STACHYRA Piotr
1983-06-15
MKS Piast Głogów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AID Patryk
1991-04-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BĘDKOWSKI Jacek
1980-08-27
LZS Zawisza Stara Kuźnia
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁASZCZYK Jarosław
1972-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOJKO Mikołaj
1984-09-10
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRĄCZYK Krzysztof
1971-07-20
MGLKS Grom Więcbork
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRESZKA Michał
1984-04-22
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRZOZOWICZ Jakub
1985-08-06
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHUCHAŁA Daniel
1983-03-09
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DĄBROWSKI Przemysław
1989-02-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DORSZYŃSKI Grzegorz
1983-02-09
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DZIECHCIOWSKI Jacek
1976-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DZIEKOŃSKI Tadeusz
1950-08-29
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ELWART Roman
1972-06-02
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GARBOWSKI Krzysztof
1988-07-12
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GÓRNY Krzysztof
1978-07-05
KKB Finisz Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GRABLEWSKI Grzegorz
1975-11-25
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRANAT Zbigniew
1959-08-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRZEGORCZYK Artur
1985-02-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
HRYCIUK Łukasz
1986-09-01
Stowarzyszenie Maraton Dębno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JANIAK Marcin
1984-11-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JAŃCZAK Filip
1989-04-27
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JENDRYCH Artur
1990-08-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KACZMAR Paweł
1983-06-18
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KACZMAREK Damian
1980-02-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KALISKI Sławomir
1988-05-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KASZYCA Paweł
1978-03-29
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOŁACIŃSKI Mariusz
1983-03-02
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KONDRATOWICZ Łukasz
1981-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORAB Robert
1970-04-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOSEK Paweł
1991-12-06
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRZYŚCIN Andrzej
1967-08-16
GKO Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KUBALEWSKI Bartosz
1984-06-04
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KUBISZ Tomasz
1976-04-24
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KUDŁAK Paweł
1988-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUNERT Kamil
1985-12-28
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KWESTOROWSKI Bartosz
1985-02-12
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KWIATKOWSKI Paweł
1983-05-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
LEOŃCZUK Andrzej
1992-11-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
LEŚNIAK Kamil
1993-06-27
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
LISIEWICZ Michał
1974-07-25
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LUBIŃSKI Jarosław
1991-05-12
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ŁĄCZYŃSKI Adam
1984-03-01
KS Alaska Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MANDUK Kamil
1980-01-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MARCINKIEWICZ Leszek
1983-04-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
MATUŁA Adam
1983-11-23
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MAZERSKI Bartosz
1976-11-30
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MAZUR Andrzej
1974-01-05
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MIRKOWSKI Michał
1980-08-24
MKS Lesznowola
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
NIEDŹWIADEK Kamil
1989-10-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
NOŻYŃSKI Dariusz
1980-04-07
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PAJĄK Bartłomiej
1989-11-18
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PAŁCZYK Jarosław
1982-07-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PAZDEJ Piotr
1976-06-30
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PELCHEN Tomasz
1974-02-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
PELEC Albert
1986-04-26
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
PIOTROWSKI Andrzej
1983-08-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
PŁOCHOCKI Ryszard
1961-03-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
POKROP Hubert
1985-11-02
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
POPŁAWSKI Radosław
1983-01-16
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PROKOPIUK Robert
1975-03-25
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PRZYBYŁ Aron
1984-10-20
KKB Finisz Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PUT Janusz
1984-05-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
RADOMSKI Grzegorz
1963-04-28
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
REMBERK Michał
1971-07-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ROGIEWICZ Andrzej
1993-03-01
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RUSZAŁA Paweł
1992-01-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
RUTA Tadeusz
1950-11-22
WKB Meta Lubliniec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RZESZEWICZ Karol
1983-06-16
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
SŁOCIAK Rafał
1990-07-15
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SNOCHOWSKI Jakub
1985-02-23
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SNOCHOWSKI Rafał
1983-10-31
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SOBCZAK Henryk
1983-09-26
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SPRENGER Mirosław
1980-11-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
STAWSKI Michał
1985-01-22
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ŚLĘCZKA Damian
1980-06-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
TYBUREK Michał
1979-10-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
UCIECHOWSKI Jan Paweł
1963-06-09
LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
UCIECHOWSKI Marcin
1988-10-05
LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
WALCZUK Marcin
1976-05-22
KS Sieradz Biega
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
WALKOWSKI Cezary
1976-05-19
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WITKOWSKI Marcin
1985-02-20
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WITKOWSKI Michał
1989-07-05
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WUJDA Mirosław
1975-07-17
Stowarzyszenie Maraton Dębno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ZABIELSKI Józef
1973-02-09
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ŻABICKI Jarosław
1984-12-18
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ŻUK Paweł
1975-03-01
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik