SOKÓLSKA Katarzyna
1993-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Natalia 1997-10-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ANIELAK Paulina 1993-10-09 SKS Start Łódź LDZ
4 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BALCEREK Aleksandra 1996-05-01 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
6 BANIAK Joanna 1991-01-23 LLKS Pomorze Stargard ZPO
7 BARAN Karolina 2005-05-17 KL Iskra Białogard ZPO
8 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BARTULEWICZ Weronika 1993-01-09 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
11 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
12 BERETA Natalia 1993-11-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 MKS Truso Elbląg WMZ
14 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BIAŁOSKÓRSKA Agnieszka 1988-01-01 niest. Łódź LDZ
16 BIELSKA Wioleta 1993-08-01 MKS Durasan Płońsk MAZ
17 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
18 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
19 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
20 BOGUCKA Monika 1992-04-18 UKS 19 Bojary Białystok POD
21 BOGUSZ Żaneta 1992-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 BOREK Agnieszka 1993-04-03 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
23 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
24 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 AZS-AWF Katowice SLK
25 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
27 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
28 CAŁUCH Agnieszka 1992-03-28 KS Agros Zamość LBE
29 CHARYŁO Karolina 1992-02-02 KS Podlasie Białystok POD
30 CHMIELEWSKA Marta 1994-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 CHMUR Magdalena 1993-09-27 KS Podlasie Białystok POD
32 CHMURA Magdalena 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 CHOJNIAK Sandra 1994-02-02 MLKS Sokół Lubin DOL
34 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
35 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
36 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
37 CIURKOT Noemi 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
41 CZAUSZ Edyta 1994-04-03 MKL Szczecin ZPO
42 CZERNY Patrycja 1996-05-02 UKS Kusy Warszawa MAZ
43 CZERWIŃSKA Julia 2000-02-14 KS Podlasie Białystok POD
44 CZESAK Ewelina 1997-12-22 MKS Agros Chełm LBE
45 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 DAKOWICZ Ewa 1995-06-08 UKS Czwórka Białystok POD
47 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
48 DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
49 DĄBROWSKA Julia 2000-01-01 SKLA Sopot POM
50 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
51 DEJA Liwia 2004-07-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 AZS-AWF Katowice SLK
53 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
54 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS Łódź LDZ
55 DOLOT Marlena 1993-01-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
56 DRABIK Izabela 1998-03-13 RKS Łódź LDZ
57 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
58 DROŻDŻEWICZ Dominika 1992-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
59 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
60 DRZYCIMSKA Martyna 1992-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
61 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
62 DZIEŻYK Ewelina 1993-02-12 KS Podlasie Białystok POD
63 DŹWIL Iwona 1995-05-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
64 FABIAŃCZYK Sylwia 1994-01-15 MKL Szczecin ZPO
65 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
66 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
68 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
70 FRĄCZEK Urszula 1992-02-23 MKS MOS Wrocław DOL
71 FURMAŃSKA Marta 1992-09-29 UKS-MOS Opole OPL
72 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
73 GADZIŃSKA Anna 1990-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 GARSTKA Weronika 1994-04-28 OŚ AZS Poznań WLP
75 GAWRYSZCZAK Malwina 1993-07-18 UKS 55 Łódź LDZ
76 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
77 GĄBKA Martyna 1994-03-19 LKS Stal Mielec PDK
78 GIEŃKO Anna 1995-02-09 KS Podlasie Białystok POD
79 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
80 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
81 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
82 GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
83 GORZKOWSKA Anna 1993-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
84 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
85 GRABOWSKA Ewelina 1993-12-06 KS Podlasie Białystok POD
86 GRABOWSKA Luiza 1993-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
87 GREC Klaudia 1993-07-22 OKLA Ostrołęka MAZ
88 GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 BKS Bydgoszcz KPO
89 GROMADZKA Aleksandra 1998-11-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
90 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
91 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
92 GRZESIAK Paulina 1994-10-24 AZS UMCS Lublin LBE
93 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
94 GRZYWACZ Aleksandra 1993-07-14 AZS Łódź LDZ
95 GUSZTYN Diana 1993-01-01 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
96 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
97 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
98 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 HANDZLIK Jolanta 1989-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
100 HELBIK Joanna 1993-05-29 LKS Pszczyna SLK
101 HENNIG Marta 1993-11-10 ZLKL Zielona Góra LBU
102 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
103 HULISZ Karolina 1993-02-27 BKS Bydgoszcz KPO
104 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 IMIOŁEK Monika 1990-02-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
106 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
107 JAMIOŁKOWSKA Justyna 1995-01-01 niest. Białystok POD
108 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
109 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudziądz KPO
110 JANUĆ Martyna 1998-07-07 KS Podlasie Białystok POD
111 JAROSIEWICZ Anna 1998-04-16 UKS 19 Bojary Białystok POD
112 JAROSZ Paulina 1994-01-01 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
113 JAROSZEK Karolina 1990-04-12 RLTL ZTE Radom MAZ
114 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
115 JARZĄBSKA Żaneta 1996-09-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 JASZCZYŃSKA Anna 1992-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
117 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
118 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
119 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
120 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
121 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 KALINOWSKA Zuzanna 1993-06-04 MKL Toruń KPO
123 KALISZ Magdalena 1993-09-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
124 KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 UKS Achilles Leszno WLP
125 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
126 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
127 KAREŃSKA Anna 1997-06-21 MKL Szczecin ZPO
128 KARPOWICZ Anna 1991-04-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
129 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
130 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
131 KIELISZEK Natalia 1993-03-01 LKS Olimpic Szczecin ZPO
132 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
133 KIEŁCZEWSKA Aleksandra 1996-02-01 OKLA Ostrołęka MAZ
134 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
136 KLAWITER Paulina 1989-02-24 SKLA Sopot POM
137 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 KOLCZYŃSKA Marta 1992-05-21 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
139 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
140 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
141 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
142 KOŁODZIEJ Aleksandra 1992-03-28 niest. Gdańsk POM
143 KOŁTONOWSKA Katarzyna 1994-04-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 KONIAKOWSKA Beata 1992-02-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
145 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
146 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
147 KORZENIECKA Martyna 1992-11-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
149 KOŚCIELNIAK Marzena 1989-12-28 SL Olimpia Poznań WLP
150 KOTLICKA Kamila 1993-02-28 MKL Szczecin ZPO
151 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
152 KOWALEWSKA Magda 1997-01-01 PG Wąsosz POD
153 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
154 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
155 KOZŁOWSKA Adrianna 1994-07-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
156 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
157 KRAK Paulina 1994-05-16 MKS MOS Wrocław DOL
158 KRASZEWSKA Natalia 1998-01-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
159 KRUKOWSKA Klaudia 1993-01-01 MOS Dąbrowa Górnicza SLK
160 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
161 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
162 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
163 KUCIA Paulina 1995-11-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 KUPCZYK Ewa 1999-12-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
166 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
167 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 MKS Bank BS Płońsk MAZ
168 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
169 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
170 LANGOWSKA Magdalena 1993-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
171 LEMKE Liliana 2004-11-07 SKLA Sopot POM
172 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
173 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
174 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-20 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
175 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
176 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
177 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
178 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
179 LIS Martyna 1994-07-01 MKS Truso Elbląg WMZ
180 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
181 ŁASTOWSKA Magdalena 1994-08-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
182 ŁEMPICKA Sylwia 1993-08-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
183 ŁĘPICKA Katarzyna 1993-09-06 UKS 19 Bojary Białystok POD
184 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
185 MAGNUSZEWSKA Martyna 1998-08-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
186 MAKOWSKA Paulina 1994-04-23 MKL Toruń KPO
187 MAKSIMOWICZ Agnieszka 1991-03-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
188 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
189 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
190 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
191 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
192 MARCZYK Urszula 1992-10-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
193 MARKOWSKA Maja 1994-01-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
194 MARTUS Wiktoria 2000-09-04 KS Podlasie Białystok POD
195 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
196 MAZURCZYK Kaja 1994-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
197 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
198 MICHALSKA Malwina 2004-11-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
200 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
201 MIKŁASZEWSKA Emilia 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
202 MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 GUKS Asy Dywity WMZ
203 MIŁASZEWSKA Emilia 1994-09-27 KS Podlasie Białystok POD
204 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
205 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
206 MŁYNARSKA Magdalena 1990-03-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
207 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
208 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
209 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
210 NIEMCZAL Karolina 1994-10-02 UKS Achilles Leszno WLP
211 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
212 NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
213 NOWAK Kamila 1991-08-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
214 NOWAK Natalia 1994-09-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
215 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
217 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
218 OLSZAŃSKA Katarzyna 1987-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
219 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
220 OLSZEWSKA Patrycja 1992-01-01 KS Podlasie Białystok POD
221 OMIELAN Joanna 1993-01-29 KS Podlasie Białystok POD
222 ONDRUCH Anna 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
223 OPOŃ Martyna 1991-09-12 OŚ AZS Poznań WLP
224 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
225 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
226 OWCZAREK Ewelina 1992-07-18 MKLA Łęczyca LDZ
227 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
228 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
229 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
230 PARFIEŃCZYK Sylwia 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
231 PĘDZIWIATR Milena 1989-10-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
232 PIEŁOWSKA Roma 1993-06-12 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
233 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
234 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
235 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie KPO
236 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
237 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
238 PLEWA Aleksandra 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
239 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
240 PLUTA Bożena 1992-03-15 WAT Warszawa MAZ
241 PŁUGÓW Katarzyna 1993-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
242 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
243 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
244 POKORSKA Milena 1993-02-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
245 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
246 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
247 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
248 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
249 PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
250 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
251 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
252 PUCZYŁOWSKA Emilia 1995-05-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
253 PYŚ Karolina 1993-05-14 KS Agros Zamość LBE
254 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 RATAJCZYK Katarzyna 1992-05-08 SKLA Sopot POM
256 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
257 ROGOWSKA Joanna 1990-11-26 KS Podlasie Białystok POD
258 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
259 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
260 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
261 ROSICKA Marika 1992-08-25 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
262 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
263 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
264 RUSINIAK Monika 1996-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
265 RUTKOWSKA Martyna 1992-03-24 KS Podlasie Białystok POD
266 RYBARCZYK Zuzanna 1994-01-10 OŚ AZS Poznań WLP
267 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
268 RZEPNIEWSKA Kamila 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
269 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
270 SAGAŃSKA Karolina 1994-01-25 AZS Łódź LDZ
271 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
272 SEMENIUK Beata 1994-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
273 SĘK Marta 1991-09-22 UKS Kusy Warszawa MAZ
274 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
275 SIENKIEWICZ Justyna 1994-11-11 MOKS Słoneczny Stok Białystok POD
276 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
277 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
278 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
279 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
280 SŁUPECKA Julia 1999-09-02 MMKS Gdańsk POM
281 SMAKOWSKA Magdalena 1994-08-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
282 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
283 SOCHAŃSKA Sylwia 1992-06-16 MKL Szczecin ZPO
284 SOKOŁOWSKA Eliza 1995-06-03 KS Podlasie Białystok POD
285 SOLECKA Sylwia 1993-11-08 IKS Olkusz MLP
286 SOŁTYS Paulina 1993-03-26 UKS Kusy Warszawa MAZ
287 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
288 STANKIEWICZ Magdalena 1989-08-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
289 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
290 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
291 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
293 STUPAK Sylwia 1995-05-25 KS Podlasie Białystok POD
294 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
295 SUCHANECKA Klaudia 1993-07-17 LLKS Osowa Sień LBU
296 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
297 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
298 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
299 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
300 SZEWCZYK Natalia 1994-01-01 KS Podlasie Białystok POD
301 SZTUCKA Julia 1995-07-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
302 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
303 SZUŁA Marta 1996-11-14 niest. Wrocław DOL
304 SZUMSKA Julia 1993-07-19 UKS 19 Bojary Białystok POD
305 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
306 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
307 SZYLAKOWSKA Justyna 1992-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
308 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
309 ŚWIERZBIŃSKA Katarzyna 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
310 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
311 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
312 THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
313 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
314 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
315 TROCIUK Aleksandra 1994-07-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
316 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
317 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
318 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
319 TUROWSKA Paulina 1993-02-25 niest. Kraków MLP
320 TYMIŃSKA Karolina 1984-10-04 SKLA Sopot POM
321 TYMIŃSKA Karolina 1994-09-07 KS Podlasie Białystok POD
322 URBAN Justyna 1991-09-25 UKS 19 Bojary Białystok POD
323 WALICZEK Agnieszka 1992-01-21 LKS Pszczyna SLK
324 WAŻNA Izabela 1991-07-17 MOSM Tychy SLK
325 WĄS Patrycja 1992-10-30 WKS Wawel Kraków MLP
326 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
327 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
328 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
329 WESOŁOWSKA Klaudia 1995-04-14 RKS Łódź LDZ
330 WIECZORKIEWICZ Monika 1988-03-04 OŚ AZS Poznań WLP
331 WIEKIERA Monika 1994-10-02 MKS Durasan Płońsk MAZ
332 WIEROŻĘBSKA Magdalena 1998-04-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
333 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
334 WINKIEWICZ Justyna 1993-09-07 KS Podlasie Białystok POD
335 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
336 WIŚNIEWSKA Marta 1993-10-19 niest. Warszawa MAZ
337 WIŚNIEWSKA Paulina 1994-11-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
338 WITKOWSKA Ewelina 1992-04-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
339 WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 MKL Toruń KPO
340 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
341 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
342 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL ZTE Radom MAZ
343 WOŹNIAK Izabela 1992-07-07 RLTL ZTE Radom MAZ
344 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
345 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
346 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
347 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
348 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
349 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
350 WYBRANIEC Diana 1993-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
351 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
352 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
353 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
354 ZAJĄC Monika 1994-03-03 KS Agros Zamość LBE
355 ZAMOJSKA Karolina 1998-07-26 KS Podlasie Białystok POD
356 ZAMOJSKA Klaudia 1995-04-10 KS Podlasie Białystok POD
357 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
358 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
359 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
360 ZDROJEWSKA Paulina 1993-06-28 MKL Toruń KPO
361 ZIELIŃSKA Paulina 1993-07-12 SKS Start Łódź LDZ
362 ZIENKIEWICZ Krystyna 1993-02-23 UKS Czwórka Białystok POD
363 ZLOT Monika 1995-07-23 niest. Lublin LBE
364 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 SKLA Sopot POM
365 ZYŚK Małgorzata 1993-07-13 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
366 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
367 ŻUBERNIK Joanna 1992-01-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
368 ŻUK Paulina 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
369 ŻYNEL Magdalena 1983-07-18 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1140820980072sekund