-14 KS Podlasie Białystok POD
84 ORZEL Michał 1997-10-21 LUKS Atletic Białystok POD
85 OSTAPKOWICZ Damian 1990-05-15 KS Podlasie Białystok POD
86 PACZKOWSKI Adrian 1991-01-15 MKS Zduńska Wola LDZ
87 PAŁYSZKO Maciej 1978-01-02 KKL Kielce SWK
88 PASTUSZKO Marcin 1991-05-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 PIETRASZKO Michał 1988-04-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
90 PIETRZAK Paweł 1990-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
91 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec PDK
92 PIOTROWSKI Mateusz 1993-05-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 PLEWIŃSKI Adam 1988-01-01 OŚ AZS Poznań WLP
94 PŁÓCIENNIK Marcin 1997-01-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
95 PTAK Adam 1998-10-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
96 RADZISZEWSKI Paweł 1991-05-04 KS Podlasie Białystok POD
97 RADZIWON Piotr 1987-09-26 KS Podlasie Białystok POD
98 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
99 RAUHUT Norbert 1990-01-17 KS Agros Zamość LBE
100 ROCH Bartosz 1990-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
101 ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 KS Agros Zamość LBE
102 ROSZCZYC Tomasz 1990-01-01 niest. Białystok POD
103 ROSZKOWSKI Paweł 1996-08-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
104 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
105 SAWKO Michał 1995-02-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 SEWASTIANOWICZ Paweł 1991-06-27 KS Podlasie Białystok POD
107 SKORUPA Dawid 1993-02-17 RMKS Rybnik SLK
108 SKÓRSKI Wojciech 1991-07-01 KS Podlasie Białystok POD
109 STASIAK Szymon 1997-08-04 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
110 STEFANIAK Radosław 1997-09-23 MKL Toruń KPO
111 STEFAŃCZUK Krzysztof 1989-01-04 KS Podlasie Białystok POD
112 STERNICKI Piotr 1989-01-19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
113 STUPSKI Adrian 1991-07-24 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
114 SUCHOCKI Mateusz 1989-07-01 KS Podlasie Białystok POD
115 SULEJEWSKI Karol 1994-05-05 RKS Skra Warszawa MAZ
116 SWANCAR Kamil 1998-07-20 OŚ AZS Poznań WLP
117 SYGIT Tomasz 1990-01-09 KS Podlasie Białystok POD
118 SZALAST Maciej 1993-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
119 SZALECKI Krzysztof 1991-02-13 KS Podlasie Białystok POD
120 SZEWCZYK Dominik 1986-08-11 KKL Kielce SWK
121 SZEWCZYK Marcin 1983-09-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
122 SZYDŁOWSKI Karol 1989-01-01 KS Podlasie Białystok POD
123 TOKAJUK Ryszard 1990-01-01 KS Podlasie Białystok POD
124 TRUPKIEWICZ Marcin 1990-02-02 MUKS Kadet Rawicz WLP
125 TUZ Damian 1997-07-25 KS Agros Zamość LBE
126 TYMIŃSKI Mateusz 1997-11-27 LUKS Atletic Białystok POD
127 USAREK Jan 2002-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
128 WALCZAK Mariusz 1971-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 OKS Skra Warszawa MAZ
130 WESOŁOWSKI Damian 1989-02-23 KS Podlasie Białystok POD
131 WĘGRZYN Piotr 1989-10-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
132 WIERCIOCH Michał 1986-10-06 AZS-AWF Gorzów LBU
133 WITKOWSKI Mariusz 1991-11-04 RKS Skra Warszawa MAZ
134 WOJCIECHOWSKI Emil 1991-03-17 MMLUKS Sprint Zduńska Wola LDZ
135 WOJSZKO Karol 1989-04-03 KS Podlasie Białystok POD
136 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
137 WRÓBLEWSKI Dawid 1989-02-17 MKS Start Lublin LBE
138 WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 ZAWALICH Łukasz 1990-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
140 ZIENTARA Adam 1992-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
141 ZIĘBA Rafał 1988-02-09 KKL Kielce SWK
142 ZIÓŁKOWSKI Szymon 1976-07-01 OŚ AZS Poznań WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3333899974823sekund