SWOBODA Ewa
1997-07-26
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Natalia 1997-10-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
2 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
3 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
4 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
5 BANA¦ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
6 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
7 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BASIURA Julia 2003-01-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
9 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BEDNORZ Anna 1995-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
11 BENKOWSKA Nina 1998-02-07 WLKS Wrocław DOL
12 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 AZS-AWF Katowice SLK
13 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
14 BŁAŻEK Weronika 1996-01-14 SKLA Sopot POM
15 BOROWIAK Agata 1996-06-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
16 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
17 BORYS Martyna 1997-03-06 MKS Ekonomik Nysa OPL
18 BRYDA Paulina 1995-01-26 UKS Skaut Będzin SLK
19 BRY¦ Sandra 1997-07-13 MKS-MOS Katowice SLK
20 BRZÓZKA Karolina 1999-12-13 GKS Piast Gliwice SLK
21 BUCZKOWICZ Aleksandra 1995-04-04 MKS-MOSM Bytom SLK
22 BZDZIEL Patrycja 1996-05-31 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
23 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
24 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
25 CHIBOWSKA Natalia 1997-06-26 GKS Piast Gliwice SLK
26 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
27 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
28 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
30 CHYCZEWSKA Sandra 1997-03-21 MKL Toruń KPO
31 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
32 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
33 CIE¦LAR Noemi 1998-05-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
34 CIURKO Agata 1997-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
35 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 CZARNYNOGA Martyna 1998-02-10 GTS Bojszowy SLK
37 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CZUPAŁA Klaudia 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
39 DˇBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
40 DEPCZYŃSKA Alicja 1996-04-06 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 AZS-AWF Katowice SLK
42 DOBRZAŃSKA Diana 1998-01-19 GKS Piast Gliwice SLK
43 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
44 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
45 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
46 DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 GKS Piast Gliwice SLK
47 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
48 DUCZMAL Izabela 1996-04-18 SKLA Sopot POM
49 DUDZIK Magdalena 1998-02-28 MUKS Gim 2 Nysa OPL
50 DZIKI Oliwia 1998-06-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
51 FIUK Magdalena 1997-11-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
52 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS ŁódĽ LDZ
53 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 FRANIECZEK Justyna 1989-04-06 KS Gwardia Piła WLP
55 GADOMSKA Martyna 1997-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
56 GADZIŃSKA Anna 1990-05-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
58 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
59 GIELATA Marlena 1992-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
60 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
62 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
63 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
64 GOŁˇBEK Klaudia 1995-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
65 GONDEK Zuzanna 1998-01-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
66 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
67 GORZKOWSKA Anna 1993-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
68 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
69 GÓRKIEWICZ Barbara 1995-04-07 LKS Brzezina Osiek MLP
70 GRAJA Ewa 1996-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
71 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
72 GRZYBOWSKA Joanna 1996-11-16 LKS Lubawa WMZ
73 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
74 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
75 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
76 HANDZLIK Jolanta 1989-04-27 AZS-AWF Katowice SLK
77 HELBIK Joanna 1993-05-29 LKS Pszczyna SLK
78 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
79 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
80 JAK¦ Małgorzata 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
81 JANKOWSKA Aleksandra 1997-09-02 UKS Czwórka Żory SLK
82 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
83 JANOSZ Dominika 1998-01-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
84 JANOWSKA Kamila 1995-11-10 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
85 JAROSZEWICZ Julia 1996-07-07 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
86 JA¬WIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 AZS-AWF Katowice SLK
87 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
88 JESCHKE Marta 1986-06-02 SKLA Sopot POM
89 JEZIORNA Agnieszka 1993-01-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
90 JOŃCZYK Magdalena 1997-01-01 LUKS Konopiska SLK
91 JURCZYK Sabina 1997-12-19 LUKS Podium Kup OPL
92 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
94 KAJTOCH Jolanta 1984-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 KALISZ Magdalena 1993-09-25 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
96 KALI¦CIAK Marta 1996-06-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
97 KAŁA Aleksandra 1994-04-01 MKS-MOSM Bytom SLK
98 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
99 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
100 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
101 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
102 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
103 KASPEREK Oliwia 1995-09-20 MKS-MOSM Bytom SLK
104 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
105 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
106 KIERA Aleksandra 1998-01-21 UKS-MOS Opole OPL
107 KLAWITER Paulina 1989-02-24 SKLA Sopot POM
108 KOKORA Angelika 1997-10-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
109 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
110 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
111 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
112 KOMOROWSKA Janina 1995-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
113 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
114 KOPYTO Katarzyna 1995-08-21 AZS-AWF Katowice SLK
115 KORCZYŃSKA Daria 1981-07-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
116 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
117 KOWALIK Agnieszka 1997-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
118 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
119 KOWALSKA Magdalena 1995-09-25 TL ROW Rybnik SLK
120 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
121 KOWOLIK Sandra 1997-08-15 MKS-MOSM Bytom SLK
122 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
123 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
124 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 WKS Wawel Kraków MLP
125 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
126 KRÓL Aleksandra 1997-01-30 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
127 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
128 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
130 KUDELA Weronika 1997-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
131 KURKOWSKA Karolina 1998-05-04 UKS-MOS Opole OPL
132 KURYS Karolina 1997-01-29 UKS-MOS Opole OPL
133 KURZ Daria 1997-02-23 AZS ŁódĽ LDZ
134 KWA¦NIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
135 KWIECIEŃ Małgorzata 1991-08-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
136 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
137 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1989-04-01 SKLA Sopot POM
138 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
139 LIGUDA Joanna 1997-04-05 LUKS Podium Kup OPL
140 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
141 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
142 LISOWSKA Julita 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
143 LONCIERZ Magdalena 1993-01-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
144 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
145 ŁUKASIK Magdalena 1993-11-13 MKS-MOSM Bytom SLK
146 ŁYZNIAK Magdalena 1998-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
148 MADEJCZYK Angelika 1991-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 MAJCHRZAK Monika 1998-06-18 UKS-MOS Opole OPL
150 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
151 MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
152 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
153 MAŁACZEWSKA Zofia 1997-01-18 KS AZS AWF Kraków MLP
154 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
155 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 MARCINKOWSKA Klaudia 1996-01-01 TS AKS Chorzów SLK
157 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MA¦LANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
159 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
160 MĘDRALA Karolina 1997-09-18 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
161 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
163 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
164 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
165 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
166 MOCHNIA Monika 1992-01-27 AZS-AWF Katowice SLK
167 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
168 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
170 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
171 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
172 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS ŁódĽ LDZ
173 NIEDBAŁ Pola 1997-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
174 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
175 NOWAK Barbara 1997-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
176 NOWAKOWSKA Alicja 1996-08-17 MKS-MOSM Bytom SLK
177 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
178 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
180 OKUŃ Julia 1998-12-26 SKLA Sopot POM
181 OLCHAWA Laura 1997-07-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
182 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
183 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
184 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 O¦ AZS Poznań WLP
185 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS ŁódĽ LDZ
186 OPOŃ Martyna 1991-09-12 O¦ AZS Poznań WLP
187 ORGANI¦CIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
188 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
189 PAJKOS Karolina 1996-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
190 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
191 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
192 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 PANEK Angelika 1989-04-20 O¦ AZS Poznań WLP
194 PASAMONIK Klaudia 1998-05-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
195 PASTUSZKA Magdalena 1995-11-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
196 PAWLAK Karolina 1997-10-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
197 PAWLIK Ewa 1995-03-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
198 PAWLUCZUK Roksana 1997-03-16 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
199 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
200 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
201 PĘKAŁA Kinga 1996-04-19 TL ROW Rybnik SLK
202 PIERZYNA Ewelina 1996-01-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
203 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
204 PIONTEK Natalia 1995-11-23 TL ROW Rybnik SLK
205 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
207 PODLEWSKA Roksana 1996-05-06 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
208 PODOLAK Wiktoria 1998-10-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
209 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
210 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
211 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
212 POSTOŁOWICZ Justyna 1996-01-07 UKS 19 Bojary Białystok POD
213 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
214 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 RAKOSZA Wioletta 1996-11-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 RĘBISZ Judyta 1997-04-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
217 RĘBI¦ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
218 RICHTER Sylwia 1994-06-04 MKS-MOSM Bytom SLK
219 ROMASZKO Katarzyna 1991-07-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
221 RYBAK Justyna 1989-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
222 RYBIŃSKA Jolanta 1997-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
223 SCHMIDT Martina 1997-01-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
224 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
225 SIEKIERZYCKA Sara 1995-04-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
226 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
227 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
228 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
229 SIWCZYK Angelika 1995-02-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
230 SKOCZYLAS Ewelina 1991-09-03 SL Olimpia Poznań WLP
231 SKOP Małgorzata 1996-06-03 MKS-MOS Katowice SLK
232 SKÓRA Małgorzata 1997-07-24 MKL Szczecin ZPO
233 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
234 SKUBIK Aleksandra 1997-05-16 MOSM Tychy SLK
235 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS ŁódĽ LDZ
236 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
237 SOBOLEWSKA Żaneta 1997-10-14 MKS-MOSM Bytom SLK
238 SOFIŃSKA Karina 2001-01-01 MOSM Tychy SLK
239 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
240 SOKOŁOWSKA Kinga 1996-05-07 LKS Orzeł Namysłów OPL
241 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
243 SO¦NICKA Dominika 1997-06-10 MKS-MOSM Bytom SLK
244 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
245 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
246 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
247 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
248 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
249 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
250 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
251 SUCHOWIECKA Paula 1989-05-09 niest. Kraków MLP
252 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
253 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
254 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
255 SZCZEPANIAK Aleksandra 1990-04-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
256 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
257 SZCZE¦NIAK Angelika 1997-05-07 GKS Piast Gliwice SLK
258 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
259 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
260 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
261 ¦WIECA Katarzyna 1992-05-07 UKS-MOS Opole OPL
262 ¦WIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
263 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
264 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
265 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
266 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
267 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
268 USENDIAH Jessica 1998-06-18 MOSM Tychy SLK
269 WALAS Joanna 1996-05-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
270 WALICZEK Agnieszka 1992-01-21 LKS Pszczyna SLK
271 WAŻNA Izabela 1991-07-17 MOSM Tychy SLK
272 WˇS Patrycja 1992-10-30 WKS Wawel Kraków MLP
273 WEDLER Weronika 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
275 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
276 WESOŁOWSKA Katarzyna 1990-01-20 SKLA Sopot POM
277 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
278 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
279 WĘGLER Marta 1993-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
280 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
281 WIDZYK Paulina 1997-08-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
282 WIECZOREK Karolina 1996-02-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
283 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 O¦ AZS Poznań WLP
284 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
285 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
286 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
287 WOREK Klaudia 1997-10-11 MKS-MOS Katowice SLK
288 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL ZTE Radom MAZ
289 WO¬NIAK Natalia 1995-02-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
290 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
291 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
292 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
293 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
294 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
295 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
296 ZAJˇC Angelika 1996-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
297 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamo¶ć LBE
298 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
299 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 O¦ AZS Poznań WLP
300 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
301 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
302 ZIMIERSKA Klaudia 1997-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
303 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
304 ŻEBROWSKA Nikola 1998-04-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
305 ŻÓŁCIAK Klaudia 1996-12-30 MKS-MOSM Bytom SLK
306 ŻUKOWSKA Agnieszka 1996-03-10 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
307 ŻUKOWSKA Weronika 1996-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55185294151306sekund