JURCZYK Mariusz
1996-01-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
3 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1992-04-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
4 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 BABULA Przemysław 1994-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
6 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
7 BAJ Dariusz 1995-12-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BAJON Bartłomiej 1995-05-04 GKS Piast Gliwice SLK
9 BALCERZAK Przemysław 1995-02-06 KS Rajsport Sieradz Active Team LDZ
10 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BANASZKIEWICZ Maciej 1996-08-07 MUKS Płock MAZ
12 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
13 BARTELA Mateusz 1997-08-19 UKS-MOS Opole OPL
14 BEDNAREK Radosław 1997-02-16 LUKS Boguszyce LDZ
15 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 BETKER Filip 1996-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
18 BIEDA Robert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
19 BIELECKI Mateusz 1997-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 BIOLIK Rafał 1996-07-09 GTS Bojszowy SLK
21 BIOLIK Szymon 1998-05-05 GTS Bojszowy SLK
22 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 BŁOCH Mateusz 1992-04-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
24 BOJARSKI Jakub 1997-06-01 SKLA Sopot POM
25 BONNA Bartosz 1996-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
26 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
27 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
29 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
30 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
31 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
32 BRZOZOWSKI Paweł 1995-12-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
33 BUBA Przemysław 1994-03-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
35 BYCZEK Jakub 1996-06-27 MLKS Sokół Lubin DOL
36 CHAŁUPCZAK Jakub 1993-05-04 SSMKS Parasol Wrocław DOL
37 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
40 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
41 CIARKOWSKI Michał 1994-01-02 MUKS Płock MAZ
42 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
43 CZERNEK Wojciech 1992-02-10 AZS-AWF Katowice SLK
44 DAMPC Dominik 1996-01-01 niest. Gdańsk POM
45 DĄBROWSKI Dominik 1996-01-01 niest. Warszawa MAZ
46 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
47 DEHN Mateusz 1994-05-02 MKS-MOSM Bytom SLK
48 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
49 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
50 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
51 DOBRYSIEWICZ Kamil 1996-01-01 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
52 DOLATA Tomasz 1996-02-15 MKS-MOSM Bytom SLK
53 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
54 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
55 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
56 DUDKIEWICZ Przemysław 1995-04-13 MKS-MOS Katowice SLK
57 DUMAN Arkadiusz 1996-02-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
58 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
59 DZIKI Paweł 1994-09-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
60 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 FLOREK Łukasz 1994-09-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
62 FONAŁ Filip 1995-01-24 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
63 FRANKOWSKI Mateusz 1993-01-01 UKS Herbertus Wronki WLP
64 FRANKOWSKI Mateusz 1995-04-02 SSMKS Parasol Wrocław DOL
65 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 GABRYCHOWICZ Jakub 1995-12-01 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
67 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
68 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
69 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 GIL Michał 1997-01-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
72 GLISZCZYŃSKI Mateusz 1996-06-12 MKL Toruń KPO
73 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
74 GŁÓD Piotr 1995-06-12 MKS MOS Wrocław DOL
75 GOŁĄB Łukasz 1996-02-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
76 GONTAREK Łukasz 1997-08-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
77 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
78 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
79 GRABOWICZ Dawid 1996-05-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
80 GRABOWSKI Dawid 1995-01-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
81 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
82 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 GRUSZCZYŃSKI Artur 1997-02-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
84 GRZĄDZIELA Wojciech 1995-01-09 MKL Szczecin ZPO
85 GRZELAK Michał 1997-03-01 AZS Łódź LDZ
86 GUZ Witold 1996-01-01 Gimnazjum 1 Kutno LDZ
87 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
88 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
89 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
90 HAMPEL Ernest 1997-12-03 OŚ AZS Poznań WLP
91 HELIOSZ Daniel 1994-11-17 TL ROW Rybnik SLK
92 HOFFMAN Dariusz 1996-04-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
93 HOFFMANN Denis 1997-09-26 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
94 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
95 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
96 JACENT Artur 1996-08-28 MLKS Sokół Lubin DOL
97 JAGIEŁŁO Jakub 1996-01-28 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
98 JAKUBOWIAK Kamil 1996-01-04 MULKS MOS Sieradz LDZ
99 JANICKI Tomasz 1996-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
100 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
101 JARDEL Wojciech 1994-04-19 MKL 12 Jelenia Góra DOL
102 JAROSŁAWSKI Damian 1996-11-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
103 JARYSZ Bartosz 1994-02-10 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
104 JARZĘBSKI Kamil 1998-01-01 Gimnazjum Rozprza LDZ
105 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
106 JÓSKOWIAK Jarosław 1996-02-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
107 JURA Daniel 1995-08-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
108 JURCZUK Sebastian 1996-01-01 niest. Białystok POD
109 KACPRZAK Michał 1996-07-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
110 KACZMAREK Dawid 1997-03-10 MULKS MOS Sieradz LDZ
111 KALINOWSKI Kamil 1999-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
112 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
113 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
114 KARTOWSKI Krzysztof 1995-01-30 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
115 KARWOWSKI Tomasz 1995-12-28 MKS MOS Wrocław DOL
116 KĄS Kajetan 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 KĘDZIOR Krzysztof 1991-10-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 KISIEL Michał 1995-12-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
119 KLEMIŃSKI Dawid 1997-06-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
120 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 KLIMCZAK Adam 1996-03-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
122 KLIMCZAK Mikołaj 1992-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
123 KLONOWSKI Kamil 1989-06-24 MOSiR Łaziska Górne SLK
124 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
125 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
126 KOLANEK Patryk 1996-01-01 Gimnazjum 1 Wieluń LDZ
127 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
128 KONIECZNY Kamil 1996-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
129 KONSTANTYNOWICZ Wiktor 1999-01-31 AZS-AWF Katowice SLK
130 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
131 KOPEĆ Mateusz 1996-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
132 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
133 KOSIEDOWSKI Dawid 1996-01-01 niest. Gdańsk POM
134 KOT Aleksander 1994-07-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
135 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
136 KOWALCZYK Oskar 1995-10-02 RKS Łódź LDZ
137 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 KRASUŃ Mikołaj 1995-08-02 AZS Łódź LDZ
139 KRAUSE Oskar 1997-06-16 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
140 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
141 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
142 KRAWCZYK Tomasz 1989-02-24 RKS Łódź LDZ
143 KRUPPA Patryk 1994-07-10 MKS-MOSM Bytom SLK
144 KRYSIEWICZ Klaudiusz 1995-07-12 niest. Warszawa MAZ
145 KRZEMIŃSKI Dawid 1996-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
146 KRZEPICKI Bartosz 1997-02-06 RKS Łódź LDZ
147 KRZOSKA Patryk 1996-07-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
148 KRZYWIEC Stanisław 1989-09-22 AZS-AWF Katowice SLK
149 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 KUBIAK Kamil 1996-03-17 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
151 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
152 KUBICA Piotr 1998-05-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
153 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
154 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
155 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
156 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
157 KUKUCZKA Tomasz 1996-01-31 MKS-MOS Katowice SLK
158 KULA Błażej 1996-08-02 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
159 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
160 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
161 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
162 KURCZEWSKI Sebastian 1995-11-16 SSMKS Parasol Wrocław DOL
163 KUŚMIERCZYK Patryk 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
164 KUTKOWSKI Michał 1996-01-25 UKS Czapla Białe Błota KPO
165 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
166 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
167 LEWANDOWSKI Damian 1998-04-02 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
168 LEWANDOWSKI Jakub 1997-01-24 LKS Lubusz Słubice LBU
169 LEWANDOWSKI Maciej 1996-01-01 niest. Gdańsk POM
170 LEWANDOWSKI Mateusz 1996-02-29 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
171 LEWANDOWSKI Mateusz 1994-10-08 RKS Łódź LDZ
172 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
173 LIPIŃSKI Bartosz 1995-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
174 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
175 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
176 LUDWIG Sebastian 1995-03-02 LUKS Podium Kup OPL
177 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
178 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
179 ŁUKASZEWICZ Szymon 1993-07-12 MLKS Rakowice DOL
180 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
181 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
183 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
184 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
185 MAK Piotr 1996-03-19 MKS MOS Wrocław DOL
186 MALAREK Michał 1998-09-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
187 MALSKI Patryk 1993-10-29 MKS MOS Wrocław DOL
188 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
189 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
190 MARCINKOWSKI Piotr 1996-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
191 MARCZAK Tomasz 1996-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
192 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 MATUSIAK Mateusz 1996-06-07 MKLA Łęczyca LDZ
194 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
195 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
196 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
197 MICHNIAK Jan 1992-06-26 WKS Wawel Kraków MLP
198 MIKOŁAJEWSKI Michał 1996-12-20 LUKS Boguszyce LDZ
199 MIKULEWICZ Artur 1996-01-03 MKST Astra Nowa Sól LBU
200 MILEWSKI Marek 1992-06-15 TS AKS Chorzów SLK
201 MIŚKIEWICZ Michał 1996-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
202 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
203 MŁYNARCZYK Jan 1993-07-04 MKS MOS Wrocław DOL
204 MODRZEJEWSKI Łukasz 1992-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
205 MOLEK Dariusz 1994-05-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
206 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
207 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
208 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
209 MRÓZ Cezary 1996-07-23 LKS Vectra Włocławek KPO
210 MUSIAŁ Grzegorz 1996-04-05 LKS Kłos Olkusz MLP
211 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
212 MUŻDŻYŃSKI Krystian 1994-04-17 RKS Łódź LDZ
213 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 UKS 55 Łódź LDZ
214 MYDLAK Tomasz 1994-05-20 MKS Agros Chełm LBE
215 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
216 NADOLSKI Daniel 1995-11-30 GKS Piast Gliwice SLK
217 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
218 NAPIERAŁA Jan 1996-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 NAWRACAŁA Dominik 1996-07-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
220 NAWROTT Piotr 1996-01-01 niest. Olsztyn WMZ
221 NIEĆ Martin 1996-07-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
222 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
223 NOWAK Kamil 1996-01-01 UKS Szafir Wałbrzych DOL
224 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
225 NOWAKOWSKI Jan 1997-06-26 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
226 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
227 NOWOCIEŃ Michał 1993-03-29 RLTL ZTE Radom MAZ
228 NOWOTNY Bartosz 1996-05-27 SL Olimpia Poznań WLP
229 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
230 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
231 OCZKO Bartłomiej 1996-01-07 SSMKS Parasol Wrocław DOL
232 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
233 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
234 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
235 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
237 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
238 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
239 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
240 OPYD Krzysztof 1996-03-07 BKL Bełchatów LDZ
241 OSIEK Kamil 1996-04-15 TS AKS Chorzów SLK
242 OŚKIEWICZ Mateusz 1997-09-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
243 PACUŁA Bartosz 1992-02-17 TS AKS Chorzów SLK
244 PAJĄK Daniel 1998-04-21 BKL Bełchatów LDZ
245 PALACZ Jakub 1996-03-27 PLKS Gwda Piła WLP
246 PASTERNAK Bartłomiej 1995-06-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
247 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
248 PAWLAK Dominik 1997-02-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
249 PAWLAK Michał 1996-07-31 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
250 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
251 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
252 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
253 PIEC Paweł 1996-01-01 niest. Poznań WLP
254 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
255 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
256 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
257 PIRÓG Paweł 1997-04-04 MKS MOS Wrocław DOL
258 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
259 POLAKOWSKI Paweł 1995-10-12 OKLA Ostrołęka MAZ
260 POZORSKI Patryk 1999-02-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
261 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
262 PRIMUS Paweł 1993-06-29 TS AKS Chorzów SLK
263 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
264 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek 1996-12-30 KL Wałcz ZPO
265 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 RADZIEJ Sebastian 1996-01-01 niest. Gdańsk POM
267 RATOWSKI Damian 1996-03-05 MULKS MOS Sieradz LDZ
268 REMBOWSKI Sebastian 1997-02-09 AZS Łódź LDZ
269 ROGIŃSKI Kamil 1996-01-01 niest. Białystok POD
270 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
271 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
272 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
273 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
274 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
275 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
276 RUTKOWSKI Gerard 1997-06-29 RLTL ZTE Radom MAZ
277 RYSIUKIEWICZ Mateusz 1997-07-08 MKS MOS Wrocław DOL
278 RZEPECKI Mariusz 1996-05-21 RKS Łódź LDZ
279 SABAT Łukasz 1996-08-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
280 SALAK Michał 1996-05-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
281 SALAMONOWICZ Adrian 1994-11-06 MKS MOS Wrocław DOL
282 SAŁADIAK Michał 1996-05-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
283 SAREK Dawid 1996-01-22 SKLA Sopot POM
284 SERAFINOWSKI Dominik 1996-01-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
285 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
286 SIERCHA Patryk 1998-07-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
287 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
288 SŁOWIOK Dawid 1997-02-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
289 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
290 SOBCZAK Sebastian 1996-02-08 MKS Jarocin WLP
291 SOBOLEWSKI Michał 1996-01-01 niest. Warszawa MAZ
292 SOKALSKI Patryk 1996-01-22 MKST Astra Nowa Sól LBU
293 SOKOŁOWSKI Patryk 1998-06-29 LKS Orzeł Namysłów OPL
294 SOWIK Wojciech 1996-02-12 AZS Łódź LDZ
295 STASZUK Krystian 1993-06-04 MKS-MOS Katowice SLK
296 STAWNY Rafał 1996-02-23 LUKS Orkan Września WLP
297 STEFANIAK Bartosz 1996-02-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
298 STĘPIEŃ Michał 1996-01-01 Gimnazjum 4 Bełchatów LDZ
299 STOJEK Kamil 1996-04-07 MKL Szczecin ZPO
300 STRZELCZYK Marek 1997-01-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
301 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 RKS Łódź LDZ
302 SULIKOWSKI Szymon 1996-01-09 SKS Sokół Malbork POM
303 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
304 SZCZUREK Jakub 1996-07-12 MUKS ILKUS Olkusz MLP
305 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
307 SZULIŃSKI Mateusz 1996-01-01 niest. Białystok POD
308 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
309 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
310 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
311 ŚLUSARCZYK Dominik 1993-06-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
312 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
313 TARENT Patryk 1996-03-08 KS Gwardia Piła WLP
314 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
315 TUDOROW Arkadiusz 1996-01-14 ZLKL Zielona Góra LBU
316 TUSZYŃSKI Jerzy 1996-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
317 TYLAK Łukasz 1990-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
318 TYLKOWSKI Daniel 1996-05-31 MLKS Agros Żary LBU
319 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
320 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
321 URBANOWICZ Michał 1987-03-07 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ
322 URBAŃSKI Kacper 1994-05-08 MKLA Łęczyca LDZ
323 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
324 WALICKI Antoni 1999-12-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
325 WARZOCHA Adrian 1994-10-18 MLKS Sokół Lubin DOL
326 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
327 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
328 WERNER Mariusz 1997-01-28 LUKS Podium Kup OPL
329 WIERZBICKI Maciej 1999-01-28 LKS Polkowice DOL
330 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
331 WIĘCEK Mateusz 1996-05-20 SL GKS Olsza Olszyna DOL
332 WITEK Dawid 1996-01-01 ZSPryw. Opoczno LDZ
333 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
334 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
335 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
336 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
337 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
338 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
339 WOLTMANN Kacper 1997-01-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 WOSICKI Józef 1997-12-28 OŚ AZS Poznań WLP
341 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
342 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
343 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
344 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
345 WRÓBEL Bartosz 1995-01-10 WKS Flota Gdynia POM
346 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
347 WRZALIK Adrian 1996-09-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
348 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
349 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
350 WYSOTA Tomasz 1997-02-24 MULKS MOS Sieradz LDZ
351 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
352 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1999-05-03 MKS MOS Wrocław DOL
353 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
354 ZAMIELSKI Paweł 1993-04-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
355 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
356 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
357 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
358 ZIARKIEWICZ Oktawiusz 1994-12-09 TL ROW Rybnik SLK
359 ZIELIŃSKI Gracjan 1995-02-22 MKS Expom Krośniewianka Krośniewice LDZ
360 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
361 ZIĘBA Filip 1996-03-01 ULKS Lipinki MLP
362 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
363 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
364 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
365 ŻAK Łukasz 1997-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
366 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
367 ŻMUDA Marcin 1990-09-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
368 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27140402793884sekund