MISIEWICZ Michał
1995-12-31
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A E
1994-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
A O
1994-01-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
A O
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ABYSZKIN Michał
1999-11-20
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ACHTEL Mariusz
1996-05-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ADAMCZAK Kacper
2003-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ADAMSKI Daniel
1999-07-23
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ADAMSKI Kacper
1995-12-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
AID Patryk
1991-04-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
AMBROZIAK Marcin
1985-05-15
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ANDAŁA Robert
1996-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ANDRYSIAK Adam
1993-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
ANDRYSZCZYK Krystian
2002-10-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
ANDRZEWSKI Kamil
1995-10-27
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
ANDZIAK Stanisław
2004-12-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
ANGEL Patryk
1999-02-04
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ANTONOWICZ Jan
2005-05-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ARENDT Kacper
2002-04-17
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
ASTRACHANCEW Konrad
2005-07-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
AUGUSTYNIAK Mateusz
1994-08-02
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BABIK Filip
1996-11-02
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BACHLEDA Łukasz
1998-03-20
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BACZEWSKI Mateusz
1995-02-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BAĆMAGA Dominik
1994-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BAJ Dariusz
1995-12-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BAK Mateusz
1994-02-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BANACKI Marcin
1994-08-19
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BANASZAK Kacper
2003-02-25
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BANASZCZYK Szymon
1995-01-04
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BANASZKIEWICZ Jakub
1996-02-22
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BANASZKIEWICZ Maciej
1996-08-07
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BANULEWICZIUS Witalijus
1991-07-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BARAN Mateusz
1993-06-14
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BARAŃSKI Maciej
1996-06-16
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BARTOSZ Dawid
1996-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BARTOŚ Krzysztof
2003-12-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BASIŃSKI Łukasz
1992-04-05
LUKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BEDNAREK Radosław
1997-02-16
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
BEKIER Piotr
1995-08-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
BELGRAU Szymon
1994-12-16
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
BENDYK Marcin
2004-09-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
BERNARDELLI Michał
1980-03-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
BESTER Bartosz
2000-01-01
OSIR Gołdap
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
BĘBENEK Kamil
1989-04-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
BIAŁEK Przemysław
1995-01-10
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
BIAŁOWĄS Błażej
1995-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
BIAŁY Michał
1991-08-22
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
BIEGALESKI Adrian
1998-04-27
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
BIELAWIEC Maciej
1994-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
BIELAWSKI Kamil
1998-02-01
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
BIELAWSKI Maciej
1996-11-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
BIELECKI Mateusz
1997-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
BIELENDA Damian
1996-06-10
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
BIELIŃSKI Marcin
1993-06-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
BIELSKI Maciej
1999-04-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
BIEŃKOWSKI Wiktor
1997-09-24
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
BIJAK Patryk
1996-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
BIMKIEWICZ Jarosław
1993-04-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
BIRBACH Rafał
1992-02-25
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
BISKUP Marcin
1999-12-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
BŁASZCZAK Rafał
1995-07-09
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
BŁASZCZYK Kamil
2003-02-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
BŁASZCZYK Patryk
1996-10-22
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
BONDARCHUK Oleh
1996-07-01
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
BORKOWSKI Krzysztof
1997-01-01
UKS G-8 Bielany
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
BOROŃ Dariusz
1992-11-25
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
BOROWSKI Dawid
1999-07-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
BOROWSKI Miłosz
1994-01-22
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
BORYŁO Mateusz
1995-04-02
GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
BRACISZEWSKI Szymon
1992-07-14
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
BRAUN Wojciech
1995-02-06
LLKS Smętowo Graniczne
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
BRODZIK Kamil
2000-08-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
BRUDZYŃSKI Daniel
1994-08-16
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
BRYLIŃSKI Patryk
1996-01-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
BRZEZIŃSKI Błażej
1987-07-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
BRZOZOWSKI Michał
1995-09-07
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
BUCZEK Paweł
1992-03-26
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
BUCZEK Sylwester
1993-04-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
BUDZIŃSKI Maciej
2000-06-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
BUGNACKI Kamil
1997-12-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
BUJAŁA Michał
1987-11-03
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
BUKOWSKI Paweł
2004-07-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
BURCZYK Robert
1994-04-06
LKS Zorza Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
BURDZIŃSKI Patryk
2001-09-20
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
BURKOWSKI Kacper
2001-03-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
BURZYŃSKI Cezary
1996-01-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
BYCZKOWSKI Mateusz
1995-11-16
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
BYTNIEWSKI Szymon
1991-03-06
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
CELAK Mateusz
1996-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
CELIŃSKI Krzysztof
1995-03-31
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
CELIŃSKI Robert
1973-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
CENTKA Jakub
1998-10-21
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
CENTKOWSKI Łukasz
2003-05-26
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
CHABIERA Patryk
1999-01-19
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
CHANCKOWSKI Robert
1993-07-28
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
CHATYS Przemysław
1990-05-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
CHMIELIŃSKI Mateusz
1995-05-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
CHOMEJ Dawid
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
CHROBOT Daniel
1997-03-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
CHROSTEK Andrzej
1995-01-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
CHUCHAŁA Daniel
1983-03-09
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
CHYLEWSKI Damian
1994-05-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
CHYLIŃSKI Alek
2001-09-22
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
CIARKOWSKI Michał
1994-01-02
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
CIECIERSKI Damian
1994-02-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
CIŻYŃSKI Błażej
2000-04-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
COPIK Bartłomiej
1995-09-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
CYBULSKI Grzegorz
1993-03-18
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
CYDEJKO Szymon
2003-12-30
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
CYRANKOWSKI Dominik
2003-04-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
CZAJA Dominik
1994-08-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
CZAPLA Krystian
1995-01-16
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
CZERNIEWSKI Marcin
1990-12-27
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
CZUBKOWSKI Damian
1996-03-30
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
CZYŻ Michał
1991-12-30
MLKS Sparta Złotów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ĆWIKLIŃSKI Adrian
2004-07-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
DĄBROWSKI Aleksander
2000-11-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
DĄBROWSKI Michał
1999-10-06
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
DĄBROWSKI Przemysław
1989-02-25
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
DEMBY Łukasz
1997-12-13
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
DERDOWSKI Michał
1993-01-25
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
DEREWECKI Mateusz
1995-03-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
DĘBSKI Mateusz
1998-01-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
DĘBSKI Szymon
1995-11-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
DŁUGOSZ Jacek
1982-03-02
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
DŁUGOZIMA Wojciech
1994-03-21
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
DOBKOWSKI Marcin
2001-10-17
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
DOBROWOLSKI Alan
1996-07-14
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
DOBROWOLSKI Emil
1986-11-02
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
DOMAGAŁA Patryk
1997-04-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
DOROŻYŃSKI Szymon
1992-03-06
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
DRAGAN Aleksander
1990-08-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
DRĄG Mateusz
1997-01-07
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
DROBNIK Piotr
1993-06-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
DUBIAK Mateusz
1993-03-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
DUCH Jakub
2001-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
DUCH Mikołaj
2001-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
DZIADCZYK Antoni
2004-04-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
DZIECIĄTKOWSKI Filip
2004-08-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
DZIEDZIC Marcin
1997-01-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
DZIK Szymon
2000-12-01
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
DZIOBA Mateusz
1995-02-18
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
DZIUBA Filip
2001-09-23
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
EBEL Grzegorz
1997-11-28
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
EWERTOWSKI Damian
1996-05-15
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
FABISIAK Mateusz
1996-04-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
FALKOWSKI Adam
1994-01-21
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
FALKOWSKI Bartłomiej
1989-12-19
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
FALKOWSKI Jakub
1994-02-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
FEBERT Jacek
2004-09-23
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
FERENC Maciej
1998-07-28
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
FIDURSKI Mariusz
1995-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
FIGAT Marcin
1993-09-20
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
FLOREK Fabian
1985-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
FONAŁ Filip
1995-01-24
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
FRELIK Karol
1992-06-09
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
FRYDRYCHOWSKI Piotr
1994-01-28
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
GABRYCHOWICZ Jakub
1995-12-01
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
GADOMSKI Paweł
2002-07-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
GALICIA PEREZ Luis
1995-07-09
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
GAŁASIEWICZ Jakub
1995-02-07
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
GAŁKOWSKI Damian
1994-12-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
GANCAREK Jakub
1996-08-06
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
GARSKI Dawid
1995-08-04
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
GĄCIK Mateusz
1993-08-11
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
GERWEL Marek
1988-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
GIL Michał
1997-01-29
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
GILETA Tomasz
1988-11-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
GIMINSKI Bartłomiej
1995-10-11
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
GIŻYŃSKI Mariusz
1981-06-26
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
GLISZCZYŃSKI Mateusz
1996-06-12
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
GŁOGOWSKI Adam
1993-09-02
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
GŁOWALA Robert
1992-10-29
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
GOCEJNA Mateusz
1995-03-21
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
GODLEWSKI Damian
1994-08-11
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
GODLEWSKI Wiesław
1995-01-01
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
GOŁASZEWSKI Łukasz
1991-02-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
GOŁĄB Łukasz
1996-02-27
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
GOŁĘBIOWSKI Mateusz
1995-01-09
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
GOŁYŚ Dawid
1995-05-03
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
GONERA Dominik
1997-06-09
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
GONTARCZYK Rafał
1989-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
GORZELAŃCZYK Jakub
1991-01-23
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
GORZELAŃCZYK Paweł
1996-03-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
GOS Kacper
2001-01-29
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
GOS Mateusz
2002-06-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
GOSIEWSKI Krzysztof
1988-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
GOSK Dominik
1992-11-09
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
GOSS Michał
1999-09-23
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
GÓRALSKI Maciej
1994-05-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
GÓRCZYŃSKI Bartosz
2004-03-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
GÓRECKI Kuba
2005-07-14
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
GÓRECKI Sławomir
1994-11-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
GÓRKIEWICZ Michał
1993-10-17
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
GRABOWSKI Mateusz
1997-05-06
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
GRAD Filip
2001-02-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
GRALIŃSKI Maciej
1994-01-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
GROBELNY Adam
2000-05-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
GROCHMAL Paweł
1977-03-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
GROCHOWSKI Bartłomiej
2000-11-03
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
GRODZKI Dawid
1996-02-21
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
GRODZKI Przemysław
1996-01-24
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
GROMEK Radosław
1983-11-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
GROTH Patryk
2000-01-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
GRUBALSKI Adrian
1995-07-27
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
GRUDZIECKI Radosław
1997-01-11
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
GRYCKO Tomasz
1992-09-16
UKS Bliza Władysławowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
GRZANKA Mateusz
1986-07-02
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
GRZEGRZÓŁKA Szymon
2001-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
GRZYWIŃSKI Wojciech
1994-09-16
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
GUŁAJ Artur
1977-04-19
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
GUMIŃSKI Krystian
1994-12-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
GUMKOWSKI Szymon
1999-07-28
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
GUSTAW Szymon
2000-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
HADER Rafał
1995-03-10
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
HAJOK Adrian
1995-01-11
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
HALCZAK Szymon
1994-06-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
HANKIEWICZ Kamil
1995-01-01
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
HELON Radosław
1994-06-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
HENNING Adrian
1995-02-03
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
HERNIK Kajetan
2004-02-18
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
HUL Adam
1997-06-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
HWEDORUK Maciej
1996-09-22
MOS Zatoka Braniewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
ILCZUK Mikołaj
1996-10-30
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
ILIEV Michał
2000-08-03
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
ILSKI Piotr
1995-12-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
IWANICZ Rafał
1996-06-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
JABŁOŃSKI Bolesław
1993-03-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
JACHYM Tomasz
1993-09-02
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
JACIUK Sylwester
1993-05-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
JACKIEWICZ Mateusz
1997-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
JAGIELSKI Oskar
1997-12-05
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
JAGŁA Dawid
1990-12-09
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
JAGUSIAK Maciej
1981-12-15
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
JAJSZCZAK Maciej
1995-01-11
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
JAKUSZEWSKI Konrad
1996-06-07
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
JAMIŃSKI Adam
1990-02-16
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
JANKOWSKI Mikołaj
1996-08-14
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
JANKOWSKI Radosław
1998-10-13
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
JANOWSKI Filip
1991-06-03
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
JANTA Dawid
2003-11-22
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
JANUSZ Tomasz
1993-08-07
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
JANUSZEWSKI Sebastian
1993-11-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
JAŃCZAK Patryk
2000-03-19
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
JARANOWSKI Andrzej
1993-09-02
GKS Fabianki
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
JARCZOK Bartosz
1999-02-26
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
JAREK Mateusz
1995-01-11
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
JAROSZ Wojciech
1989-02-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
JASICA Mateusz
2001-10-20
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
JASTRZĘBSKI Kamil
1992-08-26
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
JASZCZUK Michał
1990-01-13
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
JAŚNIEWSKI Michał
1997-09-09
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
JAŚTAL Piotr
1994-01-03
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
JATCZAK Łukasz
2000-03-11
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
JAUMIEŃ Łukasz
1992-10-12
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
JAWOROWSKI Rafał
1993-07-29
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
JAWORSKI Michał
1995-10-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
JEDNACHOWSKI Krzysztof
1989-06-11
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
JEFIMCZYK Norbert
1999-01-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
JENDRYCH Marek
1984-01-06
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
JOST Zbigniew
1996-03-14
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
JÓŹWIAK Dawid
1996-01-08
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
JUCHNER Mateusz
1998-04-16
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
JUDEK Adrian
1998-02-07
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
KACPRZAK Michał
1999-04-25
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
KACZAN Grzegorz
1993-02-13
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
KACZMAREK Damian
1997-03-15
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
KACZMAREK Mateusz
1996-03-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
KACZMARSKI Mateusz
1994-12-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
KACZOR Jan
2002-01-02
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
KACZOR Mateusz
1997-03-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
KAJDAS Adam
1999-05-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
KAJETANEK Paweł
1994-06-30
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
KAKOJEJKO Dawid
1993-04-27
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
KALINOWSKI Grzegorz
1990-09-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
KAŁUSKI Karol
1995-04-21
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
KAMIŃSKI Filip
1997-04-04
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
KAMIŃSKI Kamil
1996-03-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
KAMIŃSKI Michał
1995-03-13
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
KAMIŃSKI Piotr
1992-03-24
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
KAMPA Rafał
1991-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
KANIGOWSKI Michał
1990-09-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
KAPUŚCIŃSKI Jakub
1995-07-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
KARASIEWICZ Szymon
1998-11-24
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
KARASIEWICZ Wojciech
1992-07-01
UKS Impuls Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
KARBOWIAK Kamil
1995-05-02
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
KARBOWSKI Michał
1998-06-02
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
KARDAS Arkadiusz
1989-03-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
KARNICKI Adam
1995-09-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
KARTOWSKI Krzysztof
1995-01-30
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
KARWIŃSKI Michał
1996-06-13
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
KARWOWSKI Wojciech
1993-02-15
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
KASPEREK Patryk
1994-08-25
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
KASPROWICZ Adam
2001-01-08
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
KASS Karol
1994-06-24
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
KASZEWSKI Zbigniew
1992-01-31
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
KAWECZYŃSKI Krzysztof
1981-09-13
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
KĄS Kajetan
1993-03-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
KEMPA Maciej
2001-10-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
KENSIK Łukasz
1994-08-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
KERN Artur
1980-07-12
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
KĘDZIERSKI Marcin
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
KĘDZIORSKI Krystian
1995-07-19
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
KIELISZEK Piotr
2000-11-20
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
KIENDZIERSKI Maciej
1993-01-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
KILIAN Piotr
2005-11-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
KINASZ Jerzy
1994-01-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
KISIEL Tomasz
1994-12-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
KLATKA Łukasz
1999-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
KLAWIKOWSKI Damian
1996-02-21
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
KLECZEWSKI Piotr
2005-01-18
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
KLEIN Oskar
2000-05-31
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
KLEPACZ Krystian
1994-01-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
KLESZCZYŃSKI Konrad
1991-01-01
ZSM-E Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
KLICH Mateusz
1995-04-02
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
KLIMCZAK Mikołaj
1992-09-25
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
KLIMCZYK Kamil
1996-02-28
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
KLIMEK Bartosz
2000-05-30
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
KLIMEK Dominik
1995-10-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
KLONOWSKI Andrzej
2005-05-23
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
KLUSZCZYŃSKI Artur
1992-05-23
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
KŁODNICKI Michał
1995-05-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
KNAP Szczepan
1995-07-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
KOBUS Wojciech
1992-06-01
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
KOCAK Patryk
1999-07-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
KOĆ Piotr
1997-02-26
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
KOKOT Daniel
1992-05-28
Active Run Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
1996-03-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
KONDEJ Mateusz
1997-02-24
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
KONIECZNY Karol
1993-05-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
KONOPKA Dawid
2001-02-07
KS Maków Biega
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
KONOPSKI Kacper
1995-08-08
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
KOPECKI Marcin
1999-06-19
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
KOPECKI Michał
1996-03-06
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
KOPEĆ Mateusz
1996-05-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
KOPYCIŃSKI Wojciech
2002-11-15
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
KORDALA Piotr
1995-01-24
SKS Start Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
KOREJWO Dawid
1996-07-24
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
KORYCKI Patryk
1999-05-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
KORYTKOWSKI Bartosz
1997-04-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
KOS Mirosław
2000-11-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
KOSIŃSKI Tomasz
1995-02-11
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
KOSIOREK Krzysztof
1995-09-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
KOT Aleksander
1994-07-29
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
KOTABA Władysław
1996-05-27
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
KOTŁOWSKI Bartosz
1992-09-03
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
KOTYLA Szymon
1992-09-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
KOVALCHUK Oleh
2001-08-09
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
KOWALCZYK Dominik
2004-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
KOWALCZYK Mateusz
1997-01-05
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
KOWALCZYK Piotr
1995-01-01
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
KOWALSKI Maciej
2003-07-24
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
KOWALSKI Marcin
2001-02-02
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
KOWALSKI Paweł
1997-05-30
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
KOZŁOWICZ Tomasz
1992-12-13
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
KOZŁOWSKI Adrian
1992-06-20
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
KOZŁOWSKI Bartosz
1996-04-30
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
KOZŁOWSKI Łukasz
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
KOZŁOWSKI Patryk
1998-11-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
KRAMAR Lubomir
1998-07-19
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
KRAUS Krzysztof
1994-05-02
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
KRAUSE Paweł
1993-01-01
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
KRAWCZYK Daniel
1994-12-10
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
KROCHMAL Paweł
1993-03-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
KROTLA Bartłomiej
1997-08-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
KRUK Kamil
1992-02-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
KRYCZKA Michał
1996-01-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
KRYGIER Krzysztof
1991-06-21
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
KRYSIEWICZ Klaudiusz
1995-07-12
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
KRYZEL Daniel
2000-07-16
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
KRZOSEK Damian
1995-04-26
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
KRZYŻANOWSKI Mateusz
2003-11-17
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
KRZYŻANOWSKI Patryk
1995-06-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
KUBAT Kamil
1993-02-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
KUBIAK Mariusz
1991-01-26
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
KUBICKI Adam
1997-09-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
KUBICKI Adam
1988-12-24
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
KUBIEC Dawid
1987-11-05
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
KUC Sławomir
1996-01-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
KUCHARSKI Bartosz
2000-11-20
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
KUCHARSKI Bartosz
1988-07-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
KUCHARSKI Jarosław
2000-01-15
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
KUCHMAN Mateusz
2001-08-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
KUDRZYCKI Karol
1998-11-13
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
KUJAWA Wiktor
1993-08-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
KULESZA Robert
1999-02-05
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
KULIK Robert
2002-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
KUNA Krystian
2002-04-30
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
KUNC Grzegorz
1997-07-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
KUPIŃSKI Mateusz
1995-01-01
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
KURKIEWICZ Marcin
1995-09-30
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
KURSZEWSKI Dawid
1995-01-31
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
KUSTOSIK Jan
2002-06-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
KUŚMIERZ Aleksander
1995-12-02
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
KWAPISZEWSKI Kacper
2000-01-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
KWIATKOWSKI Dawid
1993-01-21
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
KWIATKOWSKI Roman
1995-05-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
KWIECIŃSKI Bartosz
1997-06-15
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
LAMPARSKI Łukasz
1991-01-01
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
LASKOWSKI Miłosz
1998-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
LAUK Wojciech
1993-08-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
LEBIODA Stanisław
1999-01-07
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
LEC Dawid
1999-08-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
LENARTOWICZ Andrzej
1993-11-30
niest. Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
LEOŃCZUK Andrzej
1992-11-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
LESZKIEWICZ Sebastian
1998-09-08
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
LEŚNIEWSKI Daniel
1992-10-27
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
LEWANDOWSKI Marcin
1987-06-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
LEWANDOWSKI Michał
1992-09-29
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
LIGAJ Łukasz
1993-11-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
LINKA Kamil
1995-02-02
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
LIPIŃSKI Bartosz
1995-08-21
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
LIPIŃSKI Mateusz
1999-09-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
LIPIŃSKI Szymon
1994-05-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
LOTA Marcin
1996-01-02
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
LOTEK Krzysztof
1990-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
LUBELSKI Hubert
2001-10-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
LUDKIEWICZ Łukasz
1996-06-17
UKS Start Ruszów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
LUPA Piotr
1987-11-17
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
LUSZTAK Bartosz
1998-10-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ŁABASZEWSKI Maciej
1995-07-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
439
ŁAKOMY Dawid
1996-06-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
440
ŁASICA Mikołaj
2001-12-11
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
441
ŁAWRESZUK Mateusz
1999-05-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
442
ŁĘGOWSKI Patryk
1996-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
443
ŁOBASZEWSKI Maciej
1995-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
444
ŁOBODZIŃSKI Piotr
1985-07-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
445
ŁUKASIAK Robert
1995-10-05
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
446
ŁUSZCZ Kamil
1996-11-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
447
MACHOWSKI Paweł
1992-05-24
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
448
MAĆKOWIAK Wiktor
1999-12-09
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
449
MAGDZIARZ Adam
1992-07-05
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
450
MAGNOWSKI Maciej
1996-07-09
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
451
MAIK Mateusz
1992-08-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
452
MAJECKI Robert
1993-10-21
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
453
MAKOWSKI Mateusz
2004-08-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
454
MAKOWSKI Michał
1986-04-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
455
MAKULEC Adam
2003-09-23
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
456
MALIK Jakub
2001-08-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
457
MALINA Dawid
1991-11-18
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
458
MALUŚKI Tomasz
2005-05-28
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
459
MANC Szymon
1995-08-15
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
460
MANIECKI Gabriel
2001-05-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
461
MAŃKA Eryk
2004-07-30
KS Team ZabieganeDni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
462
MAŃKOWSKI Kamil
1995-01-05
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
463
MARCHLIK Kasjan
1997-06-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
464
MARCINKIEWICZ Adrian
1993-06-27
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
465
MARCINKOWSKI Piotr
1996-03-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
466
MARCZAK Jakub
1993-10-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
467
MARCZAK Tomasz
1996-08-18
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
468
MARMON Patryk
1997-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
469
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
470
MARSZAŁEK Patryk
1995-05-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
471
MARSZELEWSKI Paweł
1996-01-17
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
472
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
473
MARYSIAK Adam
1988-01-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
474
MATEJA Kacper
1995-11-21
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
475
MATEUSIAK Cezary
1997-02-22
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
476
MATUSZCZAK Jakub
2002-07-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
477
MATUSZCZAK Rafał
1994-07-13
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
478
MATYCZ Marcin
1995-01-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
479
MAURY Mateusz
1992-07-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
480
MAZUR Daniel
1995-09-18
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
481
MAZUR Jakub
1992-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
482
MECH Arkadiusz
1994-01-22
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
483
MEGIER Maciej
2003-04-26
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
484
MICHALSKI Filip
2001-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
485
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
486
MICHAŁOWSKI Maciek
1984-07-20
ITMBW Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
487
MIELEWCZYK Dawid
1997-07-07
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
488
MIELEWCZYK Piotr
1990-08-08
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
489
MIERAU Tomasz
1995-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
490
MIERZEJEWSKI Krzysztof
1976-07-23
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
491
MIKIELSKI Daniel
1990-02-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
492
MIKOŁAJCZAK Piotr
1996-03-16
UKS Czwórka Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
493
MIKOŁAJEWSKI Michał
1996-12-20
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
494
MIKULSKI Tomasz
1996-01-30
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
495
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
496
MITROFANIUK Marek
1983-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
497
MŁODZIKOWSKI Paweł
1987-01-09
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
498
MŁYNARZ Kamil
1990-03-09
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
499
MODRZEJEWSKI Bartosz
1995-12-07
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
500
MOKWA Karol
1999-06-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
501
MOLCZYK Jakub
2002-03-27
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
502
MOLEK Dariusz
1994-05-29
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
503
MORDEL Jan
2001-02-19
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
504
MOSKAL Paweł
1997-06-11
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
505
MOSZCZYŃSKI Bartosz
1994-04-19
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
506
MRACHACZ Piotr
1997-06-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
507
MROCZYŃSKI Michał
2000-04-03
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
508
MROWIEC Kacper
1997-01-25
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
509
MROWIŃSKI Rafał
1997-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
510
MROŻEK Filip
1997-05-20
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
511
MROŻEK Jakub
2001-02-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
512
MRÓWKA Mateusz
1994-08-14
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
513
MRÓZ Cezary
1996-07-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
514
MUCHA Piotr
1995-07-15
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
515
MUSZYŃSKI Sebastian
1998-09-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
516
MYSERA Cezary
1993-03-05
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
517
MYSERA Emil
1993-09-01
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
518
MYSZKIEWICZ Maciej
1996-11-06
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
519
MYŚLAK Błażej
1989-07-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
520
N T
1993-01-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
521
NACHMAN Dawid
1995-08-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
522
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
523
NAJMOWICZ Paweł
1993-12-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
524
NAJMOWICZ Sebastian
1991-02-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
525
NAKONIECZNY Łukasz
1995-05-04
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
526
NAPARTY Marcin
1994-08-10
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
527
NAPIERAŁA Jakub
2004-02-11
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
528
NASTAJ Mateusz
1991-02-19
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
529
NGUYEN Patryk
1994-04-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
530
NIEBRZYDOWSKI Michał
1992-02-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
531
NIECIECKI Rafał
1995-01-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
532
NIEDŹWIECKI Mateusz
1996-02-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
533
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
534
NIEWCZAS Kamil
1999-02-17
UKS Victoria Józefów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
535
NITKA Maciej
1993-10-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
536
NOWACKI Michał
1997-07-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
537
NOWACZEK Marcin
1996-05-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
538
NOWAK Dariusz
1997-11-21
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
539
NOWAK Dominik
1996-02-11
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
540
NOWAK Kosma
2003-07-08
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
541
NOWAK Rafał
1993-09-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
542
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
543
NOWAKOWSKI Dariusz
1999-10-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
544
NOWICKI Adam
1990-08-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
545
NOWICKI Sebastian
1994-07-04
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
546
NURKOWSKI Patryk
1996-08-15
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
547
OBECNY Mateusz
1997-04-12
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
548
OBUCHOWICZ Krystian
1997-03-26
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
549
OCHNIK Adam
2002-04-30
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
550
OCZKOŚ Miłosz
2001-05-20
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
551
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
552
OGONOWSKI Szymon
1985-07-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
553
OGRODNIK Maciej
1997-12-09
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
554
OJRZYŃSKI Patryk
1995-01-01
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
555
OLEJARZ Artur
1988-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
556
OLEJNIK Franciszek
1995-08-12
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
557
OLEK Maciej
1994-01-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
558
OLESZEK Kamil
1998-04-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
559
OLLER Michał
1997-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
560
OLSZEWSKI Daniel
1999-04-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
561
OLSZEWSKI Kamil
1992-04-15
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
562
ORACZKO Denis
2003-09-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
563
ORGANISTA Jakub
1995-09-08
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
564
ORZEŁ Michał
1981-08-12
SKB Kraśnik
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
565
OSIŃSKI Marek
1994-09-07
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
566
OSKIERKO Łukasz
1989-11-05
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
567
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
568
OSSOWSKI Jacek
1996-02-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
569
OSTAPCZUK Karol
1995-03-23
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
570
OSTASZEWSKI Robert
1994-04-25
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
571
OSTRĘGA Hubert
1999-08-17
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
572
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
573
OSTROWSKI Szymon
1995-10-07
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
574
OZDOBA Mariusz
1995-04-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
575
PALUCH Sylwester
2001-07-31
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
576
PAŁKIEWICZ Patryk
1997-08-24
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
577
PAŁYGA Robert
2001-06-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
578
PANKIEWICZ Mikołaj
1997-05-19
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
579
PANKRATOW Paweł
1995-04-10
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
580
PAPLA Filip
1998-01-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
581
PARSZCZYŃSKI Łukasz
1985-05-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
582
PASEK Damian
1985-08-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
583
PASIECZNY Ernest
1992-01-05
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
584
PASIK Łukasz
1995-06-01
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
585
PASZYŃSKI Piotr
1981-11-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
586
PATECKI Marcin
1989-11-22
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
587
PAWELCZYK Karol
1999-06-07
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
588
PAWLAK Marcin
1995-04-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
589
PAWŁOWSKI Patryk
1993-11-04
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
590
PAWŁOWSKI Tomasz
1995-03-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
591
PEC Adrian
2003-04-28
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
592
PELCZAR Wojciech
1995-02-03
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
593
PETKOW Paweł
1995-11-02
UMKS Junior Pionki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
594
PETRUSIEWICZ Grzegorz
1996-05-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
595
PIASECKI Michał
1999-03-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
596
PIĄTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
597
PIECH Jakub
1995-03-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
598
PIEKIELNY Norbert
1996-03-04
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
599
PIEŃKOSZ Grzegorz
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
600
PIEŃKOSZ Rafał
1998-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
601
PIEPRZYK Jakub
1995-03-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
602
PIETRAK Piotr
1996-08-23
PLMKS Chrobry Gryfice
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
603
PIETRZAK Tomasz
1997-04-07
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
604
PIĘTKA Wiesław
1965-10-09
KS Piętka Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
605
PILISZEK Grzegorz
1987-09-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
606
PIŁAT Paweł
1992-02-23
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
607
PINDYCH Marcel
1996-03-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
608
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
609
PIOTROWSKI Damian
1995-11-03
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
610
PIOTROWSKI Piotr
1993-10-08
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
611
PIÓRKOWSKI Kacper
2003-02-18
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
612
PIÓRKOWSKI Rafał
1992-03-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
613
PIRÓG Michał
1995-01-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
614
PIWOŃSKI Andrzej
1992-08-01
UOLKA Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
615
PIWOWARCZYK Wojciech
1994-07-01
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
616
PLAWGO Jacek
1999-09-18
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
617
PLEJZNEROWSKI Marcin
1982-10-13
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
618
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
619
POGORZELSKI Konrad
2003-03-06
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
620
POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
621
POKROP Hubert
1985-11-02
WKS Grunwald Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
622
POLAKOWSKI Paweł
1995-10-12
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
623
POŁEĆ Damian
1997-01-14
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
624
POMORSKI Kamil
1996-02-29
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
625
POPŁAWSKI Piotr
1986-03-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
626
PORYZIŃSKI Mateusz
2005-05-05
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
627
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
628
PROCAJŁO Adrian
1996-02-26
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
629
PRUS Piotr
2000-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
630
PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej
1993-01-04
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
631
PRZESTRZELSKI Kajetan
2001-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
632
PRZYBOROWSKI Piotr
1995-07-08
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
633
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
634
PRZYBYŁEK Bartosz
1993-04-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
635
PRZYSIĘŻNY Oskar
1986-09-29
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
636
PSZCZÓŁKOWSKI Paweł
1988-07-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
637
PTAK Sławomir
1986-10-25
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
638
PULCZYŃSKI Mateusz
1995-02-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
639
PYSZEL Florian
1995-03-24
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
640
PYTEL Michał
2002-03-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
641
RACZYŁO Damian
1998-08-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
642
RACZYŃSKI Mikołaj
1992-02-06
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
643
RADWAŃSKI Patryk
1996-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
644
RAK Filip
2003-02-03
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
645
RAPTA Paweł
2000-12-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
646
RATUSZYŃSKI Michał
1996-06-04
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
647
RĄBKOWSKI Kacper
2002-01-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
648
RĄCZKA Mateusz
1994-02-03
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
649
REMBOWSKI Sebastian
1997-02-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
650
RETKA Wojciech
1994-08-07
KS Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
651
RODZIEWICZ Michał
2005-05-06
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
652
ROGIEWICZ Andrzej
1993-03-01
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
653
ROGOWSKI Piotr
1993-07-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
654
ROGOWSKI Zbigniew
1992-03-30
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
655
ROGOZIŃSKI Karol
1999-01-19
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
656
ROGULSKI Łukasz
2001-05-14
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
657
ROGUSKI Michał
1997-07-24
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
658
ROLKA Cezary
1995-08-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
659
ROMANIUK Daniel
2001-10-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
660
ROMANOWSKI Kacper
1996-10-22
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
661
ROMASZKO Albert
1998-11-26
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
662
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
663
ROSŁONIEC Daniel
1994-07-17
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
664
ROSZKOWSKI Łukasz
1988-06-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
665
ROZMIANIEC Paweł
1987-02-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
666
ROZMYS Michał
1995-03-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
667
RÓŁKOWSKI Adam
2000-04-11
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
668
RÓŻYCKI Piotr
1999-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
669
RUDNIK Damian
1995-04-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
670
RUSOŃ Bartosz
2004-08-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
671
RUSZNIAK Paweł
1987-01-08
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
672
RYBAKOWSKI Michał
2000-08-30
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
673
RYDZIŃSKI Patryk
1995-06-30
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
674
RYMARCZYK Tomasz
1991-04-21
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
675
RYNKIEWICZ Rafał
1992-09-14
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
676
RYSZKA Dariusz
1992-11-24
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
677
RZERZUCHOWSKI Piotr
1996-08-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
678
RZESZOWSKI Marcin
1996-03-04
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
679
SADŁOWSKI Piotr
2000-10-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
680
SALAK Michał
1996-05-11
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
681
SALOMONOWSKI Jakub
2002-11-10
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
682
SAŁADIAK Michał
1996-05-03
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
683
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
684
SERAFINOWSKI Dominik
1996-01-12
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
685
SERKOWSKI Patryk
1997-03-04
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
686
SERKOWSKI Wojciech
1997-05-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
687
SIERAŃSKI Daniel
2003-02-19
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
688
SIERŻĘGA Jakub
1995-08-12
UKS Trójka Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
689
SIKORA Radosław
1995-08-31
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
690
SIUDA Filip
1995-03-25
LLKS Smętowo Graniczne
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
691
SIUDYM Daniel
1999-06-09
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
692
SKALSKI Szymon
2002-02-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
693
SKIBA Łukasz
1995-02-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
694
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
695
SKIBIŃSKI Mikołaj
1986-12-03
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
696
SKIERKOWSKI Paweł
2002-05-13
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
697
SKIERSKI Mateusz
2005-08-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
698
SKIERSKI Mikołaj
2005-08-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
699
SKOCZYLAS Dawid
1997-01-29
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
700
SKRZECZ Remigiusz
1995-01-05
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
701
SŁUPSKI Rafał
1994-09-08
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
702
SMĘDOWSKI Paweł
1994-09-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
703
SMOLIŃSKI Sebastian
1991-07-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
704
SMYK Robert
2001-05-28
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
705
SOBCZYŃSKI Karol
1996-06-25
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
706
SOBIERAJSKI Karol
1997-04-20
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
707
SOBOCZYŃSKI Szymon
1997-01-01
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
708
SOBOLEWSKI Michał
1996-05-01
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
709
SOBSTEL Rafał
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
710
SOKOŁOWSKI Bartosz
1998-03-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
711
SOKÓŁ Krzysztof
1996-06-12
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
712
SOLDAT Adam
2001-01-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
713
SOSNOWSKI Tomasz
1993-09-05
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
714
SOWIK Wojciech
1996-02-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
715
SOWIŃSKI Patryk
1996-05-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
716
SPUSTEK Marcin
1997-05-21
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
717
STACHOWSKI Rafał
1991-05-29
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
718
STAJNIAK Bartłomiej
1991-02-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
719
STAROWICZ Adrian
1999-05-12
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
720
STARŻYŃSKI Andrzej
1990-06-18
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
721
STEC Adam
1996-10-22
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
722
STEFANIAK Bartosz
1996-02-11
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
723
STEFAŃSKI Patryk
1998-04-09
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
724
STEMPLOWSKI Grzegorz
1995-08-29
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
725
STĘPKA Stanisław
2003-08-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
726
STĘPNIAK Kacper
1994-09-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
727
STOKŁOSA Patryk
1997-02-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
728
STOŻYŃSKI Jakub
1995-03-14
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
729
STRUBIŃSKI Konrad
1995-04-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
730
STRUCIŃSKI Maciej
1997-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
731
STRUSIŃSKI Marcin
1994-04-10
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
732
STRZELCZYK Jakub
2003-06-12
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
733
STRZODA Marcin
1997-01-02
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
734
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
735
SUCHECKI Bartłomiej
1999-03-24
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
736
SUDOŁ Krystian
1996-01-31
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
737
SUDUJKO Ryszard
1997-04-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
738
SUŁKOWSKI Rafał
1999-08-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
739
SYCHOWSKI Mateusz
1995-06-30
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
740
SZABLEWSKI Tomasz
1993-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
741
SZAFRAN Hubert
2000-07-27
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
742
SZALC Adam
1997-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
743
SZAŁECKI Dariusz
1992-11-04
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
744
SZATECKI Maksymilian
1996-03-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
745
SZCZEPAŃSKI Piotr
2000-06-15
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
746
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
747
SZMIT Patryk
2003-02-28
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
748
SZNURA Szymon
1990-03-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
749
SZOSTAK Paweł
1993-09-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
750
SZOSTAK Piotr
1992-01-01
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
751
SZTEJTER Jakub
2001-02-15
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
752
SZYMANIAK Kamil
1990-07-20
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
753
SZYMANOWSKI Krzysztof
1993-01-11
UKS Czwórka Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
754
SZYMAŃSKI Dawid
2003-02-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
755
SZYMAŃSKI Jakub
1999-10-14
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
756
SZYMAŃSKI Marek
1991-10-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
757
SZYMAŃSKI Przemysław
2000-08-28
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
758
SZYMAŃSKI Tomasz
1986-02-26
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
759
SZYMBORSKI Rafał
1992-07-05
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
760
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
761
ŚLADOWSKI Jan
1996-02-18
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
762
ŚLĄZEK Michał
1995-09-29
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
763
ŚWIERDZEWSKI Damian
1993-06-27
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
764
ŚWINIARSKI Dawid
1989-04-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
765
ŚWIRGOŃ Adam
1994-05-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
766
ŚWITAŁA Kacper
1993-03-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
767
TABISZEWSKI Wojciech
1998-03-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
768
TABOR Dominik
1995-04-24
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
769
TAMBOR Michał
1994-08-12
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
770
TARASZKIEWICZ Marcin
1999-11-09
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
771
TAUDUL Kacper
2003-06-10
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
772
TEOFILAK Kamil
1997-07-22
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
773
TERESZKIEWICZ Damian
2000-02-14
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
774
TKACZYK Adam
1990-08-26
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
775
TOKARSKI Piotr
1995-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
776
TOMASZEWSKI Jakub
1997-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
777
TOPOLNICKI Szymon
1994-02-04
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
778
TOSIK Jakub
1995-06-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
779
TOSIK Szymon
1995-06-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
780
TRACZ Jakub
2001-08-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
781
TRACZYK Łukasz
1998-10-27
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
782
TRĘBICKI Ignacy
2000-10-04
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
783
TRZCIŃSKI Bartłomiej
2004-03-28
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
784
TSCHIRCH Krzysztof
1999-12-17
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
785
TULEJA Jakub
2001-07-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
786
TUSZYŃSKI Jerzy
1996-04-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
787
TWARDOWSKI Adrian
1996-09-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
788
TYBOROWSKI Natan
2001-07-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
789
TYMIŃSKI Piotr
2000-02-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
790
URBAN Tomasz
1993-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
791
URBANOWICZ Michał
1987-03-07
LUKS PMOS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
792
URBANOWSKI Mikołaj
1993-02-22
LKS Ostromecko
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
793
URBAŃSKI Kacper
1994-05-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
794
WACŁAWSKI Błażej
1996-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
795
WALOSKI Dawid
1992-05-29
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
796
WARCZAK Konrad
1998-08-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
797
WASIEWICZ Krzysztof
1992-01-03
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
798
WASILEWSKI Krzysztof
1994-04-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
799
WASKIN Szymon
1996-03-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
800
WĄSOWSKI Jakub
1997-01-04
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
801
WENDLAND Michał
1989-03-24
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
802
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
803
WESOŁOWSKI Miłosz
2004-05-15
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
804
WESOŁOWSKI Mirosław
1995-01-01
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
805
WIĄCEK Aleksander
2000-07-02
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
806
WICHOWSKI Jacek
1987-09-19
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
807
WIECZOREK Mikołaj
2001-03-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
808
WIELGUS Mateusz
1998-12-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
809
WIETECKI Łukasz
1984-07-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
810
WIĘCKOWSKI Łukasz
1995-07-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
811
WILK Sylwester
1996-05-12
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
812
WIRKUS Patryk
1997-03-17
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
813
WIŚNIEWSKI Arkadiusz
1987-09-04
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
814
WIŚNIEWSKI Damian
1999-11-13
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
815
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
816
WIŚNIEWSKI Kacper
2000-01-31
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
817
WIŚNIEWSKI Łukasz
1992-04-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
818
WIŚNIEWSKI Mateusz
1995-06-09
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
819
WITKOWSKI Michał
1989-07-05
SL Salos-Wodna Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
820
WITKOWSKI Paweł
1979-07-16
Wieliszew Heron Team
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
821
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
822
WŁOSTOWSKI Mateusz
1995-12-19
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
823
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
824
WNOROWSKI Stefan
1978-08-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
825
WODZYŃSKI Artur
1995-08-22
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
826
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz
2001-08-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
827
WOJCIECHOWSKI Michał
1988-10-02
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
828
WOJCIECHOWSKI Michał
1999-09-22
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
829
WOJNICKI Kamil
1992-03-27
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
830
WOJTACHA Emanuel
1995-06-16
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
831
WOJTALIK Oskar
1993-01-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
832
WOJTASIK Mariusz
1994-01-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
833
WOJTASZAK Paweł
1996-10-03
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
834
WOJTCZAK Andrzej
1996-02-01
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
835
WOJTKOWIAK Patryk
1994-03-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
836
WOLENDER Jakub
2000-11-21
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
837
WOLSKI Jędrzej
2004-01-04
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
838
WOROBIEC Dawid
1990-09-23
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
839
WOSIŃSKI Mikołaj
2000-05-10
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
840
WOŹNIAK Cezary
1995-09-24
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
841
WOŹNIAK Jakub
1990-02-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
842
WOŹNIAK Oskar
1999-11-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
843
WOŹNIAK Piotr
1991-06-16
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
844
WOŹNIAK Piotr
1996-05-26
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
845
WOŻNIAK Piotr
1996-04-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
846
WÓJCICKI Maciej
1997-04-11
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
847
WÓJCIK Bartłomiej
1996-03-19
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
848
WÓJCIK Michał
1999-10-01
UKS Dwójka Milicz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
849
WÓJCIK Tomasz
1984-01-26
Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
850
WÓJTOWICZ Sebastian
1982-03-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
851
WRONOWSKI Dawid
1991-01-01
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
852
WRONOWSKI Rafał
1986-10-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
853
WRÓBEL Bartosz
1995-01-10
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
854
WRÓBEL Jakub
1999-01-20
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
855
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
856
WRÓBLEWSKI Michał
1979-08-06
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
857
WYRZYKIEWICZ Adrian
1995-11-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
858
WYSOCKI Krzysztof
1996-04-12
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
859
WYSOCKI Paweł
1989-07-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
860
WYSOKIŃSKI Dawid
1992-07-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
861
WYSZOMIRSKI Mateusz
1993-01-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
862
WYTRĄŻEK Filip
1995-11-11
UKS Mały Jeziorak Iława
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
863
ZABIELSKI Dawid
1996-05-26
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
864
ZABIELSKI Krzysztof
1995-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
865
ZABIELSKI Miłosz
1996-05-26
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
866
ZABOROWSKI Paweł
1995-07-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
867
ZACHARCZUK Albin
1993-06-25
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
868
ZACZEK Dawid
1996-09-23
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
869
ZADROGA Maciej
1996-05-05
MKS Durasan Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
870
ZAJĄC Bartosz
1993-02-12
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
871
ZALEWSKI Karol
1993-08-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
872
ZAMIELSKI Paweł
1993-04-24
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
873
ZARĘBA Mateusz
2001-01-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
874
ZASADA Tomasz
1994-09-22
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
875
ZAWACKI Sylwester
1993-12-27
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
876
ZAWISTOWSKI Krzysztof
1991-10-13
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
877
ZAWITKOWSKI Rafał
1995-02-11
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
878
ZĄBCZYŃSKI Adam
1995-01-05
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
879
ZBLEWSKI Tadeusz
1984-05-15
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
880
ZEGARLICKI Tomasz
1994-12-16
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
881
ZIELIŃSKI Gracjan
1995-02-22
MKS Expom Krośniewianka Krośniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
882
ZIELIŃSKI Kamil
1997-10-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
883
ZIELIŃSKI Krzysztof
2005-07-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
884
ZIELONKA Jan
1999-08-19
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
885
ZIEŃCZUK Przemysław
1996-08-18
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
886
ZIĘBA Jakub
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
887
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
888
ZIĘBA Piotr
1987-08-10
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
889
ZIĘBA Szymon
1999-03-16
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
890
ZŁOTUCHA Łukasz
1995-02-17
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
891
ZRADA Marcin
1992-08-19
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
892
ZWIERZYŃSKI Adrian
1998-07-29
LKS Olymp Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
893
ZYBOROWICZ Bartłomiej
1998-02-05
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
894
ŻAK Mariusz
1995-02-12
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
895
ŻEBROWSKI Krzysztof
1990-07-09
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
896
ŻOCHOWSKI Daniel
1997-01-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
897
ŻUCHOWSKI Michał
1998-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
898
ŻUK Bartosz
2003-01-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
899
ŻUK Łukasz
2001-11-29
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
900
ŻYGENDA Krzysztof
1997-03-10
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
901
ŻYWKO Szymon
1999-04-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik