CZYKIER Damian
1992-08-10
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
3 ANDRUKIEWICZ Andrzej 1991-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
5 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BARSKI Norbert 1994-08-03 RKS Łódź LDZ
7 BARTKOWIAK Dariusz 1993-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
8 BARTKOWIAK Radosław 1991-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
10 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
12 BERLIŃSKI Daniel 1994-11-30 UKS Skoczek Władysławów WLP
13 BIEGAJŁO Mateusz 1991-02-26 KS Agros Zamość LBE
14 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
16 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 BORKOWSKI Karol 1995-08-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
18 BOROWIK Rafał 1992-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
20 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 BURACZYŃSKI Kamil 1986-04-23 MKS Juvenia Białystok POD
22 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
23 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 CHMIELIŃSKI Mateusz 1992-01-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
26 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
27 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
29 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
30 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
31 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
32 CIESIELSKI Kacper 1991-07-17 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
33 CIESIELSKI Karol 1995-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 UKS Achilles Leszno WLP
35 CIURZYŃSKI Krzysztof 1997-01-07 OKS Skra Warszawa MAZ
36 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
37 CZARNECKI Jakub 1993-03-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 DAJCZ Damian 1992-01-15 AZS Łódź LDZ
39 DAMASIEWICZ Aleksander 1993-11-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 DIAK Mateusz 1991-03-21 SKLA Słupsk POM
42 DONCZEW Konrad 1992-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
43 DROZDOWSKI Filip 1993-04-28 MKL Toruń KPO
44 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
45 DUSZCZYK Jakub 1995-02-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
46 DZIKOWSKI Paweł 1989-05-12 AZS UMCS Lublin LBE
47 FLORYSZCZYK Bartosz 1995-04-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
48 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 FRANKO Patryk 1995-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
50 FRĄCZEK Kamil 1994-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
52 GĄSIEWICZ Szymon 1996-08-31 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
53 GIZA Maciej 1986-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
54 GIŻYŃSKI Jakub 1990-07-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
55 GNAT Krystian 1991-04-18 LKS Stal Mielec PDK
56 GÓRALCZYK Daniel 1988-12-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 GRABARCZYK Kacper 1994-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
58 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
59 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
60 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
61 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
62 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
63 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
64 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
65 HANNOUSH Dany 1996-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
67 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
68 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
69 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
70 HULISZ Michał 1993-10-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 HULISZ Szymon 1991-10-28 MKL Toruń KPO
72 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 JABŁOŃSKI Wojciech 1991-06-30 KS Podlasie Białystok POD
74 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
75 JAKIMIUK Daniel 1993-01-01 KS Podlasie Białystok POD
76 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
77 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
78 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
79 JASIŃSKI Patryk 1991-04-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
80 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
81 JUCHNICKI Rafał 1991-05-06 UKS 19 Bojary Białystok POD
82 JUNIEC Denis 1994-08-19 MKS Kresy Kamieńczyk MAZ
83 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
84 JURKOWSKI Wojciech 1987-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
85 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
86 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
87 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
88 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
89 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
90 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 KARKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
92 KARPUSIEWICZ Jacek 1995-07-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
93 KĘDZIERSKI Łukasz 1990-05-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
94 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 KLICH Bartłomiej 1992-01-13 LKS Stal Mielec PDK
96 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
97 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
98 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
99 KONOFAŁ Jakub 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
100 KORNELLI Kacper 1992-07-04 UKS Starówka Radom MAZ
101 KORZENIECKI Michał 1991-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
102 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
103 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
104 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
105 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
106 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
107 KOWALCZYK Krystian 1992-02-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
108 KOWALCZYK Michał 1994-12-05 UKS Kusy Warszawa MAZ
109 KOZIOŁ Przemysław 1993-01-27 ULKS Lipinki MLP
110 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
111 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
112 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
113 KRZEMIŃSKI Robert 1986-06-09 AZS-AWF Gorzów LBU
114 KRZESZEWSKI Rafał 1990-04-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
115 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
116 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
117 KUCHARSKI Michał 1992-03-30 AZS Łódź LDZ
118 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
119 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
120 KULIGOWSKI Michał 1995-05-27 KS Podlasie Białystok POD
121 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
122 KWIATKOWSKI Kamil 1997-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
123 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
124 LASZKIEWICZ Tomasz 1993-05-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
126 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
127 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
128 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
129 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
130 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
131 MAKOWSKI Mateusz 1993-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 MALAK Paweł 1990-01-27 MKL Szczecin ZPO
133 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
134 MALINOWSKI Sylwester 1991-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
136 MATEJA Kamil 1993-07-09 SL Olimpia Poznań WLP
137 MATUSZAK Robert 1984-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
138 MAZANEK Andrzej 1995-07-17 UKS Kusy Warszawa MAZ
139 MAZOWIECKI Paweł 1989-08-03 AZS UMCS Lublin LBE
140 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
141 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
142 MICHALAK Kamil 1994-06-23 UKS Kusy Warszawa MAZ
143 MILIAN Marcin 1995-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
144 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
146 MOCZYDŁOWSKI Paweł 1994-12-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
147 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
148 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
149 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
150 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
151 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
152 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
153 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 OLSZEWSKI Tomasz 1995-01-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
156 ORYSZKO Dominik 1998-01-12 AZS UMCS Lublin LBE
157 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
158 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
159 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
161 PALUCH Mariusz 1997-11-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
162 PAWŁOWSKI Adam 1992-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
163 PAZDERSKI Marcin 1990-04-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
164 PETELEWICZ Karol 1991-06-15 UKS Trójka Sandomierz SWK
165 PISZCZEK Krzysztof 1992-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
166 POCHYLSKI Piotr 1998-10-19 RLTL ZTE Radom MAZ
167 POGONOWSKI Maciej 1987-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
168 PÓŁTORZYCKI Sebastian 1991-01-01 niest. Białystok POD
169 PRZYBYŁ Marcin 1989-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
170 PRZYBYŁA Adrian 1995-05-06 WKS Flota Gdynia POM
171 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 ROGÓŻ Michał 1995-09-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
173 ROMEK Paweł 1992-04-07 RKS Skra Warszawa MAZ
174 ROSZKO Jacek 1987-11-08 KS Podlasie Białystok POD
175 RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 KS Gwardia Piła WLP
176 RUTKOWSKI Łukasz 1992-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
177 RZEWNICKI Szymon 1993-06-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
178 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
179 SALMONOWICZ Wojciech 1993-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
180 SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
181 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
182 SAWICKI Bogdan 1991-09-23 KS Podlasie Białystok POD
183 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
185 SIENKIEWICZ Karol 1986-03-30 KS Podlasie Białystok POD
186 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
187 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 SKUBINA Paweł 1992-12-09 KS Podlasie Białystok POD
189 SŁOMCZYŃSKI Damian 1992-02-22 RKS Łódź LDZ
190 SŁOWIK Maciej 1997-02-06 UKS Otrębusy MAZ
191 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
192 SOBOL Maciej 1990-10-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 SOKÓŁ Mateusz 1991-05-15 LKS Stal Mielec PDK
194 SOŁTYS Patryk 1991-01-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
195 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
196 STRUS Piotr 1991-03-05 niest. Łódź LDZ
197 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
198 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
199 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
200 SZADE Michał 1990-05-17 SL Olimpia Poznań WLP
201 SZCZĘŚNIAK Artur 1991-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
202 SZPACZYŃSKI Łukasz 1993-01-06 AZS-PWSZ Gorzów LBU
203 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
204 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
205 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
206 TARNOWSKI Piotr 1989-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
207 TKACZYŃSKI Michał 1990-12-21 WAT Warszawa MAZ
208 TOCZYSKI Krzysztof 1993-09-25 KS Podlasie Białystok POD
209 TOCZYSKI Łukasz 1992-04-04 LUKS Błyskawica Czartajew POD
210 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
211 URBANOWICZ Tomasz 1991-03-31 KS Podlasie Białystok POD
212 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
213 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
214 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
215 WIERZBICKI Rafał 1992-01-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
216 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
217 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
218 WIESZCZEK Wojciech 1998-04-29 LKS Polkowice DOL
219 WILGOCKI Jacek 1993-08-30 KS Podlasie Białystok POD
220 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
221 WISZNIEWSKI Rafał 1992-09-26 RLTL ZTE Radom MAZ
222 WIŚLICKI Maciej 1996-11-20 AZS Łódź LDZ
223 WIŚNIEWSKI Aleksander 1992-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
224 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
225 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
226 WOJCIECHOWSKI Adrian 1998-01-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
227 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
228 WOJTACH Łukasz 1992-08-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
229 WOJTKOWSKI Maciej 1988-02-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
230 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
231 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
232 WORONKO Robert 1992-01-01 UKS Technik Augustów POD
233 WRONA Łukasz 1986-02-15 WAT Warszawa MAZ
234 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
235 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
236 ZAJKOWSKI Łukasz 1992-07-06 KS Podlasie Białystok POD
237 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
238 ZALEWSKI Mateusz 1993-12-25 UKS Czwórka Białystok POD
239 ZALWERT Maciej 1991-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
240 ZAPERTY Jacek 1997-02-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
241 ZAREMBA Adam 1993-11-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
242 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
243 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
244 ZIELIŃSKI Radosław 1995-10-20 RKS Skra Warszawa MAZ
245 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
246 ZYCHOWSKI Mateusz 1993-03-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
247 ŻEBROWSKI Damian 1992-01-01 niest. Białystok POD
248 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL ZTE Radom MAZ
249 ŻUKIEWICZ Maciej 1991-03-03 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.95810890197754sekund