SICIARZ Klaudia
1998-03-15
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Edyta 1994-01-18 MLUKS Tarnów MLP
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
4 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 BACHAR Paulina 1992-11-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
6 BANAŚ Joanna 1998-01-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BARAŃSKA Agnieszka 1998-03-07 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
11 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BĄK Katarzyna 1998-08-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
13 BERNAŚ Monika 1995-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
14 BERNAT Gabriela 1997-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
15 BĘBENEK Nikoletta 1998-07-08 MKS Tempo Kęty MLP
16 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BIELEŃ Martyna 1996-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
20 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
22 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
23 BOROWIAK Agata 1996-06-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
24 BOROWSKA Kamila 1999-02-18 GKS Piast Gliwice SLK
25 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
26 BRĄGIEL Wioletta 1992-09-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
27 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRZEZICKA Justyna 1994-11-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
29 BUBNIAK Magdalena 1997-01-09 ULKS Lipinki MLP
30 BUJAK Martyna 1998-05-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
31 CAŁA Magdalena 1991-03-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
33 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
34 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CHMIELIK Monika 1996-04-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
36 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
37 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
38 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
39 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHYRA Angelika 1997-12-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
41 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
42 CIECHANOWSKA Magdalena 2000-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
43 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 CIĘŻKOWSKA Katarzyna 1996-06-18 SKS Kusy Kraków MLP
45 CISZEWSKA Ewelina 1998-07-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 CUBER Agnieszka 1994-04-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
48 CYMBALAK Weronika 1998-06-11 UKS Gepard Warszawa MAZ
49 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
50 CZARNYNOGA Martyna 1998-02-10 GTS Bojszowy SLK
51 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 CZOPEK Oliwia 1998-10-29 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
53 DADEJ Gabriela 1995-02-22 ZKS Unia Tarnów MLP
54 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
55 DANIEWSKA Agata 1992-04-11 RKS Skra Warszawa MAZ
56 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
57 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
58 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
59 DOBEK Dagmara 1995-01-19 UKS Kobylanka MLP
60 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS Łódź LDZ
61 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
62 DOMAGAŁA Patrycja 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
63 DOROSZCZUK Magdalena 1993-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
64 DOROZ Izabela 1996-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
65 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
66 DROZDOWSKA Katarzyna 1993-06-11 KS Podlasie Białystok POD
67 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
68 DUDZIŃSKA Karolina 1996-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
69 DZIKI Oliwia 1998-06-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
70 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
71 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
73 FORGACZ Klaudia 1995-01-29 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
74 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 GADOMSKA Beata 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
76 GALAS Ewelina 1995-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
77 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
78 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
79 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
80 GŁOGOWSKA Elżbieta 1995-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
81 GMYZ Gabriela 1993-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
82 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
83 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
84 GOŁĄB Weronika 1997-03-08 KS Żeglina Sieradz LDZ
85 GONDEK Zuzanna 1998-01-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
87 GÓRKIEWICZ Barbara 1995-04-07 LKS Brzezina Osiek MLP
88 GÓRSKA Dorota 1998-04-29 UKS Achilles Leszno WLP
89 GÓRSKA Ewelina 1995-09-18 UKS-MOS Opole OPL
90 GROTKIEWICZ Weronika 1998-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
91 GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 GRZEGORCZYK Weronika 1996-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 GRZEGORZEWSKA Daria 1990-08-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 GUL Aleksandra 1997-01-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 GUTTER Agata 1995-02-01 UKS Kobylanka MLP
96 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
97 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
98 GWIAZDOŃ Katarzyna 1993-05-13 AZS-AWF Katowice SLK
99 GWOREK Wiktoria 1998-07-06 LKS Brzezina Osiek MLP
100 HALISTA Patrycja 1990-01-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
101 HOŁYK Weronika 1996-02-23 MOSM Tychy SLK
102 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
103 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
104 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 HYŻY Natalia 1997-01-02 AZS Łódź LDZ
106 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
107 JACEWICZ Paulina 1996-04-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
108 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
109 JANKOWSKA Aleksandra 1997-09-02 UKS Czwórka Żory SLK
110 JANKOWSKA Dominika 1997-10-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
111 JANUS Natalia 1999-08-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 JANUSZ Gabriela 1995-09-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
113 JANUSZEWICZ Monika 1999-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
114 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
115 JARZYNA Aleksandra 1994-09-07 WKS Wawel Kraków MLP
116 JASKÓŁA Jolanta 1999-10-15 KKL Kielce SWK
117 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
118 JEWUŁA Klaudia 1996-05-06 SKS Kusy Kraków MLP
119 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
120 JOPEK Agnieszka 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
121 JÓŹWIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
122 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
123 JURCZYK Kinga 1996-06-26 LKS Brzezina Osiek MLP
124 JUREC Agnieszka 1998-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
125 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
126 JUSZCZYK Karolina 1996-05-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
127 KACORZYK Aleksandra 1997-05-07 LKS Brzezina Osiek MLP
128 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
129 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
130 KALETA Olga 1994-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
131 KALINOWSKA Olga 1997-11-25 RKS Łódź LDZ
132 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
133 KANIA Justyna 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
134 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
135 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
136 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
138 KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 AZS Łódź LDZ
139 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
140 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
141 KIWIOR Natalia 1998-09-18 MLUKS Tarnów MLP
142 KMIEĆ Aneta 1996-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
143 KOBUS Izabela 1995-05-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
144 KOBYLARZ Anna 1998-07-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
145 KOJS Alicja 1998-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
146 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
147 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
148 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
149 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
150 KOŁODZIEJCZYK Zofia 1995-10-08 LKS Pogórze Skoczów SLK
151 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
152 KORZEŃ Weronika 1997-05-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
153 KOSIBA Aleksandra 1997-05-03 MUKS ILKUS Olkusz MLP
154 KOSIOR Natalia 1998-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
155 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
156 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
158 KOWALIK Magda 1996-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
159 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
161 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
162 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
163 KRATA Natalia 1995-09-10 MUKS ILKUS Olkusz MLP
164 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
165 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
166 KREMPASKA Julia 1998-09-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
167 KRĘŻEL Aleksandra 1995-03-11 MUKS ILKUS Olkusz MLP
168 KRÓL Izabela 1995-04-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
169 KRYŁOWICZ Joanna 1993-05-16 AZS Łódź LDZ
170 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
171 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
172 KSIĄŻEK Martyna 1989-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
173 KUBIŃSKA Aleksandra 1997-12-20 AZS Łódź LDZ
174 KUDŁATY Anna 1998-02-20 UKS Kobylanka MLP
175 KUDUK Nikola 1998-03-25 MKL Szczecin ZPO
176 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
177 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
178 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
179 KUSIŃSKA Natalia 1997-04-27 AZS Łódź LDZ
180 KUWIK Ilona 1996-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
181 KUŹMA Justyna 1997-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
182 KUŹMA Maja 1994-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
183 KWASZCZ Dominika 1999-02-20 niest. Wrocław DOL
184 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
185 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
186 LACHENDRA Olga 1998-03-26 AZS Łódź LDZ
187 LATAŁA Anna 1998-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
188 LATAWSKA Mariola 1995-05-30 MLUKS Tarnów MLP
189 LENARCZYK Aleksandra 1993-05-27 RKS Łódź LDZ
190 LENART Alicja 1998-05-12 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
191 LESZCZYŃSKA Wiktoria 1997-11-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
192 LEWANDOWSKA Anna 1997-03-23 MKL Toruń KPO
193 LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-20 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
194 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
195 LINOWSKA Karolina 1998-04-28 ULKS Gryf Rytwiany SWK
196 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 LISOWSKA Julita 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
198 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
199 LUDWINEK Paulina 1998-03-16 UKS Polfin Oświęcim MLP
200 LUDWISZEWSKA Sylwia 1998-03-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
201 LURANC Patrycja 1997-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
202 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
203 ŁĄCZNA Emilia 1991-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 ŁĘGOWSKA Ewelina 1995-02-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
205 ŁĘKOWSKA Manuela 1996-02-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
206 ŁOSIK Aleksandra 1995-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
207 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
208 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
209 MACHALSKA Gabriela 1998-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 MACIĄGA Marta 1997-07-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
211 MADEJCZYK Angelika 1991-03-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
212 MAJ Marlena 1990-03-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
213 MAŁACZEWSKA Zofia 1997-01-18 KS AZS AWF Kraków MLP
214 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
215 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
217 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
218 MAŚLANKA Paulina 1991-09-07 KS AZS AWF Kraków MLP
219 MATUG Gabriela 1996-10-07 MLUKS Tarnów MLP
220 MAZURKIEWICZ Ewa 1996-01-06 MKS-MOSM Bytom SLK
221 MĄKOSA Martyna 1993-09-03 RLTL ZTE Radom MAZ
222 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
223 MIELEC Kinga 1997-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
224 MIERZWA Justyna 1999-02-28 WKS Wawel Kraków MLP
225 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
226 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
227 MIGDAŁ Hanna 1997-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
228 MIKLER Anna 1993-01-28 KS AZS AWF Kraków MLP
229 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
230 MIKURDA Weronika 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
231 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
233 MORTON Marlena 1995-02-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
234 MROZOWSKA Ewelina 1996-08-12 KS AZS AWF Kraków MLP
235 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
236 MULARZ Monika 1996-02-03 LKS Pszczyna SLK
237 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 MYSZOR Karolina 1994-06-05 MOSM Tychy SLK
239 NABAGŁO Alicja 2000-11-14 IKS Olkusz MLP
240 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
241 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
242 NORWA Patrycja 1999-02-10 AZS UMCS Lublin LBE
243 NOSEK Marzena 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
244 NOWACKA Anna 1997-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
245 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
246 NYCZ Nina 1993-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
247 NYCZ Patrycja 1999-02-23 KS Komunalni Sanok PDK
248 OBŁĘKOWSKA Anna 1997-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
249 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
250 OCIEPA Paulina 1997-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
251 OLECHOWSKA Magdalena 1997-03-17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
252 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
253 OLSZEWSKA Joanna 1993-08-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
254 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS Łódź LDZ
255 PAKOS Nina 1995-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
256 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
257 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
258 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
259 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
261 PAŃSZCZYK Katarzyna 1995-05-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
262 PAPIERNIAK Patrycja 1998-03-02 ULKS Lipinki MLP
263 PARTYKA Alicja 1996-09-14 RKS Łódź LDZ
264 PAWLAK Karolina 1997-10-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
265 PAWŁOWSKA Katarzyna 1995-02-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
266 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
267 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
268 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
269 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
270 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
271 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
272 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
273 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
274 PŁONKA Weronika 1998-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
275 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
276 PODRAZA Kamila 1998-01-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
277 POŁEĆ Karolina 1997-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
278 POPIELAK Paulina 2000-01-01 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
279 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
280 PROCHOWNIK Patrycja 1997-01-01 MKS Żywiec SLK
281 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
282 PTASZNIK Aleksandra 1998-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
283 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
284 PYRYT Agata 1998-01-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
285 PYŚK Natalia 1997-11-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
286 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
287 RAPACZ Marcelina 1995-12-30 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
288 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
289 ROGUCKA Magdalena 1990-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
290 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
291 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
292 RURKA Monika 1996-10-26 UKS Kobylanka MLP
293 RYBA Karolina 1997-11-30 UKS Polfin Oświęcim MLP
294 RYBAK Justyna 1989-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
295 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
296 RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 AZS Łódź LDZ
297 RZEPECKA Monika 1993-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
298 RZYMEK Sabina 1994-12-26 MLUKS Tarnów MLP
299 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
300 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
301 SAWICKA Olga 1997-03-22 SKS Kusy Kraków MLP
302 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
303 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
304 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
305 SIKORA Marta 1996-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
306 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
307 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
308 SIWIEC Katarzyna 1999-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
309 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
310 SKÓRA Bernadeta 1997-07-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
311 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
312 SKUBIK Aleksandra 1997-05-16 MOSM Tychy SLK
313 SMOLIŃSKA Aleksandra 1996-02-19 AZS Łódź LDZ
314 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
315 SOBASZEK Magdalena 1994-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
316 SOBASZEK Małgorzata 1994-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
317 SOCHA Alicja 1995-01-01 TS AKS Chorzów SLK
318 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
319 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
320 SPADARZEWSKA Małgorzata 1992-02-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
321 SROKA Anna 1999-05-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
322 STACHEL Weronika 1997-03-25 SKS Kusy Kraków MLP
323 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
324 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
325 STARZAK Anna 1988-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
326 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
327 STASIAK Julia 1996-03-24 AZS Łódź LDZ
328 STASIAK Natalia 1997-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
329 STEFANIK Patrycja 1998-08-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
330 STOKOWSKA Alicja 1997-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
331 STROJNA Julia 1999-09-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
332 SUCHAN Małgorzata 1990-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
333 SUCHAŃSKA Justyna 1997-01-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
334 SUDER Magdalena 1996-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
335 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
336 SUŁKOWSKA Julia 1997-04-14 MKL Szczecin ZPO
337 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
338 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
339 SUŚ Paulina 1995-04-11 TS AKS Chorzów SLK
340 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
341 SZABLEWSKA Agnieszka 1986-06-13 RKS Łódź LDZ
342 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
343 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
344 SZCZEPAŃSKA Anna 1991-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
345 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
346 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
347 SZCZUREK Aneta 1998-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
348 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
349 SZLEHUBER Daniela 1998-03-05 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
350 SZOT Natalia 1999-02-09 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
351 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
352 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
353 ŚLEDZIONA Karolina 1998-01-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
354 ŚLIWA Aleksandra 1995-11-28 UKS Kobylanka MLP
355 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
356 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
357 ŚWIOSTEK Katarzyna 1987-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
358 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
359 TARAŃ Sylwia 1997-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
360 TARKA Dominika 1992-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
361 TEKIELA Julita 1996-05-06 KS AZS AWF Kraków MLP
362 TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
363 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
364 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
365 TROJAK Marcelina 1998-11-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
366 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
367 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
368 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
369 TRZMIEL Katarzyna 1995-02-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
370 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
371 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
372 UFIR Justyna 1997-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
373 ULMER Aleksandra 1998-03-01 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
374 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
375 WARCHAŁOWSKA Karolina 1997-03-05 KS Komunalni Sanok PDK
376 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
377 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
378 WESOŁOWSKA Małgorzata 1994-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
379 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
380 WĘGRZYN Magdalena 1995-05-05 MLUKS Tarnów MLP
381 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
382 WIERTEL Iwona 1994-02-11 UKS Polfin Oświęcim MLP
383 WIERUSZEWSKA Marta 1994-08-13 RKS Łódź LDZ
384 WIERZBICKA Weronika 1993-04-27 AZS UMCS Lublin LBE
385 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
386 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
387 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
388 WOLAK Gabriela 1998-08-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
389 WOLNY Justyna 1994-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
390 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
391 WÓJCIK Gabriela 1999-03-28 SKS Kusy Kraków MLP
392 WÓJCIK Klaudia 1998-06-26 ULKS Lipinki MLP
393 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
394 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
395 WRÓBEL Karolina 1993-06-27 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
396 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
397 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
398 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
399 ZAJĄC Monika 1994-03-03 KS Agros Zamość LBE
400 ZALEWSKA Daria 1997-01-20 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
401 ZAMBROWSKA Magdalena 1991-06-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
402 ZAŃKO Kamila 1995-01-31 KS Agros Zamość LBE
403 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
404 ZARĘBSKA Ewa 1990-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
405 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
406 ZEJER Olga 1996-11-22 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
407 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
408 ZGŁOBICKA Sabina 1997-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
409 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
410 ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
411 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.50763583183289sekund