MITKA Piotr
1994-08-22
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
3 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
4 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
5 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
6 ARCZYŃSKI Grzegorz 1995-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
7 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
8 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BEDNARCZYK Sebastian 1989-09-21 niest. Kraków MLP
11 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
13 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
15 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BIELECKI Adam 1993-04-18 GKS Piast Gliwice SLK
17 BIERAK Sebastian 1996-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
18 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
19 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
20 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
21 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
22 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
23 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 BRYŁA Piotr 1994-04-22 LKS Pszczyna SLK
25 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
26 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
29 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
30 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
31 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
32 BUKAŁA Dawid 1994-05-12 SPLA Tychy SLK
33 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 CHOJNACKI Mateusz 1994-04-29 KS Gwardia Piła WLP
36 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
37 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
38 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
41 CIĘŻKI Daniel 1994-07-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
42 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
43 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
44 CZECH Piotr 1997-01-17 MKS Żywiec SLK
45 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 ĆWIK Kamil 1999-09-24 LKS Polkowice DOL
47 DANIELAK Adam 1997-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
49 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 DŁUTEK Mateusz 1992-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
52 DOBOSZ Igor 1998-01-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
54 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
55 DOBROWOLSKI Szczepan 1992-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
56 DROŻDŻ Filip 1994-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
57 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
59 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
60 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
61 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
62 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
63 DZIECH Janusz 1992-04-16 UKS Gminy Brzeszcze MLP
64 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 FAERBER Marcin 1986-09-02 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
66 FALEJCZYK Mateusz 1994-08-11 TS AKS Chorzów SLK
67 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
68 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
69 FROŃ Karol 1990-06-14 UKS Olimpia Zabrze SLK
70 FUGAS Tomasz 1994-01-03 WKS Wawel Kraków MLP
71 GAŁKA Kamil 1988-02-20 SKLA Sopot POM
72 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
73 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
76 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
77 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
78 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
79 GÓRSKI Artur 1994-12-20 LKS Olimpic Szczecin ZPO
80 GRABOWSKI Dawid 1995-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
81 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
82 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
83 GRZEGORCZYK Artur 1997-05-08 TKKF Czarni Katowice SLK
84 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
85 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 GUT Paweł 1990-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
89 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
90 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
91 HARĘDZA Krzysztof 1993-08-04 AZS-AWF Katowice SLK
92 HELIOSZ Daniel 1994-11-17 TL ROW Rybnik SLK
93 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
94 HRYŃ Dawid 1997-01-01 TKKF Czarni Katowice SLK
95 HUDZIAK Marek 1987-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
96 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
97 IDZIAK Łukasz 1993-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
98 ISBRANDT Maciej 1994-03-01 MKS-MOS Katowice SLK
99 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
100 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
101 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
102 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
103 JARMUSIEWICZ Kamil 1995-03-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
104 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
105 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
106 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
107 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
108 JONDA Filip 1993-05-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
109 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
110 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
111 JUSZCZYK Michał 1995-11-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
112 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
113 KAJSTURA Tomasz 1994-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
114 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
115 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
116 KAMIŃSKI Jakub 1994-06-07 MUKL Brodnica KPO
117 KANIA Grzegorz 1995-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 KANIA Michał 1996-09-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
119 KANIA Rafał 1994-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
121 KAPŁON Kamil 1994-01-19 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
122 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
123 KAROLAK Damian 1989-07-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
125 KASZUBA Paweł 1994-09-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
128 KITA Michał 1992-03-27 UKS-MOS Opole OPL
129 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
131 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
132 KLUSZCZYŃSKI Artur 1992-05-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
133 KMIEĆ Szymon 1993-06-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
134 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
136 KOLAWA Michał 1992-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
137 KOŁODZIEJ Mateusz 1993-03-19 OŚ AZS Poznań WLP
138 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
139 KONDRAT Igor 1995-02-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
140 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
141 KORNAŚ Bartosz 1989-11-06 KS AZS AWF Kraków MLP
142 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
143 KOSEK Łukasz 1995-01-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
144 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
145 KOSTECZKA Michał 1995-04-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
146 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
147 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
148 KOWALCZYK Piotr 1993-10-12 AZS UMCS Lublin LBE
149 KOWALSKI Dariusz 1992-06-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
150 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
151 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
152 KRAKOWCZYK Kamil 1996-06-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
153 KRASOWSKI Patryk 1994-12-13 TS AKS Chorzów SLK
154 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
155 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
156 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
158 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
159 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
160 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
161 KSIĄŻEK Adam 1993-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
162 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
163 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
165 KUBICA Sebastian 1994-01-01 niest. Katowice SLK
166 KUCEK Roman 1994-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
167 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 KUĆ Dariusz 1986-04-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
170 KULIGA Marcin 1997-01-16 KKB MOSiR Krosno PDK
171 KULIK Marcin 1994-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
172 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
173 KUPIŃSKI Mateusz 1995-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
174 KUREK Kamil 1995-10-03 MKS-MOS Katowice SLK
175 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
176 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
178 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
179 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
180 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
181 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
182 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
183 LIPKA Mateusz 1993-07-13 UKS Czwórka Żory SLK
184 LITERSKI Kamil 1993-09-22 UKS Młodzik Warszawa MAZ
185 LITEWKA Damian 1998-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
186 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
187 LUDWISZEWSKI Damian 1996-02-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
188 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
189 ŁYCZAK Kamil 1996-08-29 WLKS Wrocław DOL
190 MACIOŁEK Piotr 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
191 MACURA Wiktor 1994-11-21 MUKS SZS Cieszyn SLK
192 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
194 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
195 MAKÓWKA Adrian 1995-12-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
196 MALESZKA Karol 1992-03-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
197 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
198 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
200 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
201 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 MARCZUK Szymon 1995-07-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 MARCZYK Andrzej 1991-08-13 AZS UMCS Lublin LBE
204 MAREK Krzysztof 1992-05-15 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
205 MARKIEL Rafał 1996-10-24 MKS Tempo Kęty MLP
206 MARKOWSKI Wojciech 1999-09-22 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
207 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
208 MARTYNA Bogusz 1994-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
209 MARZEC Grzegorz 1993-09-02 MKS Tempo Kęty MLP
210 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
211 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
212 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
213 MECH Arkadiusz 1994-01-22 MKS-MOS Katowice SLK
214 MEKITÓW Michał 1993-04-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
215 MICHALEWSKI Andrzej 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
216 MIEDZIŃSKI Mateusz 1996-01-08 niest. Katowice SLK
217 MILEWSKI Marek 1992-06-15 TS AKS Chorzów SLK
218 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
219 MIROWSKI Daniel 1996-01-22 GKS Piast Gliwice SLK
220 MLECZKO Wojciech 1994-10-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
221 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
222 MOSAKOWSKI Mateusz 1997-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 MOTAK Paweł 1993-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
224 MOŻDŻONEK Grzegorz 1995-04-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
225 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
226 MUCHA Arkadiusz 1992-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
227 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
228 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
229 MYSZOR Bartłomiej 1996-08-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
230 NADOLSKI Daniel 1995-11-30 GKS Piast Gliwice SLK
231 NADZIEJKO Jakub 1995-07-03 KS Energetyk Jaworzno SLK
232 NISZCZUK Patryk 1993-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
233 NOGAJ Michał 1985-03-07 SPLA Tychy SLK
234 NOWACKI Maciej 1994-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
235 NOWAK Ernest 1999-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 NOWAK Michał 1993-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
237 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
238 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
239 OLBER Tomasz 1997-05-14 LUKS Zabrzeg SLK
240 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
241 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
242 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
243 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
244 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
245 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
246 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 OSIEK Kamil 1996-04-15 TS AKS Chorzów SLK
248 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
249 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
250 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
251 PAKOSZ Krzysztof 1993-02-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
252 PAŃKÓW Dawid 1997-11-16 MKS-MOSM Bytom SLK
253 PASTERNAK Maciej 1994-09-27 KS AZS AWF Kraków MLP
254 PAWLIK Jakub 1991-04-18 AZS-AWF Katowice SLK
255 PAWLIK Tomasz 1998-05-19 MKS-MOSM Bytom SLK
256 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
257 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
258 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
259 PIKSA Dawid 1986-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
260 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
261 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
262 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
263 PIRÓG Paweł 1997-04-04 MKS MOS Wrocław DOL
264 POCZĘTY Jakub 1998-06-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
265 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
266 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
268 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
269 PRUŚ Mikołaj 1994-01-01 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
270 PRZYBYŁA Wiktor 1992-08-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
271 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
272 RADKO Mateusz 1992-01-21 KS Energetyk Jaworzno SLK
273 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
274 ROGÓŻ Marcin 1994-03-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
275 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
276 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
277 RONOWICZ Mateusz 1991-03-15 MUKL Brodnica KPO
278 ROWIŃSKI Wojciech 1995-04-18 MUKS ILKUS Olkusz MLP
279 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
280 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
281 RYBAK Arnold 1997-06-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
282 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
283 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
284 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
285 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
286 SERAFIN Aleksander 1995-08-29 TS AKS Chorzów SLK
287 SHULGIN Evgeniy 1991-08-27 niest. Wrocław DOL
288 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
289 SKOWRONEK Bartłomiej 1993-03-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
290 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
291 SŁOWIOK Dawid 1997-02-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
292 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
293 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
294 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
295 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
296 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
297 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
298 SOBORA Łukasz 1978-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
299 SOCHIERA Patryk 1998-06-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
300 SODKIEWICZ Krzysztof 1989-02-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
301 SOLORZ Maciej 1998-03-27 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
302 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
303 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
304 STAŃCZYK Kamil 1992-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
305 STASZUK Krystian 1993-06-04 MKS-MOS Katowice SLK
306 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
307 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
308 STRZĄDAŁA Przemysław 1995-02-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
309 STRZELIŃSKI Dawid 1995-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
310 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
311 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
312 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
313 SZADE Grzegorz 1993-05-04 AZS-AWF Katowice SLK
314 SZCZOTKA Łukasz 1991-04-24 UKS Junior Kamesznica SLK
315 SZCZUPAK Michał 1994-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
316 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
317 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
318 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
319 SZWED Jacek 1995-01-14 UKS-MOS Opole OPL
320 SZYDŁO Mateusz 1998-07-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
321 SZYMOSZEK Krzysztof 1994-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
322 ŚLEDŹ Dominik 1990-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
323 ŚLÓSARZ Mateusz 1995-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
324 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
325 ŚNIEŻEK Andrzej 1993-10-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
326 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
327 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
328 TOKARCZYK Paweł 1992-01-01 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
329 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
330 TOPA Andrzej 1990-11-19 AZS-AWF Katowice SLK
331 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
332 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
333 TWARDECKI Szymon 1995-12-13 MKS-MOSM Bytom SLK
334 TWARDOWSKI Adrian 1990-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
335 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
336 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
337 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
338 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
339 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
340 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
341 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
342 WĘGLER Kamil 1995-07-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
343 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
344 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
345 WIĘCŁAW Kacper 1996-05-06 MLKS Sokół Lubin DOL
346 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
347 WIŚNIEWSKI Filip 1997-01-03 MKS-MOS Katowice SLK
348 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
349 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
350 WOREK Jarosław 1993-01-01 MKS Żywiec SLK
351 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
352 WOŹNIAK Piotr 1991-06-16 SKLA Sopot POM
353 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
354 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
355 WRÓBLEWSKI Jan 1994-06-12 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
356 WYCZYŃSKI Krzysztof 1993-04-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
357 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
358 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
359 ZADWORNY Jan 1995-09-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
360 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
361 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1999-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
362 ZALEWSKI Daniel 1995-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
363 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
364 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
365 ZIARKIEWICZ Oktawiusz 1994-12-09 TL ROW Rybnik SLK
366 ZIELIŃSKI Adrian 1994-04-12 WKS Wawel Kraków MLP
367 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
368 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
369 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
370 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
371 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
372 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
373 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.86527013778687sekund