BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANDRYSIAK Tomasz 1993-03-19 RKS Łódź LDZ
5 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
6 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
8 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
9 BĄBIK Mariusz 1990-08-10 OKS Start Otwock MAZ
10 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
11 BEDNAREK Adrian 1993-05-06 MKLA Łęczyca LDZ
12 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BEER Mateusz 1992-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
14 BERGIEL Maksymilian 1993-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BETKIER Igor 1992-10-01 WAT Warszawa MAZ
16 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 BIALE Jakub 1994-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
18 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
19 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 BIELATOWICZ Bernard 1993-11-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
21 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
22 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
23 BONK Michał 1991-09-06 SPLA Tychy SLK
24 BOROWICZ Tomasz 1993-03-17 KKL Kielce SWK
25 BORYS Maciej 1990-07-03 AZS-AWF Katowice SLK
26 BREWCZYŃSKI Dominik 1999-11-15 RLTL ZTE Radom MAZ
27 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
29 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
30 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
31 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
32 CENTOMIRSKI Karol 1990-04-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHOJNACKI Krzysztof 1995-04-08 SKS Start Łódź LDZ
36 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
37 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
38 CHOŁODY Mariusz 1993-06-19 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
39 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
40 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
43 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
44 CIEŚLAWSKI Bartosz 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
45 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
46 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
47 CZECHOWSKI Bartłomiej 1991-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
48 CZERNIEC Rafał 1993-03-29 STS Pomerania Szczecinek ZPO
49 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
50 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 ĆWIEK Patryk 1987-08-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
54 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
55 DOMAGAŁA Paweł 1992-06-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
56 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
57 DROZD Szymon 1996-01-01 GTS Bojszowy SLK
58 DROZDOWSKI Filip 1993-04-28 MKL Toruń KPO
59 DROŻDŻ Patryk 1994-03-24 RKS Łódź LDZ
60 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
61 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
62 DYSZLEWSKI Kamil 1987-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
63 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
64 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
66 DZIĘGIEL Damian 1992-01-01 niest. Kraków MLP
67 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
68 EKSTOWICZ Paweł 1992-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
69 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
70 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
71 FIGURA Michał 1995-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
72 FIUK Kamil 1993-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
73 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
76 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
77 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
78 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
79 GARCZARCZYK Michał 1987-04-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
80 GASIKOWSKI Jakub 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
82 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
83 GEMBALCZYK Aleksander 1994-09-20 TL ROW Rybnik SLK
84 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
85 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
86 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
89 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
91 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
92 GRUDNIEWSKI Piotr 1993-03-02 RKS Skra Warszawa MAZ
93 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
94 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
95 GRZELKA Marcin 1989-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
96 GRZEŚKIEWICZ Wojciech 1996-01-08 KS Gwardia Piła WLP
97 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
98 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
99 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
100 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
101 HAMPEL Eryk 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
102 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
103 HELBIK Błażej 1993-05-29 KS AZS AWF Kraków MLP
104 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
105 IBEK Kamil 1998-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 IDZIAK Łukasz 1993-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
107 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
108 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 JABŁOŃSKI Krzysztof 1985-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
110 JABŁOŃSKI Tomasz 1990-07-31 AZS Łódź LDZ
111 JACENT Artur 1996-08-28 MLKS Sokół Lubin DOL
112 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
113 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
114 JAKUBIEC Łukasz 1992-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
115 JANAS Dariusz 1993-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
116 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
117 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
118 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
119 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JANUSZEK Kacper 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
121 JARZĄBEK Sebastian 1992-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 JARZYNA Piotr 1990-09-19 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
123 JAWORSKI Szymon 1992-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
125 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
126 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
127 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
128 JURKIEWICZ Marcin 1986-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
129 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
130 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
132 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 KANIA Michał 1996-09-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
134 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
135 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
136 KARPECKI Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
137 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
138 KATRYNIOK Paweł 1994-05-18 MKS-MOSM Bytom SLK
139 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
140 KAZIMIEREK Marcin 1997-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
141 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
142 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
143 KITA Michał 1992-03-27 UKS-MOS Opole OPL
144 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
146 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
147 KŁOCZKO Marcin 1991-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
148 KOCON Tomasz 1992-01-07 UKS Kusy Warszawa MAZ
149 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
150 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
151 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
152 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
153 KOMUDA Artur 1994-01-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
154 KOŃCZAL Paweł 1994-05-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
155 KOPEĆ Dominik 1985-07-05 RKS Łódź LDZ
156 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
157 KORNAŚ Bartosz 1989-11-06 KS AZS AWF Kraków MLP
158 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
159 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
160 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
161 KOSZYK Hubert 1992-04-04 AZS UMCS Lublin LBE
162 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
163 KOŚCIELNY Patryk 1997-01-10 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
164 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
166 KOWALCZYK Rafał 1993-06-28 UKS Kusy Warszawa MAZ
167 KOWALSKI Adam 1991-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 KOWALSKI Damian 1994-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
169 KOWALSKI Dariusz 1992-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
170 KOWALSKI Mariusz 1992-02-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
171 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
172 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
173 KOWYNIA Paweł 1991-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
174 KOZIEŁ Piotr 1987-04-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
175 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
176 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 KRUPA Mariusz 1993-03-24 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
178 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
179 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
180 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
181 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
182 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
184 KUBIS Filip 1989-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
185 KUCEK Roman 1994-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
186 KUCHAREK Piotr 1992-02-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
188 KUKIELAK Tomasz 1993-01-01 MOSiR Mysłowice SLK
189 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
190 KULESZA Jarosław 1977-08-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
191 KURAŚ Emil 1993-08-15 RKS Łódź LDZ
192 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 PZWLA Toruń KPO
193 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
194 KURZYDLAK Mariusz 1995-05-13 BKL Bełchatów LDZ
195 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
196 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
198 KWIATKOWSKI Michał 1993-12-01 AZS UMCS Lublin LBE
199 KWIATKOWSKI Robert 1993-12-01 MKS Start Lublin LBE
200 LENARTOWICZ Sławomir 1992-07-07 KS Energetyk Jaworzno SLK
201 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
202 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
203 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
204 ŁAWNICZAK Phillip 1997-04-18 MKL Toruń KPO
205 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
206 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
207 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
208 ŁOSINIECKI Kamil 1992-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
209 ŁUKASIAK Michał 1984-03-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
210 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
211 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
212 MACIEJEWSKI Dawid 1993-09-30 LUKS Wieża Postomino ZPO
213 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
214 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
215 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
216 MAJEWSKI Michał 1991-06-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
217 MAKUCH Michał 1991-05-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
218 MAKULSKI Mateusz 1993-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
219 MALESZKA Karol 1992-03-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
220 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
221 MARACHA Sebastian 1994-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
222 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
223 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
224 MARCZYK Mikołaj 1990-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
225 MARZEC Grzegorz 1993-09-02 MKS Tempo Kęty MLP
226 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
227 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
228 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
229 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
230 MELCER Maciej 1992-01-01 OSiR Skwierzyna LBU
231 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
232 MICHALAK Marek 1994-07-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
233 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
234 MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
235 MIEDZIK Łukasz 1991-04-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
236 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
237 MIREK Krzysztof 1996-02-15 SKS Kusy Kraków MLP
238 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
239 MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
240 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
241 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
242 MUCHA Arkadiusz 1992-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
243 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
244 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
245 MYRTA Szymon 1988-05-15 niest. Katowice SLK
246 NIEŚWIEC Artur 1987-12-01 TS AKS Chorzów SLK
247 NISZCZUK Patryk 1993-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
248 NOCOŃ Konrad 1993-05-21 LUKS Zabrzeg SLK
249 NOWAK Marcin 1977-08-02 KS AZS AWF Kraków MLP
250 NOWAK Michał 1993-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
251 OGANIACZYK Piotr 1989-08-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
252 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
253 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
254 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
255 OLIFIROWICZ Mateusz 1997-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
256 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
257 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
258 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
259 ORZOŁ Rafał 1991-02-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
260 OSADNIK Dawid 1993-02-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
261 OSIEWALSKI Szymon 1995-07-23 MULKS MOS Sieradz LDZ
262 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
263 OSTROMĘCKI Arkadiusz 1996-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
264 OSTROWSKI Przemysław 1995-01-11 BKL Bełchatów LDZ
265 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
266 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
267 PAJOR Krystian 1995-02-06 KS AZS AWF Kraków MLP
268 PAKOSZ Krzysztof 1993-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
269 PAŁYS Kamil 1993-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
270 PARUZEL Olaf 1988-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
271 PASTERNAK Krystian 1995-04-28 UKS Żaczek Połaniec SWK
272 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
273 PATERAK Mateusz 1991-04-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
275 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
276 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
277 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
278 PIERÓG Paweł 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
279 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
280 PIKSA Denis 1991-01-04 RMKS Rybnik SLK
281 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
282 PISZCZEK Krzysztof 1992-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
283 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
284 PODHALICZ Lech 1994-05-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
285 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
286 POGODA Mateusz 1993-03-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
287 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
288 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
289 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
290 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
291 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
292 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
293 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
294 RADZISZEWSKI Krzysztof 1987-09-20 KKL Kielce SWK
295 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
296 RATAJCZAK Mateusz 1994-05-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
297 RÓŻALSKI Michał 1991-06-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
298 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
299 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
300 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
301 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
302 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
303 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
304 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
305 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
307 SAMBORSKI Maciej 1988-03-09 KS AZS AWF Kraków MLP
308 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
309 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
310 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
311 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
312 SĄCZAWA Jakub 1993-08-06 KS AZS AWF Kraków MLP
313 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
314 SEKULA Dawid 1990-12-31 MKS-MOSM Bytom SLK
315 SERAFIN Aleksander 1995-08-29 TS AKS Chorzów SLK
316 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
317 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
318 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
319 SIKORA Jakub 1996-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
320 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
321 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
322 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
323 SKOWRONEK Bartłomiej 1993-03-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
324 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
325 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
326 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
327 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
328 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
329 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
330 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
331 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
332 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
333 SOBONIAK Sebastian 1991-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
334 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
335 SOCHACKI Roman 1991-04-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
336 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
337 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
338 STAŃCZUK Łukasz 1989-11-08 RKS Skra Warszawa MAZ
339 STASZEK Mateusz 1992-03-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
340 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
341 STAWIARZ Dariusz 1993-02-28 niest. Kraków MLP
342 STEFAŃSKI Piotr 1994-04-28 KKL Kielce SWK
343 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
344 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
345 SUŁEK Adrian 1989-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
346 SUPERSON Marcin 1988-04-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
347 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
348 SUSZEK Marcin 1990-06-12 KS AZS AWF Kraków MLP
349 SUWAŁA Michał 1995-01-29 KS Komunalni Sanok PDK
350 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
351 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
352 SZCZEPAŃSKI Adrian 1995-04-26 AZS UMCS Lublin LBE
353 SZCZEŚNIAK Dawid 1993-01-01 UKS Czwórka Żory SLK
354 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
355 SZCZYPKA Marcin 1993-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
356 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
357 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
358 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
359 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
360 ŚLEDŹ Dominik 1990-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
361 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
362 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
363 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
364 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
365 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
366 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
367 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
368 TOTOŚ Filip 1989-04-09 niest. Katowice SLK
369 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
370 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
371 TYCZYŃSKI Jakub 1989-07-11 niest. Warszawa MAZ
372 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
373 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
374 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
375 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
376 WALKOWIAK Mariusz 1991-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
377 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
378 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
379 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
380 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
381 WEJKSZNIA Marek 1996-03-17 MLKS Sokół Lubin DOL
382 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
383 WIĄCEK Paweł 1993-09-25 MOSM Tychy SLK
384 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
385 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
386 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
387 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
388 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
389 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
390 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
391 WIŚLICKI Maciej 1996-11-20 AZS Łódź LDZ
392 WIŚNIEWSKI Kamil 1991-08-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
393 WITCZAK Konrad 2001-02-27 WLKS Wrocław DOL
394 WITKOWSKI Adam 1993-09-09 RLTL ZTE Radom MAZ
395 WOJCIECHÓW Damian 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
396 WOJTACHA Karol 1997-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
397 WOREK Jarosław 1993-01-01 MKS Żywiec SLK
398 WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 AZS-AWF Katowice SLK
399 WOŹNIOK Łukasz 1992-08-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
400 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
401 WYCZYŃSKI Krzysztof 1993-04-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
402 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
403 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
404 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
405 ZARYCZNY Ireneusz 1992-06-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
406 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
407 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
408 ZIELIŃSKI Adrian 1994-04-12 WKS Wawel Kraków MLP
409 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
410 ZIĘBA Szymon 1989-03-10 WKS Wawel Kraków MLP
411 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
412 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
413 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
414 ŻELAZNY Patryk 1997-03-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
415 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.62916898727417sekund