SZUREK Sławomir
1993-03-18
ULKS Lipinki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BŁAHUCIAK Dawid
2006-03-24
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BROŻYNA Miłosz
1993-08-05
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CAPIK Kevin
2006-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CEGLARZ Mateusz
1996-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CETNAROWICZ Rafał
1992-09-09
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CHUDZIO Jakub
1989-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CIEŚLA Sławomir
1979-01-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIEŚLAWSKI Bartosz
1993-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZARNECKI Łukasz
2000-01-07
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZEREBAK Grzegorz
1991-11-16
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZYŻ Rafał
1991-07-19
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ĆWIKŁA Filip
1993-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DOBROWOLSKI Kamil
1991-03-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DRELICH Wojciech
1998-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DUBIK Jakub
1993-04-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FORYŚ Dominik
2005-09-16
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FUTYMA Zygmunt
1955-05-21
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAWĄD Jakub
2005-01-09
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GĄSIOR Jakub
2003-05-09
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GŁOWNIAK Mateusz
2004-07-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRZYWACZ Tomasz
1992-03-04
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GUBA Adrian
1993-01-22
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GURDAK Kamil
1990-10-17
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GUTOWSKI Kosma
1982-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
JAGIEŁŁO Patryk
1995-01-13
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KAMIŃSKI Dawid
1999-06-30
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KASPROWICZ Przemysław
1995-04-19
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KIEŁTYKA Paweł
2007-10-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KLICH Bartłomiej
1992-01-13
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KNAPIK Michał
1993-09-23
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOCHANOWICZ Filip
2004-01-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOMARSKI Sylwester
2008-01-13
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KORALEWICZ Piotr
1995-07-11
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KORPAL Konrad
1995-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KOSIŃSKI Daniel
1992-07-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOSIOR Dominik
2002-01-01
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOZIOŁ Przemysław
1993-01-27
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KSIĄŻEK Adam
1993-12-16
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KUKUŁA Adam
2006-05-11
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KUŚNIERZ Jarosław
1993-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KWIATKOWSKI Michał
1993-01-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
LEKS Mateusz
2004-03-29
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LESZCZYŃSKI Wieńczysław
1962-09-09
Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LIS Czesław
1956-04-26
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LITERSKI Kamil
1993-09-22
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
LUKSA Bartosz
2005-04-25
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MADZIA Mirosław
1979-10-25
BZSR Start Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAŁKIŃSKI Mariusz
1993-07-01
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MAŃKA Stanisław
2001-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MASIUK Samuel
1991-01-01
MULKS Terespol
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MICHALAK Michał
1993-08-10
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MIERZWA Mariusz
1990-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MISZCZAK Jakub
1991-07-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MOCHEREK Dominik
1991-05-02
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MORAWSKI Michał
2005-01-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MUCHA Arkadiusz
1992-02-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MUSIOŁ Bartosz
1994-03-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
NAPIERAŁA Wojciech
1992-03-06
TS Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NOWICKI Kamil
1992-01-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OLIWA Jakub
1993-01-15
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PASTERNAK Jakub
1993-03-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PENKAL Emil
2004-08-28
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PERUCKI Bartłomiej
1993-06-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PETKA Kamil
2006-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PIERÓG Paweł
1992-05-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PIOTROWSKI Paweł
1985-09-24
WZSN Start Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PLEWIŃSKI Krystian
1993-05-20
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
POTOK Daniel
1993-02-12
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PUKALSKI Karol
1993-04-27
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SADECKI Hubert
1999-07-01
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SALWA Mateusz
2005-01-04
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SAMBORSKI Mikołaj
1993-05-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SIKORA Jakub
1992-08-06
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SMAKOSZ Marcin
1993-01-01
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SOBEK Zbigniew
1990-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
STEMPAK Hubert
2001-03-30
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SUŁKOWSKI Bartosz
1992-07-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SUPERSON Kacper
2005-01-22
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SYZDEK Mariusz
1989-10-29
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZCZUPAK Michał
1994-02-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZCZYRZYCA Marcin
2003-02-18
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZOSTAK Jakub
1994-10-19
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SZUMIELEWICZ Daniel
2005-04-17
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZYLAK Sergiusz
1994-07-25
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŚCIERANKA Mateusz
2008-07-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
TRZOP Konrad
1993-01-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
TYSZKOWSKI Bartosz
1994-01-25
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WALCZAK Łukasz
1991-05-28
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WEJMAN Szczepan
2006-07-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WĘGRZYNIAK Jakub
2004-05-22
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WISZNIEWSKI Sebastian
1993-01-18
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WITAS Alan
2004-04-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WITKOWSKI Piotr
1992-01-01
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WOJTALIK Oskar
1993-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WOŹNIAK Maciej
2004-01-22
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WOŹNIAK Michał
1993-01-01
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WRZESZCZ Michał
1988-09-06
Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ZAJĄC Wiktor
2000-01-01
LUKS Burza Rogi
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ZIELIŃSKI Kamil
1989-01-17
KB Sporting Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ZRADA Marcin
1992-08-19
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik