MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
2 ATAMAN Amadeusz 1994-02-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
3 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
4 BARYŁA Konrad 1997-07-19 KS Komunalni Sanok PDK
5 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BEDNARZ Paweł 1996-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 BIEDROŃ Beniamin 1996-08-15 MLUKS Tarnów MLP
8 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
9 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BOCHENEK Dominik 1987-05-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BOČEK Artur 1996-09-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
12 BOLSZAKÓW Miłosz 1997-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
13 BROCKI Norbert 1998-01-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BRZOZA Mateusz 1989-06-16 GKS Piast Gliwice SLK
16 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
17 BZDAWSKI Maciej 1983-02-09 WOSzK Zakopane MLP
18 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 CHMIELNICKI Jakub 1994-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
22 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
23 CHRZANOWSKI Łukasz 1992-05-31 ULKS Technik Trzcinica PDK
24 CHWAŁYK Damian 1995-05-17 ULKS Lipinki MLP
25 CHYLIŃSKI Grzegorz 1996-06-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 CIEŚLA Przemysław 1994-01-28 LKS Brzezina Osiek MLP
28 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
29 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
30 CZARNECKI Ernest 1994-03-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
31 CZEPULONIS Krzysztof 1997-03-03 LKS Olimpic Szczecin ZPO
32 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
33 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 DELERT Tomasz 1996-04-20 LKS Stal Mielec PDK
35 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
37 DOBOSZ Piotr 1996-02-19 GKS Piast Gliwice SLK
38 DROZDOWICZ Damian 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
39 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
40 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
41 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 FĄFARA Kamil 1996-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 FRANUS Kamil 1996-10-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
44 GAD Mateusz 1995-10-10 UKS Żaczek Połaniec SWK
45 GAJ Marek 1995-05-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
46 GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
47 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
48 GAWLE Marcin 1995-10-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 GĘBSKI Michał 1994-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
51 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GŁUSZEK Kamil 1996-03-28 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
53 GNATEK Michał 1996-09-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 GODLEWSKI Daniel 1996-07-11 ZKS Unia Tarnów MLP
55 GOLAS Artur 1997-10-11 SKS Kusy Kraków MLP
56 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GÓRAL Daniel 1997-06-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
58 GRABOWSKI Kacper 1993-09-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
59 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GRUCHOT Dawid 1995-08-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
61 GRUDKA Marcin 1995-07-26 WKS Flota Gdynia POM
62 GUL Bartosz 1996-01-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
63 GULCZYŃSKI Bartosz 1995-03-02 LKS Olimpic Szczecin ZPO
64 GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 AZS-AWF Katowice SLK
65 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
66 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
67 HERBUT Eryk 1996-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
68 HOŁUJ Bartłomiej 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
69 IZBIŃSKI Łukasz 1997-02-15 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
70 IZBIŃSKI Patryk 1995-08-14 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
71 JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
72 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
73 JANKOWSKI Mateusz 1995-09-20 KS Żeglina Sieradz LDZ
74 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
75 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
76 JĘDRASZEK Oskar 1997-12-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
78 JUNIEWICZ Jakub 1993-05-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
79 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
80 JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
81 JUSTYŃSKI Mikołaj 1992-07-19 AZS Łódź LDZ
82 KACZUBA Krzysztof 1996-05-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
83 KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 KANABROCKI Michał 1996-01-17 MKL 12 Jelenia Góra DOL
85 KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
86 KAWKA Oktawian 1994-04-29 KS Agros Zamość LBE
87 KIDA Jakub 1997-02-12 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
88 KIERBIEDŹ Dawid 1995-05-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
89 KISZKA Maciej 1995-05-26 KB Krościenko Wyżne PDK
90 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
91 KLIMEK Arkadiusz 1996-04-02 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
92 KLUSKA Rafał 1996-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 KOLAWA Bartosz 1991-09-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
96 KONDYCKI Paweł 1996-06-27 MLKS Agros Żary LBU
97 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
98 KORZEC Bartosz 1996-05-04 ULKS Lipinki MLP
99 KORZEŃ Radosław 1994-04-02 LKS Stal Mielec PDK
100 KOŚCIÓŁEK Patryk 1995-05-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
101 KOWALCZYK Wojciech 1996-08-04 KS Agros Zamość LBE
102 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
103 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
104 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
105 KRÓL Jakub 1997-12-21 LKS Stal Mielec PDK
106 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 KUBIAK Rafał 1995-04-12 AZS Łódź LDZ
108 KULA Michał 1991-03-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
109 KULIK Bartłomiej 1997-06-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
110 KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
111 KUROWSKI Mateusz 1996-06-06 SKS Kusy Kraków MLP
112 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
113 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
114 LADEMANN Radosław 1995-02-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
115 LECHOCKI Grzegorz 1997-02-23 AZS-AWF Gorzów LBU
116 LELAKOWSKI Kamil 1997-05-10 LKS Stal Mielec PDK
117 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
118 LIPIŃSKI Krzysztof 1996-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
119 LIS Dawid 1996-05-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
120 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
121 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
122 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
123 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 MARUNOWSKI Wiktor 1997-02-04 KS Energetyk Jaworzno SLK
126 MAURY Mateusz 1992-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
127 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
128 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
129 MICHALSKI Mateusz 1998-01-15 SKS Kusy Kraków MLP
130 MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
131 MIKRUT Michał 1996-09-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
132 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
133 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 MIŚKIEWICZ Michał 1996-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
135 MŁYNARCZYK Marcin 1993-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
136 MUCHA Sylwester 1997-05-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
137 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
138 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
139 NOGA Artur 1988-05-02 SKLA Sopot POM
140 NOWAK Dominik 1996-02-16 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
141 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
142 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
143 NOWOCIEŃ Michał 1993-03-29 RLTL ZTE Radom MAZ
144 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
145 OLCZYK Hubert 1995-02-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
146 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 OŚ AZS Poznań WLP
147 OLENDER Michał 1996-03-27 MKL Toruń KPO
148 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
149 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
150 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
151 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
152 OMELKO Rafał 1989-01-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 OSTROWSKI Piotr 1994-06-10 MLUKS Tarnów MLP
154 OŚLIZŁO Piotr 1996-01-01 UKS Orły Glinianka MAZ
155 PALICKI Maciej 1996-04-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
156 PAŁYS Kamil 1993-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
157 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
158 PASZKOWSKI Paweł 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
159 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
160 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 AZS-AWF Katowice SLK
161 PEPLIŃSKI Andrzej 1996-04-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
162 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
163 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
164 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
165 PĘDZISZ Maciej 1996-02-07 AZS UMCS Lublin LBE
166 PICHETA Adrian 1997-03-19 KKL Kielce SWK
167 PIETRASZKO Filip 1995-10-29 MLKS Agros Żary LBU
168 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 PIŁAT Kacper 1997-06-29 LKS Brzezina Osiek MLP
170 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
171 PŁOKITA Wiktor 1997-07-06 UKS Starówka Radom MAZ
172 PŁOSZCZAŃSKI Piotr 1998-12-21 KS AZS AWF Kraków MLP
173 POCIĘGIEL Dariusz 1996-10-31 UKS Jedynka Skawina MLP
174 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
175 PRUCHNIEWSKI Paweł 1996-05-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
176 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek 1996-12-30 KL Wałcz ZPO
177 PYRZ Bartosz 1996-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
178 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 RABENDA Bartłomiej 1996-03-07 KKB MOSiR Krosno PDK
180 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
181 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
182 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 SABAT Piotr 1993-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
184 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
185 SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
186 SCHAB Dominik 1997-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
187 SCHAB Stanisław 1996-04-06 MLUKS Tarnów MLP
188 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
189 SENK Marcin 1996-10-03 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
190 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
191 SIELSKI Piotr 1982-08-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
192 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 SIKORA Piotr 1996-04-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
194 SIKORSKI Tomasz 1984-04-23 Start Tarnów MLP
195 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz 1995-09-28 RLTL ZTE Radom MAZ
196 SŁUPSKI Rafał 1994-09-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
197 SMOLEŃ Rafał 1994-02-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
198 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
199 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
200 SOBCZYŃSKI Karol 1996-06-25 UKS Kusy Warszawa MAZ
201 SOBIERAJSKI Błażej 1995-12-25 UKS Achilles Leszno WLP
202 SOBIŃSKI Grzegorz 1987-12-30 MKLA Łęczyca LDZ
203 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
204 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
205 STAWNY Rafał 1996-02-23 LUKS Orkan Września WLP
206 STEFANOWICZ Adrian 1994-03-31 LKS Stal Mielec PDK
207 STODOLNY Michał 1995-05-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
208 STRASZEWSKI Piotr 1995-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
209 STRZELECKI Maciej 1994-02-28 KS Wisła Puławy LBE
210 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
211 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
212 SWITEK Paweł 1997-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
213 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
214 SZCZEPANIAK Mateusz 1999-08-18 UMLKS START Wieruszów LDZ
215 SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 AZS-AWF Gorzów LBU
216 SZCZUDLIŃSKI Artur 1996-01-13 LIUKS Kruszwica KPO
217 SZCZYGLAK Wojciech 1996-02-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
218 SZELIGA Kacper 1996-04-15 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
219 SZEWCZYK Paweł 1995-01-01 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
220 SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 RLTL ZTE Radom MAZ
221 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
223 SZYDŁOWSKI Sebastian 1995-12-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
224 ŚWIDER Dawid 1994-10-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
225 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
226 TOMASZEWSKI Michał 1994-03-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
227 TUSZYŃSKI Bartosz 1997-01-09 MKLA Łęczyca LDZ
228 URBANEK Sebastian 1997-01-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
229 WALCZAK Artur 1996-03-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
230 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
231 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
232 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
233 WIERZBIŃSKI Bartosz 1995-01-29 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
234 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
235 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
236 WILCZYŃSKI Szymon 1997-01-12 niest. Bydgoszcz KPO
237 WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
239 WOJNAR Marcin 1995-11-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 WOLSKI Marek 1997-01-23 WKS Flota Gdynia POM
241 WOSIŃSKI Damian 1996-05-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
242 WOSZCZYNA Witold 1997-04-26 WKS Wawel Kraków MLP
243 WOŚ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
244 WOŚ Zbigniew 1991-03-16 KS Agros Zamość LBE
245 WOWCZENIUK Piotr 1995-02-18 KS Agros Zamość LBE
246 WÓJCIK Mateusz 1997-04-17 MLUKS Tarnów MLP
247 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
248 WRÓBLEWSKI Michał 1993-01-04 MUKS Szok Bojanowo WLP
249 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
250 ZABIELSKI Maciej 1997-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
251 ZAJMA Paweł 1999-08-10 RKS Łódź LDZ
252 ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 OŚ AZS Poznań WLP
253 ZIELIŃSKI Rafał 1997-05-24 UKS GOK Zduny LDZ
254 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
255 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
256 ZIMNY Cezary 1996-07-20 RKS Łódź LDZ
257 ZŁAHODA Jakub 1997-06-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
258 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
259 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
260 ŻUBROWSKI Rafał 1995-09-13 UKS Kusy Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22887897491455sekund