DERUS Michał
1990-09-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Krystian 1991-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
3 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
5 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
6 ARCZYŃSKI Mirosław 1992-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BANASZCZYK Patryk 1993-07-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BANDOCH Krzysztof 1990-03-30 KS Podlasie Białystok POD
9 BARANIAK Krzysztof 1987-07-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
10 BĄCZYK Jarosław 1988-03-02 UKS Lisy Zgierz LDZ
11 BĄK Piotr 1989-03-01 KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce SWK
12 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
13 BERKOWICZ Piotr 1990-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
15 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
16 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BIELATOWICZ Bernard 1993-11-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
18 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
20 BŁOCIAN Rafał 1986-03-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
21 BONDALSKI Paweł 1991-10-06 OŚ AZS Poznań WLP
22 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
23 BOREK Łukasz 1989-06-14 KKL Kielce SWK
24 BORKOWSKI Rafał 1989-08-30 KS Podlasie Białystok POD
25 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
26 BRANDYS Tomasz 1994-01-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
27 BRYL Kacper 1988-01-16 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
28 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
29 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
30 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BRZOSTEK Mateusz 1991-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHODYRA Mateusz 1991-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
36 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
37 CHOŁODY Mariusz 1993-06-19 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
38 CHRZANOWSKI Łukasz 1992-05-31 ULKS Technik Trzcinica PDK
39 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
41 CIUKSZA Krzysztof 1997-11-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
42 CZAPIEWSKI Szymon 1989-05-19 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
43 CZARNECKI Łukasz 2000-01-07 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
44 CZERNIAK Rafał 1987-11-12 TS Olimpia Poznań WLP
45 CZUCHRAJ Kajetan 1990-07-06 ZLKL Zielona Góra LBU
46 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
47 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 DAJEWSKI Michał 1996-04-27 KS Agros Zamość LBE
49 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 BKS Bydgoszcz KPO
50 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 DEREZIŃSKI Zachariasz 1990-08-22 TS Olimpia Poznań WLP
52 DIETRICH Krzysztof 1990-08-04 MLKS Sokół Lubin DOL
53 DOBROWOLSKI Jakub 1991-10-24 LKS Lubusz Słubice LBU
54 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
55 DRABICKI Konrad 1991-09-16 MKS Tempo Kęty MLP
56 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
58 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 DUSIŃSKI Damian 1986-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
60 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
61 DYJECIŃSKI Adrian 1992-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
62 DYKAS Paweł 1992-02-07 LKS Stal Mielec PDK
63 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
64 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
65 EKSTOWICZ Paweł 1992-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
66 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
67 FIJAŁKOWSKI Igor 1992-02-05 LKS Olimpic Szczecin ZPO
68 FIRLIK Patryk 1991-10-23 RKS Łódź LDZ
69 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 FRYZE Tomasz 1992-10-10 ZLKL Zielona Góra LBU
71 FUDZIAK Kamil 1996-03-22 WLKS Wrocław DOL
72 FUGAS Tomasz 1994-01-03 WKS Wawel Kraków MLP
73 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
74 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
75 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
76 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
77 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
78 GAWRONIAK Marcin 1990-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
79 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
80 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
81 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
84 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
87 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
88 GOLUCH Robert 1987-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
89 GOŁĘBSKI Kamil 1991-01-01 niestowarzyszony POL
90 GÓRCZYŃSKI Kamil 1997-02-01 LKS Vectra Włocławek KPO
91 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
92 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
93 GRAŚ Filip 1992-01-28 KS Gwardia Piła WLP
94 GRINIEWICZ Tomasz 1991-12-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 GRODECKI Arkadiusz 1993-02-15 MLKS Rakowice DOL
96 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
97 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
98 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
99 GRZELKA Marcin 1989-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
100 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
101 GRZYBOWSKI Jacek 1992-11-02 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
102 GRZYWNIAK Miron 1996-09-20 WKS Wawel Kraków MLP
103 GUIDON Francois-xavier 1991-02-28 niest. Katowice SLK
104 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
105 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
106 HERBUT Marcin 1994-06-27 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
107 HERMANOWICZ Emil 1990-04-02 KS Podlasie Białystok POD
108 HONKOWICZ Marcin 1993-12-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
109 HRYNIUK Łukasz 1991-09-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
110 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
111 IGNAŚ Mariusz 1987-02-17 LKS Lubusz Słubice LBU
112 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
113 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
114 JACEWICZ Gustaw 1989-11-21 SKLA Sopot POM
115 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
116 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
117 JAKUBIAK Mateusz 1991-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
118 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
119 JANIK Mateusz 1990-09-22 MKS Osa Zgorzelec DOL
120 JANKOWIAK Paweł 1989-12-05 KS AZS AWF Poznań WLP
121 JANOSIEWICZ Krzysztof 1990-03-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
123 JARZYNA Piotr 1990-09-19 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
124 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
125 JAŚCZAK Artur 1991-07-07 AZS Łódź LDZ
126 JAŚLARZ Michał 1999-08-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
127 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
128 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
129 JÓŹWIAK Tomasz 1991-08-16 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
130 JUDYCKI Sławomir 1992-02-19 GULKS Barwice ZPO
131 JURKIEWICZ Marcin 1986-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
132 KACZMAREK Mateusz 1989-10-04 LKS Vectra Włocławek KPO
133 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
134 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
135 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
136 KASPRZAK Patryk 1993-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
137 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
138 KAZUBSKI Piotr 1990-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 KAŹMIERSKI Paweł 1989-05-30 LKS Olimpic Szczecin ZPO
140 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
141 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 KĘSICKI Maciej 1994-02-16 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
143 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
145 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
146 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
147 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
148 KOPCIŃSKI Grzegorz 1990-02-13 RLTL ZTE Radom MAZ
149 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
150 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
151 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
152 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
153 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
154 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
155 KOTKOWSKI Michał 1998-12-08 Start Poznań WLP
156 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
157 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
158 KOZERA Patryk 1992-04-01 ZLKL Zielona Góra LBU
159 KOZIARSKI Grzegorz 1987-09-17 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
160 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
161 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
162 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
163 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
164 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
165 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
166 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
167 KUBACKI Mateusz 1994-05-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
168 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
169 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
170 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
172 KUBIS Filip 1989-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
173 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
174 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 KUPIS Robert 1995-12-23 RLTL ZTE Radom MAZ
176 KUPRIANOWICZ Tomasz 1990-01-01 niest. Warszawa MAZ
177 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 KUROSZ Rafał 1990-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
179 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
180 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
181 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
182 KUŹNIAK Radosław 1991-01-01 MULKS MOS Sieradz LDZ
183 KWIATKOWSKI Jacek 1988-05-24 MKL 12 Jelenia Góra DOL
184 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
185 LASIK Karol 1991-03-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
186 LEŚNIAKIEWICZ Tomasz 1992-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
188 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
189 LIPOŃSKI Seweryn 1990-02-24 niest. Poznań WLP
190 LIS Piotr 1990-01-01 MKS Agros Chełm LBE
191 LISIAK Adam 1990-05-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
192 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
193 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
194 ŁOBODA Patryk 1986-03-02 MKS Start Lublin LBE
195 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
196 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
197 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
198 ŁYSAKOWSKI Paweł 1993-01-27 niest. Gdańsk POM
199 MACEK Jakub 1990-11-18 MKS MOS Wrocław DOL
200 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
201 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
202 MAJCHER Krzysztof 1989-07-24 KS Gwardia Piła WLP
203 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
204 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
205 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
207 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
208 MATUSZCZAK Damian 1990-11-13 WKS Śląsk Wrocław DOL
209 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
210 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
211 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MULKS MOS Sieradz LDZ
212 MICHALAK Michał 1993-08-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
214 MICKIEWICZ Mateusz 1988-02-16 LUKS Błyskawica Czartajew POD
215 MIKUŁA Eryk 1992-09-21 UKS Achilles Leszno WLP
216 MILANOWSKI Krzysztof 1988-05-01 LKS Kłos Olkusz MLP
217 MILEWSKI Radosław 1992-06-05 MLKS Ostróda WMZ
218 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
219 MIODOŃSKI Robert 1986-10-28 niest. Kraków MLP
220 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
221 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
222 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
223 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
224 MORGAŚ Tomasz 1990-04-28 UKS Atos Woźnice WMZ
225 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
226 MUDLAFF Andrzej 1991-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
227 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
228 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
229 NICPOŃ Jakub 1998-05-06 MKL Szczecin ZPO
230 NIERADKO Michał 1991-11-19 AZS UMCS Lublin LBE
231 NIESOBSKI Jacek 1991-01-01 LUKS Sokoły Ostrzeszów WLP
232 NOGAJ Michał 1985-03-07 SPLA Tychy SLK
233 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
234 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
235 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
236 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
237 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
238 ORSZEWSKI Marcin 1990-09-14 KS Podlasie Białystok POD
239 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
240 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
241 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 niestowarzyszony POL
242 PABIAN Wojciech 1992-12-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
243 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
244 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
245 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
246 PAWLUK Mateusz 1992-06-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
247 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
248 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
249 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
250 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
251 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
252 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
253 PIETRUCHA Mariusz 1991-06-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
254 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
255 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
256 PITRUS Michał 1993-11-12 KS Komunalni Sanok PDK
257 PLESIAK Jakub 1992-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
258 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
259 PLUTA Mateusz 1987-12-17 OŚ AZS Poznań WLP
260 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
261 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
262 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
263 POLAŃSKI Emanuel 1994-09-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
264 POPOWNIAK Patryk 1991-10-30 RKS Łódź LDZ
265 PROKOPCZUK Łukasz 1990-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
266 PRYLEWSKI Mateusz 1993-09-16 MUKL Brodnica KPO
267 PRZYBYLSKI Damian 1990-02-23 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
268 PRZYBYŁA Wiktor 1992-08-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
269 PRZYTUŁA Przemysław 1995-02-11 KS Agros Zamość LBE
270 PTAK Paweł 1983-01-28 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
271 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
273 RABOWSKI Adrian 1989-04-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
274 RADOMSKI Dawid 2002-04-29 RKS Łódź LDZ
275 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
276 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
277 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
278 REGA Jakub 1989-06-07 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
279 RENTFLEJSZ Maciej 1991-08-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
280 RONOWICZ Mateusz 1991-03-15 MUKL Brodnica KPO
281 ROWIEŃSKI Mateusz 1997-07-28 MKS Agros Chełm LBE
282 RUCKI Piotr 1992-09-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
283 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
284 RUDOLF Artur 1995-05-30 niest. Poznań WLP
285 RUMAK Bartłomiej 1991-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
286 RUTKOWSKI Jarosław 1991-08-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
287 RZEPKA Miłosz 1986-07-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
288 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
289 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
290 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
291 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
292 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
293 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
294 SĄCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
295 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
296 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
297 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
298 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
299 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
300 SIKORA Jakub 1992-08-06 MKS Start Lublin LBE
301 SIKORA Jakub 1991-07-11 KS Agros Zamość LBE
302 SIKORSKI Tomasz 1984-04-23 Start Tarnów MLP
303 SILWANOWICZ Adrian 1992-10-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
304 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
305 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
306 SKRZYPIŃSKI Maciej 1991-05-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
307 SŁAWNIAK Bartosz 1996-04-30 ULKS Technik Trzcinica PDK
308 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
309 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
310 SMÓŁKA Tomasz 1992-03-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
311 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
312 SODKIEWICZ Krzysztof 1989-02-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
313 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
315 STASIEK Grzegorz 1991-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
316 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
317 STAWIARZ Dariusz 1993-02-28 niest. Kraków MLP
318 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
319 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
320 STĘPNIEWSKI Damian 1992-02-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
321 STĘPNIEWSKI Piotr 1991-04-03 SKLA Słupsk POM
322 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
323 STRZELECKI Adam 1992-01-01 niest. Szczecin ZPO
324 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
325 STYPA Wojciech 1990-11-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
326 SUCHWAŁKO Maciej 1990-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
327 SUŁEK Adrian 1989-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
328 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
329 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
330 SUSZEK Marcin 1990-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
331 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
332 SZADKOWSKI Mateusz 1990-01-01 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
333 SZATANIK Mateusz 1994-03-01 LUKS Zabrzeg SLK
334 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
335 SZESTAŁO Piotr 1991-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
336 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
337 SZYMCZAK Tomasz 1989-03-31 MKL Szczecin ZPO
338 ŚLIWIŃSKI Piotr 1988-01-01 WAT Warszawa MAZ
339 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
340 TALKOWSKI Tomasz 1984-02-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
341 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
342 TKACZYK Mariusz 1991-01-01 IKS Olkusz MLP
343 TOMKIEWICZ Marcin 1989-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
344 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
345 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
346 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
347 UFNIARZ Łukasz 1989-01-01 niest. Lublin LBE
348 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
349 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
350 WALASZCZYK Kamil 1989-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
351 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
352 WASIAK Patryk 1989-07-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
353 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
354 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
355 WAWRUCH Szymon 1991-03-10 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
356 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
357 WĘC Mateusz 1993-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
358 WIECZOREK Piotr 1988-06-29 AZS Łódź LDZ
359 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
360 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
361 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
362 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
363 WISZNIEWSKI Sebastian 1993-01-18 LKS Olimpic Szczecin ZPO
364 WIŚNIEWSKI Hubert 1990-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
365 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
366 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
367 WOROSZCZAK Maciej 1992-03-06 ULKS Muflon Bielawa DOL
368 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
369 WOŹNIAK Adam 1987-01-01 AZS Łódź LDZ
370 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
371 WRONA Dominik 1997-10-03 MKS Agros Chełm LBE
372 WRÓBEL Łukasz 1992-04-19 BKS Bydgoszcz KPO
373 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
374 WRZESZCZ Oskar 1990-06-18 BKS Bydgoszcz KPO
375 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
376 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
377 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1980-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
378 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
379 ZALIŃSKI Marek 1995-03-09 KKL Kielce SWK
380 ZARYCZNY Ireneusz 1992-06-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
381 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
382 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
383 ZIAJA Piotr 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
384 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
385 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
386 ZIENTAL Mateusz 1990-07-28 NKS Namysłów OPL
387 ZIĘBA Szymon 1989-03-10 WKS Wawel Kraków MLP
388 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
389 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
390 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34664416313171sekund