WICHA Iwona
1987-11-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Marta 1990-03-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
2 BAGIŃSKA Monika 1993-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BANASIAK Małgorzata 1996-01-25 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
4 BARCIŃSKA Milena 1994-08-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
5 BASIUKIEWICZ Martyna 1993-07-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 BEHNKE Antonina 1989-06-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
7 BOJARCZUK Monika 1989-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
8 BORAWSKA Anna 1988-04-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
9 BRZEZIŃSKA Natalia 1995-09-22 UKS Clan Ostrołęka MAZ
10 BUNICKA Aneta 1992-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BURSZTA Matylda 1992-04-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
12 CABAJ Iwona 1994-05-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
13 CENTKOWSKA Aleksandra 1988-11-27 LKS Vectra Włocławek KPO
14 CHAŁUBEK Aleksandra 1993-07-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
15 CHŁOSTA Justyna 1987-06-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
16 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
17 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 CZAJKOWSKA Ewa 1985-06-06 MUKS Płock MAZ
19 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
20 DEMBEK Ida 1989-07-01 MUKL Brodnica KPO
21 DESKA Agnieszka 1986-04-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 DĘBIŃSKA Magdalena 1994-04-17 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
23 DUDEK Agata 1988-03-16 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
24 DZIĄŻAK Malwina 1994-11-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
25 DZIĘGIEL Andżelika 1989-06-28 MKL Toruń KPO
26 FILIPIAK Sandra 1990-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
27 FLIS Monika 1989-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
28 GŁAŻEWSKA Wioleta 1996-06-17 OKLA Ostrołęka MAZ
29 GŁUCHOWSKA Monika 1987-08-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 GRODECKA Sylwia 1996-12-06 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
31 GRUCA Dorota 1970-12-05 KS Agros Zamość LBE
32 GUZ Katarzyna 1989-11-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
33 HARASIM Monika 1988-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 JABŁOŃSKA Martyna 1993-06-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
36 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
37 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
38 JAKIMOWSKA Paulina 1988-06-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 JAKUBCZAK Aleksandra 1982-09-29 KS Agros Zamość LBE
40 JAREMKO Nina 1994-05-10 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
41 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
42 KELLER Marta 1990-08-19 OKS Start Otwock MAZ
43 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra 1993-09-22 MKS Polonia Warszawa MAZ
44 KŁUCZYŃSKA Marzena 1984-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
45 KONKEL Katarzyna 1994-03-09 KS Wejher Wejherowo POM
46 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
47 KOPEĆ Lucyna 1993-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 KOPIK Amanda 1996-01-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
49 KORDUS Anna 1987-05-02 TS Olimpia Poznań WLP
50 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 KOTECKA Julita 1991-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 KOWALCZYK Katarzyna 1994-06-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
54 KRAWCZYŃSKA Marta 1988-07-12 STS Pomerania Szczecin ZPO
55 KRUCHOWSKA Patrycja 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
56 KULESA Justyna 1988-07-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
57 KUMOŚ Emilia 1986-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
58 KURBEL Agnieszka 1987-11-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
59 LIPIŃSKA Sylwia 1993-10-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
60 LISZEWSKA Klaudia 1995-02-10 KS Zawkrze Mława MAZ
61 LUBA Alicja 1983-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
62 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 ŁAPIŃSKA Anna 1978-01-01 Reebok Warszawa MAZ
64 MATACZYŃSKA Anna 1987-12-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
65 MIARECKA Małgorzata 1989-06-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
66 MIĄSEK Agnieszka 1991-02-01 OKS Start Otwock MAZ
67 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
68 MIERNIK Agnieszka 1987-04-22 WLKS Wrocław DOL
69 MIERZEJEWSKA Agnieszka 1985-10-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
70 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
71 MIŁKOWSKA Agnieszka 1990-01-01 KS Podlasie Białystok POD
72 MOKROS Zuzanna 1993-05-25 RKS Łódź LDZ
73 MOSZCZYŃSKA Patrycja 1993-12-24 KS Zawkrze Mława MAZ
74 MULARSKA Kinga 1991-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
75 NIEMCZAK Dorota 1986-09-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
76 PARADOWSKA Paulina 1988-01-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
77 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
78 PARZYCHOWSKA Marta 1994-01-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 AZS UMCS Lublin LBE
80 PILARSKA Karolina 1987-07-19 WKB Meta Lubliniec SLK
81 PŁUKARSKA Karina 1995-04-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 PRZYBYŁA Beata 1983-04-20 AZS-AWF Katowice SLK
83 PRZYGÓDZKA Angelika 1988-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
84 PUSTOŁA Beata 1990-10-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
85 RADOMSKA Anna 1984-02-04 AZS Łódź LDZ
86 RATAJCZYK Sylwia 1987-10-03 UKS 12 Kalisz WLP
87 RYBACKA Edyta 1986-10-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
88 RYDZ Katarzyna 1986-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 SADOWSKA Emilia 1990-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
90 SAWICKA Olga 1988-08-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
91 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
92 SROKA Agata 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
93 STAŃCZAK Dominika 1996-11-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
94 STRUCIŃSKA Daria 1994-03-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
95 SUSKI Magdalena 1995-04-18 OKLA Ostrołęka MAZ
96 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
97 SZCZUTOWSKA Anna 1995-05-03 MLKL Płock MAZ
98 SZEWCZYK Kinga 1995-10-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
99 SZTYKIEL Dagna 1987-01-28 AZS-AWF Katowice SLK
100 SZYMA Karolina 1993-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
101 SZYMAŃSKA Anna 1987-07-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
102 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 ŚLUSARCZYK Katarzyna 1989-08-15 OKS Start Otwock MAZ
104 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
105 TAPEK Paulina 1993-05-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
106 TEKIEŃ Joanna 1987-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
108 WARDA Martyna 1992-11-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 WARDASZKA Angelika 1995-04-19 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
110 WIERZBICKA Magdalena 1989-03-10 ZLKL Zielona Góra LBU
111 WIŚNIEWSKA Joanna 1992-05-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
112 WIŚNIEWSKA Justyna 1996-03-27 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
113 WIŚNIOWSKA Monika 1984-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
114 WITKOWSKA Edyta 1990-07-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
115 WITKOWSKA Justyna 1992-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
116 WŁODAREK Paulina 1987-02-12 MKL Szczecin ZPO
117 WOJNA Anna 1986-09-28 ULKS Lipinki MLP
118 WOLF Helena 1989-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 WOŁOS Ewelina 1987-03-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 WSÓŁ Małgorzata 1992-06-18 UKS Kusy Warszawa MAZ
121 ZEMŁO Karolina 1992-03-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
122 ZIĘTEK Olga 1988-02-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
123 ZNAŃSKA Nina 1996-01-19 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
124 ZWOLIŃSKA Natalia 1990-07-08 niest. Warszawa MAZ
125 ŻELEŹNIK Marlena 1989-08-04 KL Lechia Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.48584318161011sekund