ZIAJA Michał
1994-04-04
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A O
1990-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMSKI Przemysław
1996-12-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMUS Sebastian
1994-05-14
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ALEKSANDROWICZ Kamil
1995-06-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANDREJEWICZ Hubert
1991-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTOŃCZAK Maciej
1996-02-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ARCZYŃSKI Grzegorz
1995-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ARCZYŃSKI Mirosław
1992-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BABICZ Wiktor
2001-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BACHAR Patryk
1992-11-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BACZEWSKI Julian
1998-03-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BAGAN Karol
1997-10-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BAKALARCZYK Bartłomiej
1998-08-25
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BAKALARSKI Szymon
1995-05-17
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BANASIAK Patryk
1998-03-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BARAN Jakub
1999-02-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BARAN Patryk
1998-04-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BARTKOWIAK Dariusz
1993-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BARZOWSKI Karol
1991-08-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BARZYK Kamil
1999-09-28
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BASIAK Maciej
1993-11-29
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BASZCZYŃSKI Mariusz
1993-05-19
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BĄCZYK Paweł
1994-01-01
SKLA Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BEDENICZUK Bartłomiej
1995-09-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BEDNAREK Sylwester
1989-04-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BEDNARSKI Karol
1997-11-04
MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BERKOWICZ Piotr
1990-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BIELECKI Hubert
1994-06-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BIGOS Marcin
2000-05-09
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BIGOS Piotr
2000-05-09
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BIL Mateusz
2001-04-13
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BLEJA Marek
1996-05-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BLICHARZ Tomasz
1995-01-01
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BŁASZCZYK Jan
1996-01-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BODZEK Tomasz
1988-11-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BOJDOŁ Damian
1997-07-26
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BONECKI Bartosz
1992-08-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BOŻKO Arkadiusz
1993-05-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BROŻEK Tobiasz
2003-11-04
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BRYGOŁA Łukasz
1991-09-11
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BRYŁA Piotr
1994-04-22
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BRZEGOWY Arkadiusz
1996-02-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BRZEZIŃSKI Marek
1995-05-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BRZEZIŃSKI Mateusz
1994-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BRZUCHACZ Sylwester
1987-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BRZUCHALSKI Sylwester
1994-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BUBEL Krzysztof
1993-04-14
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BUCZEK Łukasz
1991-05-17
MMKS Start Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BUDZISZEWSKI Mirosław
1995-03-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BUKOWSKI Bartłomiej
1994-03-09
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BURZAK Rafał
1996-07-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BYKOWSKI Filip
1998-06-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BYLEDBAŁ Dawid
1992-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
CAŁKA Mateusz
1992-07-24
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
CHEŁCZYŃSKI Norbert
1998-10-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
CHLUDEK Wojciech
1994-01-01
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
CHŁOND Kacper
1994-05-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
CHMIELEWSKI Grzegorz
1996-03-06
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
CHMIELNICKI Jakub
1994-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
CHMURA Piotr
1998-08-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
CHOCHOROWSKI Mariusz
1993-02-26
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
CHOLEWA Hubert
1996-08-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
CHORAB Krystian
1996-05-31
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
CHRAPEK Przemysław
1998-01-20
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
CHUDZIK Kamil
1999-08-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
CHWAJA Błażej
2003-05-05
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
CHWAŁYK Damian
1995-05-17
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
CIEŃ Marcel
2002-03-29
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
CIESIELSKI Karol
1995-07-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
CIESLA Przemysław
1994-01-01
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
CIEŚLA Michał
1996-06-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
CIEŚLIK Miłosz
1993-01-08
LKS Narew Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
CISIŃSKI Maciej
1997-01-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
CZAJKA Mateusz
1992-08-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
CZAJKA Piotr
2001-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
CZARNIK Artur
1992-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
CZARNY Kamil
1991-03-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
CZECH Kacper
2001-07-17
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
CZEKAJ Maciej
1997-05-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
CZEKOŃSKI Karol
1993-10-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
CZERNIK Adrian
1992-04-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
CZERW Grzegorz
1994-05-12
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
CZERWIŃSKI Hugo
2000-12-30
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
CZYŻ Fabian
1996-01-08
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ĆWIK Wojciech
1994-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
DAHL Lars
1989-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
DAMASIEWICZ Aleksander
1993-11-23
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
DARMOFAŁ Dominik
1994-08-29
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
DĄBKOWSKI Albert Marek
1996-02-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
DĄBKOWSKI Damian
1996-02-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
DĄBROWSKI Sebastian
1998-03-25
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
DELERT Tomasz
1996-04-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
DELIMATA Wojciech
1990-03-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
DERUS Michał
1990-09-21
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
DŁUTEK Mateusz
1992-01-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
DOBRY Filip
1997-06-05
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
DOMAGAŁA Paweł
1992-06-11
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
DOMALIK Łukasz
2002-04-22
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
DONIEC Andrzej
1989-10-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
DROŻDŻ Filip
1994-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
DRÓŻDŻ Marcin
2002-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
DUDEK Daniel
2000-12-11
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
DUDEK Krzysztof
1995-07-10
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
DUDZIAK Bartosz
1994-10-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
DULEMBA Kamil
2000-02-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
DUMAN Arkadiusz
1996-02-11
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
DURAJ Dawid
2004-03-27
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
DURALEK Damian
1999-03-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
DYNEROWICZ Michał
1997-02-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
DZIAŁKOWSKI Łukasz
1993-03-08
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
DZIDA Paweł
1999-04-13
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
DZIEDZIC Jakub
1993-01-22
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
DZIEDZIC Mateusz
1994-04-20
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
DZIUBA Szymon
1999-10-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
DZIUMAK Paweł
1993-01-13
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
EUSTACHIEWICZ Patryk
1995-04-19
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
EWKOWSKI Rafał
1997-04-03
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
FABA Szymon
1995-01-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
FARAJ Emil
1995-11-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
FELCZAK Jakub
1994-07-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
FIGURA Michał
1995-06-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
FIJAK Tomasz
2004-01-20
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
FILIPEK Bartosz
2001-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
FLAGA Kamil
1994-01-01
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
FORMANIEWICZ Piotr
1998-07-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
FRYŃ Bartosz
1996-04-24
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
FULARZ Maciej
1990-03-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
GABRYEL Dorian
1992-03-13
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
GAJDA Marcin
1993-12-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
GAJECKI Kacper
2000-08-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
GAJEWICZ Aleksander
1997-11-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
GAJEWSKI Łukasz
1998-09-10
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
GALIK Wojciech
2002-04-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
GAUDYN Jakub
1992-09-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
GĄBKA Bartosz
1999-05-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
GEMBALCZYK Aleksander
1994-09-20
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
GEPFERT Przemysław
1996-02-21
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
GĘBSKI Michał
1994-06-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
GIERSZEWSKI Daniel
1994-04-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
GIL Filip
1999-01-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
GLAPIŃSKI Sławomir
1994-03-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
GLIED Emanuel
2002-06-27
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
GLIŃSKI Kamil
1990-01-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
GŁADYSZ Artur
1995-10-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
GŁOWACKI Bartłomiej
1996-01-30
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
GŁÓWCZYK Piotr
2001-05-01
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
GODZIEŃ Maciej
1993-12-14
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
GOJDŹ Dorian
1998-01-15
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
GOLAS Daniel
2000-06-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
GOSTYŃSKI Adrian
1994-09-19
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
GÓRAL Daniel
1997-06-08
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
GÓRALSKI Marcin
1995-11-27
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
GÓRCZYŃSKI Jonatan
1999-10-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
GÓRNIOK Michał
1994-01-08
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
GRELA Adam
1995-10-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
GREWLING Łukasz
1983-06-13
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
GRĘBOSZ Dorian
2006-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
GROBECKI Daniel
2000-01-17
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
GROCHAL Jakub
2003-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
GRODECKI Arkadiusz
1993-02-15
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
GRUDZIEŃ Mateusz
1993-04-27
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GRYGIEL Damian
2000-04-15
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GRYGIERCZYK Jakub
2004-07-19
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GRYGO Jakub
1994-01-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GRYKA Patryk
1995-01-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GRZELAK Mateusz
2001-01-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GRZELKA Marcin
1989-02-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GRZESIAK Bartosz
1993-07-25
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
GRZESIAK Sylwester
1997-10-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
GRZYB Bartłomiej
1994-04-06
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
GRZYWA Robert
1999-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
GRZYWNIAK Miron
1996-09-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
GUMIELA Jakub
1998-08-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
GURBIN Maciej
1993-07-05
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
GUT-BOROWY Klaudiusz
2001-04-18
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
GWIZDAŁA Mikołaj
1995-10-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
HACZEK Jakub
1997-01-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
HAMIELEC Marcin
1997-04-30
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
HARASIMOWICZ Łukasz
1992-09-24
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
HERBA Filip
1997-04-20
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
HINC Radosław
1994-12-21
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
HOCEK Jakub
1993-05-13
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
I A
2002-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
IDZINIAK Wojciech
1991-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
IGNACZEWSKI Michał
1994-03-30
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
IZDEBSKI Grzegorz
1994-04-08
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
JAGIEŁŁO Łukasz
2002-06-05
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
JAKUBIAK Marcin
1997-05-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
JAKUBOWICZ Jakub
1996-01-03
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
JAKUBOWSKI Adam
2000-11-21
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
JAKUBOWSKI Krzysztof
1995-05-27
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
JAKUBOWSKI Łukasz
1993-02-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
JAKUBOWSKI Mariusz
1989-01-07
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
JAŁMUŻNIAK Dawid
1994-06-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
JANKIEWICZ Krzysztof
1994-12-28
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
JANUS Bartłomiej
1992-05-18
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
JAROSZEWICZ Tomasz
1994-08-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
JASICZEK Dawid
2003-11-17
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
JASIORKOWSKI Sebastian
1998-06-20
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
JASIOWICZ Daniel
1992-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
JASTRZĘBSKI Kacper
2000-07-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
JASZCZUK Tomasz
1992-03-09
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
JAŚCZAK Artur
1991-07-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
JAWORSKI Krzysztof
1996-01-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
JAWORSKI Wiktor
2000-08-03
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
JESIONKA Grzegorz
2001-08-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
JOPEK Mateusz
1996-02-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
JÖRGEN Artur
1998-07-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
JUSZCZYK Bartłomiej
2003-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
KACPRZAK Konrad
1998-04-01
RLMKS Orlęta Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
KAISER Mateusz
1991-03-10
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
KALANDYK Hubert
1994-05-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
KALINKIEWICZ Damian
1997-03-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
KAMIŃSKI Krzysztof
1998-09-29
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
KAMIŃSKI Marcin
1992-04-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
KANTOR Amadeusz
2000-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
KAŃCZOK Mateusz
1993-06-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
KAŃSKI Norbert
1998-11-11
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
KAPŁON Jakub
1998-08-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
KARCZEWSKI Dawid
1996-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
KARWIK Kamil
1997-01-11
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
KASPRZAK Andrzej
1986-11-07
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
KASZA Artur
1998-07-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
KATAŃSKI Wojciech
1998-06-05
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
KAWA Jarosław
1995-01-01
ZKS Unia Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
KAZIMIEREK Marcin
1997-01-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
KĘDZIOR Krzysztof
1991-10-31
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
KĘPA Bogdan
1992-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
KIDOŃ Piotr
2000-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
KIECANA Szymon
1989-03-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
KIENDZIERSKI Maciej
1993-01-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
KISZKA Maciej
1995-05-26
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
KITA Jakub
2001-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
KITTA Rafał
1992-07-08
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
KLICH Mateusz
1995-04-02
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
KLOSE Dawid
2000-01-17
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
KŁOCZKO Marcin
1991-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
KŁOS Michał
1992-08-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
KŁOSEK Michał
1999-05-05
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
KŁOSIŃSKI Kamil
1999-05-07
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
KMIEĆ Szymon
1993-06-10
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
KOBEL Wojciech
1995-09-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
KOBYLARZ Radosław
1994-08-18
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
KOCAJ Przemysław
1994-02-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
KOCOT Mateusz
2001-10-02
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
KODŹ Mateusz
1990-01-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
KOLAWA Bartosz
1991-09-30
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
KOLAWA Michał
1992-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
KOLECKI Marek
1995-01-20
MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
KOŁAKOWSKI Przemysław
1993-09-09
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
KOŁODZIEJ Mateusz
1993-03-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
KOMAR Patryk
1991-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
KONDEJ Dominik
1994-05-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
KONDRAT Aleksander
1994-07-26
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
KONIECZNY Kamil
1999-03-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
KONIECZNY Konrad
1992-01-19
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
KOPALA Igor
1997-08-04
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
KOPROWSKI Piotr
1989-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
KORNELUK Mateusz
1993-06-23
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
KORZEŃ Łukasz
1997-08-02
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
KORZEŃ Radosław
1994-04-02
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
KOS Przemysław
1998-05-17
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
KOSIBA Jakub
1994-01-01
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
KOSIOR Michał
1995-07-30
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
KOSTER Arkadiusz
1993-06-18
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
KOŚCIÓŁEK Patryk
1995-05-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
KOTULA Mateusz
2003-12-15
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
KOWALCZYK Kacper
1995-01-31
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
KOWALCZYK Piotr
1993-10-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
KOWALEWSKI Jakub
1994-06-14
CRS Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
KOZIK Jakub
1992-03-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KOZIK Piotr
1997-02-08
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KOZIOŁ Łukasz
1994-01-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KOZIOŁ Paweł
1994-03-25
MOSiR Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KOZIOŁ Przemysław
1993-01-27
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KOZŁOWSKI Dominik
2000-07-24
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KOZŁOWSKI Jakub
1999-05-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KOZŁOWSKI Konrad
1997-04-15
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KOZŁOWSKI Krzysztof
1994-01-01
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KOZŁOWSKI Przemysław
1998-01-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KOZŁOWSKI Tomasz
1993-09-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KOZUBEK Krzysztof
1993-04-23
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KRAJEWSKI Maksymilian
1995-04-10
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KRAWCZYK Mateusz
1994-11-05
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KRAWĘTKOWSKI Bartosz
2002-06-27
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KRÓL Tomasz
1987-12-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KRUCZEK Wiktor
2001-12-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KRYSIAK Michał
1999-03-02
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KRYSKA Marek
1997-05-03
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KRZEMPEK Jakub
2002-02-28
UKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KUBALA Kamil
1999-01-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KUBALA Paweł
1997-08-22
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KUBAS Marek
1998-02-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KUCH Andrzej
1991-10-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KUCHCZYŃSKI Marcin
1995-02-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KUCZEWSKI Mateusz
1993-08-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KUKLA Łukasz
2001-05-21
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KULA Dawid
1998-01-26
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KULESZA Oktawiusz
2001-06-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KULIG Karol
1997-04-24
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
KULKA Jakub
1995-01-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
KULKA Mateusz
1997-08-14
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
KULMACZEWSKI Jan
1995-04-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
KUNC Grzegorz
1997-07-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
KUPRIANOWICZ Tomasz
1990-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
KURDUN Anton
1996-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
KURZYDŁO Jakub
1990-05-07
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
KUSTRA Piotr
1994-02-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
KUŚ Bartłomiej
2000-03-03
MULKS Żeromski Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
KUŚ Miłosz
2002-06-18
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
KUZAK Piotr
1997-04-13
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
KWAŚNY Błażej
2001-05-10
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
KWIATKOWSKI Karol
1996-08-20
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
KWIATKOWSKI Marcin
1993-09-21
ZSP 1 Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
KWIECIEŃ Michał
1999-06-18
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
KWIECIEŃ Paweł
1997-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
LABUT Paweł
1987-08-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
LAMPART Tomasz
1998-03-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
LARS Dahl
1989-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
LATAWIEC Dawid
1995-04-07
MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
LATOS Mateusz
2000-02-16
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
LECH Łukasz
1994-04-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
LENART Tymoteusz
2002-03-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
LENTOWICZ Jarosław
1992-04-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
LEPIESZKA Michał
2002-05-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
LESZCZYŃSKI Artur
1996-08-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
LEŚKÓW Maciej
1993-11-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
LEWANDOWSKI Kamil
1998-01-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
LEWANDOWSKI Krzysztof
1986-11-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
LEWANDOWSKI Michał
1988-08-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
LINCHARD Marcin
1993-03-25
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
LIPIŃSKI Krzysztof
1996-05-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
LISZEWSKI Piotr
1993-06-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
LIŚKIEWICZ Zbigniew
2000-09-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
LITWINEK Bartosz
1998-07-29
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
LIWOCH Juliusz
1994-01-03
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
LUBAŃSKI Szymon
1994-03-15
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
LUTAREWICZ Łukasz
1995-03-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
LUTY Przemysław
1992-07-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
ŁEPKOWSKI Jakub
2001-01-20
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
ŁOŚ Krzysztof
2000-09-26
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
ŁUCKI Oskar
2002-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
ŁUKASIAK Michał
1984-03-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
MACHAJ Dominik
2000-02-07
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
MACIOŁEK Piotr
1994-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
MACURA Grzegorz
2002-02-02
UKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
MADYDA Grzegorz
1992-03-09
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
MAGIERA Mateusz
1993-07-21
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
MAJ Patryk
1997-07-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
MAJEWSKI Jacek
2000-04-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
MAŁEK Karol
1996-10-30
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
MAŁKIEWICZ Michał
1995-04-11
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
MANTORSKI Jakub
1983-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
MAŃCZUK Piotr
1998-04-25
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
MAREK Andrzej
1999-11-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
MAREK Vincent
1998-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
MARKIEWICZ Kamil
2003-02-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
MARSZAŁEK Marcel
1995-09-23
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
MARTYNA Bogusz
1994-01-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
MATKOWSKI Grzegorz
1990-09-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
MATYJEWICZ Grzegorz
1994-05-09
MKS Olavia Oława
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
MAZUREK Michał
1995-04-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
MIARA Krzysztof
1994-06-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
MICHALAK Jakub
1986-04-17
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
MICKIEWICZ Piotr
1994-09-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
MIKOSZ Mateusz
1995-04-19
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
MILEWSKI Artur
1994-02-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
MILEWSKI Paweł
1993-06-19
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
MILEWSKI Piotr
1991-10-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
MINORCZYK Borys
2003-09-30
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
MIRECKI Michał
2001-02-12
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
MIREK Krzysztof
1996-02-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
MIŚTAK Nikodem
2003-07-11
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
MOROŃ Dominik
1999-11-08
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
MOROŃCZYK Andrzej
1989-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
MOTYKA Sławomir
1999-01-01
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
MOTYLIŃSKI Damian
1995-06-27
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
MROCZEK Kamil
1997-04-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
MROWIEC Witold
1995-06-10
UKS Sprint ZSME Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
MRÓZEK Mikołaj
2003-05-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
MUCHLADA Patryk
1999-11-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
MURAS Arkadiusz
1994-03-10
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
MUSIAŁ Michał
1996-03-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
MUŻDZYŃSKI Krystian
1994-03-17
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian
1997-06-25
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
MYSTEK Kamil
1997-11-29
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
NADARZYŃSKI Szymon
1988-12-07
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
NASIŁOWSKI Andrzej
1993-03-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
NAZARUK Janusz
1993-01-01
PG 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
NOCOŃ Konrad
1993-05-21
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
NOCOŃ Krzysztof
1997-03-22
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
NOWAK Oskar
1996-08-12
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
NOWAK Tomasz
1995-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
NOWAKOWSKI Oskar
2004-04-07
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
NOWICKI Damian
1995-09-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
NOWICKI Damian
1996-09-27
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
NOWICKI Patryk
2002-07-07
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
NOWORYTA Konrad
1994-06-04
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
OCŁOŃ Kamil
1998-08-09
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
OCZKOWSKI Michał
1992-01-01
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
OLCZYKOWSKI Krzysztof
1996-11-05
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
OLEŚ Łukasz
1994-01-01
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
OLIFIROWICZ Mateusz
1997-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
OLSZEWSKI Marek
1969-03-22
W-MKLAM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
OLSZÓWKA Daniel
1995-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
OLSZÓWKA Mateusz
2001-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
OPACKI Szymon
1998-03-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
OSHINYEMI Edward
1992-08-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
OSIŃSKI Marcin
1994-04-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
OSSOWSKI Mateusz
1991-01-06
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
OSTROMĘCKI Arkadiusz
1996-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
OSTROWSKI Łukasz
1991-01-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
OSTROWSKI Piotr
1995-03-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
OWCZAREK Konrad
1987-12-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
PABICH Łukasz
1990-01-24
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
PABIS Norbert
2004-09-16
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
PADUCH Bartosz
1995-03-19
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
PAJĄK Jakub
2001-01-19
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
PAJĄK Mateusz
2001-04-25
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
PAJOR Andrzej
1991-11-24
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
PAJOR Przemysław
1986-01-01
UKS Budowlani Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
PALA Dominik
2001-08-01
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
PANEK Grzegorz
1993-09-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
PANEK Jakub
2001-05-12
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
PAPIEŻ Artur
1989-03-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
PASTERNAK Maciej
1994-09-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
PASZCZUK Bartosz
1990-08-28
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
PAWELSKI Bartosz
1995-01-12
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
PAWLIK Tomasz
1998-05-19
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
PAWŁOWSKI Jakub
1994-02-12
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
PAWŁOWSKI Michał
2002-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
PERUCKI Bartłomiej
1993-06-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
PĘCAK Kamil
1995-05-18
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
PIEKARCZYK Michał
1990-02-16
WAT Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
PIEKARCZYK Patryk
2000-04-27
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
PIEKARNIK Bartosz
1993-02-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
PIEŃKUS Daniel
1994-09-05
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
PIERÓG Paweł
1992-05-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
PIERWOCH Jakub
2001-04-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
PIERZGALSKI Dawid
1996-01-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
PIETRASZUK Konrad
1996-04-08
MULKS Terespol
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
PIETRUSA Michał
1998-05-29
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
PIGIEL Sebastian
1995-01-05
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
PIKUL Mateusz
1997-06-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
PILCH Oskar
1994-03-13
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
PILICHOWSKI Marek
1994-06-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
PIOTROWSKI Radosław
1993-06-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
PŁOCICA Marcin
1991-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
PŁOSZCZAŃSKI Piotr
1998-12-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
POCHOPIEŃ Przemysław
1982-01-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
PODGÓRSKI Konrad
1989-06-01
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
PODOBIŃSKI Arkadiusz
1997-05-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
PODSIADŁO Aleksander
1995-08-23
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
PODSIADŁY Adam
2000-04-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
POLAK Tomasz
1997-06-18
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
POLASIK Artur
1995-05-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
POLEWAJCZYK Adam
2001-01-26
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
POLEWKO Dominik
1993-10-28
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
POLOCZEK Kamil
1989-04-24
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
POLOK Kamil
2000-01-20
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
POLUCHOWSKI Marcel
1994-06-22
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
POPŁAWSKI Maciej
1992-04-19
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
POPOWSKI Kamil
1996-01-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
PRAŻUCH Wiktor
1998-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
PROCHNA Patryk
1994-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
PRZYBYLSKI Wojciech
1995-01-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
PRZYBYŁ Marcin
1989-03-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
PRZYWARA Dawid
1994-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
PSZCZÓŁKA Krzysztof
1995-04-29
KU AZS Politechniki Krakowskiej
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
PSZCZÓŁKA Szymon
1994-01-01
MKS-R Centrum Dzięgielów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
PTAK Grzegorz
1996-05-03
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
PUCHLIK Michał
1993-11-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
PULIT Dawid
1998-01-25
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
PYLYPCHUK Oleksandr
1996-11-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
PYZIK Szymon
1995-01-01
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
PYZOWSKI Michał
1994-05-01
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
RABOWSKI Adrian
1989-04-21
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
RADZIWOLSKI Mateusz
1993-01-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
RAJTAK Szymon
1993-07-28
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
RĄCZKOWSKI Mateusz
2002-07-05
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
RECZEK Bartosz
1997-09-24
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
REJMUS Michał
1991-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
RENTFLEJSZ Maciej
1991-08-30
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
RĘBISZ Bartłomiej
1997-03-28
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
RĘKAŚ Piotr
1987-06-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
ROCZON Przemysław
1992-07-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
RODAK Hubert
1993-04-11
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
RÓŻAŃSKI Mateusz
1998-08-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
RÓŻAŃSKI Paweł
1995-11-10
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
RUCHAJ Ryszard
1998-01-13
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
RUCKI Piotr
1992-09-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
RUDEK Szymon
1998-02-23
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
RUDNICKI Marcin
1992-10-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
RYBUS Patryk
1997-06-27
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
SABAT Piotr
1993-02-13
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
SACHA Filip
1996-06-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
SADLAK Michał
1992-03-13
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
SAFULAK Kamil
1998-07-21
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
SAJDAK Grzegorz
1997-08-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
SALAMONOWICZ Wiktor
1999-06-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
SAŁACH Michał
1996-11-05
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
SAMBORSKI Mikołaj
1993-05-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
SAMEK Szymon
1995-08-08
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
SANOWSKI Piotr
1995-07-08
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
SAPEK Szymon
1997-07-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
SARNECKI Paweł
1994-07-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
SARNECKI Rafał
1994-01-01
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
SAWCZYŃSKI Piotr
1994-01-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
SĄCZAWA Jakub
1993-08-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
SCHAB Dominik
1997-01-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
SEMEGIN Bartosz
1994-01-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
SEREMAK Kamil
2001-07-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
SHULEPA Valenty
1998-05-03
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
SIBOROWSKI Jakub
2002-10-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
SIEMIENKIEWICZ Mateusz
1991-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
SIEPRAWSKI Jakub
1996-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
SIEWIELEC Łukasz
1994-12-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
SIKORSKI Tomasz
1984-04-23
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
SIWAK Grzegorz
1996-02-17
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
SKORCZ Marcin
1991-11-25
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
SKOWROŃSKI Tomasz
1998-10-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
SKRZYPIŃSKI Maciej
1991-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
SŁABOŃSKI Łukasz
1998-11-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
SŁAPCZYŃSKI Karol
1989-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
SŁAPIŃSKI Piotr
1997-01-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
SMOLAK Paweł
1998-03-12
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
SMYCZEK Ernest
1996-06-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
SOBIERAJ Dawid
1995-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
SOBIESZEK Stanisław
1995-11-30
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
SOBOLAK Adrian
1996-08-16
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
SOBORA Łukasz
1978-11-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
SOBOTA Marcin
1995-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
SOBULSKI Kamil
1996-01-03
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
SOKOŁOWSKI Władysław
2001-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
SOKÓŁ Marcin
2000-03-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
SOKULSKI Jakub
1992-05-13
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
SOŚNICKI Przemysław
1998-08-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
STACHÓW Krzysztof
1993-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
STAFIEJ Piotr
1999-01-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
STAŃCZUK Łukasz
1989-11-08
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
STAŃCZYK Kamil
1992-01-01
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
STARZAK Marcin
1985-10-20
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
STASIEWICZ Tomasz
1994-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
STAWIARZ Dariusz
1993-02-28
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
STECKA Szymon
1994-06-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
STEFANOWICZ Kamil
1998-12-04
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
STERZEL Bartłomiej
1994-04-03
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
STOJEK Jakub
1994-01-14
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
STROMSKI Jarosław
1995-01-01
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
STRZAŁKOWSKI Adrian
1990-03-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
STYŁA Aleksander
1991-12-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
SUPROŃ Paweł
1996-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
SUSZCZYK Paweł
1991-04-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
SWOBODA Grzegorz
1995-08-03
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
SWOBODA Patryk
2000-06-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
SYCHTA Maciej
1997-11-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
SYGUŁA Konrad
1995-07-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
SYNOWIEC Wiktor
2001-05-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
SYPNIEWSKI Maksym
1991-12-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
SYSAK Tomasz
1983-08-13
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
SYZDEK Mariusz
1989-10-29
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
SZATANIK Mateusz
1994-03-01
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
SZCZYRZYCA Marcin
2003-02-18
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
SZESTAŁO Piotr
1991-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
SZEWERA Daniel
2000-10-30
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
SZKOPAŃSKI Jakub
1996-09-22
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
SZKÓŁKA Damian
1992-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
SZMAJA Przemysław
1992-10-29
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
SZTANDERSKI Kamil
1998-07-23
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
SZUBER Paweł
1996-06-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
SZULIŃSKI Dawid
2003-09-14
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
SZUMNY Michał
1999-03-27
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
SZYBOL Krzysztof
1998-07-25
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
SZYMAJDA Marcin
1993-09-27
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
SZYMAŃSKI Marcin
1995-04-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
SZYMAŃSKI Mateusz
1998-01-08
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
SZYMOSZEK Krzysztof
1994-03-01
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
ŚLEBODA Piotr
1987-01-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
ŚLIMAK Marek
1992-01-01
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
ŚMIETANA Paweł
1998-04-29
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
ŚNIEĆ Paweł
1989-04-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
ŚWIDER Dawid
1994-10-29
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
ŚWIDERSKI Adrian
1986-09-27
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
ŚWIERCZEK Olaf
2004-10-01
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
ŚWIERCZYNA Bartosz
1998-02-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
ŚWIERZ Kacper
2003-01-31
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
ŚWIST Jakub
1999-12-06
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
TABORSKI Dawid
1993-02-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
TARASEK Filip
1998-01-26
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
TARCZOŃ Damian
1996-02-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
TARNAWA Mikołaj
1994-04-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
THEINER Wojciech
1986-06-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
TOKARCZYK Wojciech
1998-05-05
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
TOMASIAK Kacper
2003-01-05
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
TOMASIAK Krzysztof
1990-04-03
UKS Junior Kamesznica
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
TOPOLIŃSKI Kamil
1991-05-06
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
TRZCIŃSKI Tomasz
1994-01-13
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
TURKIEWICZ Karol
1998-03-19
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
TWARDOWSKI Adrian
1990-04-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
TYKA Szymon
1998-08-08
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
TYMA Kamil
1991-03-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
UNGAR Grzegorz
1998-09-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
URBAN Tomasz
1993-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
VARANOVICH Pavel
1994-10-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
WADELSKI Józef
1997-07-12
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
WAJDZIK Kamil
2002-04-08
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
WALC Natan
1999-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
WALCZAK Patryk
1998-05-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
WALESZCZYK Mikołaj
2005-07-31
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
WALICZEK Szymon
2000-09-04
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
WALUŚ Łukasz
1992-09-03
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
WANDZEL Mateusz
1999-03-22
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
WANDZEL Szymon
1997-01-22
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
WARMIŃSKI Mateusz
2004-11-05
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
WARMUZ Paweł
1995-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
WATOŁA Maciej
1991-02-19
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
WERSTLER Stanisław
1993-04-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
WIATER Norbert
2006-12-31
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
WIĄCEK Mateusz
1994-09-11
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
WIDUCH Piotr
2002-02-21
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
WIDYŃSKI Kamil
1995-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
WIECZOREK Grzegorz
2000-06-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
WIECZOREK Jan
2004-04-17
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
WIECZOREK Kacper
2001-12-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
WIERZBICKI Bartłomiej
1994-08-25
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
WIESIOŁEK Paweł
1991-08-13
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
WILCZYŃSKI Kamil
2002-09-20
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
WIŚNIEWSKI Filip
1997-01-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
WIŚNIEWSKI Kamil
1991-08-14
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
WITCZAK Konrad
2001-02-27
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
WITKOWSKI Piotr
1996-10-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
WODZYŃSKI Marcin
1995-02-04
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
WOJCIECHOWSKI Maciej
1999-05-18
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
WOJCIECHOWSKI Szymon
1992-01-31
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
WOJCIUCH Arkadiusz
1997-08-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
WOJDYŁA Karol
1992-09-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
WOJEWODA Bartosz
2001-11-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
WOLANT Wojciech
2003-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
WOLSKI Robert
1982-12-08
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
WOSZCZYK Damian
2001-04-12
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
WOSZCZYNA Witold
1997-04-26
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
WOZIWODZKI Jakub
2004-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
WÓJCIAK Bartosz
1992-08-17
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
WÓJCIK Bartosz
1997-12-28
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
WÓJCIK Dawid
2004-01-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
WÓJCIK Filip
1997-07-20
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
WRONISZEWSKI Kamil
1997-02-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
WRÓBEL Łukasz
1992-04-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
WRÓBEL Marcin
1999-03-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
WRÓBEL Mariusz
1999-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
WRÓBEL Mateusz
2000-09-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
WRÓBLEWSKI Kamil
1992-04-27
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
WRÓBLEWSKI Maksymilian
2000-03-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
WYCZESANY Marek
1997-05-05
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
WYCZYŃSKI Krzysztof
1993-04-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
WYPŁOSZ Tymoteusz
1998-08-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
ZAJĘCKI Patryk
1996-01-01
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
ZAMOJSKI Kacper
2003-04-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
ZAMOLSKI Michał
1994-01-01
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
ZAPERTY Jacek
1997-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
ZARĘBA Krystian
1992-03-07
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
ZATORSKI Mikołaj
1999-07-13
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
ZAWADA Kamil
1988-01-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
ZAWADA Karol
1993-01-08
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
ZAWADKA Mateusz
1991-04-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
ZAWIŁA Łukasz
1983-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
ZEGAN Oliwier
2003-05-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
ZGAJEWSKI Bartosz
1995-06-24
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
ZGRZEBNICKI Jakub
1996-02-26
LUKS Zabrzeg
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
ZIAJA Piotr
1995-07-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
ZIARKOWSKI Mateusz
1998-01-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
ZIĘBA Szymon
1996-09-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
ZŁYDASZYK Jakub
1998-06-15
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
ZYCH Jakub
2000-12-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
ZYGMUNT Kamil
1986-09-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
ŻABIŃSKI Alan
1997-05-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
ŻACZEK Daniel
1997-11-08
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
ŻAK Patryk
2001-07-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik