DUSZYŃSKI Kajetan
1995-05-12
AZS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jacek 1991-01-31 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 APACKI Mateusz 1992-03-19 SKLA Sopot POM
5 BACZEWSKI Mateusz 1995-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
6 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
7 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
8 BERLIŃSKI Daniel 1994-11-30 UKS Skoczek Władysławów WLP
9 BĘDZIESZAK Bartosz 1995-02-24 TS AKS Chorzów SLK
10 BIALIC Bartłomiej 1994-01-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BIELA Sebastian 1991-07-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
13 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BŁASIK Adam 1995-06-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
15 BOGUSZ Igor 1989-05-10 KS Wejher Wejherowo POM
16 BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 LUKS Orkan Września WLP
17 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
18 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 OŚ AZS Poznań WLP
19 BRZĄKALIK Patryk 1994-10-20 UKS Czwórka Żory SLK
20 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 BRZOSKA Damian 1993-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
23 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
24 BUCHERT Filip 1998-08-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 BUDZIEJEWSKI Kamil 1988-09-14 AZS Łódź LDZ
26 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
27 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
28 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 CHOCZYŃSKI Dawid 1992-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHOJNACKI Maciej 1993-10-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 WKS Śląsk Wrocław DOL
32 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
33 CHRZANOWSKI Mateusz 1996-04-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 CHWIST Kamil 1996-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
35 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 OŚ AZS Poznań WLP
37 CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
38 DEREWECKI Mateusz 1995-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
39 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
41 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
42 DOBOSZ Igor 1998-01-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
43 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
44 DOLATA Tomasz 1996-02-15 MKS-MOSM Bytom SLK
45 DOMAGAŁA Łukasz 1987-01-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
46 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 DUCH Jakub 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
48 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
49 DUDEK Rafał 1989-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
52 FÓRMAŃSKI Mateusz 1991-02-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
53 FREDYK Dawid 1997-01-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 FUCHS Grzegorz 1996-01-19 TS AKS Chorzów SLK
55 GARCZARCZYK Tomasz 1990-06-05 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
56 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GIESZCZYŃSKI Rafał 1994-02-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
59 GOŁDA Bartek 1995-01-01 niest. Katowice SLK
60 GOŁKOWSKI Kamil 1993-09-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
62 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
63 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
64 GRABOWSKI Marcin 1995-09-20 MOSM Tychy SLK
65 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
66 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
67 GRZYMKOWSKI Patryk 1994-05-26 UKS MOSiR Działdowo WMZ
68 GULCZYŃSKI Bartosz 1995-03-02 LKS Olimpic Szczecin ZPO
69 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
70 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
71 HELIOSZ Daniel 1994-11-17 TL ROW Rybnik SLK
72 HŁADUNIUK Patryk 1995-06-27 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
73 HOLEWIK Łukasz 1990-03-23 TS AKS Chorzów SLK
74 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
75 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
76 HUDZIAK Marek 1987-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
77 HUPAŁO Anatol 1994-03-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
78 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
79 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 JAKUSZEWSKI Konrad 1996-06-07 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
81 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
82 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
83 JARMUSIEWICZ Kamil 1995-03-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
84 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
85 JEDYŃSKI Szymon 1997-05-04 LUKS Zabrzeg SLK
86 JELONEK Dorian 1995-01-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
87 JONDA Filip 1993-05-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
88 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
89 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
90 JUREK Grzegorz 1992-04-19 MKS Ekonomik Nysa OPL
91 JUSZCZYK Michał 1995-11-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
92 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 KAKAREKO Grzegorz 1990-07-05 KS Podlasie Białystok POD
94 KANIA Michał 1996-09-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
95 KANIA Robert 1994-03-15 LKS Pszczyna SLK
96 KAŃSKI Bartosz 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
97 KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 AZS Łódź LDZ
98 KASPROWICZ Przemysław 1995-04-19 UKS Kusy Warszawa MAZ
99 KAZUBSKI Piotr 1990-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
100 KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
102 KLIMCZAK Piotr 1980-01-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
103 KLUCZYŃSKI Tomasz 1993-07-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
104 KLUSZCZYŃSKI Artur 1992-05-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
105 KOKOSZEK Mateusz 1996-05-20 TL ROW Rybnik SLK
106 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian 1993-02-05 niest. Katowice SLK
107 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
108 KOS Marek 1989-05-12 UKS Czwórka Żory SLK
109 KOSEK Łukasz 1995-01-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 KOSTECZKA Michał 1995-04-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
112 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
113 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 KRAUT Sebastian 1995-01-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
116 KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
117 KREFT Szymon 2000-01-29 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
118 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
119 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
120 KRYSIEWICZ Klaudiusz 1995-07-12 niest. Warszawa MAZ
121 KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 SL Olimpia Poznań WLP
122 KRZEWINA Jakub 1989-10-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
123 KUBAŃSKI Rafał 1995-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
124 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
125 KUCEK Roman 1994-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
127 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
128 KULIK Marcin 1994-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
129 KULKA Jakub 1995-01-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
130 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 KURUC Kamil 1995-03-10 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
132 KUŚNIERZ Piotr 1994-02-05 WKS Śląsk Wrocław DOL
133 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
134 LECHOSZEST Paweł 1995-04-29 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
135 LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
136 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
137 LEWANDOWSKI Maciej 1995-02-08 UKS Młodzik Warszawa MAZ
138 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 LIGOCKI Filip 1998-02-06 UKS Czwórka Inowrocław KPO
140 LIPIŃSKI Bartosz 1995-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
141 LIPKA Mateusz 1993-07-13 UKS Czwórka Żory SLK
142 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
143 LUDWIG Sebastian 1995-03-02 LUKS Podium Kup OPL
144 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
145 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
146 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
147 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
148 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 AZS-AWF Katowice SLK
149 MALSKI Paweł 1995-09-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 MARCINISZYN Marcin 1982-09-07 WKS Śląsk Wrocław DOL
151 MARCZUK Szymon 1995-07-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 MAREK Krzysztof 1992-05-15 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
153 MARSZAŁEK Marcel 1995-09-23 LUKS Zabrzeg SLK
154 MATEUSIAK Cezary 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
155 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
156 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
157 MECH Arkadiusz 1994-01-22 MKS-MOS Katowice SLK
158 MICHALAK Marek 1994-07-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
159 MIEDZIŃSKI Mateusz 1996-01-08 niest. Katowice SLK
160 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 RLTL ZTE Radom MAZ
161 MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
162 MILEWSKI Marek 1992-06-15 TS AKS Chorzów SLK
163 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
164 MIROWSKI Daniel 1996-01-22 GKS Piast Gliwice SLK
165 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
166 MLECZKO Wojciech 1994-10-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
167 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
169 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
170 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
171 MUCHA Arkadiusz 1992-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
172 MURAS Arkadiusz 1994-03-10 LUKS Zabrzeg SLK
173 MYSZOR Bartłomiej 1996-08-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
174 NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
175 NISZCZUK Patryk 1993-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
176 NIŹNIK Daniel 1995-04-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
177 NURKOWSKI Patryk 1996-08-15 LKS Jantar Ustka POM
178 OCZKI Jakub 1996-07-09 MKL Toruń KPO
179 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
180 OLBER Tomasz 1997-05-14 LUKS Zabrzeg SLK
181 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
182 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
183 OLEK Grzegorz 1994-04-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
184 OLEŚ Damian 1993-09-25 TL ROW Rybnik SLK
185 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
186 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
187 OSSOWSKI Marek 1996-10-18 LKS Lubusz Słubice LBU
188 OSZEK Paweł 1991-02-16 LKS Pszczyna SLK
189 OZDARSKI Łukasz 1994-01-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
190 PAJDZIK Mateusz 1995-05-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
191 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
192 PAWŁOWICZ Damian 1995-08-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
193 PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
194 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
195 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 AZS-AWF Katowice SLK
196 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
197 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
198 PIASNY Rafał 1996-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
199 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
200 PIERÓG Paweł 1992-05-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
201 PIETRZAK Michał 1989-04-03 AZS-AWF Katowice SLK
202 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
203 PLAWGO Marek 1981-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
204 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
205 POCZĘTY Jakub 1998-06-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 PODSIADŁO Kamil 1991-11-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
208 POLAŃSKI Artur 1995-07-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
209 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
210 POULAIN Kamil 1998-02-27 MKS Polonia Warszawa MAZ
211 PRENCEL Paweł 1993-02-28 AZS-AWF Katowice SLK
212 PRZYBYLSKI Wojciech 1995-01-04 KS AZS AWF Kraków MLP
213 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
214 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 ROLLIK Dawid 1998-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
216 ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
217 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
218 RUKASZ Bartłomiej 1990-02-03 AZS UMCS Lublin LBE
219 RUSZKIEWICZ Damian 1994-01-16 SKLA Sopot POM
220 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 RKS Łódź LDZ
221 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 MUKL Brodnica KPO
224 SERAFIN Aleksander 1995-08-29 TS AKS Chorzów SLK
225 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
226 SIKORSKI Marek 1992-07-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
227 SIUDA Mateusz 1998-05-05 OŚ AZS Poznań WLP
228 SIUDA Mateusz 1995-11-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
229 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
230 SŁUPSKI Artur 1997-04-21 MKL Toruń KPO
231 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
232 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
233 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
234 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
235 SOSNOWSKI Patryk 1995-06-14 AZS Łódź LDZ
236 SOSNOWSKI Tomasz 1993-09-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
237 SOWIK Wojciech 1996-02-12 AZS Łódź LDZ
238 STANKIEWICZ Gabriel 1994-04-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
239 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
240 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
241 STOCHAJ Artur 1995-03-16 KS Gwardia Piła WLP
242 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
243 STRZĄDAŁA Przemysław 1995-02-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
244 STRZELCZYK Marcin 1988-01-25 RLTL ZTE Radom MAZ
245 SUDOŁ Krystian 1996-01-31 LUKS Orneta WMZ
246 SUWARA Wiktor 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
247 SZCZUDLIŃSKI Artur 1996-01-13 LIUKS Kruszwica KPO
248 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
249 SZMYTKOWSKI Tomasz 1993-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 SZOSTOPAL Dawid 1993-06-14 MKS Ekonomik Nysa OPL
251 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
252 SZYMAŃSKI Marcin 1995-04-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
253 SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 MKLA Łęczyca LDZ
254 TALACHA Przemysław 1995-03-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
255 TARNAWA Mikołaj 1994-04-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
256 TIETZ Konrad 1995-12-14 LUKS Podium Kup OPL
257 TOMCZAK Patryk 1993-03-02 LKS Polkowice DOL
258 TRELIŃSKI Michał 1987-05-25 AZS-AWF Katowice SLK
259 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
260 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
261 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
262 WALCZUK Paweł 1994-01-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
263 WAŁTOSZ Przemysław 1991-07-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
264 WARMUZ Paweł 1995-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
265 WARZECHA Tomasz 1994-05-12 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
266 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
267 WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
268 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
269 WĘGLER Kamil 1995-07-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
270 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
271 WIERZBICKI Oskar 1995-01-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
272 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
273 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
274 WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 AZS Łódź LDZ
275 WÓJCIK Tomasz 1998-12-02 AZS UMCS Lublin LBE
276 WRZAŁEK Wojciech 1996-02-29 GKS Piast Gliwice SLK
277 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
278 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
279 ZAGÓRSKI Mateusz 1991-07-16 MUKL Brodnica KPO
280 ZAJĄC Jakub 1994-09-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
281 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
282 ZALEWSKI Daniel 1995-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
283 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
284 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
285 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
286 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
287 ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 OŚ AZS Poznań WLP
288 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
289 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
290 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
291 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
292 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.1561570167542sekund