DĘBSKA Paulina
1985-09-27
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIJOK Agata
1990-09-26
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BLOCH Joanna
1991-07-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BLOCH Wiktoria Anna
1998-04-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORKOWSKA Izabela
1989-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BUDZISZEWSKA Aleksandra
1993-07-01
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUNIKOWSKA Karmen
1988-03-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CELEJ Natalia
1999-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CERBIŃSKA Katarzyna
1993-08-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHOJNACKA Karolina
1986-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CUDNA Katarzyna
1988-04-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CYGANEK Martyna
1992-04-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZEKANOWSKA Kamila
1985-02-21
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZOK Maria
1984-08-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ĆWIERTNIA Malwina
1985-07-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FRĄCKOWIAK Olga
1990-02-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FREJLICH Małgorzata
1987-01-07
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GAŁWA Ewa
1994-11-27
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GĘBSKA Ewa
1981-06-12
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GLAZA Honorata
1988-01-01
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GŁOWACKA Urszula
1987-01-01
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRABOWSKA Sonia
1988-12-15
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GROŻYŃSKA Agata
2000-06-16
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZELECKA Sonia
1988-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
HANDZLIK Dagmara
1986-02-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HANDZLIK Paulina
1987-11-28
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HERKA Katarzyna
1993-06-08
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HNIDA Paulina
1995-01-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HUCULAK Anna
1984-07-31
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HUDZIK Adrianna
1995-03-20
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JANICKA Magdalena
1990-06-20
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JASIŃSKA Edyta
1990-03-02
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JAWIEŃ Dagmara
1985-11-24
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KACZMAREK Anna
1985-04-04
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KALINICZENKO Anastasiya
1994-03-18
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KALINOWSKA Oliwia
1985-11-11
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KALWODA Kaja
1982-04-06
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KARCZMARCZYK Justyna
1999-05-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KARCZMARCZYK Martyna
1999-05-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KASPRZAK Róża
1982-04-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KASZUBA Agnieszka
1998-08-31
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KIELISZEK Natalia
1993-03-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KLIMASZEWSKA Małgorzata
1986-11-11
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KŁAPTOCZ Magdalena
1986-12-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOLASA Agnieszka
1992-05-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOŁEK Estera
1986-07-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOSMALA Agata
1987-10-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOWALCZYK Anna
1982-04-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KOZAK Karina
1997-08-11
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRAWCZYK Patrycja
1979-06-14
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRUPIŃSKA Natalia
1992-10-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KRZANIK Edyta
1990-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KRZYŻANOWSKA Karolina
1989-02-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUC Patrycja
1991-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KUCHTA Emilia
1994-02-17
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KULIGOWSKA Sylwia
1998-12-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KUSY Emilia
1998-12-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LACKOWSKA Anna
1997-07-29
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LEHMANN Małgorzata
1985-04-03
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
LEWANDOWSKA Paulina
1998-06-06
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
LIPIŃSKA Milena
1999-03-05
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MADZIA Karolina
1993-03-27
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MARCINIAK Anna
1992-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MICHALSKA Joanna
1989-08-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MIKIELEWICZ Anna
1997-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MIKOŁAJCZAK Karolina
1994-05-10
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MIKOŁAJCZYK Olga
1988-08-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MOLEK Magdalena
1990-06-03
MKS Ustroń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MOSKAŁA Patrycja
1988-09-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MUSIAŁ Aneta
1985-12-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NAWROCKA Agnieszka
1989-03-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
NOWAK Anna
1998-02-25
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
NYCZ Patrycja
1993-05-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
OLEJNIK Wiktoria
1994-05-31
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
OLKO-MASSEY Anna
1984-02-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ORNOCH Agata
1990-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PIĄTKOWSKA Agnieszka
1985-12-18
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PISKORZ Justyna
1986-01-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PIWOWARSKA Joanna
1983-11-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PLEWA Marta
1983-12-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PODEMSKA Monika
1987-01-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PRZYBYŁA Kamila
1996-05-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PSTRONGOWSKA Justyna
1995-01-15
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PYREK Monika
1980-08-11
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PYZIK Marta
1996-09-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RADZIK Natalia
1987-01-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
RADZIKOWSKA Agata
1984-10-05
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RAFALSKA Martyna
1990-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
RATAJCZAK Justyna
1985-06-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
REKOWSKA Sandra
1996-06-08
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
RESZKA Małgorzata
1989-08-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ROBAK Eliza
1998-11-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ROBAKOWSKA Magdalena
1990-01-01
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ROGOWSKA Anna
1981-05-21
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ROSIŃSKA Dominika
1988-02-11
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RUPALA Barbara
1984-04-05
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SAS-ŚWISTELNICKA Julia
1994-02-11
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SŁAWIŃSKA Sonia
1995-09-27
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SOWA Katarzyna
1985-11-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SPYCHALSKA Katarzyna
1984-08-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
STAROSZCZYK Magdalena
1997-04-05
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
STASIAK Aleksandra
1992-05-29
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
STELMACH Joanna
1988-01-07
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SZNYR Agata
1988-01-31
UKS Olimp Mazańcowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŚMIETANKA Justyna
1994-09-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
TONDRYK Wioletta
1986-12-08
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
TOPCZYŃSKA Natalia
1988-07-05
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
TRACZYK Anna
1996-10-18
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
TUZ Linda
1996-10-22
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WALCZYŃSKA Aleksandra
1989-01-01
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WARAWĄSOWSKA Paula
1991-08-11
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WAWAK Marcelina
1989-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
WEJMAN Karolina
2001-08-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WIELGUS Anna
1981-10-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WIERNIUK Kamila
1981-01-09
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WIERZBICKA Katarzyna
1984-04-30
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WIŚNIK Aleksandra
1992-05-07
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WOJEWÓDZKA Wiktoria
1997-12-22
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WOŹNIAK Anna
1997-06-16
UKS SMS Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WRONA Agnieszka
1982-05-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ZALAS Sandra
1993-07-14
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ZALEWSKA Emilia
1985-02-03
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ZAPADKA Karolina
1998-07-19
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ZAPRZALSKA Paulina
1996-06-18
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ZIÓŁKOWSKA Patrycja
1988-03-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda
1998-08-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik