ROSIEWICZ Maciej
1977-07-31
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDREARCZYK Krystian
1995-04-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUSTYN Łukasz
1990-11-29
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AUGUSTYN Rafał
1984-05-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BACHOR Michał
1996-01-17
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁOUS Jan
1937-01-02
Pomorski Klub Weteranów LA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELECKI Łukasz
1994-01-27
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BŁOCKI Adrian
1990-04-11
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BŁOCKI Damian
1989-04-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORODIJUK Tomasz
1989-01-01
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRZOZOWSKI Artur
1985-03-29
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUZIAK Mariusz
1985-09-07
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHOJECKI Daniel
1995-01-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CYNGOT Jacek
1996-06-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZAJA Mateusz
1991-11-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DMOWSKI Tomasz
1994-04-18
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DOBROŚ Dawid
1989-12-30
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DYŚ Rafał
1982-01-14
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FEDACZYŃSKI Rafał
1980-12-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FLITTA Wojciech
1992-01-01
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GAWROŃSKI Paweł
1990-04-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOŁAWSKI Janusz
1966-03-26
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GOŁAWSKI Mateusz
1995-01-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GOŁAWSKI Rafał
1988-10-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRABAREK Radosław
1994-07-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRABOWSKI Sylwester
1991-01-01
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GRINHOLC Grzegorz
1977-03-05
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GRUSZKA Adam
1992-01-01
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRZECA Mateusz
1989-06-15
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRZONKA Paweł
1984-05-09
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HALMAN Wojciech
1990-01-10
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HARASIŃSKI Ryszard
1956-07-19
KS Z Nogami w Chmurach Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
HERBA Jakub
1992-02-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
HERBIN Daniel
1983-03-26
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JASIŃSKI Mateusz
1991-08-16
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JELONEK Jakub
1985-07-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KALKA Kamil
1981-05-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KANTORSKI Daniel
1991-05-24
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KANTORSKI Michał
1993-10-19
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KMUK Tomasz
1985-09-25
OTG Sokół Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KORZENIOWSKI Robert
1968-07-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOSTAŃSKI Michał
1989-02-07
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOSTKA Łukasz
1994-09-19
GTS Bojszowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOSTRZEWA Patryk
1994-06-21
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOWALSKI Artur
1991-09-29
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZŁOWSKI Marcin
1991-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZŁOWSKI Mateusz
1988-02-18
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRAWCZYK Paweł
1989-06-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRAWCZYK Sylwester
1990-08-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUBAS Marek
1996-11-26
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUCIŃSKI Benjamin
1982-06-01
KS Piętka Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUĆ Jakub
1992-08-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUĆ Kacper
1991-07-11
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUĆ Mateusz
1995-01-06
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KULZA Jacek
1994-01-05
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KUSZNERUK Jakub
1992-07-25
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KWITA Zbigniew
1959-09-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LIKE Szymon
1991-03-19
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
LIPIEC Tomasz
1971-05-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
LIPKA Łukasz
1992-12-28
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁOBACZEWSKI Andrzej
1992-08-09
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŁUNIEWSKI Mirosław
1957-01-25
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŁUNIEWSKI Paweł
1987-05-18
MKSŁ Konradia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MAGDZIARCZYK Roman
1977-07-05
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAJCHRZYCKI Sławomir
1983-05-22
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MAŁECKI Paweł
1991-05-22
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MAŁECKI Waldemar
1958-01-10
UKS Walker Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MAŁEK Adam
1995-03-13
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MARCZYK Paweł
1991-06-29
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MIŚKIEWICZ Arkadiusz
1995-08-31
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MORAWCZYŃSKI Konrad
1975-10-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MOSZCZYŃSKI Mateusz
1989-01-01
LKS Olimpic Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
NAJDYHOR Karol
1995-01-18
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
NAZAREK Marcel
1995-05-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
NOWAK Krzysztof
1980-01-10
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
NOWAK Łukasz
1988-12-18
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
OSTROWSKI Tomasz
1982-06-30
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
OŚLAK Grzegorz
1996-05-11
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PILCZUK Maciej
1982-04-29
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PIÓREK Kamil
1989-01-17
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PORCZAK Radosław
1992-03-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ROGOWSKI Patryk
1989-04-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ROMANOWSKI Mieczysław
1991-10-16
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RUSEK Karol
1992-12-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RYBAK Jakub
1993-05-31
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RYGAŁ Jan
1995-06-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SIKORA Rafał
1987-02-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
STALA Jakub
1991-06-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
STASIEWICZ Michał
1988-09-28
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
STEMPNIEWICZ Mateusz
1992-01-01
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
STOSIK Stanisław
1972-03-26
UKS Drzewiarz Osieczna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SUDOŁ Grzegorz
1978-08-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SZABO Wiktor
1993-02-26
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŚLEZIONA Adam
1973-02-06
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
TOMALA Dawid
1989-08-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
TREDER Mateusz
1988-04-22
UKS Zagórzanka Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WALCZAK Krzysztof
1993-05-05
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WAŁĘSIAK Mateusz
1996-08-09
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WERNER Robert
1994-12-12
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WIATER Tomasz
1990-05-25
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WOJCIECHOWSKI Wiktor
1995-07-21
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WOJTYŚ Przemysław
1996-10-26
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WOLNIAK Marcin
1985-02-07
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WOLSKI Dawid
1989-06-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WOŁCZYK Damian
1989-01-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZEISKE Szymon
1984-02-07
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZIELIŃSKI Szymon
1995-12-06
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŻMUDZKI Tomasz
1990-06-19
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŻURAWSKI Damian
1989-02-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik