DOBEK Patryk
1994-02-13
MKL Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A E 1994-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
3 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 RLTL ZTE Radom MAZ
5 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
6 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 ANDERS Rafał 1993-02-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
8 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
9 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 BAĆMAGA Dominik 1994-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BAJ Mikołaj 1992-12-18 KL Lechia Gdańsk POM
13 BAŁAJDA Michał 1993-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
14 BAŃKA Mateusz 1993-09-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
15 BARANOWSKI Michał 1993-02-19 MKS Truso Elbląg WMZ
16 BIANEK Marcin 1994-05-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
17 BIEGAŃSKI Tomasz 1994-03-19 BKL Bełchatów LDZ
18 BLEJA Marek 1996-05-06 SKLA Sopot POM
19 BŁOCIAN Rafał 1986-03-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
20 BOGUSZ Igor 1989-05-10 KS Wejher Wejherowo POM
21 BOLDA Marek 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
22 BONOWICZ Krystian 1994-12-05 LUKS Wieża Postomino ZPO
23 BORKOWSKI Michał 1991-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
24 BOROWIK Dawid 2001-02-04 BKS Bydgoszcz KPO
25 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
26 BRZESKI Karol 1993-05-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
27 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZOSTEK Mateusz 1991-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
30 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
31 BUKOWSKI Dariusz 1989-05-26 SKLA Sopot POM
32 BYKOWSKI Michał 1993-07-17 SKLA Sopot POM
33 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
34 CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 CHMIEL Paweł 1997-08-18 RKS Łódź LDZ
36 CHOJNACKI Mateusz 1994-04-29 KS Gwardia Piła WLP
37 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
38 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
39 CICHOSZ Jarosław 1987-02-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
41 CIECIERSKI Damian 1994-02-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
42 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
43 CIĘŻKI Daniel 1994-07-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
44 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
45 CZAJA Dominik 1994-08-08 SKLA Sopot POM
46 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
47 CZYCZEL Adam 1993-01-23 SKLA Sopot POM
48 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 DĄBROWSKI Marcin 1994-05-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
50 DERDOWSKI Michał 1993-01-25 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
51 DOLNY Łukasz 1997-01-01 MMKS Gdańsk POM
52 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
54 DUNIN-BORKOWSKI Hubert 1992-12-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
55 DUSZCZYK Jakub 1995-02-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
56 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
57 DUTKIEWICZ Ziemowit 1992-05-30 OŚ AZS Poznań WLP
58 DYBOWSKI Robert 1996-02-17 KS Wejher Wejherowo POM
59 DYJECIŃSKI Adrian 1992-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
60 DYS Marcin 1996-04-13 LKS Jantar Ustka POM
61 DZIKI Paweł 1994-09-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
62 FALKOWSKI Adam 1994-01-21 RKS Rumia POM
63 FALKOWSKI Damian 1991-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
64 FELSKI Filip 2001-09-26 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
65 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
66 FLOREK Łukasz 1994-09-20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
67 FOSTIAK Krzysztof 1991-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
68 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
69 FRĄK Patryk 1994-07-28 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
70 FROELKE Krystian 1996-06-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
71 FRYCZ Łukasz 1998-08-24 SKLA Sopot POM
72 GABIS Kacper 1994-01-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 GACH Maciej 1993-10-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
74 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
75 GAJOS Mateusz 1998-01-07 SKLA Sopot POM
76 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
77 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
78 GANCARZ Ernest 1994-11-10 KS Agros Zamość LBE
79 GARUS Krzysztof 1991-07-20 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
80 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
81 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
82 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 GINTER Jonasz 1996-12-01 MLKS Baszta Bytów POM
84 GLONEK Waldemar 1994-04-23 SL Olimpia Poznań WLP
85 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GODLEWSKI Damian 1994-08-11 MKS Truso Elbląg WMZ
87 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
88 GÓRECKI Mateusz 1993-07-01 SKLA Słupsk POM
89 GÓRNY Szymon 1994-02-22 SL Olimpia Poznań WLP
90 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
91 GRYNKIEWICZ Marcin 1990-03-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
92 GRZĄŚLEWICZ Paweł 1989-10-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
93 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
94 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
95 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
96 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
97 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
98 HINC Michał 1996-04-21 GKS Żukowo POM
99 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
100 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
101 HRYSZKIEWICZ Marcin 1992-05-01 SL Olimpia Poznań WLP
102 I O 1992-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 JABŁOŃSKI Adam 1994-02-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
105 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
106 JACECKO Damian 1993-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
107 JACEWICZ Gustaw 1989-11-21 SKLA Sopot POM
108 JACYNO Oskar 1990-01-01 MLKS Ostróda WMZ
109 JAKUBEK Patryk 1997-06-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
110 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
111 JAKUSEWICZ Jan 1991-01-01 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
112 JANKOWSKI Paweł 1992-06-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
113 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
114 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
115 JASIŃSKI Paweł 1993-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 JENDRASZCZYK Paweł 1993-06-27 STS Pomerania Szczecinek ZPO
117 JĘDRUSIŃSKI Marcin 1981-09-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
118 JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
119 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
120 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
122 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
123 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
124 KAMIŃSKI Jacek 1994-09-29 KS Agro Kociewie Starogard POM
125 KAMIŃSKI Jakub 1994-06-07 MUKL Brodnica KPO
126 KAMIŃSKI Patryk 1992-06-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
127 KANIGOWSKI Marcin 1995-10-25 KKL Rodło Kwidzyn POM
128 KANTOROWSKI Henryk 1997-05-20 PLKS Gwda Piła WLP
129 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
130 KARWOWSKI Tomasz 1995-12-28 MKS MOS Wrocław DOL
131 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
132 KASYNA Wojciech 1993-02-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
133 KASZUBA Tomasz 1988-11-26 KL Gdynia POM
134 KAZUBSKI Piotr 1990-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
135 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
136 KIEDROWSKI Marcin 1992-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
137 KLATKA Maciej 1992-07-28 MUKS Legnica DOL
138 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
139 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
140 KLOFCZYŃSKI Bartosz 1995-01-01 LLKS Smętowo Graniczne POM
141 KLOSKOWSKI Patryk 1992-11-28 MKS Sambor Tczew POM
142 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
143 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
144 KNIEFEL Bartosz 1988-05-07 MUKL Brodnica KPO
145 KOBUS Paweł 1994-05-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
146 KOŁODZIEJSKI Jakub 1995-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
148 KONICZ Arkadiusz 1993-01-02 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
149 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
151 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
152 KOSIŃSKI Tomasz 1995-02-11 ULKS Talex Borzytuchom POM
153 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
154 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
155 KOTŁOWSKI Patryk 1996-05-22 GKS Żukowo POM
156 KOTOWSKI Tomasz 1995-03-01 LLKS Smętowo Graniczne POM
157 KOWALCZYK Artur 1995-06-05 MMKS Gdańsk POM
158 KOWALSKI Łukasz 1992-01-07 LKS Lubawa WMZ
159 KOWALSKI Marcin 1993-04-15 MUKL Brodnica KPO
160 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 KOZIARSKI Grzegorz 1987-09-17 KU AZS Uniwersytet Gdański POM
162 KOZIURA Marcin 1994-06-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
163 KOZŁOWSKI Adrian 1997-06-21 MKS Święc Sławno ZPO
164 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
165 KOZŁOWSKI Mateusz 1993-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
166 KRAJEWSKI Andrzej 1994-08-22 LUKS Wieża Postomino ZPO
167 KRAKOWSKI Jan 1994-07-22 WKS Flota Gdynia POM
168 KRAKÓWKA Jacek 1995-02-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
169 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
170 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
171 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
172 KRUSZCZYŃSKI Jakub 1995-01-16 SKLA Sopot POM
173 KRUSZYŃSKI Jakub 1995-01-01 SKLA Sopot POM
174 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
175 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
176 KUBASZEWSKI Mariusz 1982-07-11 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
177 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
178 KURAŚ Emil 1993-08-15 RKS Łódź LDZ
179 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
180 KWIATKOWSKI Mariusz 1992-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
181 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
182 LANDOWSKI Karol 1998-01-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
183 LEWANDOWSKI Maciej 1995-09-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
184 LEWANDOWSKI Mateusz 1994-10-08 RKS Łódź LDZ
185 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
186 LIPIŃSKI Bartosz 1998-08-21 MMKS Gdańsk POM
187 LIPIŃSKI Samuel 1992-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
188 LITERSKI Kamil 1993-09-22 UKS Młodzik Warszawa MAZ
189 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 MKL Szczecin ZPO
190 ŁASZEWSKI Marcin 1994-06-02 MMKS Gdańsk POM
191 ŁYSIK Piotr 1990-04-13 OKS Start Otwock MAZ
192 MACIEJEWSKI Dawid 1993-09-30 LUKS Wieża Postomino ZPO
193 MAĆKOWIAK Igor 1993-05-26 OŚ AZS Poznań WLP
194 MAJAK Tomasz 1993-08-03 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
195 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 AZS-AWF Katowice SLK
196 MAKAJ Mateusz 1991-04-16 SL Olimpia Poznań WLP
197 MAKIŁA Mikołaj 1994-01-12 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
198 MAŁKIŃSKI Mariusz 1993-07-01 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
199 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
200 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 MARCZYŃSKI Paweł 1993-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
202 MAŚLANIK Piotr 1993-01-01 CMKL Człuchów POM
203 MEGGER Karol 1994-07-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
204 MELECH Marek 1990-06-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
205 MĘŻYK Mikołaj 1994-07-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
206 MIASKOWSKI Rafał 1993-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
207 MICHAŁOWSKI Łukasz 1993-12-18 LKS Vectra Włocławek KPO
208 MIELEWCZYK Rafał 1994-05-18 LKB im. Braci Petk Lębork POM
209 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL ZTE Radom MAZ
210 MILERT Krzysztof 1994-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
211 MILEWSKI Marek 1992-06-15 TS AKS Chorzów SLK
212 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
213 MISIORSKI Dawid 1995-03-25 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
214 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
215 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
216 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
217 MOSZCZYŃSKI Bartosz 1994-04-19 MKS Truso Elbląg WMZ
218 MUDLAFF Andrzej 1991-02-18 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
219 MUDLAFF Tomasz 1995-07-16 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
220 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
221 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
222 NAPIERAŁA Bartosz 1995-04-15 MLKS Sokół Lubin DOL
223 NASTKIEWICZ Maciej 1993-06-11 SKLA Sopot POM
224 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
225 NOWACKI Maciej 1994-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
226 NOWAKOWSKI Mateusz 1991-07-11 MKS Sambor Tczew POM
227 NOWICKI Piotr 1994-02-09 MUKS Kadet Rawicz WLP
228 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
229 OBECNY Mateusz 1997-04-12 CMKL Człuchów POM
230 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
231 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
232 OLSZEWSKI Damian 1995-03-14 LKS Jantar Ustka POM
233 OLSZEWSKI Kamil 1992-04-15 MUKL Brodnica KPO
234 OLSZEWSKI Michał 1994-09-27 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
235 OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
236 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
237 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 OSCINSKI Hubert 2003-07-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
239 OSOWSKI Kamil 1994-02-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
240 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
241 OTTO Damian 1993-09-27 BKS Bydgoszcz KPO
242 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
243 PALCZEWSKI Michał 1994-01-01 LKS Lubawa WMZ
244 PARADOWSKI Marcin 1994-01-06 AZS-AWF Katowice SLK
245 PAWŁOWICZ Damian 1995-08-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
246 PAWŁOWSKI Kamil 1995-08-18 MMKS Gdańsk POM
247 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
248 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 PIĄTKOWSKI Krzysztof 1994-03-10 SKLA Sopot POM
250 PIECEK Kordian 1995-01-21 SKLA Słupsk POM
251 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
252 PIÓRKOWSKI Paweł 1995-03-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
253 PIÓRO Olaf 2001-08-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
254 PLAWGO Marek 1981-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
255 PONIEWIERKA Andrzej 1994-06-21 MMKS Gdańsk POM
256 PORZĄDNY Sebastian 1988-07-06 AZS Łódź LDZ
257 POTASIŃSKI Damian 1987-04-03 AZS-AWF Gorzów LBU
258 PÓLKOWSKI Jakub 1994-06-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
259 PRĄDZYŃSKI Przemysław 1991-05-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
260 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
261 PRYLEWSKI Mateusz 1993-09-16 MUKL Brodnica KPO
262 PRZEPIÓRKA Jacek 1993-03-11 LKB im. Braci Petk Lębork POM
263 PRZYCHODZKI Krzysztof 1994-04-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
264 PSZCZOLIŃSKI Piotr 1995-12-02 MMKS Gdańsk POM
265 RACHWAŁ Tobiasz 1996-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
266 RADŁOWSKI Jan 1994-10-10 SKLA Sopot POM
267 RADZISZEWSKI Adam 1995-12-24 SKLA Sopot POM
268 RAKOWSKI Dawid 1992-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
269 ROGOŻYŃSKI Krystian 1994-07-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
270 ROMANOWSKI Jacek 1994-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
271 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
272 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
273 RUMIŃSKI Dawid 1991-03-28 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
274 RUMIŃSKI Jakub 1995-09-24 UKS Lipusz POM
275 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
276 RYMKO Bartosz 1991-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
277 RZEPA Mateusz 1997-09-18 UKS Jedynka Reda POM
278 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
279 SADOWSKI Wojciech 1994-01-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
280 SAMBORSKI Mikołaj 1993-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
281 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
282 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
283 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
285 SIROCKI Szymon 1990-05-12 SKLA Sopot POM
286 SIUDA Filip 1995-03-25 LLKS Smętowo Graniczne POM
287 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
288 SIWARSKI Kacper 1994-04-08 PLKS Gwda Piła WLP
289 SKIBA Karol 1992-03-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
290 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
291 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
292 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 AZS-AWF Katowice SLK
293 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
294 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
295 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
296 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
297 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
298 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
299 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
300 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
301 SOKOŁOWSKI Jakub 1994-03-08 KL Gdynia POM
302 SOKÓŁ Paweł 1996-02-03 ULKS Talex Borzytuchom POM
303 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
304 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
305 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
306 SOŚNIAK Kamil 1988-01-23 KL Lechia Gdańsk POM
307 STECYK Dawid 1994-10-18 CWKS Vęgoria Węgorzewo WMZ
308 STOCHAJ Artur 1995-03-16 KS Gwardia Piła WLP
309 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
310 STOLC Marcin 1988-07-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
311 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
312 STRUSIŃSKI Marcin 1994-04-10 MUKS Płock MAZ
313 STRYSZYK Przemysław 1994-04-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
314 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
315 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
316 SULIKOWSKI Szymon 1996-01-09 SKS Sokół Malbork POM
317 SUPIŃSKI Kamil 1992-02-12 KS Podlasie Białystok POD
318 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
319 SYNAK Tomasz 1994-07-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
320 SZCZYPKA Marcin 1993-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
321 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
322 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
323 SZPAJCHER Zbigniew 1993-05-11 LKS Zantyr Sztum POM
324 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
325 SZYCA Bartłomiej 1996-03-26 KL Gdynia POM
326 SZYCA Daniel 1994-04-24 UKS Szóstka Wejherowo POM
327 SZYDEL Piotr 1993-02-08 LKS Olimpic Szczecin ZPO
328 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
329 SZYMION Dawid 1995-04-14 LKS Jantar Ustka POM
330 ŚLEDŹ Jacek 1991-03-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
331 ŚWIGOŃ Jaromir 1990-05-15 SKLA Sopot POM
332 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
333 TELEPSKI Kacper 1993-10-17 MMKS Gdańsk POM
334 TERENOWICZ Krzysztof 1993-06-07 AZS Łódź LDZ
335 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
336 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
337 TRĄBSKI Przemysław 1991-01-07 PLKS Gwda Piła WLP
338 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
339 UCIECHOWSKI Mateusz 1993-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
340 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
341 URBANIAK Sebastian 2001-06-09 LKS Vectra Włocławek KPO
342 UŚCIŃSKI Artur 1994-12-09 RKS Rumia POM
343 WALCZAK Piotr 1990-12-05 AZS-AWF Gorzów LBU
344 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
345 WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
346 WARDAK Mateusz 1995-08-08 LUKS Wieża Postomino ZPO
347 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
348 WASIAK Jarosław 1984-01-28 AZS Łódź LDZ
349 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
350 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
351 WESOŁOWSKI Maciej 1992-09-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
352 WIADEREK Piotr 1984-02-05 SKLA Sopot POM
353 WICHROWSKI Patryk 1995-02-07 RKS Rumia POM
354 WIECZOREK Bartosz 1987-01-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
355 WIERZBOWSKI Michał 1992-07-06 MKL Toruń KPO
356 WILAMOWSKI Łukasz 1989-03-20 KS Podlasie Białystok POD
357 WISZNIEWSKI Sebastian 1993-01-18 LKS Olimpic Szczecin ZPO
358 WITOŃ Bartosz 1993-12-26 SKLA Sopot POM
359 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
360 WŁODARCZYK Krystian 1995-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
361 WNUK Błażej 1994-04-12 KUKS Remus Kościerzyna POM
362 WOJCIECHOWSKI Marcin 1993-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
363 WOJNO Arkadiusz 1990-06-27 AZS Łódź LDZ
364 WOLNIAK Kacper 1994-02-14 KL Lechia Gdańsk POM
365 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
366 WOŹNIAK Piotr 1991-06-16 SKLA Sopot POM
367 WÓJCICKI Jakub 1990-09-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
368 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
369 WRÓBEL Michał 2002-03-04 UKS Czwórka Żory SLK
370 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
371 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
372 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
373 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
374 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
375 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
376 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
377 ZAREMBA Adam 1993-11-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
378 ZAWACKI Sylwester 1993-12-27 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
379 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
380 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
381 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
382 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO
383 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
384 ZOSIAK Mariusz 1994-06-16 SKLA Sopot POM
385 ZRADA Marcin 1992-08-19 LUKS Orneta WMZ
386 ŻAK Mariusz 1995-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
387 ŻYGOWSKI Michał 1995-09-15 BKS Bydgoszcz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55517292022705sekund