ROGOWSKI Arkadiusz
1993-03-30
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIEWICZ Marek 1994-02-04 RKS Skra Warszawa MAZ
2 ANTOSIK Piotr 1993-07-21 UKS Korabka Łowicz LDZ
3 BAGIŃSKI Sebastian 1992-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
4 BALCERSKI Grzegorz 1992-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BARCZAK Adrian 1992-03-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
6 BARSZCZEWSKI Łukasz 1992-05-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
7 BASTEK Igor 1994-03-11 OKLA Ostrołęka MAZ
8 BIELANG Patryk 1993-06-15 MKS Sambor Tczew POM
9 BOBREK Bartosz 1993-02-03 AZS Łódź LDZ
10 BOLESTA Mariusz 1992-03-28 UKS Czwórka Białystok POD
11 BOŃDA Konrad 1969-12-12 RKS Skra Warszawa MAZ
12 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir 1992-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 BOROWIEC Dominik 1992-03-30 MKS Start Lublin LBE
14 BORZĘCKI Paweł 1992-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
15 BROMBERGER Mariusz 1992-01-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
16 BRZOZOWSKI Krzysztof 1993-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 BRZOZOWSKI Łukasz 1992-04-08 AZS-AWF Gorzów LBU
18 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 CHMIELEWSKI Łukasz 1994-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 CHOMICZ Albert 1993-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 CIESIELSKI Marcin 1992-10-03 RMKS Rybnik SLK
23 CISZEWSKI Rafał 1993-09-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 CYCH Piotr 1992-03-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
25 CYRANKA Przemysław 1990-06-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 LUKS Atletic Białystok POD
27 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
28 CZERŻYŃSKI Piotr 1989-02-05 KS Podlasie Białystok POD
29 CZULIŃSKI Łukasz 1998-09-10 OŚ AZS Poznań WLP
30 ĆWIK Wojciech 1994-07-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 DĄBROWSKI Damian 1992-01-01 MKS Pułtusk MAZ
32 DERDA Dawid 1996-02-14 AZS Łódź LDZ
33 DOBKOWSKI Sebastian 1993-08-09 niest. Białystok POD
34 DOMITRZ Karol 1994-04-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 DREGER Maciej 1991-11-08 BKS Bydgoszcz KPO
36 DUDZIŃSKI Paweł 1994-01-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 DZIENGO Mateusz 1993-01-01 MOSM Tychy SLK
38 DZIĘCIOŁ Paweł 1992-02-06 OŚ AZS Poznań WLP
39 FAJDEK Paweł 1989-06-04 AZS-AWF Katowice SLK
40 FERNÓWKA Marcin 1982-07-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
41 FLAK Gracjan 1993-11-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
42 FURMANEK Tomasz 1991-03-23 KKL Kielce SWK
43 FURTAK Rafał 1995-01-30 KS Wisła Puławy LBE
44 FURTEK Michał 1993-06-09 KS Podlasie Białystok POD
45 GERAS Krystian 1992-04-10 MLKL Płock MAZ
46 GLINKA Kamil 1993-01-15 LKS Maraton Turek WLP
47 GLIŃSKI Jarosław 1993-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GOLISZEWSKI Michał 1994-02-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
49 GOLLA Marek 1994-08-17 AZS Łódź LDZ
50 GOŁDYN Bartosz 1984-07-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
51 GÓRA Rafał 1993-06-20 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
52 GÓRSKI Mikołaj 1997-07-13 OKS Skra Warszawa MAZ
53 GRAJEWSKI Michał 1993-02-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
54 GREGAJTYS Maciej 1993-01-01 MKS Pułtusk MAZ
55 GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów SLK
56 GRYGOTOWICZ Mateusz 1993-03-10 MLKS Echo Twardogóra DOL
57 GRZEGORCZYK Kamil 1986-07-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
58 GRZELA Adrian 1992-03-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
59 GRZESZCZUK Łukasz 1990-03-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
60 GRZESZCZUK Piotr 1992-06-04 niest. Warszawa MAZ
61 GRZESZCZYK Paweł 1993-12-17 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
62 GRZYWACZ Tomasz 1992-03-04 ULKS Technik Trzcinica PDK
63 GUMOLA Grzegorz 1994-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
64 HARASIMOWICZ Łukasz 1992-09-24 AZS-PWSZ Gorzów LBU
65 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
66 HOŁUBOWICZ Cezary 1988-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 HOŁUBOWICZ Michał 1991-01-10 UKS przy LO Sejny POD
68 JAMIOŁKOWSKI Daniel 1993-08-17 OKS Start Otwock MAZ
69 JANIK Michał 1997-04-28 KKL Kielce SWK
70 JANUSZ Sebastian 1995-12-21 LKS Stal Mielec PDK
71 JARZĘBSKI Robert 1992-05-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
72 JASIŃSKI Antoni 1998-11-10 KKL Kielce SWK
73 JATCZAK Bartłomiej 1992-01-01 OKLA Ostrołęka MAZ
74 JENDRYSKO Jarosław 1990-05-02 niest. Katowice SLK
75 JESZKA Wojciech 1994-10-01 TS AKS Chorzów SLK
76 JĘDRZEJAK Daniel 1992-01-01 LZS Płock MAZ
77 JUCHNOWICZ Maciej 1994-08-18 MUKS Kadet Rawicz WLP
78 JURCZAK Dominik 1992-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
79 JURUSIK Tomasz 1992-01-01 ULKS Lipinki MLP
80 KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
81 KAMELA Paweł 1991-11-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 AZS UMCS Lublin LBE
83 KAPUSTA Arkadiusz 1992-01-07 UKS Jedlińsk MAZ
84 KĘPKA Adrian 1988-01-28 AZS UMCS Lublin LBE
85 KIEDA Karol 1993-06-08 OKS Skra Warszawa MAZ
86 KILUK Konrad 2000-03-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 KLEPACKI Jacek 1994-07-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
88 KLUJ Krzysztof 1993-07-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
89 KŁOS Eryk 1992-05-16 KS Wisła Puławy LBE
90 KŁOSIEWICZ Daniel 1993-01-01 MKS Pułtusk MAZ
91 KOKORYN Mariusz 1989-01-01 niest. Warszawa MAZ
92 KOLASIŃSKI Robert 1992-03-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
93 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
94 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1994-09-24 LKS Polkowice DOL
95 KONDRATOWICZ Wojciech 1980-04-18 RKS Skra Warszawa MAZ
96 KONOPIŃSKI Rafał 1996-12-02 AZS Łódź LDZ
97 KORPALSKI Patryk 1994-05-05 RKS Skra Warszawa MAZ
98 KOSIK Wiktor 1993-07-15 MKS MOS Wrocław DOL
99 KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
100 KOWALSKI Łukasz 1991-07-26 OKLA Ostrołęka MAZ
101 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
102 KOŹBIAŁ Marcin 1993-08-02 KKL Kielce SWK
103 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
104 KRÓL Iwan 1993-07-27 WKS Wawel Kraków MLP
105 KRÓL Paweł 1990-01-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
106 KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
107 KRUSZEWSKI Robert 1993-02-20 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
108 KRYSTEK Michał 1992-02-13 KS Gwardia Piła WLP
109 KUBYLIS Piotr 1993-03-11 KL Gdynia POM
110 KULWIŃSKI Łukasz 1990-09-14 AZS-AWF Gorzów LBU
111 KURACH Dominik 1993-02-12 OKS Start Otwock MAZ
112 KURIANOWICZ Grzegorz 1993-08-27 UKS Czwórka Białystok POD
113 KUTYŃSKI Daniel 1993-03-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
114 KUŹNIAREK Marcin 1996-05-27 MKS Zduńska Wola LDZ
115 LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
116 LUTY Kamil 1989-06-13 KS Podlasie Białystok POD
117 ŁABIENIEC Patryk 1994-04-17 KS Podlasie Białystok POD
118 ŁAZOWSKI Kamil 1992-10-27 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
119 ŁÓJ Patryk 1991-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
120 ŁUKASIK Szymon 1996-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
122 MACIEJEWSKI Maciej 1993-02-24 MKS Zduńska Wola LDZ
123 MADEJ Michał 1991-12-16 AZS-PWSZ Gorzów LBU
124 MALIGŁÓWKA Dariusz 1993-01-01 UKS Orlęta Warszawa MAZ
125 MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
126 MAŁYSZ Michał 1995-07-13 LKS Lubusz Słubice LBU
127 MAREK Adrian 1992-06-19 MUKS Kadet Rawicz WLP
128 MARSZAŁEK Wojciech 1993-01-02 LKS Stal Mielec PDK
129 MAZUR Michał 1999-06-25 KS Agros Zamość LBE
130 MAZURKIEWICZ Kordian 1990-05-28 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
131 MENDYK Daniel 1993-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
132 MĘTEL Krzysztof 1993-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
134 MICHALSKI Paweł 1992-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
135 MIESZKOWSKI Piotr 1992-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
136 MIĘTKOWSKI Marcin 1992-01-01 KS Orzeł Warszawa MAZ
137 MISIASZEK Paweł 2001-12-24 LLKS Pomorze Stargard ZPO
138 MŁYNARSKI Krzysztof 1993-04-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
139 MOLENDA Bartłomiej 1988-07-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
140 MROCZEK Karol 1992-07-14 KKL Kielce SWK
141 MROZIK Andrzej 1984-02-29 LLKS Pomorze Stargard ZPO
142 MUCZYŃ Piotr 1993-06-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
143 MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 NAŁĘCZ Bartłomiej 1991-01-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
145 NITNER Mateusz 1994-07-09 TL ROW Rybnik SLK
146 NIZIO Łukasz 1992-01-13 UKS Olimp Duszniki WLP
147 NOLBERT Krzysztof 1994-05-10 MUKS Kadet Rawicz WLP
148 NOWAKOWSKI Michał 1991-07-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
149 NOWICKI Sebastian 1994-08-26 RKS Skra Warszawa MAZ
150 NOWICKI Wojciech 1989-02-22 KS Podlasie Białystok POD
151 OCYPA Patryk 1994-02-24 OKS Start Otwock MAZ
152 OLESZCZUK Kacper 1994-05-15 KS Polonia Pasłęk WMZ
153 OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
154 PACZKOWSKI Adrian 1991-01-15 MKS Zduńska Wola LDZ
155 PANASIUK Konrad 1995-06-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
156 PAROL Jan 1995-11-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
157 PARZUCHOWSKI Grzegorz 1992-01-01 MKS Pułtusk MAZ
158 PASIŃSKI Paweł 1993-03-06 MKL Toruń KPO
159 PASTUSZKO Marcin 1991-05-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 PAWELCZYK Krystian 1995-08-22 MKS Pułtusk MAZ
161 PAWELSKI Marcin 1993-10-30 AZS-AWF Gorzów LBU
162 PETLIŃSKI Patryk 1994-11-18 KS Orzeł Warszawa MAZ
163 PĘKALSKI Krzysztof 1992-07-04 KKL Kielce SWK
164 PIAZDECKI Bartłomiej 1993-08-11 PKS Gwardia Szczytno WMZ
165 PIĄCZKOWSKI Andrzej 1950-04-02 RKS Skra Warszawa MAZ
166 PIĄTKOWSKI Bartłomiej 1991-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 PIĄTKOWSKI Radomir 1993-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
168 PIETRZAK Aleksander 1992-01-01 LZS Płock MAZ
169 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec PDK
170 PIOTROWSKI Mateusz 1993-05-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 PRACZYK Wojciech 1993-01-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 PRUSACZYK Kajetan 1992-10-26 OKLA Ostrołęka MAZ
173 PRZYBYŁOWICZ Radosław 1994-05-06 MUKS Płock MAZ
174 PRZYBYSZ Lubomir 1993-02-26 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
175 PTAK Adam 1998-10-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
176 RADOMSKI Piotr 1993-05-28 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
177 RAJCH Daniel 1995-04-04 KKL Kielce SWK
178 RAKOWSKI Patryk 1993-05-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
179 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
180 RAUHUT Norbert 1990-01-17 KS Agros Zamość LBE
181 RAWA Adam 1993-06-13 OKLA Ostrołęka MAZ
182 REGIN Andrzej 1994-02-21 PKS Gwardia Szczytno WMZ
183 REGIN Paweł 1992-02-27 PKS Gwardia Szczytno WMZ
184 ROCH Bartosz 1990-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
185 ROSIŃSKI Marcin 1993-05-20 KS Wda Świecie KPO
186 ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 AZS-AWF Gorzów LBU
187 ROZUM Maciej 1995-03-08 RKS Skra Warszawa MAZ
188 RURAŃSKI Marcin 1994-09-26 TS AKS Chorzów SLK
189 RUTKOWSKI Maciej 1993-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 RUTKOWSKI Przemysław 1992-07-05 MLKL Płock MAZ
191 RYBIAŁEK Jakub 1993-05-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
192 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
193 SAMUL Karol 1994-01-01 OKS Start Otwock MAZ
194 SARZYNIAK Piotr 1994-08-17 AZS UMCS Lublin LBE
195 SEWASTIANOWICZ Paweł 1991-06-27 KS Podlasie Białystok POD
196 SIERKO Radosław 1993-03-18 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
197 SKORUPA Dawid 1993-02-17 RMKS Rybnik SLK
198 SKOTARCZAK Jakub 1992-04-30 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
199 SŁOWIK Marcin 1996-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
200 SOBOTA Grzegorz 1993-03-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
201 SOCHA Karol 2000-11-02 AZS UMCS Lublin LBE
202 STASIAK Szymon 1997-08-04 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
203 STEPNOWSKI Marek 1994-03-19 OKLA Ostrołęka MAZ
204 STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
205 STRZEWICZEK Mirosław 1985-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 STUPSKI Adrian 1991-07-24 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
207 SUCHOCKI Mateusz 1989-07-01 KS Podlasie Białystok POD
208 SUDRA Łukasz 1996-09-20 AZS Łódź LDZ
209 SULEJEWSKI Karol 1994-05-05 RKS Skra Warszawa MAZ
210 SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
211 SUT Michał 1993-01-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
212 SWANCAR Kamil 1998-07-20 OŚ AZS Poznań WLP
213 SYPOSZ Rafał 1991-11-24 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
214 SZALAST Maciej 1993-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
215 SZCZEPAŃSKI Bartosz 1994-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
216 SZEWCZYK Dominik 1986-08-11 KKL Kielce SWK
217 SZUBA Mariusz 1992-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
218 SZYMCZAK Michał 1992-06-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
219 ŚNIATKOWSKI Maciej 1994-04-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
220 ŚWIDZIŃSKI Paweł 1968-12-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
221 TALAREK Rafał 1992-08-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
222 TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
223 TROJANOWSKI Michał 1990-02-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
224 TRZESZCZKOWSKI Stanisław 1992-12-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
225 TUZ Damian 1997-07-25 KS Agros Zamość LBE
226 USAREK Jan 2002-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
227 WALCZAK Mariusz 1971-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
228 WALIGÓRA Łukasz 1993-01-16 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
229 WALKOWSKI Damian 1990-02-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
230 WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 OKS Skra Warszawa MAZ
231 WĄSIK Tomasz 1994-04-29 LKS Olymp Błonie MAZ
232 WESOŁOWSKI Damian 1989-02-23 KS Podlasie Białystok POD
233 WĘGRZYN Piotr 1989-10-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
234 WIECZOREK Oskar 1992-01-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
235 WIERCIOCH Michał 1986-10-06 AZS-AWF Gorzów LBU
236 WILCZEK Artur 1994-08-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 WIŚNIEWSKI Jacek 1991-01-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
238 WIŚNIEWSKI Mateusz 1993-01-01 MKS Pułtusk MAZ
239 WITCZAK Dominik 1992-03-10 RLTL ZTE Radom MAZ
240 WITKOWSKI Mariusz 1991-11-04 RKS Skra Warszawa MAZ
241 WOJTASZEK Dawid 1992-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
242 WOJTUŚ Krzysztof 1993-02-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
243 WÓJCIK Stanisław 1994-09-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
245 WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
246 ZAKOŚCIELNY Jakub 1993-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
247 ZAKRZEWSKI Mateusz 1991-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
248 ZAŁOGA Robert 1994-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
249 ZAPERTY Jacek 1997-02-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
250 ZAWADZKI Maciej 1992-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
251 ZIENTARA Adam 1992-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
252 ZIÓŁKOWSKI Szymon 1976-07-01 OŚ AZS Poznań WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0430550575256sekund