ZAWADZKA Gabriela
1994-03-11
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
2 ADAMIECKA Julia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
3 ADAMSKA Weronika 1998-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 ALBINIAK Aleksandra 2000-09-08 niest. Kraków MLP
5 ANKU Anna 1996-06-22 LKS Olimpic Szczecin ZPO
6 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
7 ANTONOWICZ Agnieszka 1994-03-06 LUKS Podium Kup OPL
8 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
9 ARENDARSKA Magdalena 1995-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
10 AUGUSTYN Dominika 1994-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
11 BACHMATIUK Magdalena 1986-01-14 PLKS Gwda Piła WLP
12 BADACZEWSKA Beata 1995-11-18 MKS-MOSM Bytom SLK
13 BAJDAŁA Marta 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
14 BANASZEK Aleksandra 1993-04-17 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 BARAN Dominika 1997-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BARANOWSKA Sandra 1998-08-20 UKS Skaut Będzin SLK
18 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
19 BARTOSIK Natalia 1997-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
20 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
21 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
23 BENEDYK Karina 1993-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
25 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
26 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 BIELAWSKA Martyna 1990-11-15 AZS Łódź LDZ
28 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
29 BIENIEK Anna 1993-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
30 BISTYGA Magdalena 1995-03-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
31 BLACH Daria 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
32 BŁYSZCZUK Aleksandra 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 BOBA Anna 1998-04-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
34 BOCIANOWSKA Anna 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
35 BOGACZ Natalia 1994-06-30 MKS Tempo Kęty MLP
36 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
37 BOLESKA Jacquelina 1995-12-30 MMKS Gdańsk POM
38 BONK Agnieszka 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
39 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
41 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
42 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
43 BRANNY Daria 1997-01-01 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
44 BRĄCLIK Sandra 1998-09-08 UKS Chromik Mysłowice SLK
45 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
46 BRYŚ Sandra 1997-07-13 MKS-MOS Katowice SLK
47 BRZOZOWSKA Agnieszka 1995-01-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
48 BRZOZOWSKA Ewa 1987-12-24 KS AZS AWF Kraków MLP
49 BUDNY Katarzyna 1994-04-21 LUKS Zabrzeg SLK
50 BUDZIK Joanna 1993-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
51 BUGAJ Adrianna 1992-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
52 BUGLA Beata 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
53 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
54 BUKOWCZYK Agnieszka 1992-11-21 RKS Skra Warszawa MAZ
55 BULANDRA Kinga 1995-06-02 LKS Pogórze Skoczów SLK
56 BUMBAR Karolina 1997-06-25 AZS-AWF Katowice SLK
57 BURDA Anna 1996-05-25 KS Agros Zamość LBE
58 BYLINA Agnieszka 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
59 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
60 CAREWICZ Sandra 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
61 CEBRAT Anna 1993-07-21 MKS Żywiec SLK
62 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS Łódź LDZ
63 CHŁODEK Jagoda 2000-04-17 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
64 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
65 CHMIELEWSKA Klaudia 1990-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
66 CHOJNACKA Ilona 1995-10-07 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
67 CHOJNOWSKA Magdalena 1991-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
69 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
70 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
71 CHRZANOWSKA Magdalena 1992-11-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
72 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
73 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
74 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
75 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
76 CICHOWLAS Paulina 1994-08-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
77 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
78 CIEŚLIK Patrycja 1993-01-01 IKS Olkusz MLP
79 CIĘŻKOWSKA Karolina 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
80 CIURKO Agata 1997-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
81 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
82 CYGAN Karolina 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
83 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
84 CZAJKA Kinga 1995-03-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
85 CZAJKOWSKA Karolina 1993-10-23 RKS Skra Warszawa MAZ
86 CZEPIEC Angelika 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
87 CZOPEK Weronika 2001-02-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
88 DADEJ Gabriela 1995-02-22 ZKS Unia Tarnów MLP
89 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 DEMIAŃCZUK Olga 1996-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
91 DERAS Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
92 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
95 DOBEK Dagmara 1995-01-19 UKS Kobylanka MLP
96 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS Łódź LDZ
97 DOBROWOLSKA Patrycja 1993-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 DOMINIAK Sara 1993-01-25 RKS Łódź LDZ
99 DOMIZA Joanna 1989-05-19 RKS Łódź LDZ
100 DOROSZCZUK Magdalena 1993-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
101 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
102 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
103 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
104 DRABIK Justyna 1993-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
105 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
106 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
107 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
108 DROŻDŻ Daria 1994-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
109 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
110 DUBAJ Justyna 1992-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
111 DUC Małgorzata 2003-02-27 MKS Żywiec SLK
112 DUDA Aleksandra 1990-06-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
113 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
114 DUDA Magdalena 2000-03-14 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
115 DUDZIK Justyna 1993-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
116 DUDZIK Magdalena 1998-02-28 MUKS Gim 2 Nysa OPL
117 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
118 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 DWORAKOWSKA Natalia 1991-05-02 KS Podlasie Białystok POD
120 DYLĄG Oliwia 1993-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
121 DZIATKOWIAK Anna 1993-07-06 UKS Achilles Leszno WLP
122 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
123 DZIEDZIC Katarzyna 1998-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
124 DZIEMIERA Martyna 1995-02-04 TS AKS Chorzów SLK
125 DZIURGOT Daria 1998-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
126 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
128 FAKA Paulina 1993-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
129 FARYŚ Sandra 1993-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
130 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
131 FIGURSKA Weronika 1994-08-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
132 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
133 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
134 FILA-BOBRZYK Aleksandra 1983-08-17 AZS UMCS Lublin LBE
135 FILBRANDT Weronika 1999-01-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
136 FILIPEK Beata 1992-01-01 II LO Nowy Sącz MLP
137 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
138 FISZER Monika 1995-01-05 TS AKS Chorzów SLK
139 FIUK Magdalena 1997-11-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
140 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
141 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
142 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
143 FOJT Kinga 1997-05-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
144 FRANCZAK Alicja 1993-08-17 KS Komunalni Sanok PDK
145 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
146 FRĄCKIEWICZ Karolina 1992-09-26 ZLKL Zielona Góra LBU
147 FREINDORF Aleksandra 1994-12-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
148 FRONTCZAK Monika 1995-08-25 UKB Szubin KPO
149 FURTACZ Agata 1995-02-08 TS AKS Chorzów SLK
150 GACOŃ Anna 1996-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
151 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
153 GAJ Karolina 1997-08-01 SKS Kusy Kraków MLP
154 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
155 GAŁKA Natalia 1997-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
156 GARGULA Ewelina 1993-01-01 II LO Nowy Sącz MLP
157 GARSTKA Weronika 1994-04-28 OŚ AZS Poznań WLP
158 GAUDYN Weronika 1992-12-10 WKS Wawel Kraków MLP
159 GAWĘDA Nina 1997-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
160 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
161 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
162 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
163 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
164 GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
165 GŁASZCZKA Sylwia 1994-01-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
166 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
167 GŁOWIŃSKA Justyna 1997-12-12 BKL Bełchatów LDZ
168 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
169 GOLAN Joanna 1994-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
170 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
171 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
172 GOLIK Weronika 1996-09-11 BKL Bełchatów LDZ
173 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
174 GORCZYCA Aleksandra 1997-03-17 ULKS Technik Trzcinica PDK
175 GORCZYCA Karolina 1994-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
176 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
177 GORZAWSKA Nicola 1999-07-16 GKS Piast Gliwice SLK
178 GOSZCZYŃSKA Izabela 1996-01-19 BKL Bełchatów LDZ
179 GÓRA Katarzyna 1994-05-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
180 GRABOWSKA Małgorzata 1988-02-05 KS AZS AWF Kraków MLP
181 GRAJA Ewa 1996-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
182 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
183 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
184 GRUSZKA Izabela 1995-07-28 UKS Czwórka Żory SLK
185 GRYŚ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
186 GRZEGORZEK Kinga 1996-07-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
187 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
188 GRZYBOWSKA Beata 1991-11-20 MUKS ILKUS Olkusz MLP
189 GUTOWSKA Monika 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
190 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
191 GWARDJAK Karolina 2003-02-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
192 GWIAZDA Katarzyna 1995-03-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
193 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
194 HABIB Amalia 1993-02-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 HACZEK Klaudia 1998-11-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
196 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
197 HALISTA Patrycja 1990-01-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
198 HAŁAS Justyna 1996-01-17 LUKS Zabrzeg SLK
199 HAŁAS Karolina 1995-02-08 LUKS Zabrzeg SLK
200 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
201 HEJNA Edyta 1987-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
202 HELIOSZ Paulina 1994-01-01 TS AKS Chorzów SLK
203 HERNIK Anna 1996-02-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
204 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
205 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
206 HORWAT Barbara 1994-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
207 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
208 HRECZUCH Izabela 1993-08-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
209 HRUZIK Patrycja 2000-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
210 HYRA Gabriela 1998-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
211 IDZIKOWSKA Karolina 1993-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
212 JACKOWSKA Sylwia 1994-01-30 TS AKS Chorzów SLK
213 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
214 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
215 JAGŁA Wiktoria 2002-03-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
216 JAGODA Emilia 1994-11-16 UKS Skaut Będzin SLK
217 JAKUBCZYK Katarzyna 1992-11-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
218 JANASZEK Alicja 1995-01-01 ZSP 1 Garwolin MAZ
219 JANIK Dominika 1997-03-01 KS Komunalni Sanok PDK
220 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
221 JAROSŁAWSKA Daria 1996-11-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
222 JARÓG Magdalena 1998-07-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
223 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
224 JAS Ewa 1993-03-28 KL Bałtyk Koszalin ZPO
225 JASTRZĘBSKA Karolina 1994-01-01 UKS-MOS Opole OPL
226 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
227 JASZCZUK Katarzyna 1995-12-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
228 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
229 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
230 JAWOROWSKA Magdalena 1997-01-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
231 JEKIEŁEK Paulina 1995-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
232 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
233 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
234 JEZIORSKA Natalia 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
235 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
236 JÓZEFOWSKA Barbara 1998-06-29 MKS-MOS Katowice SLK
237 JUREC Agnieszka 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
238 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
239 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
240 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
241 KAJSTURA Edyta 1994-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
242 KALACZYŃSKA Elżbieta 1996-02-29 MKLA Łęczyca LDZ
243 KALANDYK Mariola 1995-03-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
244 KALETA Weronika 2001-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
245 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
246 KALMUK Katarzyna 1993-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
247 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
248 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
249 KANABUS Sandra 1997-07-31 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
250 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
251 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
252 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
253 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
254 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
255 KARATYSZ Maja 2004-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
256 KAROLCZYK Patrycja 1999-01-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
257 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
258 KASPEREK Oliwia 1995-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
259 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
261 KASTELIK Kaja 1993-01-01 ZSO II LO Bielsko Biała SLK
262 KASYK Anna 1993-01-16 MKL Szczecin ZPO
263 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
264 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
265 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
266 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
267 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
268 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
269 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
270 KIEREŚ Agnieszka 1996-07-30 BKL Bełchatów LDZ
271 KIERZEK Magda 2003-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
272 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
273 KINDER Karolina 1990-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
274 KŁODA Justyna 1996-05-10 MKS Ustroń SLK
275 KMIECIK Alicja 1994-02-03 ZLKL Zielona Góra LBU
276 KMIEĆ Aneta 1996-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
277 KNAPIK Kinga 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
278 KOBYLARZ Anna 1998-07-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 KOCHAŃSKA Kaja 1991-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
280 KOCKA Weronika 2000-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
281 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
282 KOLASA Kamila 1999-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
283 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
284 KOŁOCZEK Aleksandra 1996-02-01 LUKS Zabrzeg SLK
285 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
286 KOMOROWSKA Janina 1995-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
287 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
288 KONIOR Justyna 1995-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
289 KONIOR Marta 1995-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
290 KONOPNICKA Klaudia 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
291 KOPEK Julia 1998-04-17 BKL Bełchatów LDZ
292 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
293 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
294 KORDUS Aleksandra 1996-04-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
295 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
296 KORPIK Julita 1994-01-21 UKS Olimp Duszniki WLP
297 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
298 KOSIOR Marta 2000-08-01 UKS 55 Łódź LDZ
299 KOSTOWSKA Karolina 1997-08-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
300 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
301 KOWAL Melania 1994-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
302 KOWAL Weronika 2002-03-02 LUKS Zabrzeg SLK
303 KOWALCZYK Natalia 1995-01-15 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
304 KOWALEWSKA Martyna 1997-07-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
305 KOWALEWSKA Wiktoria 1997-11-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
306 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
307 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
308 KOWALIK Paula 1995-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
309 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
310 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
311 KOWALSKA Natalia 1996-12-31 TS AKS Chorzów SLK
312 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
313 KOWALSKA Nicole 2002-06-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
314 KOWALSKA Patrycja 1990-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
315 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
316 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
317 KOZAK Agnieszka 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
318 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
319 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
320 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
321 KRAJEWSKA Karolina 1997-01-28 UKS Wyspiański Szubin KPO
322 KRAK Angelika 1997-02-19 BKL Bełchatów LDZ
323 KRAKOWSKA Anna 2000-06-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
324 KRASKA Nicole 1999-01-07 BKS Bydgoszcz KPO
325 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
326 KRASOŃ Marta 1995-01-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
327 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
328 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
329 KRAWCZYK Paulina 1991-05-25 TS AKS Chorzów SLK
330 KRAWCZYK Wioleta 1993-01-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
331 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
332 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
333 KRUKOWSKA Klaudia 1993-01-01 MOS Dąbrowa Górnicza SLK
334 KRYŁOWICZ Joanna 1993-05-16 AZS Łódź LDZ
335 KRYSTA Monika 1995-09-07 MKS Ustroń SLK
336 KRYSZTOF Anna 1993-03-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
337 KRZANOWSKA Dorota 1993-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
338 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
339 KRZECZOWSKA Paulina 1994-09-11 KS AZS AWF Kraków MLP
340 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
341 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
342 KRZYWDA Malwina 1994-09-16 SKS Kusy Kraków MLP
343 KUBACKA Dominika 1993-09-11 MKS Junior Złocieniec ZPO
344 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
345 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
346 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
347 KUBICKA Joanna 1995-08-07 KL Bałtyk Koszalin ZPO
348 KUCHARSKA Ewelina 1998-03-04 ULKS Jedlińsk MAZ
349 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
350 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
351 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
352 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
353 KUPCZAK Karolina 1996-07-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
354 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
355 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
356 KURIATA Sandra 2000-04-17 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
357 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
358 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
359 KUŹMA Maja 1994-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
360 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
361 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
362 KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
363 LACH Paulina 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
364 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
365 LAPCZYK Paulina 1995-02-21 TL ROW Rybnik SLK
366 LATAŁA Anna 1998-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
367 LEGIERSKA Alicja 2001-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
368 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
369 LESZCZYŃSKA Aleksandra 1996-05-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
370 LESZCZYŃSKA Maja 1994-04-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
371 LEWICKA Paulina 1995-08-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
372 LICHOTA Agnieszka 1995-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
373 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
374 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
375 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
376 LIS Julia 1998-06-26 BKL Bełchatów LDZ
377 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
378 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
379 LORANC Patrycja 1998-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
380 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
381 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
382 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
383 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
384 ŁABIAK Zuzanna 1994-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
385 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
386 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
387 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
388 ŁAPA Klaudia 1996-05-16 KS Agros Zamość LBE
389 ŁAZARZ Patrycja 1995-03-26 MKS Tempo Kęty MLP
390 ŁĘKOWSKA Manuela 1996-02-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
391 ŁUDCZAK Sandra 1992-01-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
392 ŁUKAWSKA Aleksandra 1997-12-10 KKL Kielce SWK
393 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
394 ŁUPWIESZKA Sylwia 1998-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
395 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
396 MACHAŁA Alicja 1993-09-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
397 MACHNER Ines 1996-07-23 UKS-MOS Opole OPL
398 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
399 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
400 MACIEJOWSKA Anita 1993-04-23 KS Komunalni Sanok PDK
401 MACIUBA Aleksandra 1999-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
402 MAJ Agnieszka 1992-04-20 UKS-MOS Opole OPL
403 MAJKA Patrycja 1998-02-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
404 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
405 MANDZIEJ Angelika 1998-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
406 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
407 MANTERYS Klaudia 1999-03-11 KKL Kielce SWK
408 MARCHEWKA Angelika 1992-08-10 WKS Wawel Kraków MLP
409 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
410 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
411 MARKOWSKA Zuzanna 1992-01-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
412 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
413 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
414 MASTELA Anna 1992-10-17 TS AKS Chorzów SLK
415 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
416 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
417 MAZUR Katarzyna 1995-09-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
418 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
419 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
420 MĄSIOR Justyna 2000-02-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
421 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
422 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
423 MĘDRALA Natalia 1994-04-21 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
424 MĘDREK Jagoda 1998-07-10 LKS Kłos Olkusz MLP
425 MICHALEWICZ Klaudia 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
426 MICHNIK Angelika 1997-01-01 MUKS Brenna SLK
427 MIELEC Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
428 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
429 MIKOŁAJCZYK Olga 1988-08-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
430 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
431 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
432 MISIURA Aleksandra 1998-03-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
433 MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
434 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
435 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
436 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
437 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
438 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
439 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
440 MROWIEC Adrianna 1995-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
441 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
442 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
443 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
444 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
445 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
446 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
447 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
448 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
449 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
450 NAJDROWSKA Paulina 1994-10-13 MKS-MOSM Bytom SLK
451 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
452 NASIŁOWSKA Ada 2000-02-20 UKS Polfin Oświęcim MLP
453 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
454 NIEDBAŁ Pola 1997-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
455 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
456 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
457 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
458 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
459 NOJEK Jagoda 1995-04-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
460 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
461 NOWACKA Nicoleta 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
462 NOWAK Kinga 1998-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
463 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
464 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
465 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
466 OCIEPA Paulina 1997-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
467 OGIŃSKA Daria 1995-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
468 OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 RKS Łódź LDZ
469 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
470 OGRODNIK Magdalena 1989-07-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
471 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
472 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
473 OLSZEWSKA Katarzyna 1999-05-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
474 ORZECHOWSKA Edyta 1996-05-31 LKS Smolnik Męcina MLP
475 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
476 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
477 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
478 PABICH Marta 1990-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
479 PAGIEŁA Dominika 1997-09-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
480 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
481 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
482 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
483 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
484 PARTYKA Alicja 1996-09-14 RKS Łódź LDZ
485 PARZUCHOWSKA Patrycja 1993-02-27 ULKS Tychowo ZPO
486 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
487 PASAMONIK Klaudia 1998-05-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
488 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
489 PASTUŁA Kamila 1995-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
490 PASTUSZKA Magdalena 1995-11-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
491 PATYK Agnieszka 1992-03-08 TS AKS Chorzów SLK
492 PAWIŃSKA Julia 2001-04-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
493 PAWLUCZUK Anna 1993-07-26 MKS Durasan Płońsk MAZ
494 PAZURKIEWICZ Aleksandra 1995-02-20 AZS-AWF Gorzów LBU
495 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
496 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
497 PENKATY Marta 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
498 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
499 PIECZARKOWSKA Zuzanna 1989-11-18 WKS Wawel Kraków MLP
500 PIEGZA Andrea 1996-11-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
501 PIEKARSKA Monika 1994-01-30 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
502 PIETRASIK Dagmara 1992-03-27 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
503 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
504 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
505 PIOTROWSKA Justyna 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
506 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
507 PLEŚNIAK Aleksandra 1994-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
508 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
509 PŁONKA Katarzyna 1988-06-28 SKLA Sopot POM
510 PŁONKA Weronika 1998-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
511 PODOBIŃSKA Agata 1994-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
512 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
513 POLA Paula 2000-01-01 TL ROW Rybnik SLK
514 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
515 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
516 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
517 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
518 POTYKA Paulina 1995-07-30 TL ROW Rybnik SLK
519 POWĘSKA Dagmara 1998-01-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
520 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
521 PRÓCHNO Paulina 1997-08-05 GKS Piast Gliwice SLK
522 PRZYTUŁA Paulina 1997-12-28 KS Agros Zamość LBE
523 PTASZNIK Aleksandra 1998-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
524 PUSTELNIK Karolina 1998-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
525 PUTOŃ Zuzanna 1995-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
526 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
527 PYPEĆ Sara 1996-01-01 MLUKS Tarnów MLP
528 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
529 RAKOCZY Sylwia 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
530 RĄCZKA Natalia 1995-07-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
531 RESZKA Małgorzata 1989-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
532 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
533 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
534 ROMIŃSKA Aneta 1993-03-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
535 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
536 ROSIAK Sonia 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
537 ROTERMAN Katarzyna 1991-06-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
538 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
539 RÓŻYCKA Gabriela 1998-05-06 UKS Polfin Oświęcim MLP
540 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
541 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
542 RUSIN Anna 1999-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
543 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
544 RYSZCZYK Aleksandra 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
545 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
546 RZEPCZYK Anna 1994-04-07 MKS Sambor Tczew POM
547 RZEPKA Klaudia 1995-01-19 ZKS Unia Tarnów MLP
548 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
549 SADLAK Alicja 1996-02-22 UKS-MOS Opole OPL
550 SADLAK Katarzyna 1995-03-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
551 SADLIK Monika 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
552 SADO Joanna 1992-02-09 UKS-MOS Opole OPL
553 SAJDAK Bogna 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
554 SALIK Magdalena 1993-11-26 MKS-MOSM Bytom SLK
555 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
556 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
557 SCHMIDT Martina 1997-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
558 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
559 SEROKA Anna 1996-10-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
560 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
561 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
562 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
563 SIEMBIGA Dominika 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
564 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
565 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
566 SIWCZYK Angelika 1995-02-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
567 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
568 SIWIEC Magdalena 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
569 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
570 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
571 SKOWROŃSKA Dominika 2003-05-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
572 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
573 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
574 SKRZETUSKA Magdalena 1994-01-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
575 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
576 SMAKOWSKA Magdalena 1994-08-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
577 SMOLAREK Roksana 1992-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
578 SMOLINIEC Dominika 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
579 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
580 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
581 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
582 SOBIESKA Agnieszka 1993-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
583 SOBIK Simona 2000-08-29 RMKS Rybnik SLK
584 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
585 SOCHACKA Aleksandra 1997-01-01 KS Energetyk Jaworzno SLK
586 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
587 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
588 SOFIŃSKA Karina 2001-01-01 MOSM Tychy SLK
589 SOLECKA Sylwia 1993-11-08 IKS Olkusz MLP
590 SOLORZ Magdalena 1996-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
591 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
592 SPOREK Marlena 1996-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
593 SPYRA Żaneta 1995-09-01 MKS-MOS Katowice SLK
594 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
595 STANEK Katarzyna 1992-08-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
596 STANGRET Anna 1992-05-19 UKL Ósemka Police ZPO
597 STANISŁAWSKA Joanna 1996-02-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
598 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
599 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
600 STANKIEWICZ Klaudia 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
601 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
602 STARZAK Anna 1988-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
603 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
604 STAŚKIEWICZ Katarzyna 1994-11-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
605 STAWARZ Alicja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
606 STĄPOREK Magdalena 1996-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
607 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
608 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
609 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
610 STÓJ Anna 1993-07-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
611 STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
612 STRZĄDAŁA Katarzyna 1996-08-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
613 STRZELCZYK Karolina 1993-02-18 TS AKS Chorzów SLK
614 STUDNICKA Sabina 1998-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
615 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
616 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
617 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
618 SUS Paulina 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
619 SUSZYCKA Monika 1994-11-09 ZLKL Zielona Góra LBU
620 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
621 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
622 SZABLEWSKA Agnieszka 1986-06-13 RKS Łódź LDZ
623 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
624 SZAFARZ Monika 1993-05-09 ULKS Technik Trzcinica PDK
625 SZAREK Klaudia 1992-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
626 SZCZEPANEK Natalia 1997-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
627 SZCZĘK Aleksandra 1992-08-11 KS Agros Zamość LBE
628 SZCZUREK Aneta 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
629 SZCZUREK Klaudia 1992-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
630 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
631 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
632 SZEWCZYK Katarzyna 1995-12-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
633 SZKLARZ Patrycja 1995-04-17 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
634 SZLACHTA Julia 2003-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
635 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
636 SZOPA Patrycja 1992-11-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
637 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
638 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
639 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
640 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
641 SZULIŃSKA Dominika 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
642 SZURAJ Marta 1994-07-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
643 SZYMANOWSKA Julia 1997-08-30 MOSM Tychy SLK
644 SZYMAŃSKA Anna 1994-03-18 LKS Pszczyna SLK
645 SZYMCZYK Aleksandra 1994-02-03 KS Agros Zamość LBE
646 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
647 ŚCIESZKA Patrycja 1997-01-09 MKS Żywiec SLK
648 ŚLĘZAK Natalia 1995-05-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
649 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
650 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
651 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
652 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
653 ŚWIĘTEK Marianna 1997-10-29 LUKS Zabrzeg SLK
654 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
655 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
656 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
657 TEICHMANN Wioletta 1985-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
658 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
659 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
660 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
661 TOMALA Maria 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
662 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
663 TOMASZEK Alicja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
664 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
665 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
666 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
667 TROMBIK Wiktoria 1997-01-01 MKS Ustroń SLK
668 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata 1981-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
669 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
670 TUBURCY Klaudia 1996-10-11 KS Wisła Puławy LBE
671 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
672 TWORZYDŁO Joanna 1995-07-13 LUKS Podium Kup OPL
673 UKLEJA Agata 1997-05-12 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
674 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
675 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
676 URBANIEC Dominika 1997-10-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
677 USENDIAH Jessica 1998-06-18 MOSM Tychy SLK
678 WACHOWICZ Karolina 1996-05-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
679 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
680 WALENISTA Wiktoria 1996-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
681 WALIGÓRA Paulina 1996-02-03 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
682 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
683 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
684 WAŁĘGA Natalia 1999-09-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
685 WARDASZKA Martyna 1993-03-27 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
686 WARDENCKA Kamila 1994-02-28 LLKS Bielawianka DOL
687 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
688 WAWEŁCZYK Irena 2001-10-16 MKS-MOSM Bytom SLK
689 WAŻNA Izabela 1991-07-17 MOSM Tychy SLK
690 WĄS Joanna 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
691 WESOŁOWSKA Magdalena 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
692 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
693 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
694 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
695 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
696 WIĘCŁAWEK Dominika 1993-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
697 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
698 WIKTOR Martyna 1998-01-01 RMKS Rybnik SLK
699 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
700 WILKOS Izabela 1993-07-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
701 WILMAŃSKA Weronika 1996-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
702 WINKOWSKA Patrycja 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
703 WŁODARCZYK Natalia 1991-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
704 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
705 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
706 WODNIK Wiktoria 1998-05-26 MKS-MOSM Bytom SLK
707 WOJTALA Klaudia 1997-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
708 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
709 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
710 WOJTYNA Agata 1994-03-25 KS Agros Zamość LBE
711 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
712 WOLAK Wiktoria 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
713 WOLNY Justyna 1994-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
714 WOLSKA Natalia 1991-07-11 WKS Wawel Kraków MLP
715 WOLSZCZAK Maria 1994-01-17 LKS Pszczyna SLK
716 WOŁC Wiktoria 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
717 WOŁEJSZO Magdalena 1993-12-03 OKLA Ostrołęka MAZ
718 WOŁYNIEC Paulina 1995-07-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
719 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
720 WOŹNIAK Dominika 1998-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
721 WOŹNIAK Natalia 1995-02-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
722 WOŹNICKA Zuzanna 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
723 WÓJCIGA Dorota 1992-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
724 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
725 WÓJCIK Paulina 1992-05-30 MKS-MOSM Bytom SLK
726 WÓJCIK Weronika 2001-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
727 WRÓBEL Ewelina 1994-01-01 MKS Żywiec SLK
728 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
729 WRÓBLEWSKA Paulina 1992-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
730 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
731 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
732 WYRZYKOWSKA Kinga 1998-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
733 WYSOCKA Agnieszka 1994-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
734 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
735 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
736 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
737 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
738 ZAGRODNIK Joanna 1996-03-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
739 ZAJĄC Angelika 1996-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
740 ZAKRZEWSKA Aleksandra 1993-10-05 KS Zawkrze Mława MAZ
741 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
742 ZALEWSKA Martyna 1994-02-03 MKL Toruń KPO
743 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
744 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
745 ZATOROWSKA Zuzanna 1993-05-25 KS AZS AWF Kraków MLP
746 ZAWADZKA Anna 1994-09-01 ZLKL Zielona Góra LBU
747 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
748 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
749 ZĄBEK Joanna 1999-05-06 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
750 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
751 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
752 ZIĘBA Dominika 1997-05-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
753 ZIĘBA Patrycja 1992-09-30 MKS-MOSM Bytom SLK
754 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
755 ZŁOCKA Karolina 1984-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
756 ZOREMBA Karolina 1995-03-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
757 ZUBEK Julia 1996-10-02 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
758 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
759 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
760 ZYCH Zuzanna 1994-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
761 ZYCHOWSKA Dominika 1993-01-01 ZS Trzcinica PDK
762 ZYŚK Małgorzata 1993-07-13 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
763 ŻEBROWSKA Karolina 1990-06-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
764 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
765 ŻUKOWSKA Agnieszka 1996-03-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
766 ŻULIŃSKA Karolina 1993-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
767 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
768 ŻURKOWSKA Ewa 1993-01-01 II LO Szczecin ZPO
769 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
770 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.61566305160522sekund